Nejmladší minižactvo U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Teplice A
9. 10. 2016
08:00
hala UJEP Michal Tesař
Klára Votrubcová
15
57
0
21
4
29
6
47
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
8. 10. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Šedivý
Tomáš Turek
38
23
12
8
23
10
32
16
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 2
BK Teplice A
BA Tygři Louny
9. 10. 2016
10:00
hala UJEP Klára Votrubcová
Michal Tesař
23
58
8
7
14
27
22
40
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 5
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
8. 10. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Turek
Jan Šedivý
47
44
10
8
32
24
33
34
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 3
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L. B
9. 10. 2016
12:00
hala UJEP Michal Tesař
Klára Votrubcová
34
6
14
2
20
4
30
4
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 6
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
8. 10. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Šedivý
Tomáš Turek
40
47
15
2
21
30
34
33
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 7
BK Horejsek Děčín B
BK Chomutov
8. 10. 2016
13:00
ARMEX Sportcentrum Tereza Hrabáková
Romana Machková
13
48
3
12
9
30
9
40
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 8
BK Chomutov
BA LYNX Liberec k
8. 10. 2016
15:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Tereza Hrabáková
35
26
8
8
19
14
23
20
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 9
BA LYNX Liberec k
BK Horejsek Děčín B
8. 10. 2016
17:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Turek
Romana Machková
68
11
16
0
28
8
60
9
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
15. 10. 2016
09:00
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Anna Jaškovová
20
49
4
20
14
28
18
41
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 11
TJ Slovan Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
15. 10. 2016
11:00
ZŠ Pod Parkem Anna Jaškovová
Jan Šedivý
15
102
1
21
7
54
15
65
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 13
BK Baník Most
Levharti Chomutov
15. 10. 2016
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Rom
Anna Chojnacká
57
19
13
4
27
12
37
14
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 12
BA 2006 Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí n.L. d
15. 10. 2016
13:00
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Anna Jaškovová
110
8
23
2
48
6
82
6
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 14
Levharti Chomutov
ASK Lovosice
15. 10. 2016
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Daniel Rom
38
19
10
3
14
9
22
15
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 15
ASK Lovosice
BK Baník Most
15. 10. 2016
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Bohata
Anna Chojnacká
2
92
0
14
0
53
2
64
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 22
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice
5. 11. 2016
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Michael Linka
20
33
6
8
12
18
14
24
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 19
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
6. 11. 2016
11:15
ARMEX Sportcentrum Denisa Kovačiková
Dominik Lipenský
47
17
14
1
25
5
41
7
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Horejsek Děčín B
5. 11. 2016
11:30
Sokolovna Na Letné Michael Linka
Ondřej Asztalos
54
9
12
2
20
6
40
7
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 20
BA Tygři Louny
BK Chomutov
6. 11. 2016
13:15
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Antonín Ďurana
31
35
8
14
14
21
27
27
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 24
BK Horejsek Děčín B
BK Teplice A
5. 11. 2016
13:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Antonín Ďurana
18
36
2
14
6
24
8
34
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
5. 11. 2016
14:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Romana Machková
49
36
12
6
25
16
39
18
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 21
BK Chomutov
Válečníci Děčín
6. 11. 2016
15:15
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Dominik Lipenský
37
60
1
18
19
36
21
52
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 17
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
5. 11. 2016
16:00
hala UJEP Romana Machková
Ondřej Josefus
58
16
15
0
31
14
52
16
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 18
BA LYNX Liberec k
SLUNETA Ústí n.L.
5. 11. 2016
18:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Romana Machková
6
70
0
19
2
30
2
58
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 25
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. B
13. 11. 2016
09:00
Kalich aréna Denisa Kovačiková
Anna Jaškovová
118
1
36
0
58
0
82
0
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 26
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Baník Most
13. 11. 2016
11:00
Kalich aréna Anna Jaškovová
Denisa Kovačiková
8
104
4
18
6
51
6
65
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 28
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L. d
12. 11. 2016
12:00
Hala U Přívozu Daniel Rom
Anna Jaškovová
16
32
7
9
11
12
15
28
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 27
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
13. 11. 2016
13:00
Kalich aréna Denisa Kovačiková
Anna Jaškovová
51
57
14
14
19
32
34
45
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 29
SLUNETA Ústí n.L. d
Levharti Chomutov
12. 11. 2016
14:00
Hala U Přívozu Anna Jaškovová
Daniel Rom
27
26
6
7
8
15
15
20
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 30
Levharti Chomutov
ASK Lovosice
12. 11. 2016
16:00
Hala U Přívozu Anna Jaškovová
Daniel Rom
33
13
9
0
19
0
28
3
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 31
BK Chomutov
BK Teplice A
4. 12. 2016
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
77
20
13
12
30
16
55
18
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 34
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L. B
3. 12. 2016
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Ondřej Asztalos
78
5
20
2
37
2
60
2
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 40
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
11. 12. 2016
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Milan Doksanský
132
0
34
0
63
0
99
0
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 37
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
4. 12. 2016
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Tereza Deličová
35
54
6
8
13
26
28
41
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 32
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
4. 12. 2016
11:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
23
65
4
15
6
33
15
50
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 35
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Horejsek Děčín B
3. 12. 2016
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Vlastimil Krob
20
59
7
10
11
32
18
40
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 41
ASK Lovosice
BK Baník Most
11. 12. 2016
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Milan Doksanský
10
55
2
12
2
24
8
38
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 43
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
10. 12. 2016
11:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Natálie Horsáková
38
27
9
7
17
8
27
24
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 38
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
4. 12. 2016
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec Tereza Deličová
Václav Hošek
58
22
12
8
30
12
44
18
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 33
SLUNETA Ústí n.L.
BK Chomutov
4. 12. 2016
13:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
46
33
25
4
32
12
40
24
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 36
BK Horejsek Děčín B
BA Tygři Louny
3. 12. 2016
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vlastimil Krob
Ondřej Asztalos
10
67
0
34
6
45
6
63
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 42
BK Baník Most
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 12. 2016
13:00
Tělocvična SOŠ a SOU Milan Doksanský
9
94
0
20
2
38
2
68
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 44
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
10. 12. 2016
13:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Ondřej Asztalos
2
67
1
12
2
30
2
46
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec k
4. 12. 2016
14:00
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Tereza Deličová
50
36
18
8
36
20
45
26
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 45
TJ Slovan Litoměřice
Levharti Chomutov
10. 12. 2016
15:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Natálie Horsáková
79
10
28
2
45
6
67
10
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 49
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
14. 1. 2017
09:00
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Tesař
Jaroslav Liška
50
42
12
12
24
21
41
32
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 46
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
14. 1. 2017
10:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Anna Chojnacká
19
38
0
8
6
16
15
32
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 52
BK Horejsek Děčín B
BK Chomutov
15. 1. 2017
10:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Klára Votrubcová
8
53
0
9
0
25
1
39
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 50
Válečníci Děčín
BA LYNX Liberec k
14. 1. 2017
11:00
Tělocvična SOŠ a SOU Jaroslav Liška
Michal Tesař
66
36
21
6
38
15
52
22
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 47
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
14. 1. 2017
12:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Anna Chojnacká
Ondřej Asztalos
34
23
9
0
20
11
28
11
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 53
BK Chomutov
BK Teplice A
15. 1. 2017
12:00
ARMEX Sportcentrum Klára Votrubcová
Ondřej Josefus
27
22
5
3
15
4
23
10
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 51
BA LYNX Liberec k
BA 2006 Roudnice n.L.
14. 1. 2017
13:00
Tělocvična SOŠ a SOU Michal Tesař
Jaroslav Liška
20
73
10
12
12
31
18
56
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
14. 1. 2017
14:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Anna Chojnacká
51
24
11
8
28
14
41
18
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 54
BK Teplice A
BK Horejsek Děčín B
15. 1. 2017
14:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Klára Votrubcová
41
9
16
1
20
3
25
7
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 58
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
22. 1. 2017
09:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Dominik Lipenský
14
71
4
15
7
43
10
49
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 55
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. B
22. 1. 2017
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Ondřej Asztalos
70
10
24
3
42
8
61
10
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 59
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
22. 1. 2017
11:00
ZŠ Pod Parkem Dominik Lipenský
Michal Tesař
112
10
34
10
54
3
72
5
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 56
SLUNETA Ústí n.L. B
Levharti Chomutov
22. 1. 2017
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Anna Chojnacká
41
42
4
10
13
26
22
30
39
39
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 60
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L. d
22. 1. 2017
13:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Dominik Lipenský
22
38
7
8
11
18
22
36
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 57
Levharti Chomutov
BK Baník Most
22. 1. 2017
13:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Ondřej Asztalos
22
82
0
26
10
33
12
59
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 61
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
28. 1. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Lucie Ftáčková
38
52
10
22
16
35
23
41
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 62
SLUNETA Ústí n.L.
BK Chomutov
28. 1. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Lucie Ftáčková
Jaroslav Liška
51
40
6
11
26
29
32
35
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 63
BK Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
28. 1. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Lucie Ftáčková
60
26
14
4
32
14
40
20
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 65
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
29. 1. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Turek
Dominik Lipenský
101
16
32
4
49
6
85
10
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 66
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
29. 1. 2017
15:00
ARMEX Sportcentrum Dominik Lipenský
Tomáš Turek
21
59
2
22
8
39
14
53
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 64
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
29. 1. 2017
17:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Michal Tesař
49
53
23
8
29
23
39
35
Review
nejmladší minižactvo U11 9. kolo 69
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Horejsek Děčín B
11. 2. 2017
09:00
hala UJEP Michael Linka
Romana Machková
14
79
5
10
12
28
14
47
Review
nejmladší minižactvo U11 9. kolo 70
BK Horejsek Děčín B
BA Tygři Louny
11. 2. 2017
11:00
hala UJEP Romana Machková
Michael Linka
78
24
23
3
47
9
67
15
Review
nejmladší minižactvo U11 9. kolo 71
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L. B
11. 2. 2017
13:00
hala UJEP Michael Linka
Romana Machková
30
39
2
12
12
15
18
35
Review
nejmladší minižactvo U11 10. kolo 72
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
18. 2. 2017
09:00
Kalich aréna Jan Kout
Ondřej Josefus
70
23
17
14
31
14
47
23
Review
nejmladší minižactvo U11 10. kolo 74
Levharti Chomutov
BK Baník Most
18. 2. 2017
10:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
36
35
18
10
28
15
32
19
Review
nejmladší minižactvo U11 10. kolo 73
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
18. 2. 2017
11:00
Kalich aréna Ondřej Josefus
Jan Kout
76
10
20
4
42
6
62
8
Review
nejmladší minižactvo U11 10. kolo 75
BK Baník Most
ASK Lovosice
18. 2. 2017
12:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
42
13
18
2
32
5
38
9
Review
nejmladší minižactvo U11 10. kolo 76
ASK Lovosice
Levharti Chomutov
18. 2. 2017
14:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
7
30
3
2
3
14
5
21
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 77
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L. B
11. 3. 2017
09:00
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
35
18
6
5
16
6
23
12
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 80
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
12. 3. 2017
09:00
hala UJEP Lucie Ftáčková
Ondřej Josefus
Preview
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 83
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
12. 3. 2017
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Lucie Draboňová
46
61
7
12
15
30
33
38
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 78
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Horejsek Děčín B
11. 3. 2017
11:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Jiří Kroček
30
31
4
12
14
19
26
29
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 81
Slavoj BK Litoměřice
BK Chomutov
12. 3. 2017
11:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Lucie Ftáčková
Preview
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 84
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
12. 3. 2017
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec Lucie Draboňová
Michaela Martinovská
49
46
7
23
18
28
38
33
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 79
BK Horejsek Děčín B
BK Teplice A
11. 3. 2017
13:00
Sokolovna Na Letné Jiří Kroček
Ondřej Asztalos
14
36
2
8
8
19
12
26
Review
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 82
BK Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
12. 3. 2017
13:00
hala UJEP Lucie Ftáčková
Ondřej Josefus
Preview
nejmladší minižactvo U11 11. kolo 85
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
12. 3. 2017
14:00
Michaela Martinovská
Lucie Draboňová
69
28
14
6
32
15
56
18
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 86
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
19. 3. 2017
09:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Anna Jaškovová
69
4
17
2
30
2
54
4
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 89
SLUNETA Ústí n.L. B
ASK Lovosice
19. 3. 2017
09:00
ZŠ Pod Parkem Dominik Lipenský
Jan Šedivý
44
36
9
11
20
19
32
26
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 87
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Baník Most
19. 3. 2017
11:00
Kalich aréna Anna Jaškovová
Jaroslav Liška
15
45
1
13
5
31
7
43
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 90
ASK Lovosice
Levharti Chomutov
19. 3. 2017
11:00
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Dominik Lipenský
44
59
4
20
21
39
33
51
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 88
BK Baník Most
TJ Slovan Litoměřice
19. 3. 2017
13:00
Kalich aréna Jaroslav Liška
Anna Jaškovová
24
48
7
10
15
22
22
35
Review
nejmladší minižactvo U11 12. kolo 91
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. B
19. 3. 2017
13:00
ZŠ Pod Parkem Dominik Lipenský
Jan Šedivý
47
25
14
8
24
14
32
22
Review
nejmladší minižactvo U11 14. kolo 94
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
1. 4. 2017
09:00
ZŠ Pod Parkem Ondřej Josefus
Michal Tesař
22
44
5
18
13
25
16
36
Review
nejmladší minižactvo U11 14. kolo 95
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
1. 4. 2017
11:00
ZŠ Pod Parkem Michal Tesař
Ondřej Josefus
26
46
2
17
12
20
20
41
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Slovan Litoměřice 14 13 1 921 319 25
2. BA 2006 Roudnice n.L. 12 10 2 924 301 22
3. BK Baník Most 12 8 4 666 334 20
4. Válečníci Děčín 12 8 4 629 457 20
5. Levharti Chomutov 12 8 4 400 456 20
6. SLUNETA Ústí n.L. 10 9 1 475 300 19
7. BK Chomutov 10 7 3 445 303 17
8. Slavoj Litoměřice 10 6 4 382 356 16
9. BK Horejsek Děčín B 12 4 8 339 491 16
10. SLUNETA Ústí n.L. d 14 3 11 268 749 16
11. SLUNETA Ústí n.L. B 14 2 12 276 820 16
12. BK Teplice A 10 5 5 313 334 15
13. BA Tygři Louny 10 4 6 382 332 14
14. BA LYNX Liberec k 12 1 11 354 707 13
15. ASK Lovosice 12 0 12 192 707 12
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Votrubcová Klára 6 2 4 0 1.1 1.1 1.1
Turek Tomáš 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 12 7 5 0 1.1 1.1 1.1
Šedivý Jan 9 5 4 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Martinovská Michaela 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Machková Romana 9 3 6 0 1.1 1.1 1.1
Liška Jaroslav 9 5 4 0 1.0 1.0 1.0
Lipenský Dominik 11 5 6 0 1.1 1.1 1.1
Linka Michael 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Kroček Jiří 9 7 2 0 1.0 1.0 1.0
Krob Vlastimil 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Kovačiková Denisa 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Kout Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 10 6 4 0 1.0 1.0 1.0
Jaškovová Anna 12 5 7 0 1.2 1.1 1.2
Chojnacká Anna 9 4 5 0 1.3 1.3 1.3
Hrabáková Tereza 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Horsáková Natálie 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ftáčková Lucie 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Draboňová Lucie 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Deličová Tereza 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 21 10 11 0 1.1 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře