Nejmladší minižactvo U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
12. 10. 2019
09:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Vladislav Lunhul
40
30
14
14
20
20
34
26
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Levhartice Chomutov
13. 10. 2019
09:00
ZŠ Pod Parkem Andrea Ryvolová
Aneta Ryvolová
46
23
25
2
34
12
38
18
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 4
BA LYNX Liberec k
TJ Slovan Varnsdorf
12. 10. 2019
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec 14
57
8
8
12
27
14
39
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 2
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
12. 10. 2019
11:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Tereza Lepší
20
42
6
18
10
26
10
38
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 11
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
13. 10. 2019
11:00
ZŠ Pod Parkem Aneta Ryvolová
Andrea Ryvolová
59
42
10
11
22
26
42
34
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 5
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
12. 10. 2019
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec
50
18
12
4
25
10
41
14
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
12. 10. 2019
13:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Vladislav Lunhul
37
28
17
6
23
18
31
22
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 7
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
12. 10. 2019
13:00
hala UJEP Andrea Ryvolová
Aneta Ryvolová
75
13
10
4
35
7
63
13
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 12
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
13. 10. 2019
13:00
ZŠ Pod Parkem Andrea Ryvolová
Aneta Ryvolová
24
41
4
16
10
28
19
33
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 6
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec k
12. 10. 2019
14:00
Tělocvična SOŠ Liberec 32
43
8
16
11
20
21
28
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 8
BK Teplice A
Válečníci Děčín
12. 10. 2019
15:00
hala UJEP Aneta Ryvolová
Andrea Ryvolová
27
57
11
14
15
28
25
37
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 13
Válečnice Děčín
BK Baník Most
13. 10. 2019
15:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Asztalos
Natálie Prislupčáková
37
36
15
8
19
18
35
24
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 14
BK Baník Most
Válečnice Děčín
13. 10. 2019
17:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Prislupčáková
Ondřej Asztalos
44
21
12
2
26
9
30
12
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 9
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
12. 10. 2019
17:00
hala UJEP Andrea Ryvolová
Aneta Ryvolová
40
61
6
20
27
32
34
51
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 15
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
10. 11. 2019
09:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Petr Drobný
63
32
18
9
39
9
47
24
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 21
BA Tygři Louny
TJ Slovan Litoměřice
3. 11. 2019
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
55
23
14
9
34
13
42
17
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 27
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
9. 11. 2019
09:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Mathias Kundert
18
32
4
8
8
12
12
18
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 18
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
9. 11. 2019
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Tereza Ekrtová
33
71
6
24
12
38
28
58
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 11. 2019
10:30
Městská sportovní hala Petr Drobný
Mathias Kundert
60
16
21
0
33
0
47
6
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L. d
Válečnice Děčín
9. 11. 2019
10:30
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Petr Drobný
37
25
7
5
19
9
27
11
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 22
TJ Slovan Litoměřice
Válečníci Děčín B
3. 11. 2019
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
16
32
4
8
12
18
16
26
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 17
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
10. 11. 2019
12:00
Městská sportovní hala Mathias Kundert
Petr Drobný
13
66
6
5
8
39
13
53
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 19
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
9. 11. 2019
12:00
Tělocvična SOŠ Liberec Tereza Ekrtová
Jaroslav Liška
34
47
10
18
18
24
31
37
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 24
BK Baník Most
BK Teplice A
9. 11. 2019
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Daniel Horák
19
74
3
12
3
42
11
60
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 29
Válečnice Děčín
BK Levhartice Chomutov
9. 11. 2019
12:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Mathias Kundert
23
45
6
10
9
22
19
33
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 23
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
3. 11. 2019
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
18
74
4
14
6
30
6
60
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 20
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec k
9. 11. 2019
14:00
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Tereza Ekrtová
57
40
16
12
33
16
45
30
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 25
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice
9. 11. 2019
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Horák
Nicole Šeferová
73
23
13
14
37
14
56
20
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
BK Baník Most
9. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Nicole Šeferová
Daniel Horák
50
17
19
0
25
9
43
13
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 36
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
7. 12. 2019
09:15
ARMEX Sportcentrum
68
24
17
5
31
11
46
14
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 30
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
7. 12. 2019
09:30
hala UJEP Jakub Gabriel
73
27
14
16
39
19
51
27
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 33
SLUNETA Ústí n.L. d
Válečnice Děčín
7. 12. 2019
09:30
ZŠ Pod Parkem Andrea Ryvolová
Vladislav Lunhul
45
11
6
7
29
7
32
7
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 39
Válečníci Děčín B
BK Teplice A
8. 12. 2019
09:30
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Natálie Prislupčáková
2
40
0
9
2
19
2
27
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 37
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
7. 12. 2019
11:00
ARMEX Sportcentrum 5
94
3
17
3
53
5
66
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 42
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levhartice Chomutov
8. 12. 2019
11:00
BK Real Andrea Ryvolová
Jakub Gabriel
48
36
10
4
25
17
37
27
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
7. 12. 2019
11:15
hala UJEP Jakub Gabriel
48
42
6
6
20
12
34
25
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 34
Válečnice Děčín
BK Baník Most
7. 12. 2019
11:15
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Andrea Ryvolová
23
26
7
4
9
12
11
22
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 40
BK Teplice A
TJ Slovan Litoměřice
8. 12. 2019
11:15
ARMEX Sportcentrum Natálie Prislupčáková
Natálie Kunclová
87
4
21
2
47
4
61
4
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 38
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
7. 12. 2019
12:45
ARMEX Sportcentrum
56
16
13
8
27
10
43
12
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 32
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
7. 12. 2019
13:00
hala UJEP Jakub Gabriel
22
76
6
14
8
38
16
64
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 35
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
7. 12. 2019
13:00
ZŠ Pod Parkem Andrea Ryvolová
Vladislav Lunhul
12
64
6
20
10
30
10
54
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 41
TJ Slovan Litoměřice
Válečníci Děčín B
8. 12. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Natálie Kunclová
Natálie Prislupčáková
6
61
2
10
4
35
4
49
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 43
BK Levhartice Chomutov
BA LYNX Liberec k
8. 12. 2019
13:00
BK Real Jakub Gabriel
Andrea Ryvolová
34
54
3
16
14
28
26
46
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 44
BA LYNX Liberec k
BA 2006 Roudnice n.L.
8. 12. 2019
15:00
BK Real Andrea Ryvolová
Jakub Gabriel
36
44
10
7
20
26
32
31
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 50
BK Teplice A
BA Tygři Louny
25. 1. 2020
09:00
Sokolovna Na Letné
67
30
21
9
43
13
55
26
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 53
Válečnice Děčín
BA LYNX Liberec k
25. 1. 2020
09:30
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Natálie Prislupčáková
26
39
10
13
19
19
21
33
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 45
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
11. 1. 2020
10:00
ZŠ Edisonova Jaroslav Liška
61
16
24
4
35
4
51
6
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 48
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
26. 1. 2020
10:00
Kalich aréna Martina Blašková
Vladimír Kesler
22
31
6
8
12
18
16
25
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 51
BA Tygři Louny
TJ Slovan Varnsdorf
25. 1. 2020
10:45
Sokolovna Na Letné 26
59
5
11
16
24
20
44
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 54
BA LYNX Liberec k
BK Levhartice Chomutov
25. 1. 2020
11:15
ARMEX Sportcentrum Natálie Prislupčáková
Vladimír Kesler
36
20
16
2
20
9
36
15
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 46
Válečníci Děčín B
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 1. 2020
12:00
ZŠ Edisonova Jaroslav Liška
26
53
4
6
14
20
18
39
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 49
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
26. 1. 2020
12:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Martina Blašková
13
46
0
12
6
25
10
38
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 52
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice A
25. 1. 2020
12:30
Sokolovna Na Letné 21
56
2
8
8
29
17
40
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 55
BK Levhartice Chomutov
Válečnice Děčín
25. 1. 2020
13:00
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Natálie Prislupčáková
32
39
10
5
17
13
21
29
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 47
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
11. 1. 2020
14:00
ZŠ Edisonova Jaroslav Liška
34
52
2
22
16
26
22
42
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 56
BK Teplice A
Válečníci Děčín B
8. 2. 2020
09:30
Sokolovna Na Letné Barbora Lahovská
Vlastimil Krob
30
22
5
6
18
8
21
16
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 57
BK Teplice A
Válečníci Děčín B
8. 2. 2020
11:30
Vlastimil Krob
Barbora Lahovská
52
16
16
4
28
14
38
14
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 58
BA LYNX Liberec k
BK Teplice A
22. 2. 2020
13:30
Tělocvična SOŠ Liberec 33
60
11
16
13
35
25
46
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 59
BK Teplice A
TJ Slovan Varnsdorf
22. 2. 2020
15:15
Tělocvična SOŠ Liberec
46
39
10
18
24
28
30
36
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 60
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec k
22. 2. 2020
17:00
Tělocvična SOŠ Liberec
57
46
8
6
20
22
42
32
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 61
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
8. 3. 2020
12:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Tereza Lepší
4
53
0
20
0
32
0
46
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 62
Válečnice Děčín
Válečníci Děčín B
8. 3. 2020
13:45
Kalich aréna Tereza Lepší
Vladimír Kesler
57
11
25
0
37
2
53
5
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 63
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Litoměřice
8. 3. 2020
15:30
Kalich aréna Vladimír Kesler
Tereza Lepší
26
34
2
0
8
14
19
16
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Teplice A 12 10 2 625 341 22
2. Slovan Varnsdorf 12 8 4 564 454 20
3. SLUNETA Ústí n.L. d 8 8 0 342 148 16
4. Válečnice Děčín 10 4 6 315 319 14
5. BA LYNX Liberec k 10 4 6 374 458 14
6. Válečníci Děčín B 12 2 10 280 516 14
7. BK Levharti Chomutov 6 6 0 358 114 12
8. SLUNETA Ústí n.L. 6 5 1 377 181 11
9. BA 2006 Roudnice n.L. 8 3 5 258 358 11
10. TJ Slovan Litoměřice 10 1 9 188 491 11
11. BK Levhartice Chomutov 8 2 6 267 320 10
12. Válečníci Děčín 6 3 3 286 248 9
13. Slavoj Litoměřice 6 3 3 216 272 9
14. BA Tygři Louny 6 2 4 214 329 8
15. BK Baník Most 6 2 4 154 269 8
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 12 2 1.0 7.0 2.5 2.0/4.0 50.0 0.5
Jan Soukop BK Teplice A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vild SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Houška Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Volkova BK Česká Lípa 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nika Svobodová TJ Slovan Litoměřice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Drtíková BK Baník Most 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Dlouhá TJ Slovan Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicolas Moravec BA Louny 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. d 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Levhartice Chomutov 2 13.0 5.5 /16.5 33.3 10.0
Válečnice Děčín 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Natálie 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Vondráčková Sabina 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Šeferová Nicole 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 12 8 4 0 1.2 1.1 1.1
Ryvolová Aneta 6 2 4 0 1.2 1.2 1.2
Prislupčáková Natálie 8 3 5 0 1.1 1.1 1.1
Lunhul Vladislav 6 2 4 0 1.2 1.2 1.2
Liška Jaroslav 6 5 1 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Lahovská Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kundert Mathias 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Kunclová Natálie 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Krob Vlastimil 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 8 5 3 0 1.0 1.0 1.0
Horák Daniel 3 1 2 0 2.5 2.5 2.5
Gabriel Jakub 6 4 2 0 1.1 1.1 1.1
Ekrtová Tereza 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Drobný Petr 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře