Nejmladší minižactvo U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižacrvo 1. kolo 7
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
14. 10. 2017
09:00
BK Real
56
33
14
8
29
10
37
21
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 1
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice A
14. 10. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Michael Linka
Tereza Lepší
42
23
14
4
22
16
34
21
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 13
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
15. 10. 2017
09:00
hala UJEP Jan Kout
Ondřej Josefus
12
106
3
32
8
72
12
92
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 4
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
15. 10. 2017
09:00
Radobýl Tereza Lepší
Ondřej Asztalos
33
34
10
18
23
10
25
31
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 16
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. B
15. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Jiří Kroček
112
11
36
3
64
5
96
11
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 8
BA Tygři Louny
Levharti Chomutov
14. 10. 2017
11:00
BK Real
37
36
7
16
21
22
23
28
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 2
BK Teplice A
BA LYNX Liberec k
14. 10. 2017
11:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Michael Linka
55
34
12
4
29
12
39
18
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 14
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
15. 10. 2017
11:00
hala UJEP Ondřej Josefus
Jan Kout
86
17
22
2
38
6
56
15
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 5
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Horejsek Děčín B
15. 10. 2017
11:00
Radobýl Ondřej Asztalos
Tereza Lepší
67
6
14
0
33
2
50
4
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 17
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. B
15. 10. 2017
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Kroček
Milan Doksanský
111
6
29
4
59
4
91
4
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 6
BK Horejsek Děčín B
TJ Slovan Litoměřice
15. 10. 2017
13:00
Radobýl Tereza Lepší
Ondřej Asztalos
13
63
4
8
4
27
8
47
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 9
Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
14. 10. 2017
13:00
BK Real 17
69
10
13
10
39
16
49
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 3
BA LYNX Liberec k
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2017
13:00
Hala 6. ZŠ Michael Linka
Tereza Lepší
15
56
4
12
8
28
11
42
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 10
BK Česká lípa
BK Horejsek Děčín C
14. 10. 2017
13:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Daniela Mísařová
22
45
4
20
16
25
20
39
Review
nejmladší minižacrvo 1. kolo 11
BK Česká lípa
BK Horejsek Děčín C
14. 10. 2017
15:30
ZŠ Slovanka Daniela Mísařová
Jan Kout
9
29
2
2
2
6
4
12
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 18
BK Chomutov
BK Baník Most
12. 11. 2017
09:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Šimon Růžička
20
50
7
18
12
31
16
39
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 21
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
12. 11. 2017
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Martina Blašková
Karolína Vostatková
13
45
2
10
7
20
8
31
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 30
TJ Slovan Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 11. 2017
09:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Marie Hervertová
14
84
7
21
11
45
11
65
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 32
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Horejsek Děčín C
11. 11. 2017
09:00
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Simona Bachmanová
66
35
21
6
33
22
57
28
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 24
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
11. 11. 2017
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
30
49
8
5
10
23
22
33
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 27
BK Česká lípa
SLUNETA Ústí n.L. B
11. 11. 2017
10:30
ZŠ Slovanka Štěpán Mareš
David Strnad
51
28
16
9
31
9
37
11
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 22
Válečníci Děčín
Levharti Chomutov
12. 11. 2017
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Martina Blašková
100
16
20
8
52
8
70
12
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 31
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Litoměřice
11. 11. 2017
11:00
Kalich aréna Marie Hervertová
Tereza Lepší
100
13
27
0
54
2
76
6
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 33
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Horejsek Děčín C
11. 11. 2017
11:00
ZŠ Pod Parkem Simona Bachmanová
Jan Šedivý
48
34
13
5
25
17
36
17
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 25
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
11. 11. 2017
11:15
Sokolovna Na Letné Šimon Růžička
Ondřej Asztalos
46
15
11
0
23
8
31
9
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L. B
BA LYNX Liberec k
11. 11. 2017
12:30
ZŠ Slovanka David Strnad
Štěpán Mareš
11
89
1
30
7
45
7
73
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 23
Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
12. 11. 2017
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Martina Blašková
Karolína Vostatková
24
35
10
6
14
17
17
25
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice A
11. 11. 2017
13:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
10
55
2
12
4
30
8
46
Review
nejmladší minižacrvo 2. kolo 29
BA LYNX Liberec k
BK Česká lípa
11. 11. 2017
14:30
ZŠ Slovanka Štěpán Mareš
David Strnad
74
17
25
2
45
10
59
15
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 40
BA LYNX Liberec k
BK Horejsek Děčín C
9. 12. 2017
09:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Štěpán Mareš
33
47
9
10
13
25
21
35
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 43
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Česká lípa
9. 12. 2017
09:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Tereza Lepší
20
28
2
10
8
20
16
28
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 46
BK Horejsek Děčín B
SLUNETA Ústí n.L. d
9. 12. 2017
09:00
ARMEX Sportcentrum Martin Boček
Ondřej Josefus
14
42
2
24
8
28
12
36
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 38
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 12. 2017
10:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Jan Kout
88
17
28
3
48
8
72
8
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 41
BK Horejsek Děčín C
Slavoj BK Litoměřice
9. 12. 2017
11:00
Tělocvična SOŠ Liberec Štěpán Mareš
Michaela Martinovská
19
68
0
32
8
40
13
62
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 44
BK Česká lípa
BK Chomutov
9. 12. 2017
11:00
hala UJEP Tereza Lepší
Vladimír Kesler
20
46
6
17
7
31
14
33
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 47
SLUNETA Ústí n.L. d
BA Tygři Louny
9. 12. 2017
11:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Martin Boček
44
28
14
8
26
11
36
24
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 39
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
10. 12. 2017
12:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
17
92
0
32
8
44
11
68
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 34
Levharti Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
9. 12. 2017
13:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
42
44
4
15
28
21
29
24
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BA LYNX Liberec k
9. 12. 2017
13:00
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Štěpán Mareš
75
13
17
6
34
8
55
13
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 45
BK Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. B
9. 12. 2017
13:00
hala UJEP Vladimír Kesler
Tereza Lepší
45
20
12
6
20
13
40
18
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 48
BA Tygři Louny
BK Horejsek Děčín B
9. 12. 2017
13:00
ARMEX Sportcentrum Martin Boček
Ondřej Josefus
40
11
12
2
20
8
32
11
Review
nejmladší minižacrvo 3. kolo 35
Levharti Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
9. 12. 2017
15:00
Městská sportovní hala Jiří Kroček
23
32
6
6
14
15
16
19
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 58
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Horejsek Děčín B
20. 1. 2018
09:00
hala UJEP Tereza Lepší
Jan Šedivý
13
64
2
6
3
34
7
52
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 61
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
20. 1. 2018
09:00
ZŠ Pod Parkem
40
30
18
4
26
11
37
17
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice
BK Teplice A
20. 1. 2018
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
46
39
17
10
30
14
36
25
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 64
BA LYNX Liberec k
TJ Lokomotiva Liberec I
21. 1. 2018
09:30
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Michaela Martinovská
24
50
10
10
19
21
24
37
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 55
BK Baník Most
Válečníci Děčín
21. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
8
112
3
26
3
54
6
79
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 62
TJ Slovan Litoměřice
BK Česká lípa
20. 1. 2018
10:45
ZŠ Pod Parkem
106
8
26
0
64
2
80
2
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 53
BK Teplice A
BA Tygři Louny
20. 1. 2018
11:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
32
58
4
15
14
31
19
48
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 59
BK Horejsek Děčín B
Levharti Chomutov
20. 1. 2018
11:00
hala UJEP Jan Šedivý
Tereza Lepší
26
44
0
22
8
26
14
42
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 65
BA LYNX Liberec k
TJ Lokomotiva Liberec I
21. 1. 2018
11:00
Tělocvična SOŠ Liberec Michaela Martinovská
Václav Hošek
29
48
6
15
17
21
25
36
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 56
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2018
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Vlastimil Krob
Karolína Vostatková
61
62
14
14
31
30
49
42
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 63
BK Česká lípa
SLUNETA Ústí n.L. d
20. 1. 2018
12:30
ZŠ Pod Parkem 2
69
0
21
2
36
2
57
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 54
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2018
13:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
43
41
19
7
31
27
39
30
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 60
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. B
20. 1. 2018
13:00
hala UJEP Tereza Lepší
Jan Šedivý
55
18
15
2
27
4
41
10
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 57
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
21. 1. 2018
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Karolína Vostatková
Vlastimil Krob
90
22
26
8
44
14
66
20
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 49
BK Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
21. 1. 2018
14:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Jana Drobná
27
71
8
14
13
36
17
48
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 50
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Horejsek Děčín C
21. 1. 2018
15:30
Městská sportovní hala Jana Drobná
Natálie Horsáková
60
27
25
5
35
19
41
23
Review
nejmladší minižacrvo 4. kolo 51
BK Horejsek Děčín C
BK Chomutov
21. 1. 2018
17:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Jana Drobná
32
47
4
16
12
25
14
39
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 69
BK Chomutov
BA Tygři Louny
18. 2. 2018
09:00
Městská sportovní hala Natálie Horsáková
Jan František Sedláček
23
43
4
13
9
23
17
33
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 66
Levharti Chomutov
BK Baník Most
11. 2. 2018
09:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Jan František Sedláček
41
43
6
12
20
18
32
27
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 72
BK Česká lípa
BA LYNX Liberec k
17. 2. 2018
10:00
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Kateřina Řepková
22
73
2
21
22
25
22
57
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 70
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí n.L.
18. 2. 2018
10:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Natálie Horsáková
27
40
8
8
10
15
22
30
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 67
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L. d
11. 2. 2018
10:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Jana Drobná
29
39
13
12
20
21
28
29
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 71
SLUNETA Ústí n.L.
BK Chomutov
18. 2. 2018
12:00
Natálie Horsáková
Jan František Sedláček
59
32
19
0
31
8
47
14
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 73
BA LYNX Liberec k
SLUNETA Ústí n.L. B
17. 2. 2018
12:00
ZŠ Slovanka Kateřina Řepková
Jaroslav Liška
50
7
12
1
21
1
37
5
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 68
SLUNETA Ústí n.L. d
Levharti Chomutov
11. 2. 2018
12:00
Městská sportovní hala Jana Drobná
Jan František Sedláček
20
29
3
4
13
8
16
20
Review
nejmladší minižacrvo 5. kolo 74
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Česká lípa
17. 2. 2018
14:00
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Kateřina Řepková
12
32
1
8
9
14
9
22
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 75
BK Horejsek Děčín B
BK Horejsek Děčín C
4. 3. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
David Strnad
31
38
16
0
16
23
29
24
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 78
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice
3. 3. 2018
09:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
27
35
7
6
9
18
19
30
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 81
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
4. 3. 2018
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Karolína Vostatková
40
45
10
10
20
22
36
36
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 79
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
3. 3. 2018
10:30
Sokolovna Na Letné Šimon Růžička
Ondřej Asztalos
21
61
6
15
15
28
17
44
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 76
BK Horejsek Děčín C
TJ Slovan Varnsdorf
4. 3. 2018
11:00
ARMEX Sportcentrum David Strnad
Ondřej Josefus
34
31
2
13
10
16
13
27
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 82
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Litoměřice
4. 3. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Ondřej Asztalos
39
31
0
16
18
20
39
22
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 80
Válečníci Děčín
BK Teplice A
3. 3. 2018
12:00
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Šimon Růžička
75
15
22
2
37
7
61
14
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 77
TJ Slovan Varnsdorf
BK Horejsek Děčín B
4. 3. 2018
13:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
David Strnad
27
25
9
3
11
7
13
20
Review
nejmladší minižacrvo 6. kolo 83
TJ Slovan Litoměřice
BA Tygři Louny
4. 3. 2018
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Asztalos
Karolína Vostatková
41
36
4
16
20
21
28
34
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 87
BA LYNX Liberec k
BK Teplice A
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Martin Boček
Preview
nejmladší minižacrvo 7. kolo 88
BA LYNX Liberec k
BK Teplice A
Bude upřesněno
-
Tělocvična SOŠ Liberec Martin Boček
Jaroslav Liška
Preview
nejmladší minižacrvo 7. kolo 84
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Lokomotiva Liberec I
17. 3. 2018
09:00
Tělocvična Národní Václav Hošek
Daniela Mísařová
50
34
18
2
29
11
46
22
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 92
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Česká lípa
18. 3. 2018
09:00
ZŠ Pod Parkem Romana Machková
Jan Šedivý
91
8
22
4
41
6
61
6
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 95
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L. d
7. 4. 2018
09:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Ondřej Josefus
23
31
6
8
10
13
16
23
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 93
BK Česká lípa
Levharti Chomutov
18. 3. 2018
10:45
ZŠ Pod Parkem Jan Šedivý
Romana Machková
14
83
2
26
2
46
10
68
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 85
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Horejsek Děčín B
17. 3. 2018
11:00
Tělocvična Národní Daniela Mísařová
Václav Hošek
15
77
2
20
7
28
11
53
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 89
BK Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. B
18. 3. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
110
9
27
3
61
5
79
7
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 96
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Varnsdorf
7. 4. 2018
11:00
Kalich aréna Ondřej Josefus
Tereza Lepší
42
30
11
1
25
12
37
17
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 94
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
18. 3. 2018
12:30
ZŠ Pod Parkem Romana Machková
Jan Šedivý
28
49
10
11
19
25
23
35
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 90
SLUNETA Ústí n.L. B
BK Horejsek Děčín C
18. 3. 2018
12:45
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
4
66
2
11
2
22
4
41
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 86
BK Horejsek Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
17. 3. 2018
13:00
Tělocvična Národní Václav Hošek
Daniela Mísařová
33
42
7
16
15
22
19
34
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 97
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Slovan Litoměřice
7. 4. 2018
13:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Ondřej Josefus
26
60
0
22
12
26
22
46
Review
nejmladší minižacrvo 7. kolo 91
BK Horejsek Děčín C
BK Chomutov
18. 3. 2018
14:30
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
45
43
26
11
32
27
41
37
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n.L. d 14 13 1 682 329 27
2. Válečníci Děčín 10 9 1 826 198 19
3. BK Horejsek Děčín C 12 7 5 451 462 19
4. BA 2006 Roudnice n.L. 10 8 2 558 382 18
5. TJ Slovan Litoměřice 12 6 6 490 476 18
6. BA Tygři Louny 12 6 6 433 438 18
7. Slavoj Litoměřice 10 6 4 409 341 16
8. Levharti Chomutov 12 4 8 438 487 16
9. BK Česká lípa 12 3 9 233 676 15
10. BA LYNX Liberec k 10 4 6 434 388 14
11. SLUNETA Ústí n.L. 8 6 2 375 379 14
12. BK Chomutov 9 4 5 393 349 13
13. BK Horejsek Děčín B 10 2 8 300 391 12
14. SLUNETA Ústí n.L. B 12 0 12 159 813 12
15. BK Baník Most 7 4 3 375 319 11
16. BK Teplice A 8 2 6 276 349 10
17. Slovan Varnsdorf 6 3 3 206 228 9
18. TJ Lokomotiva Liberec I 4 2 2 147 180 6
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Karolína 9 4 5 0 1.5 1.4 1.5
Šedivý Jan 8 3 5 0 1.0 1.0 1.0
Strnad David 6 2 4 0 1.4 1.3 1.4
Sedláček Jan František 9 4 5 0 1.0 1.0 1.0
Řepková Kateřina 3 1 2 0 1.3 1.3 1.3
Růžička Šimon 7 2 5 0 1.0 1.0 1.0
Mísařová Daniela 5 2 3 0 1.1 1.3 1.2
Martinovská Michaela 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Štěpán 6 3 3 0 1.1 1.0 1.1
Machková Romana 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Linka Michael 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 17 9 8 0 1.1 1.1 1.1
Kroček Jiří 5 4 1 0 1.0 1.4 1.2
Krob Vlastimil 3 1 2 0 2.0 1.7 1.8
Kout Jan 9 6 3 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 13 6 7 0 1.2 1.2 1.2
Hušek Daniel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 6 4 2 0 1.1 1.2 1.1
Horsáková Natálie 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Hervertová Marie 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Drobná Jana 6 3 3 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Boček Martin 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 3 2 1 0 1.3 1.3 1.3
Bachmanová Simona 2 1 1 0 1.0 - 1.0
Asztalos Ondřej 12 7 5 0 1.3 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře