Nejmladší minižactvo U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižactvo U11
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 8
SLUNETA Ústí n.L.
SLUNETA Ústí n.L. d
13. 10. 2018
09:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Jan Gabriel
38
33
7
9
17
21
26
31
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 4
TJ Slovan Varnsdorf
BA LYNX Liberec k
13. 10. 2018
10:00
ZŠ Edisonova Ondřej Josefus
25
30
8
5
14
14
23
22
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 14
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
14. 10. 2018
10:00
Radobýl Jiří Šlaj
Vladislav Lunhul
10
94
2
26
6
44
8
62
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 6
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
13. 10. 2018
11:00
BK Real Jiří Veselý
Tereza Lepší
25
35
0
6
15
12
19
25
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L. d
Válečníci Děčín B
13. 10. 2018
11:00
hala UJEP Jan Gabriel
Vladislav Lunhul
94
11
30
0
59
2
75
7
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 11
BK Levhartice Chomutov
BK Teplice A
14. 10. 2018
11:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Daniel Hušek
47
17
10
4
28
8
39
12
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 5
BA LYNX Liberec k
TJ Slovan Varnsdorf
13. 10. 2018
12:00
ZŠ Edisonova Ondřej Josefus
40
25
0
6
20
8
28
16
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 15
ASK Lovosice
BK Česká lípa
14. 10. 2018
12:00
Radobýl Vladislav Lunhul
Jiří Šlaj
20
62
4
22
13
38
13
52
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 12
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice
14. 10. 2018
12:30
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
4
73
2
14
2
26
2
59
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 7
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
13. 10. 2018
13:00
BK Real Tereza Lepší
Jiří Veselý
24
39
2
9
8
19
16
31
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 10
Válečníci Děčín B
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2018
13:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Jan Gabriel
10
77
4
15
4
39
8
59
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 1
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
13. 10. 2018
13:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
58
40
16
6
28
24
42
34
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 13
Slavoj BK Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
14. 10. 2018
14:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Daniel Hušek
45
15
21
4
27
7
37
9
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 16
BK Česká lípa
TJ Slovan Litoměřice
14. 10. 2018
14:00
Radobýl Ondřej Josefus
Natálie Badinková
66
5
22
2
38
2
52
5
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 2
BK Baník Most
BA Tygři Louny
13. 10. 2018
14:30
Městská sportovní hala Jiří Kroček
Petr Drobný
29
58
9
21
9
37
27
41
Review
nejmladší minižactvo U11 1. kolo 3
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
13. 10. 2018
16:00
Městská sportovní hala Petr Drobný
Jiří Kroček
52
27
10
9
26
9
36
25
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 11. 2018
09:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Vladislav Lunhul
44
37
15
6
20
20
33
27
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 29
Válečníci Děčín
BK Česká lípa
10. 11. 2018
09:00
Sportovní hala Křešice Radek Kroupa
Vitaliy Shumskyy
106
6
26
2
51
2
93
4
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 17
BK Teplice A
Válečníci Děčín B
10. 11. 2018
09:00
Sokolovna Na Letné Jan Kout
68
14
14
8
40
8
46
12
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 23
SLUNETA Ústí n.L. d
ASK Lovosice
10. 11. 2018
09:30
ZŠ Pod Parkem Jan Gabriel
96
14
33
0
50
2
74
10
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 18
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
10. 11. 2018
10:30
Sokolovna Na Letné Jan Kout
17
36
4
8
6
18
13
28
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 30
BK Česká lípa
BA Tygři Louny
10. 11. 2018
10:45
Sportovní hala Křešice Vitaliy Shumskyy
Radek Kroupa
40
42
10
12
18
22
28
26
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 21
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
10. 11. 2018
11:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Jaroslav Liška
77
10
22
0
49
0
55
8
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 24
ASK Lovosice
BK Levhartice Chomutov
10. 11. 2018
11:15
ZŠ Pod Parkem Jan Gabriel
12
98
30
6
52
8
80
8
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 19
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice A
10. 11. 2018
12:00
Sokolovna Na Letné Jan Kout
19
72
7
13
9
33
11
51
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 26
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
10. 11. 2018
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Natálie Vostatková
37
52
13
16
21
24
28
44
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 31
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
10. 11. 2018
12:30
Sportovní hala Křešice Radek Kroupa
Vitaliy Shumskyy
10
108
0
46
8
61
10
85
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 22
BA LYNX Liberec k
Slavoj BK Litoměřice
10. 11. 2018
13:00
Hala 6. ZŠ Jaroslav Liška
Vladislav Lunhul
9
90
5
15
7
41
9
69
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 25
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
10. 11. 2018
13:00
ZŠ Pod Parkem Jan Gabriel
34
42
7
15
23
22
28
34
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 27
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
10. 11. 2018
14:00
Sportovní hala Most - malá hala Natálie Vostatková
Anna Chojnacká
16
52
4
20
6
28
11
38
Review
nejmladší minižactvo U11 2. kolo 28
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
10. 11. 2018
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Natálie Vostatková
76
19
29
11
50
11
66
19
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 32
BA Tygři Louny
BK Levhartice Chomutov
9. 12. 2018
09:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Natálie Vostatková
29
53
10
17
17
24
27
32
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 35
BK Česká lípa
TJ Slovan Varnsdorf
9. 12. 2018
09:00
ZŠ Slovanka Michaela Martinovská
40
49
14
15
20
31
32
45
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 38
ASK Lovosice
BK Teplice A
8. 12. 2018
09:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
48
43
18
8
18
19
40
27
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 44
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Litoměřice
8. 12. 2018
09:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jan Gabriel
19
41
2
18
2
28
14
35
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 41
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
8. 12. 2018
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec 26
59
0
15
8
26
14
47
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 45
TJ Slovan Litoměřice
BK Baník Most
8. 12. 2018
10:30
ARMEX Sportcentrum Jan Gabriel
Romana Machková
52
19
14
6
24
10
40
12
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 33
BK Levhartice Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
9. 12. 2018
11:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Natálie Vostatková
Karolína Vostatková
23
61
9
22
11
31
18
49
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 36
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L. d
9. 12. 2018
11:00
ZŠ Slovanka Michaela Martinovská
22
50
9
16
13
25
18
42
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 39
BK Teplice A
BK Levharti Chomutov
8. 12. 2018
11:00
Hala U Přívozu Martina Blašková
62
18
6
8
28
12
41
16
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 42
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
8. 12. 2018
11:45
Tělocvična SOŠ Liberec
41
17
11
5
18
9
26
13
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 46
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
8. 12. 2018
12:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jan Gabriel
37
14
12
0
26
2
22
10
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
9. 12. 2018
13:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Karolína Vostatková
Natálie Vostatková
81
12
16
8
46
8
62
12
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 37
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Česká lípa
9. 12. 2018
13:00
ZŠ Slovanka Michaela Martinovská
53
35
23
4
29
15
42
23
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 40
BK Levharti Chomutov
ASK Lovosice
8. 12. 2018
13:00
Hala U Přívozu 33
76
9
24
13
50
21
62
Review
nejmladší minižactvo U11 3. kolo 43
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
8. 12. 2018
13:30
Tělocvična SOŠ Liberec
67
20
20
4
34
8
54
12
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 47
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
20. 1. 2019
09:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Vojta Kočárník
38
59
3
21
15
25
25
37
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 50
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
20. 1. 2019
09:00
BK Real Lucie Moravcová
Vladislav Lunhul
25
76
4
13
16
28
23
52
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 53
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Teplice A
19. 1. 2019
09:00
ZŠ Pod Parkem Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
52
35
13
8
19
19
44
20
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 56
TJ Slovan Litoměřice
ASK Lovosice
19. 1. 2019
09:00
Kalich aréna Tereza Lepší
Jan Gabriel
8
18
0
12
1
18
6
18
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 59
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
20. 1. 2019
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Vlastimil Krob
Natálie Vostatková
38
39
6
16
14
19
24
31
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 57
ASK Lovosice
BK Česká lípa
19. 1. 2019
10:45
Kalich aréna Jan Gabriel
Tereza Lepší
60
37
14
8
32
20
49
35
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 48
Válečníci Děčín
BA LYNX Liberec k
20. 1. 2019
11:00
Hala 6. ZŠ Vojta Kočárník
Tereza Lepší
60
32
11
8
26
14
40
26
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 51
BA Tygři Louny
TJ Slovan Varnsdorf
20. 1. 2019
11:00
BK Real Vladislav Lunhul
Lucie Moravcová
98
15
26
3
50
10
64
12
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 54
BK Teplice A
BK Levharti Chomutov
19. 1. 2019
11:00
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Vladimír Kesler
84
31
22
9
48
9
66
22
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 61
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 1. 2019
11:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Jan František Sedláček
42
41
12
14
16
22
40
31
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 60
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
20. 1. 2019
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Natálie Vostatková
Vlastimil Krob
35
47
15
19
19
23
29
36
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 58
BK Česká lípa
TJ Slovan Litoměřice
19. 1. 2019
12:30
Kalich aréna Tereza Lepší
Jan Gabriel
42
18
16
4
26
10
38
14
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 49
BA LYNX Liberec k
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2019
13:00
Hala 6. ZŠ Tereza Lepší
Vojta Kočárník
22
70
2
22
12
35
16
66
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 52
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
20. 1. 2019
13:00
BK Real Lucie Moravcová
Vladislav Lunhul
24
66
2
26
11
40
13
56
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 55
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
19. 1. 2019
13:00
ZŠ Pod Parkem Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
37
69
5
20
20
35
31
48
Review
nejmladší minižactvo U11 4. kolo 62
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 1. 2019
13:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
48
35
1
16
15
18
24
27
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 68
SLUNETA Ústí n.L. d
SLUNETA Ústí n.L.
17. 2. 2019
09:00
ZŠ Pod Parkem Jaroslav Liška
Jan Gabriel
56
34
17
2
25
16
45
16
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 63
BA LYNX Liberec k
BK Česká lípa
16. 2. 2019
09:30
Tělocvična SOŠ Liberec Václav Hošek
Jaroslav Liška
47
42
13
11
31
19
37
33
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 65
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most
17. 2. 2019
11:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
31
8
3
2
17
4
25
6
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 69
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
17. 2. 2019
11:00
ZŠ Pod Parkem Jan Gabriel
Jaroslav Liška
45
33
8
12
28
17
33
28
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 64
BA LYNX Liberec k
BK Česká lípa
16. 2. 2019
11:30
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Václav Hošek
63
34
12
8
20
14
36
28
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 66
BK Baník Most
BK Levhartice Chomutov
17. 2. 2019
12:30
Městská sportovní hala Petr Drobný
Daniel Hušek
3
95
0
18
0
46
0
64
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 70
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L. d
17. 2. 2019
13:00
ZŠ Pod Parkem Jaroslav Liška
Jan Gabriel
29
45
8
14
16
26
22
35
Review
nejmladší minižactvo U11 5. kolo 67
BK Levharti Chomutov
BK Levhartice Chomutov
17. 2. 2019
14:00
Městská sportovní hala Daniel Hušek
Petr Drobný
24
56
6
12
14
21
18
35
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 80
BK Baník Most
BK Levharti Chomutov
2. 3. 2019
09:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Michal Tesař
27
42
9
2
15
22
17
32
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 71
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
2. 3. 2019
09:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
28
70
6
9
9
35
18
58
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 74
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
3. 3. 2019
09:00
Sportovní hala Michaela Martinovská
23
65
4
13
11
27
20
46
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 81
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
2. 3. 2019
10:30
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Jan Hendrych
23
46
6
14
12
30
17
38
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 75
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
3. 3. 2019
10:30
Sportovní hala Michaela Martinovská
36
71
9
16
25
30
32
50
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
2. 3. 2019
11:00
hala UJEP Vojta Kočárník
Vladislav Lunhul
40
50
3
22
16
36
32
40
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 82
SLUNETA Ústí n.L. d
BK Baník Most
2. 3. 2019
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Michal Tesař
54
8
6
4
26
4
50
6
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 76
BA Tygři Louny
TJ Slovan Varnsdorf
3. 3. 2019
12:00
Sportovní hala Michaela Martinovská
97
15
26
2
47
4
71
9
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 73
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
2. 3. 2019
13:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
76
21
25
6
38
11
49
15
Review
nejmladší minižactvo U11 6. kolo 79
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
2. 3. 2019
14:00
Městská sportovní hala Jan František Sedláček
Daniel Hušek
31
52
6
20
16
32
20
48
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 91
TJ Slovan Litoměřice
Válečníci Děčín B
16. 3. 2019
09:00
Kalich aréna Vladimír Kesler
Tereza Lepší
45
15
6
4
17
9
38
13
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 86
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice
16. 3. 2019
09:30
Sokolovna Na Letné Jan František Sedláček
Vladislav Lunhul
12
98
2
31
5
51
8
66
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 83
BA LYNX Liberec k
Válečníci Děčín
16. 3. 2019
10:00
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Vitaliy Shumskyy
15
92
3
29
5
46
5
75
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 89
BK Česká lípa
TJ Slovan Varnsdorf
17. 3. 2019
10:00
ZŠ Slovanka Natálie Badinková
Martina Blašková
71
34
13
9
32
14
57
20
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 92
Válečníci Děčín B
ASK Lovosice
16. 3. 2019
10:45
Kalich aréna Tereza Lepší
Vladimír Kesler
24
31
9
7
19
9
20
15
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 87
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
16. 3. 2019
11:15
Sokolovna Na Letné Vladislav Lunhul
Jan František Sedláček
131
7
44
0
71
5
103
5
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 84
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 3. 2019
11:45
Tělocvična SOŠ Liberec Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Liška
74
41
15
17
40
21
59
32
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 90
BK Česká lípa
TJ Slovan Varnsdorf
17. 3. 2019
12:00
ZŠ Slovanka Martina Blašková
Natálie Badinková
53
29
12
13
25
19
40
23
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 93
ASK Lovosice
TJ Slovan Litoměřice
16. 3. 2019
12:30
Kalich aréna Vladimír Kesler
Tereza Lepší
8
58
0
16
4
26
6
38
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 88
BA Tygři Louny
BK Teplice A
16. 3. 2019
13:00
Sokolovna Na Letné Jan František Sedláček
Vladislav Lunhul
17
67
2
14
6
42
13
52
Review
nejmladší minižactvo U11 7. kolo 85
BA 2006 Roudnice n.L.
BA LYNX Liberec k
16. 3. 2019
13:30
Tělocvična SOŠ Liberec Jaroslav Liška
Vitaliy Shumskyy
56
24
18
6
34
15
42
19
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 100
BA Tygři Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
30. 3. 2019
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
78
25
16
8
28
18
56
24
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 97
SLUNETA Ústí n.L. d
TJ Slovan Litoměřice
30. 3. 2019
10:00
ZŠ Pod Parkem Anna Chojnacká
Vladislav Lunhul
68
20
20
3
34
7
51
15
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 103
BK Teplice A
BK Baník Most
30. 3. 2019
10:00
Sokolovna Na Letné Daniel Hušek
Jan František Sedláček
53
8
8
5
23
5
41
5
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 101
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
30. 3. 2019
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Natálie Vostatková
Sabina Vondráčková
53
34
11
4
25
17
32
31
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 104
BK Baník Most
BK Česká lípa
30. 3. 2019
11:45
Sokolovna Na Letné Jan František Sedláček
Daniel Hušek
8
70
3
23
5
40
8
62
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 94
Válečníci Děčín
BA LYNX Liberec k
31. 3. 2019
12:00
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jaroslav Liška
87
19
23
0
36
8
60
16
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 98
TJ Slovan Litoměřice
BK Levharti Chomutov
30. 3. 2019
12:00
ZŠ Pod Parkem Vladislav Lunhul
Anna Chojnacká
58
26
16
8
28
13
45
21
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 102
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygři Louny
30. 3. 2019
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Natálie Vostatková
58
22
10
3
18
9
45
13
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 105
BK Česká lípa
BK Teplice A
30. 3. 2019
13:30
Sokolovna Na Letné Daniel Hušek
Jan František Sedláček
40
55
9
8
27
23
31
33
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 95
BA LYNX Liberec k
Slavoj BK Litoměřice
31. 3. 2019
13:45
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Romana Machková
28
61
6
8
10
24
24
38
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 106
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
30. 3. 2019
14:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Martina Blašková
24
58
6
16
14
30
16
42
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 99
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L. d
30. 3. 2019
14:00
ZŠ Pod Parkem Anna Chojnacká
Vladislav Lunhul
10
107
1
26
8
47
10
78
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 96
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
31. 3. 2019
15:30
ARMEX Sportcentrum Romana Machková
Jaroslav Liška
64
59
18
7
35
14
63
27
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 107
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
30. 3. 2019
15:30
Hala U Přívozu Martina Blašková
Vladimír Kesler
34
50
4
6
14
30
26
35
Review
nejmladší minižactvo U11 8. kolo 108
BK Levhartice Chomutov
ASK Lovosice
30. 3. 2019
17:00
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Martina Blašková
40
29
13
12
30
19
35
27
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jakub Fous BK Baník Most 13 14 1.0 5.0 2.4 0.3/0.9 0.0* 1.7
Marcel Hlava BK Baník Most 11 14 1.0 4.5 2.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Daniel Polák BK Baník Most 14 14 1.0 3.8 1.7 0.4/1.2 0.0* 0.2
Tomáš Praženica BK Baník Most 13 14 1.0 2.6 1.1 0.4/1.1 0.0* 1.7
Roman Záruba BK Baník Most 13 14 1.0 2.6 1.2 0.1/0.4 0.0* 0.7
Tereza Žižková BK Baník Most 11 14 1.0 1.6 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.1
Jan Bucha BK Baník Most 12 11 1.0 0.9 0.5 0.0/0.4 0.0* 0.3
Amálie Bechyňská BK Baník Most 13 11 1.0 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
Matěj Žižka BK Baník Most 11 13 1.0 0.4 0.2 0.1/0.5 0.0* 0.5
René Nezbeda BK Baník Most 12 13 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonín Hejduk BK Baník Most 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Oliver Jakub Hermanovský BK Baník Most 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Štěpán Jančárek BK Baník Most 9 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Oulehle BK Baník Most 12 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktorie Hamouzová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bučková BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Fremund BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hron BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kasl BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bruno Korejs BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lalík BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Winter BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Brigita Bartlová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šišková BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Savincová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Otoupalíková BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Ridajová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Viktorie Hallerová BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Nobstová BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Klimešová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Janečková BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anastázie Doksanská BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janata BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Heluzová BK Levharti Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Gáborová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Halašová BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Albareda BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hron BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tranžík BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viliam Zeman BA LYNX Liberec k 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Vávrová BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Konopková BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Čmuchálek BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Syrový BA LYNX Liberec k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pátek BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evan Robert Daniels BA LYNX Liberec k 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Vochomůrka BA LYNX Liberec k 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hönigová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Brna BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vašíček BA LYNX Liberec k 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vorel BA LYNX Liberec k 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Kelemen BA LYNX Liberec k 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Bitkovskij BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Čmuchálek BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Bureš BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Kolisková BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Prošková BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Tržická BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Sadílek BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Kubricht BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Jenček BK Levhartice Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vitvar BK Levhartice Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Fulier BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Chorouš BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maksim Ksenchyn BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kundert BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bittner BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kaslová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mikeš BK Levhartice Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nerad BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Netáhlo BK Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Sekáč BK Levhartice Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Šrámek BK Levhartice Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rumlová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rumlová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Tomanová BK Levharti Chomutov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Uhlíková BK Levharti Chomutov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Lazaryan BA LYNX Liberec k 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Anna Hušková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Műnsterová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Maurencová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Krause SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kočová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kaliničová SLUNETA Ústí n.L. 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Kalfusová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Holingerová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Prousková SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Holečková SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Habichová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Gabajová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Foltýnová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Burdová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bínová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valérie Bínová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Ponrtová SLUNETA Ústí n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Slavíčková SLUNETA Ústí n.L. 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vachel Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hodysová TJ Slovan Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Woźnická TJ Slovan Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
BK Levharti Chomutov 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Baník Most 14 10.4 1.7 /5.8 29.3 9.1
BA Tygři Louny 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. d 3 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín B 5 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Levhartice Chomutov 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice A 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavoj Litoměřice 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Slovan Litoměřice 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Česká lípa 1 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vostatková Karolína 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Vostatková Natálie 11 4 7 0 1.2 1.0 1.1
Vondráčková Sabina 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 6 2 4 0 1.1 1.0 1.0
Sedláček Jan František 9 5 4 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Martinovská Michaela 6 6 0 0 1.1 1.1 1.1
Machková Romana 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 23 10 13 0 1.1 1.1 1.1
Liška Jaroslav 14 8 6 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 11 6 5 0 1.1 1.1 1.1
Kroupa Radek 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Kroček Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Krob Vlastimil 2 1 1 0 2.0 - 2.0
Kout Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočárník Vojta 6 2 4 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 9 6 3 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Chojnacká Anna 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 13 7 6 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Václav 2 1 1 0 - 2.0 2.0
Hendrych Jan 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jan 15 7 8 0 1.0 1.0 1.0
Drobný Petr 9 4 5 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 7 4 3 0 1.2 1.0 1.1
Badinková Natálie 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře