Středomoravská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 4
FASTAV Zlín B
TJ Postřelmov
15. 9. 2023
19:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Ladislav Sokolovský
103
47
34
12
63
34
84
40
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Lipník
BK Mohelnice
15. 9. 2023
19:30
Sportovní hala Filip Hudec
Josef Slavík
64
46
18
10
33
21
52
35
Review
Základní část 1. kolo 1
SK UP Olomouc C
KK Valašské Meziříčí
13. 9. 2023
20:15
SH UP Olomouc Lukáš Kapaňa
Ondřej Zatloukal
69
93
13
29
32
51
47
77
Review
Základní část 1. kolo 2
SK UP Olomouc B
FASTAV Zlín C
15. 9. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Jiří Fanta
Linda Vildová
68
48
20
13
34
17
51
31
Review
Základní část 1. kolo 3
TBS Sokol Přerov
BK DUKLA Olomouc
15. 9. 2023
20:45
Sokolovna Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
94
65
25
10
45
35
68
50
Review
Základní část 2. kolo 6
TJ Postřelmov
BK Lipník
22. 9. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Marek Bešina
58
89
12
23
27
42
43
72
Review
Základní část 2. kolo 7
BK DUKLA Olomouc
FASTAV Zlín B
20. 9. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Kremser
Jan Hecl
60
76
15
22
35
41
50
64
Review
Základní část 2. kolo 10
TJ OP Prostějov
KK Valašské Meziříčí
22. 9. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Ivo Dolinek
Theodor Kuba
54
90
21
18
32
41
44
66
Review
Základní část 2. kolo 9
SK UP Olomouc C
SK UP Olomouc B
20. 9. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 58
84
10
22
28
41
42
61
Review
Základní část 2. kolo 8
FASTAV Zlín C
TBS Sokol Přerov
22. 9. 2023
20:30
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
50
84
9
15
20
34
36
62
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Lipník
BK DUKLA Olomouc
29. 9. 2023
20:00
Sportovní hala David Tichý
Vladimír Němčák
66
59
13
14
30
29
48
47
Review
Základní část 3. kolo 15
BK Mohelnice
TJ Postřelmov
28. 9. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
65
70
16
27
29
39
42
52
Review
Základní část 3. kolo 11
SK UP Olomouc B
TJ OP Prostějov
27. 10. 2023
20:10
Sportovní hala UP 2 Jiří Fanta
Jan Hecl
79
55
17
10
40
20
52
39
Review
Základní část 3. kolo 12
TBS Sokol Přerov
SK UP Olomouc C
29. 9. 2023
20:45
Sokolovna Jakub Kremser
Vratislav Doležal
108
62
28
23
63
34
86
42
Review
Základní část 3. kolo 13
FASTAV Zlín B
FASTAV Zlín C
11. 10. 2023
20:45
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
88
56
20
19
41
32
64
45
Review
Základní část 4. kolo 20
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc B
6. 10. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Martin Kopřiva
71
52
17
15
40
24
59
40
Review
Základní část 4. kolo 16
BK DUKLA Olomouc
BK Mohelnice
4. 10. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
73
63
18
10
34
24
54
39
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ OP Prostějov
TBS Sokol Přerov
6. 10. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Antonín Kapl
Daniel Krčmář
92
80
22
19
46
37
66
60
Review
Základní část 4. kolo 17
FASTAV Zlín C
BK Lipník
6. 10. 2023
20:15
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Jakub Vyplel
42
70
15
14
24
28
38
56
Review
Základní část 4. kolo 18
SK UP Olomouc C
FASTAV Zlín B
4. 10. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Marek Bešina
Linda Vildová
74
97
23
27
43
41
58
73
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ Postřelmov
BK DUKLA Olomouc
13. 10. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Theodor Kuba
56
76
17
17
33
35
44
55
Review
Základní část 5. kolo 22
FASTAV Zlín B
TJ OP Prostějov
13. 10. 2023
19:00
Městská SH Zelené Ivo Dolinek
Zuzana Kopřivová
79
67
10
11
28
18
20
16
21
22
Review
Základní část 5. kolo 23
BK Lipník
SK UP Olomouc C
13. 10. 2023
19:30
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
83
62
23
17
42
34
60
43
Review
Základní část 5. kolo 24
BK Mohelnice
FASTAV Zlín C
12. 10. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Aleš Chlup
Martin Kopřiva
50
60
6
16
27
30
39
44
Review
Základní část 5. kolo 21
TBS Sokol Přerov
KK Valašské Meziříčí
13. 10. 2023
20:45
Sokolovna David Tichý
Daniel Krčmář
60
69
11
24
28
39
48
60
Review
Základní část 6. kolo 28
TJ OP Prostějov
BK Lipník
20. 10. 2023
18:00
Národní sportovní centrum Prostějov Antonín Kapl
Dominik Krčmář
59
67
10
19
25
40
39
51
Review
Základní část 6. kolo 30
SK UP Olomouc B
TBS Sokol Přerov
20. 10. 2023
18:30
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Aleš Chlup
86
81
25
20
55
40
68
57
Review
Základní část 6. kolo 29
KK Valašské Meziříčí
FASTAV Zlín B
20. 10. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí David Vyplel
Josef Slavík
91
56
31
10
52
33
78
46
Review
Základní část 6. kolo 26
FASTAV Zlín C
TJ Postřelmov
20. 10. 2023
20:15
Městská SH Zelené Jakub Válek
Břetislav Kraváček
86
54
24
15
46
23
65
37
Review
Základní část 6. kolo 27
SK UP Olomouc C
BK Mohelnice
25. 10. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Zdeněk Latík
Linda Vildová
70
67
26
12
49
30
58
43
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ Postřelmov
SK UP Olomouc C
3. 11. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Patrik Michal
64
74
21
18
32
39
48
50
Review
Základní část 7. kolo 31
FASTAV Zlín B
SK UP Olomouc B
3. 11. 2023
19:30
Městská SH Zelené Ivo Dolinek
David Vyplel
54
66
18
19
33
34
45
49
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Lipník
KK Valašské Meziříčí
3. 11. 2023
20:00
Sportovní hala Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
60
63
15
17
35
36
48
55
Review
Základní část 7. kolo 33
BK Mohelnice
TJ OP Prostějov
2. 11. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Lukáš Kapaňa
Jan Hecl
53
65
16
13
23
32
36
50
Review
Základní část 7. kolo 35
BK DUKLA Olomouc
FASTAV Zlín C
1. 11. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Válek
Martin Kopřiva
48
62
21
15
30
31
41
47
Review
Základní část 8. kolo 37
TJ OP Prostějov
TJ Postřelmov
10. 11. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Dominik Krčmář
Theodor Kuba
85
66
27
20
45
36
68
57
Review
Základní část 8. kolo 39
SK UP Olomouc B
BK Lipník
10. 11. 2023
20:10
Sportovní hala UP 2 Jakub Kremser
Marek Bešina
86
51
15
13
38
25
56
42
Review
Základní část 8. kolo 36
SK UP Olomouc C
BK DUKLA Olomouc
8. 11. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
76
65
16
21
35
34
59
50
Review
Základní část 8. kolo 38
KK Valašské Meziříčí
BK Mohelnice
10. 11. 2023
20:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Josef Slavík
82
52
14
15
33
21
56
40
Review
Základní část 8. kolo 40
TBS Sokol Přerov
FASTAV Zlín B
8. 11. 2023
20:45
Sokolovna Ivo Dolinek
Daniel Krčmář
99
77
32
21
54
34
82
51
Review
Základní část 9. kolo 44
BK DUKLA Olomouc
TJ OP Prostějov
24. 11. 2023
18:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jiří Fanta
Aleš Chlup
57
67
13
14
30
35
48
47
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ Postřelmov
KK Valašské Meziříčí
24. 11. 2023
18:30
Postřelmov Zdeněk Latík
Daniel Krčmář
39
101
8
27
15
47
30
73
Review
Základní část 9. kolo 45
FASTAV Zlín C
SK UP Olomouc C
24. 11. 2023
19:00
Městská SH Zelené Theodor Kuba
Martin Kopřiva
68
47
15
12
39
28
51
31
Review
Základní část 9. kolo 41
BK Lipník
TBS Sokol Přerov
15. 3. 2024
19:30
Sportovní hala David Tichý
Jakub Kremser
62
101
13
33
30
59
49
85
Review
Základní část 9. kolo 42
BK Mohelnice
SK UP Olomouc B
23. 11. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Jakub Kremser
62
66
18
23
28
37
46
57
Review
Základní část 10. kolo 46
TJ OP Prostějov
FASTAV Zlín C
1. 12. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jakub Válek
Theodor Kuba
73
65
22
3
38
19
58
43
Review
Základní část 10. kolo 47
KK Valašské Meziříčí
BK DUKLA Olomouc
14. 2. 2024
20:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Jakub Vyplel
73
55
18
14
35
25
53
36
Review
Základní část 10. kolo 48
SK UP Olomouc B
TJ Postřelmov
1. 12. 2023
20:10
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
95
55
28
11
59
24
80
44
Review
Základní část 10. kolo 50
FASTAV Zlín B
BK Lipník
1. 12. 2023
20:15
Městská SH Zelené David Tichý
Břetislav Kraváček
73
68
20
20
40
40
56
59
Review
Základní část 10. kolo 49
TBS Sokol Přerov
BK Mohelnice
1. 12. 2023
20:45
Sokolovna Ivo Dolinek
Zuzana Kopřivová
75
56
16
14
32
28
52
40
Review
Základní část 11. kolo 52
TJ Postřelmov
TBS Sokol Přerov
8. 12. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Patrik Michal
57
90
12
26
23
53
34
71
Review
Základní část 11. kolo 51
BK Mohelnice
FASTAV Zlín B
7. 12. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Ladislav Sokolovský
Marek Bešina
64
82
15
22
33
40
42
64
Review
Základní část 11. kolo 53
BK DUKLA Olomouc
SK UP Olomouc B
6. 12. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jan Hecl
Jakub Kremser
56
83
12
22
19
37
41
62
Review
Základní část 11. kolo 55
SK UP Olomouc C
TJ OP Prostějov
8. 12. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Ivo Dolinek
Jakub Kremser
73
87
8
25
33
44
46
66
Review
Základní část 11. kolo 54
FASTAV Zlín C
KK Valašské Meziříčí
24. 1. 2024
20:45
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
54
82
7
21
26
46
40
69
Review
Základní část 12. kolo 59
TJ Postřelmov
FASTAV Zlín B
15. 12. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Jiří Fanta
49
81
7
20
23
35
43
61
Review
Základní část 12. kolo 56
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc C
15. 12. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Theodor Kuba
109
42
34
17
61
26
88
29
Review
Základní část 12. kolo 58
BK DUKLA Olomouc
TBS Sokol Přerov
13. 12. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Válek
Daniel Krčmář
50
71
10
16
23
28
31
54
Review
Základní část 12. kolo 60
BK Mohelnice
BK Lipník
14. 12. 2023
20:00
Tělocvična ZŠ Ondřej Zatloukal
Dominik Krčmář
76
60
11
7
30
26
50
38
Review
Základní část 12. kolo 57
FASTAV Zlín C
SK UP Olomouc B
15. 12. 2023
20:15
Městská SH Zelené Ondřej Zatloukal
Břetislav Kraváček
73
64
22
15
36
38
53
50
Review
Základní část 13. kolo 65
KK Valašské Meziříčí
TJ OP Prostějov
12. 1. 2024
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
David Tichý
79
67
24
15
46
38
64
59
Review
Základní část 13. kolo 61
BK Lipník
TJ Postřelmov
12. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Dominik Krčmář
Vladimír Němčák
108
44
28
10
54
25
80
30
Review
Základní část 13. kolo 64
SK UP Olomouc B
SK UP Olomouc C
12. 1. 2024
20:10
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
104
45
29
14
49
21
77
38
Review
Základní část 13. kolo 62
FASTAV Zlín B
BK DUKLA Olomouc
12. 1. 2024
20:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Ladislav Sokolovský
72
46
21
9
37
20
53
31
Review
Základní část 13. kolo 63
TBS Sokol Přerov
FASTAV Zlín C
10. 1. 2024
20:45
Sokolovna Antonín Kapl
Zdeněk Latík
74
50
14
10
30
27
56
35
Review
Základní část 14. kolo 68
FASTAV Zlín C
FASTAV Zlín B
8. 3. 2024
18:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Josef Slavík
58
61
23
6
27
23
47
43
Review
Základní část 14. kolo 70
TJ Postřelmov
BK Mohelnice
12. 2. 2024
18:30
Postřelmov Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
51
48
6
11
24
18
31
31
Review
Základní část 14. kolo 66
TJ OP Prostějov
SK UP Olomouc B
19. 1. 2024
20:00
Sportcentrum DDM 2 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
72
81
22
18
40
46
58
65
Review
Základní část 14. kolo 69
BK DUKLA Olomouc
BK Lipník
17. 1. 2024
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jan Hecl
René Klapetek
45
61
12
20
22
32
34
41
Review
Základní část 14. kolo 67
SK UP Olomouc C
TBS Sokol Přerov
19. 1. 2024
20:15
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Patrik Michal
79
101
18
34
44
47
62
78
Review
Základní část 15. kolo 72
BK Lipník
FASTAV Zlín C
5. 1. 2024
19:30
Sportovní hala Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
45
54
12
18
21
29
35
42
Review
Základní část 15. kolo 71
BK Mohelnice
BK DUKLA Olomouc
25. 1. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Jan Hecl
60
48
14
18
32
29
52
43
Review
Základní část 15. kolo 75
SK UP Olomouc B
KK Valašské Meziříčí
26. 1. 2024
20:10
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
78
59
19
18
33
30
56
39
Review
Základní část 15. kolo 73
FASTAV Zlín B
SK UP Olomouc C
26. 1. 2024
20:15
Městská SH Zelené Ivo Dolinek
David Tichý
121
55
24
21
66
25
89
41
Review
Základní část 15. kolo 74
TBS Sokol Přerov
TJ OP Prostějov
26. 1. 2024
20:45
Sokolovna Ladislav Sokolovský
David Vyplel
83
67
16
17
33
31
60
40
Review
Základní část 16. kolo 79
FASTAV Zlín C
BK Mohelnice
2. 2. 2024
18:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
71
48
11
17
28
30
47
35
Review
Základní část 16. kolo 76
KK Valašské Meziříčí
TBS Sokol Přerov
9. 2. 2024
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jakub Válek
Dominik Krčmář
72
73
21
24
41
40
55
59
Review
Základní část 16. kolo 77
TJ OP Prostějov
FASTAV Zlín B
2. 2. 2024
19:45
Sportcentrum DDM 2 Antonín Kapl
Jan Hecl
71
97
20
28
27
53
52
79
Review
Základní část 16. kolo 80
BK DUKLA Olomouc
TJ Postřelmov
31. 1. 2024
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Kremser
Marek Bešina
63
46
22
10
34
25
48
38
Review
Základní část 16. kolo 78
SK UP Olomouc C
BK Lipník
2. 2. 2024
20:15
Sportovní hala UP 2 Ondřej Zatloukal
Patrik Michal
50
59
14
17
29
25
43
45
Review
Základní část 17. kolo 81
TJ Postřelmov
FASTAV Zlín C
9. 2. 2024
18:30
Postřelmov Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
75
71
22
14
36
29
44
50
61
61
Review
Základní část 17. kolo 82
BK Mohelnice
SK UP Olomouc C
15. 2. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Jan Hecl
Patrik Michal
61
50
18
17
34
28
49
39
Review
Základní část 17. kolo 83
BK Lipník
TJ OP Prostějov
16. 2. 2024
20:00
Sportovní hala Ivo Dolinek
Zdeněk Latík
72
63
27
20
38
32
52
50
Review
Základní část 17. kolo 84
FASTAV Zlín B
KK Valašské Meziříčí
16. 2. 2024
20:15
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Theodor Kuba
64
68
21
22
33
39
47
51
Review
Základní část 17. kolo 85
TBS Sokol Přerov
SK UP Olomouc B
16. 2. 2024
20:45
Sokolovna Vratislav Doležal
Ladislav Sokolovský
79
47
16
16
33
34
61
38
Review
Základní část 18. kolo 90
FASTAV Zlín C
BK DUKLA Olomouc
23. 2. 2024
18:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
55
56
17
17
26
37
45
45
Review
Základní část 18. kolo 89
SK UP Olomouc C
TJ Postřelmov
21. 2. 2024
18:45
Sportovní hala UP 2 Jakub Kremser
Jiří Fanta
74
76
18
20
44
37
56
58
Review
Základní část 18. kolo 87
KK Valašské Meziříčí
BK Lipník
23. 2. 2024
20:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
David Vyplel
85
63
21
14
52
35
69
44
Review
Základní část 18. kolo 88
TJ OP Prostějov
BK Mohelnice
9. 2. 2024
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Bešina
Theodor Kuba
69
62
11
9
29
20
48
38
Review
Základní část 18. kolo 86
SK UP Olomouc B
FASTAV Zlín B
23. 2. 2024
20:15
Sportovní hala UP 2 Jakub Válek
Ivo Dolinek
85
50
19
15
43
25
65
42
Review
Základní část 19. kolo 92
TJ Postřelmov
TJ OP Prostějov
1. 3. 2024
18:30
Postřelmov Ondřej Zatloukal
Patrik Michal
58
84
10
21
28
42
41
67
Review
Základní část 19. kolo 95
FASTAV Zlín B
TBS Sokol Přerov
1. 3. 2024
18:30
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
David Vyplel
75
73
18
11
36
31
65
47
Review
Základní část 19. kolo 94
BK Lipník
SK UP Olomouc B
1. 3. 2024
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Vladimír Němčák
56
72
15
21
31
35
42
49
Review
Základní část 19. kolo 91
BK DUKLA Olomouc
SK UP Olomouc C
28. 2. 2024
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jan Hecl
Marek Bešina
70
43
17
13
35
23
59
36
Review
Základní část 19. kolo 93
BK Mohelnice
KK Valašské Meziříčí
29. 2. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Jakub Kremser
Adéla Lávičková
38
74
9
22
17
45
31
51
Review
Základní část 20. kolo 98
KK Valašské Meziříčí
TJ Postřelmov
27. 3. 2024
20:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Pavel Nehoda
Jakub Vyplel
96
49
25
5
48
17
71
30
Review
Základní část 20. kolo 99
TJ OP Prostějov
BK DUKLA Olomouc
15. 3. 2024
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Antonín Kapl
Daniel Krčmář
52
68
11
16
25
31
35
49
Review
Základní část 20. kolo 97
SK UP Olomouc B
BK Mohelnice
13. 3. 2024
20:15
Sportovní hala UP 2 Theodor Kuba
Jakub Sochor
74
51
19
10
30
22
59
30
Review
Základní část 20. kolo 100
SK UP Olomouc C
FASTAV Zlín C
18. 3. 2024
20:15
SH UP Olomouc Jan Hecl
Jiří Fanta
55
68
16
22
27
33
42
50
Review
Základní část 20. kolo 96
TBS Sokol Přerov
BK Lipník
24. 11. 2023
20:45
Sokolovna Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
89
67
24
17
42
31
69
49
Review
Základní část 21. kolo 101
FASTAV Zlín C
TJ OP Prostějov
22. 3. 2024
18:30
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
78
49
20
17
41
27
64
38
Review
Základní část 21. kolo 103
TJ Postřelmov
SK UP Olomouc B
22. 3. 2024
18:30
Postřelmov Ladislav Sokolovský
Zuzana Kopřivová
48
104
14
25
25
53
43
81
Review
Základní část 21. kolo 105
BK Lipník
FASTAV Zlín B
22. 3. 2024
19:30
Sportovní hala Marek Bešina
Dominik Krčmář
63
85
17
23
40
45
51
62
Review
Základní část 21. kolo 102
BK DUKLA Olomouc
KK Valašské Meziříčí
20. 3. 2024
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Válek
Daniel Krčmář
37
65
11
18
23
29
28
50
Review
Základní část 21. kolo 104
BK Mohelnice
TBS Sokol Přerov
21. 3. 2024
20:00
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Adéla Lávičková
73
94
10
28
31
56
55
80
Review
Základní část 22. kolo 106
FASTAV Zlín B
BK Mohelnice
5. 4. 2024
18:30
Městská SH Zelené Daniel Krčmář
David Vyplel
67
38
16
7
33
21
47
31
Review
Základní část 22. kolo 109
KK Valašské Meziříčí
FASTAV Zlín C
5. 4. 2024
19:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Josef Slavík
Vít Kostiha
91
59
26
13
52
26
76
45
Review
Základní část 22. kolo 110
TJ OP Prostějov
SK UP Olomouc C
5. 4. 2024
20:00
Sportcentrum DDM 2 Antonín Kapl
Patrik Michal
105
64
34
19
60
29
82
42
Review
Základní část 22. kolo 108
SK UP Olomouc B
BK DUKLA Olomouc
5. 4. 2024
20:10
Sportovní hala UP 2 Jakub Kremser
Adéla Lávičková
76
54
12
8
37
20
57
33
Review
Základní část 22. kolo 107
TBS Sokol Přerov
TJ Postřelmov
5. 1. 2024
20:45
Sokolovna Jakub Válek
Jiří Fanta
110
67
32
16
59
34
87
55
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Petr Škvára KK VM 22 23 1.0 19.1 3.4 3.3 2.2/3.0 72.9 1.3
9 Karel Jílek POST 40 20 1.0 21.0 4.6 2.0 5.8/8.3 69.9 3.1
Roman Menšík TBS Sokol Přerov 28 16 1.0 25.6 8.8 0.3 7.0/11.1 62.9 2.5
33 František Školoudík BK Lipník 34 21 1.0 17.3 2.8 3.2 2.0/3.4 58.3 1.8
Adam Šiška FASTAV Zlín B 21 18 1.0 19.9 5.5 1.6 4.3/6.8 62.6 0.3
Jan Leitkep TBS Sokol Přerov 36 23 1.0 14.6 1.7 3.2 1.5/2.3 64.8 1.7
13 Kryštof Strnad POST 22 19 1.0 17.2 5.4 1.5 1.8/2.7 65.4 1.6
16 Jiří Svoboda PV 36 18 1.0 15.4 6.7 0.1 1.9/3.9 48.6 2.4
11 Lukáš Kachyňa UP 30 13 1.0 21.0 7.9 0.2 4.5/7.1 63.0 2.5
Ladislav Kavřík BK Mohelnice 43 14 1.0 18.3 5.9 1.2 2.9/3.6 80.4 1.6
Adam Hřib FASTAV Zlín B 26 23 1.0 11.0 2.8 1.4 1.2/2.1 57.1 0.4
Lukáš Mareš FASTAV Zlín B 20 21 1.0 11.5 2.3 1.8 1.5/2.3 66.7 0.4
8 Jan Malčík PV 35 16 1.0 13.9 3.9 1.4 1.8/2.6 66.7 1.1
Lubomír Kovařík FASTAV Zlín C 30 19 1.0 11.6 3.6 0.7 2.2/4.3 51.2 2.5
34 Tomáš Sedlařík BK Lipník 34 19 1.0 11.6 3.1 1.2 1.8/4.0 46.1 1.7
Marek Krejčí TBS Sokol Přerov 20 17 1.0 12.3 3.5 1.1 1.9/2.6 72.7 2.3
11 Ondřej Kolajta BK Lipník 24 18 1.0 11.3 3.1 1.1 1.9/3.1 60.7 2.8
David Brož SK UP Olomouc C 19 15 1.0 13.3 2.4 2.5 1.1/2.1 54.8 1.4
Štěpán Jaroš FASTAV Zlín C 19 20 1.0 10.0 4.1 0.2 1.4/2.4 56.3 2.0
4 Peter Sedláček UP 36 23 1.0 8.6 2.0 1.3 0.8/1.3 0.0* 2.6
Tom Bartoněk FASTAV Zlín B 22 21 1.0 9.4 3.0 0.6 1.6/3.4 47.9 0.5
Petr Klimek FASTAV Zlín C 35 17 1.0 11.5 2.9 1.6 0.6/1.4 0.0* 2.0
Michal Krčmář TBS Sokol Přerov 36 23 1.0 8.5 1.9 0.9 2.0/2.8 72.3 3.0
Filip Denk KK VM 30 14 1.0 13.2 4.5 0.6 2.5/4.0 62.5 2.1
Vilém Foltýn KK VM 18 16 1.0 11.5 3.7 0.9 1.3/2.6 50.0 0.8
Jakub Cvrkál SK UP Olomouc C 18 14 1.0 13.0 4.1 1.1 1.6/2.6 63.9 2.1
29 Tomáš Brázda UP 33 17 1.0 10.7 4.5 0.2 1.1/2.1 52.8 3.1
9 Michal Škára BKO 46 20 1.0 9.1 2.4 0.5 3.0/5.3 55.7 0.6
00 Roman Hein UP 35 19 1.0 9.4 2.5 0.9 1.5/2.6 57.1 1.6
5 Vlastimil Volčko PV 42 18 1.0 9.8 1.8 1.7 1.1/1.5 0.0* 2.1
13 Tomáš Hauser BK Mohelnice 45 12 1.0 14.5 3.3 1.6 3.1/4.1 75.5 1.8
2 Karel Nenál PV 40 14 1.0 12.2 3.3 1.4 1.4/2.0 67.9 2.3
34 Jan Vybíral UP 28 21 1.0 7.8 1.6 1.4 0.4/1.0 0.0* 2.4
14 Daniel Sitek UP 32 19 1.0 8.6 2.1 1.4 0.4/0.6 0.0* 0.9
10 Radek Mikulášek BK Mohelnice 34 17 1.0 9.6 3.0 0.7 1.5/2.4 61.0 2.2
Rostislav Děrda TBS Sokol Přerov 32 12 1.0 13.5 1.8 2.3 3.1/5.0 61.7 2.8
Filip Tichavský TBS Sokol Přerov 18 12 1.0 13.3 4.9 0.1 3.3/5.1 63.9 1.7
32 Michael Marťák BKO 33 16 1.0 9.8 3.2 0.4 2.3/4.3 53.6 0.6
Adam Kadeřábek TBS Sokol Přerov 20 21 1.0 7.4 2.8 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.5
Radek Vyroubal KK VM 36 18 1.0 8.6 2.1 1.1 1.1/1.8 0.0* 1.8
10 Tomáš Sedlák BKO 23 22 1.0 6.9 1.1 1.2 1.1/2.1 54.3 0.2
Radek Januš KK VM 33 22 1.0 6.7 2.6 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.2
Rostislav Štencl FASTAV Zlín B 27 13 1.0 11.3 2.3 1.7 1.6/2.9 55.3 0.5
Vincent Hofhans SK UP Olomouc C 19 19 1.0 7.5 1.8 0.9 1.1/2.2 48.8 2.8
15 Radek Petr UP 38 20 1.0 7.0 1.6 1.2 0.2/0.5 0.0* 2.4
Adam Voráč FASTAV Zlín B 20 21 1.0 6.5 2.9 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.4
Daniel Mlčoch FASTAV Zlín B 21 8 1.0 17.0 1.6 3.6 2.9/4.3 67.6 0.6
13 Tomáš Bukva UP 36 22 1.0 6.1 2.2 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.7
Patrik Flaks SK UP Olomouc C 19 11 1.0 12.1 3.3 1.3 1.7/2.7 63.3 2.5
Ondřej Šimek FASTAV Zlín C 18 11 1.0 11.7 4.6 0.5 1.1/1.7 0.0* 1.6
7 Pavel Valent BKO 36 19 1.0 6.8 2.6 0.1 1.3/2.8 47.2 0.4
17 Radek Pospíšil BKO 43 14 1.0 9.1 3.5 0.1 1.9/4.1 44.8 0.3
12 Radim Michal POST 46 16 1.0 7.9 3.2 0.1 1.3/2.6 50.0 2.3
27 Dominik Malý BK Lipník 21 19 1.0 6.3 2.5 0.0 1.2/2.7 44.2 2.3
Lukáš Hurta KK VM 19 15 1.0 7.8 2.6 0.7 0.4/0.7 0.0* 1.9
18 Jakub Rajnoha BK Lipník 25 15 1.0 7.7 2.4 0.5 1.3/2.3 57.1 2.3
Daniel Šula FASTAV Zlín C 30 17 1.0 6.8 1.9 0.5 1.3/2.6 48.9 2.0
Martin Churý FASTAV Zlín B 28 17 1.0 6.6 2.0 0.6 0.7/2.0 35.3 0.8
5 Martin Drlík BK Mohelnice 32 17 1.0 6.5 2.9 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.6
17 Miroslav Turna BK Lipník 19 21 1.0 5.1 2.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.3
7 Michal Kaliňák UP 29 20 1.0 5.3 1.2 0.9 0.5/0.9 0.0* 1.3
Jiří Hasalík KK VM 29 16 1.0 6.6 1.4 0.9 1.1/2.0 56.3 1.1
Petr Rada FASTAV Zlín C 29 16 1.0 6.4 2.4 0.0 1.5/3.2 47.1 1.6
6 Petr Majer PV 29 16 1.0 6.3 2.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.0
Vojtěch Palyza KK VM 26 9 1.0 11.0 3.7 0.7 1.7/2.9 57.7 2.1
Lukáš Debowski KK VM 44 16 1.0 6.2 2.2 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.3
Jakub Daněk FASTAV Zlín B 21 23 1.0 4.3 1.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.5
Aleš Gróf FASTAV Zlín C 36 20 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.6 0.0* 3.2
Lukáš Nachtmann KK VM 40 14 1.0 7.0 1.8 0.3 2.6/3.6 72.0 2.2
Marek Tajzler KK VM 33 20 1.0 4.9 1.9 0.2 0.6/1.7 0.0* 2.0
Jakub Grunta SK UP Olomouc C 19 16 1.0 6.1 1.9 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.6
Jakub Hopjan BK Mohelnice 33 17 1.0 5.7 2.3 0.1 0.8/1.2 0.0* 2.5
Jiří Kabourek FASTAV Zlín C 33 16 1.0 6.0 2.1 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.1
21 Dominik Medek PV 24 5 1.0 19.0 5.6 1.8 2.4/4.8 50.0 2.8
19 Martin Spáčil BKO 50 22 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.2
7 Marek Švécar PV 37 14 1.0 6.4 0.7 1.5 0.5/0.8 0.0* 0.7
23 Tomáš Chocholouš BKO 28 5 1.0 18.0 1.0 5.0 1.0/2.4 41.7 0.0
Ondřej Uličný UP 23 6 1.0 14.8 4.7 1.5 1.0/2.3 42.9 1.5
85 František Nakielný BK Lipník 21 20 1.0 4.4 1.3 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.5
Jiří Škarvada FASTAV Zlín B 31 15 1.0 5.7 1.7 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.3
Jan Špička SK UP Olomouc C 19 15 1.0 5.6 1.9 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.0
20 David Kratochvíl PV 23 9 1.0 9.3 2.6 0.8 1.9/3.6 53.1 1.2
Matyáš Kalita SK UP Olomouc C 19 9 1.0 9.2 2.8 0.3 2.7/4.4 60.0 2.4
Václav Borský FASTAV Zlín C 18 17 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.6 0.0* 2.5
Tomáš Fridrišek TBS Sokol Přerov 41 15 1.0 5.5 1.9 0.1 1.3/2.7 46.3 1.7
12 Jan Tabery PV 22 16 1.0 5.0 1.6 0.3 0.9/1.6 0.0* 1.6
Daniel Dočkal SK UP Olomouc C 18 13 1.0 6.1 1.5 0.6 1.2/2.3 50.0 1.4
Viktor Koňařík TBS Sokol Přerov 18 13 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.5
Matyáš Hawiger KK VM 18 11 1.0 6.5 1.3 1.3 0.2/0.2 0.0* 1.2
14 Richard Růžička POST 39 14 1.0 5.1 1.2 0.7 0.5/0.9 0.0* 1.6
Václav Eliáš KK VM 43 21 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 3.2
8 Martin Váňa BKO 44 13 1.0 4.9 0.1 1.5 0.2/0.3 0.0* 0.4
6 Vít Navrátil UP 29 16 1.0 4.0 1.3 0.1 1.1/2.3 48.6 1.8
Jan Voráč FASTAV Zlín B 24 5 1.0 12.2 5.2 0.4 0.6/1.6 0.0* 1.6
7 Jan Gladiš BK Lipník 21 19 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.1
18 Eduard Scripcaru BKO 39 6 1.0 9.5 3.2 0.3 2.2/4.8 44.8 0.7
16 Adam Abrahámek BK Lipník 21 18 1.0 3.0 1.1 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.6
12 Michal Dzurilla BKO 54 12 1.0 4.5 0.3 1.3 0.1/0.2 0.0* 0.0
6 Aleš Teltscher BK Mohelnice 41 15 1.0 3.6 1.1 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.1
11 Adam Doleček PV 37 7 1.0 7.7 2.4 0.9 0.3/0.3 0.0* 1.7
Robin Petřivalský BK Mohelnice 17 9 1.0 5.9 1.7 0.7 0.6/1.2 0.0* 1.8
Václav Krátký SK UP Olomouc C 18 15 1.0 3.5 0.9 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.7
22 Vladimír Tomáš BKO 42 11 1.0 4.6 1.7 0.0 1.2/3.0 39.4 0.1
11 Pavel Šefl POST 55 18 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.0
Martin Pur SK UP Olomouc C 18 12 1.0 4.0 1.1 0.3 1.1/1.6 0.0* 3.0
Václav Ovsík TBS Sokol Přerov 36 8 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/1.8 0.0* 0.9
15 Jiří Fiala PV 30 14 1.0 3.2 0.1 0.9 0.1/0.1 0.0* 2.1
Jan Zapletal BK Mohelnice 17 6 1.0 7.5 1.7 1.3 0.2/0.3 0.0* 2.5
18 Jakub Sehnalík PV 23 9 1.0 5.0 1.3 0.4 1.0/1.3 0.0* 1.2
Lukáš Kopeček FASTAV Zlín B 25 14 1.0 3.1 0.3 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.4
Michal Pospíšil BK Lipník 36 7 1.0 6.1 1.7 0.9 0.1/0.1 0.0* 1.9
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc C 18 17 1.0 2.4 0.6 0.2 0.5/0.7 0.0* 0.8
4 Tomáš Valent BKO 40 7 1.0 5.6 1.9 0.0 1.9/4.0 46.4 0.0
Jakub Nosek UP 23 3 1.0 13.0 3.0 1.3 3.0/4.0 75.0 1.7
Jan Horneš BK Mohelnice 44 5 1.0 7.4 2.0 0.6 1.6/2.6 61.5 1.2
8 Jan Macháček BK Mohelnice 46 17 1.0 2.1 0.6 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.5
Jan Zlámal UP 32 4 1.0 9.0 2.5 1.0 1.0/1.8 0.0* 2.5
17 František Roch POST 54 18 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Michal Gerych FASTAV Zlín C 37 10 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.6
21 Kryštof Skula UP 29 9 1.0 3.4 0.7 0.6 0.4/1.1 0.0* 1.1
10 Martin Hájek PV 23 6 1.0 5.2 1.3 0.7 0.5/1.0 0.0* 2.2
Zdeněk Ambrož BK Mohelnice 36 10 1.0 3.1 0.6 0.6 0.1/0.7 0.0* 2.2
17 Karel Truneček PV 27 3 1.0 10.3 4.0 0.7 0.3/0.3 0.0* 2.3
Petr Zapletal TBS Sokol Přerov 36 5 1.0 6.0 0.2 1.8 0.2/0.4 0.0* 1.2
Jakub Špička SK UP Olomouc C 19 13 1.0 2.2 0.9 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jaroslav Olbert BK Mohelnice 31 6 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
6 Rostislav Sonntág POST 33 16 1.0 1.8 0.3 0.4 0.0/0.4 0.0* 2.3
16 Michal Bartoš BKO 25 5 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.0
Kamil Řeháček TBS Sokol Přerov 36 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Karel Očenášek SK UP Olomouc C 18 6 1.0 4.5 1.7 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.7
Nikiforos Kafetsios SK UP Olomouc C 18 5 1.0 5.0 2.0 0.2 0.4/0.4 0.0* 1.0
21 Miroslav Kopecký BK Lipník 25 18 1.0 1.4 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
31 Filip Staněk BK Lipník 23 12 1.0 2.0 0.7 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.8
Tadeáš Pavlíček FASTAV Zlín C 18 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.3
Tomáš Zvoníček TBS Sokol Přerov 28 4 1.0 5.8 1.8 0.5 0.8/1.0 0.0* 0.5
11 Tomáš Sofka BKO 48 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.3
Pavel Marek TBS Sokol Přerov 38 9 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.8
Jakub Bartunčík KK VM 39 16 1.0 1.4 0.3 0.3 0.0/0.1 0.0* 1.6
Adam Jenka TBS Sokol Přerov 19 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
44 Jan Hecl POST 41 8 1.0 2.6 0.9 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.9
24 Jiří Kopecký BK Lipník 24 5 1.0 4.2 0.6 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
19 Jan Vařeka PV 27 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 2.2
Jakub Šorm FASTAV Zlín C 34 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.5
Šimon Vlk BK Mohelnice 43 11 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.8
Lukáš Kopp BK Mohelnice 37 5 1.0 3.6 0.8 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.6
Radek Buchta KK VM 40 8 1.0 2.3 0.8 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.8
4 Zdeněk Kořínek POST 38 10 1.0 1.5 0.4 0.0 0.7/2.0 35.0 2.0
Martin Krumpolc KK VM 31 4 1.0 3.3 0.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 2.0
Vojtěch Dostal TBS Sokol Přerov 30 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
15 Jan Debre POST 41 3 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 0.7
24 Jan Kozák UP 35 2 1.0 6.0 1.5 0.0 3.0/5.0 60.0 4.5
Jakub Vyplel FASTAV Zlín B 19 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.0
41 Ondrej Kanovský BK Lipník 35 7 1.0 1.4 0.0 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.7
8 Matěj Strniště UP 32 4 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.8
30 David Vlček UP 21 6 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
5 Matěj Kökörčin POST 21 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Martin Kulíšek TBS Sokol Přerov 40 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0 0.0* 0.0
10 Pavel Škrabal POST 50 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.3
89 Jakub Růžička BK Lipník 35 7 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
8 Martin Rutar POST 50 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
6 Filip Kacálek BKO 41 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Jiří Charvát PV 30 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lukáš Keřt FASTAV Zlín C 19 10 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.5
Pavel Nehoda FASTAV Zlín B 36 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Jan Kolajta BK Lipník 30 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Šimon Hudeček TBS Sokol Přerov 18 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Heinrich BK Mohelnice 27 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Fašánek TBS Sokol Přerov 60 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Václav Hegmon FASTAV Zlín B 29 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Alexandr Markl KK VM 24 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Petr Kučera BK Mohelnice 43 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Volf BK Lipník 36 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Jiří Šefrna PV 46 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.0
4 Vojtěch Remenec PV 35 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Miketa BK Mohelnice 35 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ivo Faltus BK Mohelnice 35 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
3 Ondřej Tetera PV 24 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Jakub Sochor TBS Sokol Přerov 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Kapl BK Mohelnice 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Theuer BKO 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Lazar BK Lipník 40 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Lenoch TBS Sokol Přerov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Denk KK VM 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bednář BK Lipník 44 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Michal Szoma PV 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Friedl BK Mohelnice 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hybler BKO 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čank BK Mohelnice 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Mikulička BK Mohelnice 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Masopust BK Mohelnice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Petržela PV 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Medek PV 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Slepička BK Mohelnice 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Stříž UP 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bagar BK Lipník 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Buriánek PV 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Klapetek UP 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kafka TBS Sokol Přerov 24 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martin Ptáček FASTAV Zlín C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Trusina KK VM 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Karel Hůlka BKO 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Saitz UP 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mainuš BK Lipník 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Radek Buriánek BKO 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Josef Luštický BKO 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Koukol UP 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bešina TBS Sokol Přerov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Miroslav Dvořák POST 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Svoboda PV 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kocfelda TBS Sokol Přerov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Junek BK Mohelnice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Riedl PV 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Tkadlec KK VM 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Tadeáš Změlík BKO 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Abrahámek BK Lipník 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Oliva BK Mohelnice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Janík KK VM 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Tomáš Nedvěd PV 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lumír Šikl BK Mohelnice 35 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
16 David Kirschner POST 26 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Petr Škvára KK VM 22 42 6 10 7 5
9 Karel Jílek POST 40 31 9 5 16 5
Roman Menšík TBS Sokol Přerov 28 40 15 1 16 5
33 František Školoudík BK Lipník 34 29 8 7 6 4
Adam Šiška FASTAV Zlín B 21 39 9 6 9 2
Jan Leitkep TBS Sokol Přerov 36 25 5 6 5 3
13 Kryštof Strnad POST 22 29 9 4 9 4
16 Jiří Svoboda PV 36 25 11 1 5 5
11 Lukáš Kachyňa UP 30 28 11 1 10 5
Ladislav Kavřík BK Mohelnice 43 29 13 3 6 3
Adam Hřib FASTAV Zlín B 26 26 6 4 5 4
Lukáš Mareš FASTAV Zlín B 20 37 8 5 6 4
8 Jan Malčík PV 35 23 7 4 5 4
Lubomír Kovařík FASTAV Zlín C 30 25 7 3 8 5
34 Tomáš Sedlařík BK Lipník 34 29 10 6 5 4
Marek Krejčí TBS Sokol Přerov 20 24 7 3 6 5
11 Ondřej Kolajta BK Lipník 24 23 7 3 5 5
David Brož SK UP Olomouc C 19 20 5 5 6 4
Štěpán Jaroš FASTAV Zlín C 19 19 8 1 8 5
4 Peter Sedláček UP 36 19 8 4 5 5
Tom Bartoněk FASTAV Zlín B 22 17 7 2 5 3
Petr Klimek FASTAV Zlín C 35 20 6 4 4 4
Michal Krčmář TBS Sokol Přerov 36 13 4 3 6 5
Filip Denk KK VM 30 25 7 3 9 4
Vilém Foltýn KK VM 18 19 8 2 4 2
Jakub Cvrkál SK UP Olomouc C 18 28 8 3 4 5
29 Tomáš Brázda UP 33 21 10 1 3 5
9 Michal Škára BKO 46 16 5 1 8 4
00 Roman Hein UP 35 19 6 2 5 5
5 Vlastimil Volčko PV 42 22 7 4 4 5
13 Tomáš Hauser BK Mohelnice 45 28 7 4 9 4
2 Karel Nenál PV 40 29 7 4 6 5
34 Jan Vybíral UP 28 18 5 4 2 5
14 Daniel Sitek UP 32 18 6 4 2 2
10 Radek Mikulášek BK Mohelnice 34 18 6 3 5 5
Rostislav Děrda TBS Sokol Přerov 32 28 10 6 9 5
Filip Tichavský TBS Sokol Přerov 18 24 9 1 7 4
32 Michael Marťák BKO 33 20 8 3 7 4
Adam Kadeřábek TBS Sokol Přerov 20 22 9 2 4 3
Radek Vyroubal KK VM 36 20 5 3 4 5
10 Tomáš Sedlák BKO 23 17 4 4 5 3
Radek Januš KK VM 33 17 7 1 4 5
Rostislav Štencl FASTAV Zlín B 27 28 7 4 5 4
Vincent Hofhans SK UP Olomouc C 19 20 5 2 5 5
15 Radek Petr