Spartak Choceň

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Oblastní přebor kadetů U17

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 9. 2010
Jiří Sopoušek
sopousek@filogroup.cz
603 194 669

Trenér

od: 14. 9. 2010
Jiří Sopoušek
sopousek@filogroup.cz
603 194 669

1. asistent trenéra

od: 14. 9. 2010
Mgr. Martin Klusoň
M.Kluson@seznam.cz
739 270 317

Asistent trenéra

od: 14. 9. 2010
Miroslav Dlouhý
miroslav.dlouhy@rieterauto.com

Adresa

Spartak Choceň, oddíl basketbalu o.s.
Sv.Čecha 1686
56501 Choceň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
František Žaba 1997 191 24 13 23.5 8.3 1.7 1.8/3.3 55.8 1.9
Petr Dohalský 1996 0 25 18 12.2 5.6 0.0 1.0/2.4 41.9 2.6
David Steiner 1997 24 12 18.1 8.3 0.0 1.6/3.7 43.2 1.4
Ondřej Skotálek 1996 0 25 18 7.2 1.8 0.7 1.3/2.6 52.2 2.3
Čeněk Le 1996 0 25 14 7.8 3.6 0.0 0.6/2.4 26.5 1.4
David Blažek 1996 25 14 6.6 3.2 0.0 0.2/0.5 42.9 0.8
Michal Dolanský 1996 0 25 10 6.9 3.0 0.0 0.9/3.2 28.1 2.3
Jiří Kohl 1996 25 18 3.3 1.4 0.1 0.2/0.9 25.0 1.9
Jan Bárta 1997 24 14 3.4 1.0 0.4 0.1/0.7 20.0 1.5
Jan Špicar 1996 25 17 2.8 1.3 0.1 0.0/0.5 0.0 1.3
Michal Hanus 1997 172 24 3 15.3 5.3 0.7 2.7/3.0 88.9 2.0
Jan Částka 1996 25 14 3.3 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0 1.9
Jakub Částka 1996 25 12 2.9 1.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.6
Luboš Říha 1995 180 26 7 3.7 1.0 0.6 0.0/0.3 0.0 1.7
Jan Hořejší 1996 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Brožek R 1998 186 23 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17063 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 6. 4. 2013 BC Chrud. 47:75 25 6 7/5 58.3% 25
17061 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2013 ČT 86:34 34 2 12/10 54.5% 26
17058 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 2. 3. 2013 BC Chrud. 58:49 18 3 4/12 25% 19
17059 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 2. 3. 2013 BC Chrud. 64:59 24 1 8/5 61.5% 14
17049 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2013 SK Týniště nad Orlicí 86:46 36 3 5/11 31.3% 17
17048 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 1. 2. 2013 SK Týniště nad Orlicí 63:35 30 0 3/8 27.3% 12
17038 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 19. 1. 2013 BK KARA Trutnov 54:90 42 0 6/14 30% 22
17039 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 19. 1. 2013 BK KARA Trutnov 77:100 36 7 7/9 43.8% 23
17033 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 5. 1. 2013 ČT 96:46 39 4 6/10 37.5% 12
17032 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 5. 1. 2013 ČT 97:42 38 4 9/9 50% 17
17028 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 8. 12. 2012 BC Chrud. 69:56 31 0 7/13 35% 17
17029 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 8. 12. 2012 BC Chrud. 51:62 17 3 8/12 40% 15
17019 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 24. 11. 2012 SK Týniště nad Orlicí 38:164 70 4 12/11 52.2% 18
17018 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 24. 11. 2012 SK Týniště nad Orlicí 35:87 38 1 8/10 44.4% 18
17008 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 27. 10. 2012 BK KARA Trutnov 88:46 41 1 3/4 42.9% 19
17009 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Domácí 27. 10. 2012 BK KARA Trutnov 87:60 35 4 5/5 50% 6
17003 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 13. 10. 2012 ČT 57:56 18 4 8/20 28.6% 23
17002 Oblastní přebor kadetů U17 (kadeti U17) Hosté 13. 10. 2012 ČT 56:47 18 2 5/14 26.3% 23
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 13. 10. 2012
15:30
SKB Česká Třebová
Spartak Choceň
56
47
12
17
24
29
44
41
základní Review
1. kolo 13. 10. 2012
17:15
SKB Česká Třebová
Spartak Choceň
57
56
14
22
23
34
38
47
základní Review
2. kolo 27. 10. 2012
11:00
Spartak Choceň
BK KARA Trutnov
87
60
17
18
42
34
62
52
základní Review
2. kolo 27. 10. 2012
09:00
Spartak Choceň
BK KARA Trutnov
88
46
26
11
48
22
68
29
základní Review
4. kolo 24. 11. 2012
12:00
SK Týniště nad Orlicí
Spartak Choceň
38
164
16
48
22
83
28
127
základní Review
4. kolo 24. 11. 2012
10:00
SK Týniště nad Orlicí
Spartak Choceň
35
87
12
23
19
52
25
66
základní Review
5. kolo 8. 12. 2012
09:00
Spartak Choceň
TJ Sokol BK Chrudim
69
56
14
16
34
29
49
45
základní Review
5. kolo 8. 12. 2012
11:00
Spartak Choceň
TJ Sokol BK Chrudim
51
62
11
10
26
24
32
45
základní Review
6. kolo 5. 1. 2013
09:00
Spartak Choceň
SKB Česká Třebová
97
42
19
13
48
26
71
31
základní Review
6. kolo 5. 1. 2013
11:00
Spartak Choceň
SKB Česká Třebová
96
46
26
13
48
28
71
37
základní Review
7. kolo 19. 1. 2013
09:00
BK KARA Trutnov
Spartak Choceň
54
90
21
20
31
45
38
63
základní Review
7. kolo 19. 1. 2013
11:00
BK KARA Trutnov
Spartak Choceň
77
100
23
19
42
47
61
71
základní Review
9. kolo 1. 2. 2013
19:15
Spartak Choceň
SK Týniště nad Orlicí
86
46
32
4
52
16
71
26
základní Review
9. kolo 1. 2. 2013
17:30
Spartak Choceň
SK Týniště nad Orlicí
63
35
14
8
33
14
49
24
základní Review
10. kolo 2. 3. 2013
11:00
TJ Sokol BK Chrudim
Spartak Choceň
64
59
12
10
30
21
42
35
základní Review
10. kolo 2. 3. 2013
09:00
TJ Sokol BK Chrudim
Spartak Choceň
58
49
14
16
30
28
38
38
základní Review
1. kolo 6. 4. 2013
11:00
Spartak Choceň
SKB Česká Třebová
86
34
27
10
44
15
65
25
Final four Review
2. kolo 6. 4. 2013
16:00
TJ Sokol BK Chrudim
Spartak Choceň
47
75
6
25
22
47
37
65
Final four Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů