David Steiner

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
186
Procento vítězství
47.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Spartak Choceň 22 - 5.6 2.2 0 1/2.2 47.9 - -
2010/11 žáci U14 - základní část BK Pce "B" 16 - 12.0 5.3 0.1 1.2/2.3 51.4 - -
2010/11 žáci U14 - skupina B BK Pardubice 2 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část Spartak Choceň 24 - 6.7 3 0 0.6/1.8 34.9 - -
2011/12 žáci U15 - skupina B Sokol HK Josefov 13 - 3.9 1.6 0.1 0.5/1.2 40.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol HK Josefov 9 - 1.3 0.4 0 0.4/0.7 66.7 - -
2012/13 kadeti U17 - základní Spartak Choceň 10 - 19.4 8.9 0 1.6/3.9 41.0 - -
2012/13 kadeti U17 - Final four Spartak Choceň 2 - 11.5 5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní Spartak Choceň 16 - 15.4 6.7 0 2/5.3 37.6 - -
2014/15 muži - základní SKB Č. Třeb. 15 - 7.0 3 0 1/2.3 42.9 - -
2014/15 muži - Play-off 1.kolo SKB Č. Třeb. 2 - 11.5 4.5 0.5 1/3.5 28.6 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Královští Sokoli 17 13.8 3.5 1.4 /2.9 0 0.6/1.3 50.0 1.4 2.8
2015/16 junioři U19 - play-out Královští Sokoli 6 18.7 5.2 2 /3.8 0 1.2/3.5 33.3 1.8 6.7
2016/17 muži - základní SKB Č. Třeb. 18 - 9.1 3.8 0.1 1.2/2.3 51.2 - -
2017/18 muži - základní SKB Česká Třebová 14 - 8.9 4.1 0 0.8/1.9 40.7 - -
Průměr za kariéru 23.3 1.9 8.1 3.5 0.0 1.0/2.3 78.3 1.6 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15. 2. 2014 2013/14
2B body 21 SK Týniště nad Orlicí 24. 11. 2012 2012/13
3B body 1 BA Sparta 19. 11. 2011 2011/12
Obranné doskoky 5 SKB Zlín 9. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 6 Sokol pražský 27. 10. 2015 2015/16
Doskoky celkem 9 Sokol pražský 27. 10. 2015 2015/16
Body 45 SK Týniště nad Orlicí 24. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 14 Sokol pražský 27. 10. 2015 2015/16
Asistence 2 BCM Ostrava 10. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Týniště nad Orlicí 8 0:00 13.0 5.9 0.0 0.0 0.0 1.3/2.4 52.6 1.6
BC Chrud. 8 0:00 11.6 4.8 0.0 0.0 0.0 2.1/4.6 45.9 2.6
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 33.0 15.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
TJ Jiskra Heřmanův M 8 0:00 7.8 3.1 0.0 0.1 0.0 1.1/2.4 47.4 1.6
ČT 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 0.3
Chrudimsko 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.3
TJ Sokol Pardubice I 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.3
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 1.0
VM 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
BK Bizoni Náchod 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/4.3 23.5 2.0
Kanonýři Josefov 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
SKB Zlín 4 15:40 3.3 1.3 55.6 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.8
BA Sparta 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 10:09 2.5 1.0 44.4 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Sokol pražský 1 16:33 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BJ 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Písek 1 10:03 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK 1 16:39 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Jiskra Hořice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -