SBŠ Ostrava

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Extraliga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2009
Kamil Havrlant
sbsostrava@seznam.cz
736 643 517

Trenér

od: 8. 9. 2021
Mgr. Michal Černík
michal.cernik@sportgym-ostrava.cz
606 733 111

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2021
Kamil Havrlant
sbsostrava@seznam.cz
736 643 517

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2022
Rostislav Měch
RostaMech@seznam.cz
732 967 479

Asistent trenéra

od: 5. 1. 2024
Ladislav Pavlát
pavlat.l@seznam.cz
737 381 085

Technický zápis

od: 25. 9. 2021
Ing. Jaroslav Bartoň
barton.j@atlas.cz
605 248 901

Adresa

Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s.
V. Košaře 102/22
700 30 Ostrava - Dubina

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F-
23 Nela Holaňová 2008 160 16 22 26.3 17.7 5.1 / 9.5 53.8 1.4 / 5.0 27.0 3.4/6.0 55.6 1.5 2.2 3.7 1.5 2.4 3.1 0.0 4.3 1.9
17 Karolina Vládíková 2007 168 17 22 26.4 12.0 4.3 / 10.9 39.2 0.3 / 2.3 12.0 2.6/4.0 64.8 2.1 4.8 6.9 1.2 1.3 2.9 0.0 2.9 1.4
96 Lucie Reková 2007 170 17 22 23.8 8.7 2.8 / 5.5 50.8 0.4 / 1.5 0.0 2.1/2.7 78.0 0.7 2.3 3.0 1.0 1.5 3.2 0.0 2.2 2.4
20 Klára Červenková 2008 180 16 17 24.2 7.6 2.5 / 6.2 40.6 0.2 / 1.3 0.0 2.0/3.2 61.8 1.5 3.8 5.3 1.2 1.1 2.9 0.0 2.2 2.2
16 Veronika Vasileva 2007 175 17 12 20.1 6.8 2.1 / 3.8 54.3 0.2 / 1.1 0.0 2.1/2.9 71.4 0.8 4.0 4.8 1.4 2.3 3.0 0.0 2.0 1.0
Tereza Němcová 2008 178 16 12 18.3 5.2 2.1 / 4.2 50.0 0.0 / 0.2 0.0 1.0/1.5 0.0 1.7 1.4 3.1 0.1 0.2 1.1 0.0 1.0 2.6
8 Jiřina Hejlová 2007 174 17 11 23.9 5.5 1.6 / 3.8 42.9 0.5 / 2.0 22.7 0.8/2.1 39.1 1.8 4.6 6.5 0.5 1.5 1.8 0.0 1.7 1.5
54 Vendula Šindlerová 2007 176 17 18 16.2 3.0 1.1 / 3.3 33.3 0.1 / 0.3 0.0 0.6/1.1 0.0 1.4 1.6 2.9 0.3 0.6 1.7 0.0 0.8 3.1
27 Lucie Krejčí 2008 165 16 17 12.9 2.6 0.5 / 1.4 0.0 0.4 / 0.9 0.0 0.3/0.5 0.0 0.4 0.7 1.1 0.3 0.5 1.4 0.0 0.8 1.5
13 Tereza Ondráková 2007 182 17 7 20.1 6.1 1.1 / 4.9 23.5 0.7 / 1.7 0.0 1.7/2.7 63.2 1.9 4.0 5.9 0.1 1.0 2.1 0.0 2.4 3.0
Karolína Kusynová 2008 167 16 16 13.5 2.5 0.8 / 1.4 0.0 0.2 / 0.4 0.0 0.4/0.5 0.0 0.3 1.0 1.3 0.3 0.3 1.5 0.0 0.4 1.5
Valerie Janíková 2008 167 16 6 22.5 4.5 1.7 / 4.0 41.7 0.0 / 0.3 0.0 1.2/2.0 58.3 1.5 1.3 2.8 1.0 1.5 2.2 0.1 1.3 1.2
Petra Matějíčková 2007 172 17 9 12.1 1.3 0.4 / 2.0 22.2 0.1 / 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0 0.7 0.6 1.2 0.6 0.4 1.7 0.0 0.1 0.3
14 Anna Hrubá 2008 165 16 4 17.5 2.8 0.5 / 3.5 14.3 0.3 / 0.8 0.0 1.0/1.0 0.0 1.0 1.3 2.3 0.0 1.0 1.8 0.0 0.8 2.0
11 Violetta Šebőková 2007 168 17 9 13.2 1.1 0.3 / 1.7 0.0 0.0 / 0.7 0.0 0.4/1.0 0.0 0.1 0.9 1.0 0.2 0.4 1.4 0.0 0.7 0.8
Anna Červená 2009 160 15 2 15.0 3.5 1.5 / 3.5 42.9 0.0 / 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0 2.0 3.0 0.0 0.5 0.5 0.0 2.0 2.0
70 Amálie Šamořilová 2007 179 17 4 15.8 1.0 0.0 / 1.8 0.0 0.3 / 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0 0.8 1.5 2.3 0.3 0.5 1.0 0.1 0.5 1.5
Valerie Pastrňáková 2009 168 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marie Pavlátová 2009 161 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Isabella Gajdáčková 2009 0 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Markéta Horáková 2009 160 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Blablová 2006 189 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Rychlíková 2008 166 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alena Severová 2008 187 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kateřina Zvolánková 2006 163 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Valerie Zdeňková 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Potáčková 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michaela Hrbáčová 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Hrabovská 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Zvolánková 2009 168 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
187 extraliga (kadetky U17) Domácí 23. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. : 0 % % /0 % 0
183 extraliga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 SBŠ Ostrava : 0 % % /0 % 0
179 extraliga (kadetky U17) Domácí 19. 4. 2024 SLUNETA Ústí n.L. : 0 % % /0 % 0
144 extraliga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 USK Praha 51:70 14 /20 70% 2 /5 40% 17/26 65.4% 3 5 8 4 9 23 16 15
140 extraliga (kadetky U17) Domácí 6. 4. 2024 BK Levhartice Chomutov 82:49 27 /64 42.2% 5 /14 35.7% 13/26 50% 25 39 64 15 8 16 21 18
134 extraliga (kadetky U17) Hosté 17. 3. 2024 Tygři Praha 62:50 15 /51 29.4% 3 /20 15% 11/25 44% 19 33 52 6 10 18 21 19
129 extraliga (kadetky U17) Hosté 16. 3. 2024 HB Basket Praha 78:57 23 /57 40.4% 2 /11 18.2% 5/20 25% 16 28 44 7 19 30 20 20
127 extraliga (kadetky U17) Hosté 25. 2. 2024 BK Levhartice Chomutov 78:70 28 /60 46.7% 2 /14 14.3% 8/17 47.1% 14 30 44 10 15 23 18 15
124 extraliga (kadetky U17) Hosté 24. 2. 2024 USK Praha 94:78 21 /46 45.7% 3 /17 17.6% 27/34 79.4% 9 23 32 10 12 21 23 18
118 extraliga (kadetky U17) Domácí 11. 2. 2024 HB Basket Praha 44:76 9 % 5 % 11/17 64.7% 0 0 0 0 0 0 0
114 extraliga (kadetky U17) Domácí 10. 2. 2024 Tygři Praha 38:82 12 /35 34.3% 1 /20 5% 11/16 68.8% 16 24 40 2 11 32 17 13
111 extraliga (kadetky U17) Domácí 21. 1. 2024 Žabiny Brno 50:102 16 /49 32.7% 3 /16 18.8% 9/13 69.2% 13 18 31 2 7 21 14 17
108 extraliga (kadetky U17) Domácí 20. 1. 2024 KP Brno 62:84 18 /38 47.4% 3 /20 15% 17/33 51.5% 15 29 44 5 2 19 24 22
103 extraliga (kadetky U17) Hosté 7. 1. 2024 Sokol Hradec Králové 118:52 16 /40 40% 2 /15 13.3% 14/25 56% 8 33 41 6 7 35 20 15
99 extraliga (kadetky U17) Hosté 6. 1. 2024 BK Loko Trutnov 47:87 28 /61 45.9% 5 /17 29.4% 16/26 61.5% 19 38 57 6 18 18 18 19
93 extraliga (kadetky U17) Hosté 10. 12. 2023 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 76:86 29 /56 51.8% 3 /13 23.1% 19/27 70.4% 15 37 52 14 11 27 23 19
89 extraliga (kadetky U17) Hosté 9. 12. 2023 BSK TJ Jičín 76:65 23 /66 34.8% 1 /16 6.3% 16/30 53.3% 21 37 58 11 16 25 24 29
84 extraliga (kadetky U17) Hosté 21. 11. 2023 KP Brno 57:62 21 /57 36.8% 2 /12 16.7% 14/23 60.9% 21 37 58 18 18 33 18 23
85 extraliga (kadetky U17) Hosté 19. 11. 2023 K2 Prostějov 51:56 20 /56 35.7% 2 /9 22.2% 10/16 62.5% 19 30 49 5 18 33 16 15
57 extraliga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2023 K2 Prostějov 72:48 25 /54 46.3% 1 /10 10% 19/26 73.1% 14 36 50 5 12 14 21 17
79 extraliga (kadetky U17) Hosté 15. 11. 2023 Žabiny Brno 88:51 13 /44 29.5% 4 /12 33.3% 13/15 86.7% 12 29 41 4 5 40 11 10
75 extraliga (kadetky U17) Domácí 15. 10. 2023 BK Loko Trutnov 81:47 19 /56 33.9% 8 /23 34.8% 19/27 70.4% 16 30 46 7 15 13 16 20
71 extraliga (kadetky U17) Domácí 14. 10. 2023 Sokol Hradec Králové 71:105 18 /40 45% 6 /19 31.6% 17/24 70.8% 10 32 42 5 4 40 16 16
65 extraliga (kadetky U17) Domácí 1. 10. 2023 BSK TJ Jičín 71:49 25 /51 49% 3 /20 15% 12/19 63.2% 18 36 54 11 18 17 16 15
61 extraliga (kadetky U17) Domácí 30. 9. 2023 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 93:53 30 % 7 % 12/18 66.7% 0 0 0 0 0 0 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2023
15:00
SBŠ Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
93
53
33
13
61
24
75
38
skupina B Review
3. kolo 1. 10. 2023
10:00
SBŠ Ostrava
BSK TJ Jičín
71
49
15
15
33
24
56
37
skupina B Review
4. kolo 14. 10. 2023
16:30
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
71
105
19
20
44
42
58
76
skupina B Review
5. kolo 15. 10. 2023
10:00
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
81
47
14
7
36
20
60
29
skupina B Review
6. kolo 15. 11. 2023
16:15
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
88
51
23
8
48
19
67
37
skupina B Review
1. kolo 18. 11. 2023
11:00
SBŠ Ostrava
K2 Prostějov
72
48
24
15
38
28
54
39
skupina B Review
8. kolo 19. 11. 2023
12:00
K2 Prostějov
SBŠ Ostrava
51
56
11
17
20
33
38
44
skupina B Review
7. kolo 21. 11. 2023
16:30
KP Brno
SBŠ Ostrava
57
62
19
17
36
27
49
43
skupina B Review
9. kolo 9. 12. 2023
17:00
BSK TJ Jičín
SBŠ Ostrava
76
65
22
13
40
27
55
51
skupina B Review
10. kolo 10. 12. 2023
10:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava
76
86
21
22
42
47
57
63
skupina B Review
11. kolo 6. 1. 2024
14:00
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
47
87
15
15
31
39
35
67
skupina B Review
12. kolo 7. 1. 2024
11:00
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
118
52
35
12
56
21
87
39
skupina B Review
13. kolo 20. 1. 2024
12:00
SBŠ Ostrava
KP Brno
62
84
10
21
31
41
50
55
skupina B Review
14. kolo 21. 1. 2024
12:30
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
50
102
11
31
32
59
37
82
skupina B Review
1. kolo 10. 2. 2024
12:15
SBŠ Ostrava
Tygři Praha
38
82
6
20
21
36
31
61
nadstavba A Review
2. kolo 11. 2. 2024
10:00
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
44
76
13
29
28
48
37
63
nadstavba A Review
3. kolo 24. 2. 2024
14:00
USK Praha
SBŠ Ostrava
94
78
23
15
51
40
82
55
nadstavba A Review
4. kolo 25. 2. 2024
09:00
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
78
70
23
20
40
45
61
60
nadstavba A Review
5. kolo 16. 3. 2024
17:15
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
78
57
19
7
47
25
64
33
nadstavba A Review
6. kolo 17. 3. 2024
11:00
Tygři Praha
SBŠ Ostrava
62
50
18
13
35
26
47
37
nadstavba A Review
7. kolo 6. 4. 2024
14:00
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
82
49
18
11
43
23
63
36
nadstavba A Review
8. kolo 7. 4. 2024
12:15
SBŠ Ostrava
USK Praha
51
70
14
16
26
30
38
46
nadstavba A Review
1. kolo 19. 4. 2024
17:15
SBŠ Ostrava
SLUNETA Ústí n.L.
play-off Preview
2. kolo 21. 4. 2024
14:30
SLUNETA Ústí n.L.
SBŠ Ostrava
play-off Preview
3. kolo 23. 4. 2024
00:00
SBŠ Ostrava
SLUNETA Ústí n.L.
play-off Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 extraliga 7 31
2022/23 extraliga 3 25
2021/22 extraliga 10 35
2019/20 kvalifikace o extraligu 2 4
2019/20 extraliga 11 23
2018/19 kvalifikace o extraligu 2 5
2018/19 extraliga 11 38
2017/18 kvalifikace o extraligu 3 2
2017/18 liga 1 28
2016/17 extraliga 11 37
2015/16 extraliga 1 40

články