Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 6
BK Loko Trutnov
USK Praha
17. 12. 2016
11:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
46
88
12
35
29
59
40
70
Review
základní část 1. kolo 5
SŠMH Handicap Brno
KP Brno
17. 12. 2016
14:00
SH Rosnička Brno Ivo Melichárek
Markéta Rozmanová
82
51
24
15
38
27
64
37
Review
základní část 1. kolo 1
BK Pliska Studánka Pardubice
Sokol ZVUS Hradec Králové
17. 12. 2016
14:30
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Pavel Kuřitka
75
67
22
15
44
24
58
44
Review
základní část 1. kolo 3
BK Havířov
SBŠ Ostrava
17. 12. 2016
15:00
SPŠE Havířov Václav Sýkora
Jan Menšík
69
37
21
8
42
17
57
26
Review
základní část 1. kolo 4
BA Sparta
Basket Slovanka
17. 12. 2016
15:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Martin Buršík
68
46
19
9
25
20
47
33
Review
základní část 1. kolo 2
HB Basket Praha
BK Strakonice
17. 12. 2016
16:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Tomáš Tax
67
69
19
18
36
32
51
49
Review
základní část 2. kolo 10
BK Strakonice
KP Brno
8. 10. 2016
12:30
STARZ aréna Martin Buršík
Marek Šmůla
82
54
14
14
39
26
60
33
Review
základní část 2. kolo 9
HB Basket Praha
SŠMH Handicap Brno
8. 10. 2016
15:00
Sportovní hala Jeneč Veronika Vávrová
Jan Musil
57
66
16
21
28
39
43
53
Review
základní část 2. kolo 11
BK Havířov
BA Sparta
8. 10. 2016
15:00
SPŠE Havířov Lukáš Stáňa
Jan Menšík
51
69
11
20
25
41
38
57
Review
základní část 2. kolo 8
Sokol ZVUS Hradec Králové
USK Praha
8. 10. 2016
17:00
hala Sokol Hradec Králové Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
48
54
11
10
21
22
34
34
Review
základní část 2. kolo 7
BK Pliska Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
16. 11. 2016
18:15
hala Sportovní gymnázium Petr Baudyš
Martin Svoboda
82
53
25
12
43
27
64
35
Review
základní část 2. kolo 12
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
8. 10. 2016
19:00
ZŠ Dvorského Ondřej Kocurek
Martin Čarnecký
43
58
12
13
21
25
36
38
Review
základní část 3. kolo 13
BK Pliska Studánka Pardubice
USK Praha
9. 10. 2016
09:00
hala Sportovní gymnázium Jan Kovář
Petr Znamínko
70
58
21
7
33
24
52
38
Review
základní část 3. kolo 16
BK Strakonice
SŠMH Handicap Brno
9. 10. 2016
09:00
STARZ aréna Marek Šmůla
Michal Perlík
38
95
10
21
22
46
32
70
Review
základní část 3. kolo 18
SBŠ Ostrava
BA Sparta
9. 10. 2016
09:30
Hala Sportovního Gymnázia Martin Čarnecký
Ondřej Kocurek
49
74
12
19
27
35
39
55
Review
základní část 3. kolo 15
HB Basket Praha
KP Brno
9. 10. 2016
10:00
Sportovní hala Jeneč Veronika Vávrová
Jan Musil
88
55
24
13
49
24
68
39
Review
základní část 3. kolo 17
BK Havířov
Basket Slovanka
9. 10. 2016
10:00
SPŠE Havířov Jan Menšík
Lukáš Stáňa
71
69
14
25
26
41
47
51
Review
základní část 3. kolo 14
Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Loko Trutnov
9. 10. 2016
11:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Brandejs
Libor Lukeš
72
48
20
13
34
27
53
38
Review
základní část 4. kolo 19
BK Loko Trutnov
BA Sparta
22. 10. 2016
11:45
3. ZŠ Martin Svoboda
Jiří Kubíček
44
90
16
17
29
39
38
63
Review
základní část 4. kolo 21
SŠMH Handicap Brno
BK Havířov
22. 10. 2016
12:00
SH Rosnička Brno Petr Novák
Barbora Toboláková
75
62
22
24
35
36
56
52
Review
základní část 4. kolo 23
BK Pliska Studánka Pardubice
HB Basket Praha
22. 10. 2016
12:00
hala Sportovní gymnázium Petr Znamínko
Libor Lukeš
71
42
21
10
42
19
63
28
Review
základní část 4. kolo 20
USK Praha
Basket Slovanka
22. 10. 2016
14:15
SH Královka Jan Hejnic
Karel Křenek
51
58
12
15
22
29
38
45
Review
základní část 4. kolo 22
KP Brno
SBŠ Ostrava
22. 10. 2016
17:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Robin Stančík
44
63
11
18
25
24
30
50
Review
základní část 4. kolo 24
Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Strakonice
22. 10. 2016
18:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Baudyš
Ladislav Neuman
90
42
27
7
57
18
78
29
Review
základní část 5. kolo 25
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
23. 10. 2016
09:00
3. ZŠ Martin Svoboda
Jiří Kubíček
50
71
13
20
24
35
31
53
Review
základní část 5. kolo 28
KP Brno
BK Havířov
23. 10. 2016
09:30
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Robin Stančík
57
75
20
18
31
34
45
59
Review
základní část 5. kolo 30
Sokol ZVUS Hradec Králové
HB Basket Praha
23. 10. 2016
10:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Brandejs
Petr Havlíček
62
54
17
16
26
22
42
37
Review
základní část 5. kolo 27
SŠMH Handicap Brno
SBŠ Ostrava
23. 10. 2016
11:00
SH Rosnička Brno Petr Novák
Pavel Nehoda
89
54
37
8
60
23
76
38
Review
základní část 5. kolo 29
BK Pliska Studánka Pardubice
BK Strakonice
23. 10. 2016
11:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Libor Lukeš
85
46
24
7
42
19
64
27
Review
základní část 5. kolo 26
USK Praha
BA Sparta
21. 10. 2016
15:30
SH Královka Pavel Bohata
Jan Hendrych
48
61
15
21
25
33
30
51
Review
základní část 6. kolo 31
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
5. 11. 2016
09:00
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Martin Buršík
74
72
12
19
26
44
55
61
Review
základní část 6. kolo 36
Basket Slovanka
KP Brno
5. 11. 2016
11:00
Hala ZŠ Martin Svoboda
Pavel Theodor
102
35
32
13
48
20
77
24
Review
základní část 6. kolo 35
BA Sparta
SŠMH Handicap Brno
5. 11. 2016
13:30
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Petr Havlíček
72
54
15
15
38
26
57
36
Review
základní část 6. kolo 34
SBŠ Ostrava
Sokol ZVUS Hradec Králové
5. 11. 2016
13:45
Hala Sportovního Gymnázia Filip Dombrovský
Jan Menšík
49
62
14
21
29
32
42
45
Review
základní část 6. kolo 33
BK Havířov
BK Pliska Studánka Pardubice
5. 11. 2016
15:00
SPŠE Havířov Petr Opletal
Adam Giecek
66
60
14
23
38
28
49
53
Review
základní část 6. kolo 32
BK Strakonice
USK Praha
5. 11. 2016
16:00
STARZ aréna Jakub Kec
Veronika Vávrová
27
61
11
17
16
30
22
48
Review
základní část 7. kolo 40
SBŠ Ostrava
BK Pliska Studánka Pardubice
6. 11. 2016
09:30
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Jan Menšík
49
61
10
16
22
27
33
50
Review
základní část 7. kolo 37
HB Basket Praha
USK Praha
6. 11. 2016
10:00
Sportovní hala Jeneč Petr Eisner
Pavel Šmíd
56
61
15
15
28
33
35
44
Review
základní část 7. kolo 41
BA Sparta
KP Brno
6. 11. 2016
10:30
Hala Kuncova Marek Vondráček
Petr Havlíček
77
43
14
7
32
19
57
29
Review
základní část 7. kolo 39
BK Havířov
Sokol ZVUS Hradec Králové
6. 11. 2016
11:00
SPŠE Havířov Adam Giecek
Jan Hlobil
78
67
24
16
33
28
58
49
Review
základní část 7. kolo 38
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
4. 11. 2016
12:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Vratislav Novák
79
61
19
11
39
22
63
39
Review
základní část 7. kolo 42
Basket Slovanka
SŠMH Handicap Brno
6. 11. 2016
13:30
Hala ZŠ Martin Svoboda
Pavel Theodor
56
78
13
21
31
40
43
61
Review
základní část 8. kolo 45
BK Pliska Studánka Pardubice
BA Sparta
19. 11. 2016
09:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Martin Svoboda
66
63
25
20
44
34
60
50
Review
základní část 8. kolo 44
USK Praha
KP Brno
19. 11. 2016
13:00
Hala Šantrochova Martin Kučírek
Michal Šupej
81
29
15
9
41
18
53
23
Review
základní část 8. kolo 43
BK Loko Trutnov
SŠMH Handicap Brno
9. 11. 2016
15:15
3. ZŠ Michal Scholze
Pavel Kuřitka
47
73
18
10
25
34
35
51
Review
základní část 8. kolo 46
Sokol ZVUS Hradec Králové
Basket Slovanka
19. 11. 2016
16:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Libor Lukeš
91
50
18
11
46
24
65
39
Review
základní část 8. kolo 48
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
19. 11. 2016
17:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Petr Havlíček
61
43
14
11
31
23
48
34
Review
základní část 8. kolo 47
HB Basket Praha
BK Havířov
19. 11. 2016
18:00
Sportovní hala Jeneč Marek Šmůla
Dominik Kočovský
69
63
17
15
33
24
51
45
Review
základní část 9. kolo 49
BK Loko Trutnov
KP Brno
20. 11. 2016
09:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Jiří Kubíček
78
55
16
8
29
22
49
45
Review
základní část 9. kolo 54
BK Strakonice
BK Havířov
20. 11. 2016
09:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Petr Havlíček
51
68
11
19
28
32
39
49
Review
základní část 9. kolo 53
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
20. 11. 2016
10:00
Sportovní hala Jeneč Marek Šmůla
Jan Hejnic
92
85
24
26
45
47
65
63
79
79
Review
základní část 9. kolo 51
BK Pliska Studánka Pardubice
Basket Slovanka
20. 11. 2016
11:00
hala Sportovní gymnázium Petr Lukeš
Martin Svoboda
70
56
17
16
33
22
57
43
Review
základní část 9. kolo 50
USK Praha
SŠMH Handicap Brno
8. 11. 2016
17:00
SH Královka Štěpán Pokorný
Roman Kejklíček
53
59
23
18
35
35
43
49
Review
základní část 9. kolo 52
Sokol ZVUS Hradec Králové
BA Sparta
18. 11. 2016
17:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Scholzová
Libor Lukeš
57
77
13
15
21
40
38
49
Review
základní část 10. kolo 55
BK Havířov
BK Loko Trutnov
3. 2. 2017
09:30
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Petr Opletal
76
48
21
18
46
31
71
38
Review
základní část 10. kolo 60
KP Brno
Sokol ZVUS Hradec Králové
3. 12. 2016
10:00
Městská hala míčových sportů-nová Lukáš Kapaňa
Robin Stančík
56
90
23
16
29
45
45
75
Review
základní část 10. kolo 57
BA Sparta
HB Basket Praha
3. 12. 2016
12:00
Hala Kuncova Lukáš Ulrych
Martin Buršík
70
55
16
15
36
29
50
33
Review
základní část 10. kolo 58
Basket Slovanka
BK Strakonice
3. 12. 2016
13:00
SK Aritma Praha Pavel Csöllei
Vratislav Novák
81
46
22
16
46
22
62
35
Review
základní část 10. kolo 59
SŠMH Handicap Brno
BK Pliska Studánka Pardubice
3. 12. 2016
14:00
SH Rosnička Brno Jakub Petrák
Barbora Toboláková
65
54
22
13
31
30
52
43
Review
základní část 10. kolo 56
SBŠ Ostrava
USK Praha
3. 12. 2016
16:45
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
45
61
13
17
26
33
37
48
Review
základní část 11. kolo 61
BK Havířov
USK Praha
4. 12. 2016
10:00
SPŠE Havířov Petr Opletal
Jan Hlobil
54
79
16
26
30
52
44
70
Review
základní část 11. kolo 63
BA Sparta
BK Strakonice
4. 12. 2016
11:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Karel Křenek
71
52
11
10
25
20
46
35
Review
základní část 11. kolo 65
SŠMH Handicap Brno
Sokol ZVUS Hradec Králové
4. 12. 2016
11:00
SH Rosnička Brno Milan Mikšík
Michal Mrázek
74
44
20
18
38
28
57
39
Review
základní část 11. kolo 64
Basket Slovanka
HB Basket Praha
4. 12. 2016
12:30
SK Aritma Praha Petr Havlíček
Pavel Csöllei
88
51
21
15
37
27
64
37
Review
základní část 11. kolo 66
KP Brno
BK Pliska Studánka Pardubice
4. 12. 2016
13:30
Tělocvična Purkyňova 2 Michal Kubiš
Robin Stančík
42
87
13
22
22
37
29
65
Review
základní část 11. kolo 62
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
2. 2. 2017
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Kocurek
Petr Opletal
62
60
18
12
30
29
44
49
Review
základní část 12. kolo 71
KP Brno
SŠMH Handicap Brno
18. 12. 2016
09:00
Městská hala míčových sportů-nová Michal Škaroupka
Martin Veis
53
92
13
22
30
47
44
77
Review
základní část 12. kolo 68
BK Strakonice
HB Basket Praha
18. 12. 2016
09:00
STARZ aréna Roman Kejklíček
Petr Havlíček
58
40
16
13
27
17
41
23
Review
základní část 12. kolo 70
Basket Slovanka
BA Sparta
18. 12. 2016
10:00
SK Aritma Praha Jan Hošek
Tomáš Tax
84
60
22
17
45
31
66
51
Review
základní část 12. kolo 69
SBŠ Ostrava
BK Havířov
18. 12. 2016
11:00
Hala Sportovního Gymnázia Lukáš Stáňa
Ondřej Kocurek
56
63
11
17
32
30
47
44
Review
základní část 12. kolo 67
Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Pliska Studánka Pardubice
18. 12. 2016
11:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Baudyš
Libor Lukeš
72
63
24
22
42
37
49
52
Review
základní část 12. kolo 72
USK Praha
BK Loko Trutnov
18. 12. 2016
13:00
Hala Královka, plocha B Martin Buršík
Karel Křenek
80
46
16
19
43
26
59
40
Review
základní část 13. kolo 75
KP Brno
HB Basket Praha
14. 1. 2017
11:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Mrázek
Jan Jelínek
57
71
13
14
26
32
45
52
Review
základní část 13. kolo 74
BK Loko Trutnov
Sokol ZVUS Hradec Králové
14. 1. 2017
12:30
3. ZŠ Petr Baudyš
Tomáš Brandejs
69
54
14
18
31
28
51
40
Review
základní část 13. kolo 77
Basket Slovanka
BK Havířov
14. 1. 2017
13:30
SK Aritma Praha Jan Hejnic
Karel Křenek
72
68
13
9
33
22
50
39
62
62
Review
základní část 13. kolo 73
USK Praha
BK Pliska Studánka Pardubice
14. 1. 2017
14:00
SH Královka Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
58
52
16
15
28
29
40
41
Review
základní část 13. kolo 76
SŠMH Handicap Brno
BK Strakonice
14. 1. 2017
15:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Milan Mikšík
91
37
25
6
48
21
75
31
Review
základní část 13. kolo 78
BA Sparta
SBŠ Ostrava
14. 1. 2017
16:30
Hala Kuncova Michaela Scholzová
Jiří Kubíček
77
26
27
8
45
12
57
22
Review
základní část 14. kolo 79
BK Loko Trutnov
BK Pliska Studánka Pardubice
15. 1. 2017
09:00
3. ZŠ Martin Svoboda
Tomáš Brandejs
42
72
5
15
20
35
29
57
Review
základní část 14. kolo 81
SŠMH Handicap Brno
HB Basket Praha
15. 1. 2017
09:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Milan Mikšík
69
66
19
23
40
33
58
50
Review
základní část 14. kolo 83
BA Sparta
BK Havířov
15. 1. 2017
10:00
Hala Kuncova Michaela Scholzová
Jiří Kubíček
79
54
22
10
33
26
57
39
Review
základní část 14. kolo 84
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
15. 1. 2017
10:00
Hala ZŠ Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
69
37
17
18
34
25
49
30
Review
základní část 14. kolo 80
USK Praha
Sokol ZVUS Hradec Králové
15. 1. 2017
12:00
SH Královka Dominik Výborný
Jindřich Zámostný
59
37
15
5
32
13
41
24
Review
základní část 14. kolo 82
KP Brno
BK Strakonice
15. 1. 2017
12:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Mrázek
Jan Jelínek
52
79
8
20
18
41
36
60
Review
základní část 15. kolo 86
BA Sparta
USK Praha
28. 1. 2017
12:30
Hala Kuncova Jan Musil
Daniel Holeš
63
57
12
11
25
30
44
45
Review
základní část 15. kolo 89
BK Strakonice
BK Pliska Studánka Pardubice
28. 1. 2017
13:00
STARZ aréna Pavel Csöllei
Vladimír Slanina
33
72
9
22
17
41
29
55
Review
základní část 15. kolo 87
SBŠ Ostrava
SŠMH Handicap Brno
28. 1. 2017
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Pavel Nehoda
Jan Jelínek
42
81
8
21
15
47
29
69
Review
základní část 15. kolo 85
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
28. 1. 2017
15:00
Hala ZŠ Michal Šafařík
Jan Černý
66
69
17
14
35
34
48
45
Review
základní část 15. kolo 88
BK Havířov
KP Brno
28. 1. 2017
16:30
SPŠE Havířov Adam Giecek
Lukáš Příchodský
99
61
25
12
49
28
75
44
Review
základní část 15. kolo 90
HB Basket Praha
Sokol ZVUS Hradec Králové
28. 1. 2017
16:30
Sportovní hala Jeneč Dalibor Kouba
Daniel Rom
60
85
16
25
32
50
46
65
Review
základní část 16. kolo 93
BK Havířov
SŠMH Handicap Brno
29. 1. 2017
09:00
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Petr Opletal
53
88
10
21
23
46
39
65
Review
základní část 16. kolo 92
Basket Slovanka
USK Praha
29. 1. 2017
11:00
Hala ZŠ Michal Šafařík
Jan Černý
77
83
18
18
36
36
58
55
75
75
Review
základní část 16. kolo 96
BK Strakonice
Sokol ZVUS Hradec Králové
29. 1. 2017
11:00
STARZ aréna Pavel Csöllei
Vladimír Slanina
54
53
13
6
34
22
43
44
Review
základní část 16. kolo 95
HB Basket Praha
BK Pliska Studánka Pardubice
29. 1. 2017
12:30
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
Petr Šmůla
67
81
23
24
41
41
59
55
Review
základní část 16. kolo 91
BA Sparta
BK Loko Trutnov
27. 1. 2017
14:45
TJ Ruzyně Martin Kučírek
Marek Vošahlík
87
62
24
22
51
39
76
51
Review
základní část 16. kolo 94
SBŠ Ostrava
KP Brno
24. 2. 2017
17:30
Hala Sportovního Gymnázia Filip Dombrovský
Ondřej Kocurek
72
36
17
15
32
22
50
25
Review
základní část 17. kolo 97
USK Praha
HB Basket Praha
11. 2. 2017
13:00
SH Královka Jaroslav Poživil
Karel Křenek
79
42
20
9
42
22
57
35
Review
základní část 17. kolo 100
BK Pliska Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
11. 2. 2017
15:30
hala Sportovní gymnázium Libor Lukeš
Martin Svoboda
52
50
13
8
25
15
35
30
Review
základní část 17. kolo 102
SŠMH Handicap Brno
Basket Slovanka
11. 2. 2017
16:00
SH Rosnička Brno Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
69
60
14
17
31
32
51
42
Review
základní část 17. kolo 98
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
11. 2. 2017
17:00
3. ZŠ Petr Baudyš
Jakub Petrák
74
43
22
14
35
27
57
37
Review
základní část 17. kolo 99
Sokol ZVUS Hradec Králové
BK Havířov
11. 2. 2017
18:00
hala Sokol Hradec Králové Kamil Karafiát
Jan Kovář
73
57
16
17
37
29
48
40
Review
základní část 17. kolo 101
KP Brno
BA Sparta
11. 2. 2017
18:45
Městská hala míčových sportů-nová David Vyplel
Michal Mrázek
32
99
7
23
18
44
27
70
Review
základní část 18. kolo 105
BK Pliska Studánka Pardubice
BK Havířov
12. 2. 2017
09:00
hala Sportovní gymnázium Libor Lukeš
Tomáš Brandejs
66
55
15
15
28
29
55
40
Review
základní část 18. kolo 103
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
12. 2. 2017
09:15
3. ZŠ Petr Lukeš
Jakub Petrák
69
77
15
26
34
46
50
62
Review
základní část 18. kolo 104
USK Praha
BK Strakonice
12. 2. 2017
11:00
SH Královka Jaroslav Poživil
Karel Křenek
67
41
19
9
39
14
53
22
Review
základní část 18. kolo 106
Sokol ZVUS Hradec Králové
SBŠ Ostrava
12. 2. 2017
11:00
hala Sokol Hradec Králové Michal Scholze
Pavel Theodor
82
55
22
8
38
18
64
41
Review
základní část 18. kolo 108
KP Brno
Basket Slovanka
12. 2. 2017
11:15
Městská hala míčových sportů - stará hala David Vyplel
Michal Mrázek
33
78
3
24
14
45
22
64
Review
základní část 18. kolo 107
SŠMH Handicap Brno
BA Sparta
12. 2. 2017
12:00
SH Rosnička Brno Jiří Fanta
Jiří Siegfried
70
61
16
15
37
37
52
44
Review
základní část 19. kolo 110
SŠMH Handicap Brno
USK Praha
25. 2. 2017
12:00
SH Rosnička Brno David Vyplel
Pavel Nehoda
62
56
18
13
32
23
46
35
Review
základní část 19. kolo 109
KP Brno
BK Loko Trutnov
25. 2. 2017
12:30
Městská hala míčových sportů-nová Michal Mrázek
Barbora Toboláková
51
69
12
16
18
39
35
58
Review
základní část 19. kolo 112
BA Sparta
Sokol ZVUS Hradec Králové
25. 2. 2017
13:30
Hala Kuncova Marek Vondráček
Veronika Vávrová
93
48
22
18
50
25
80
37
Review
základní část 19. kolo 111
Basket Slovanka
BK Pliska Studánka Pardubice
25. 2. 2017
15:00
Hala ZŠ Jan Hošek
Martin Buršík
81
52
16
10
30
25
62
38
Review
základní část 19. kolo 114
BK Havířov
BK Strakonice
25. 2. 2017
17:00
SPŠE Havířov Václav Sýkora
Jan Hlobil
63
59
16
14
30
30
48
46
Review
základní část 19. kolo 113
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
25. 2. 2017
19:30
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Kocurek
Jan Menšík
55
52
12
16
29
31
39
46
Review
základní část 20. kolo 119
BK Havířov
HB Basket Praha
26. 2. 2017
09:00
SPŠE Havířov Václav Sýkora
Filip Dombrovský
70
72
13
19
27
39
46
53
Review
základní část 20. kolo 120
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
26. 2. 2017
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Kocurek
Jan Hecl
49
41
12
13
23
24
32
35
Review
základní část 20. kolo 117
BA Sparta
BK Pliska Studánka Pardubice
26. 2. 2017
11:00
Hala Kuncova Petr Znamínko
Karel Křenek
62
64
10
14
30
26
41
43
Review
základní část 20. kolo 118
Basket Slovanka
Sokol ZVUS Hradec Králové
26. 2. 2017
11:00
SH Benešov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
55
48
16
14
35
22
48
34
Review
základní část 20. kolo 116
KP Brno
USK Praha
26. 2. 2017
11:15
Městská hala míčových sportů-nová Michal Komprs
Michal Mrázek
33
76
9
21
20
32
25
56
Review
základní část 20. kolo 115
SŠMH Handicap Brno
BK Loko Trutnov
24. 2. 2017
15:30
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Michal Kubiš
62
48
13
10
30
19
47
33
Review
základní část 21. kolo 125
Sokol ZVUS Hradec Králové
SŠMH Handicap Brno
11. 3. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Jiří Kubíček
68
75
26
16
39
38
55
55
Review
základní část 21. kolo 126
BK Pliska Studánka Pardubice
KP Brno
11. 3. 2017
12:00
hala Sportovní gymnázium Jan Musil
Miloslav Jon
59
40
14
13
23
25
42
34
Review
základní část 21. kolo 124
HB Basket Praha
Basket Slovanka
11. 3. 2017
15:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Michal Horník
56
83
17
15
24
42
41
58
Review
základní část 21. kolo 121
USK Praha
BK Havířov
11. 3. 2017
16:00
Hala Šantrochova Veronika Vávrová
Petr Baudyš
75
58
21
18
37
29
60
45
Review
základní část 21. kolo 123
BK Strakonice
BA Sparta
11. 3. 2017
16:00
STARZ aréna Jiří Smetana
Jiří Jodl
81
85
21
23
36
47
56
67
Review
základní část 21. kolo 122
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
14. 3. 2017
17:15
3. ZŠ Petr Baudyš
Tomáš Brandejs
71
47
10
15
32
25
49
41
Review
základní část 22. kolo 130
BK Strakonice
Basket Slovanka
12. 3. 2017
09:00
STARZ aréna Jiří Smetana
Jiří Jodl
43
89
13
18
22
45
28
70
Review
základní část 22. kolo 132
Sokol ZVUS Hradec Králové
KP Brno
12. 3. 2017
11:00
hala Sokol Hradec Králové Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
82
33
20
10
33
21
51
23
Review
základní část 22. kolo 129
HB Basket Praha
BA Sparta
12. 3. 2017
12:00
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
Matej Kovačovič
72
102
15
35
38
52
56
79
Review
základní část 22. kolo 127
BK Loko Trutnov
BK Havířov
12. 3. 2017
12:30
3. ZŠ Petr Lukeš
Tomáš Brandejs
64
81
14
26
39
47
47
68
Review
základní část 22. kolo 128
USK Praha
SBŠ Ostrava
9. 3. 2017
13:00
SH Královka Martin Kučírek
Marek Vošahlík
72
23
21
5
38
11
60
14
Review
základní část 22. kolo 131
BK Pliska Studánka Pardubice
SŠMH Handicap Brno
10. 3. 2017
17:45
hala Sportovní gymnázium Tomáš Brandejs
Jiří Kubíček
63
56
13
21
27
28
54
39
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
10 Natálie Miklíková SBŠ Ostrava 22 25 33.6 17.7 5.2/12.8 40.9 1.4/5.3 26.3 3.0/4.4 68.5 1.1 5.3 6.4 0.3 1.8 3.0 0.0 4.0 2.6 12.3
15 Anna Rosecká BA Sparta 21 26 31.8 16.8 4.5/9.6 47.4 1.2/4.7 25.4 4.2/5.8 71.1 1.7 2.9 4.6 1.5 2.3 2.9 0.0 5.0 3.0 14.5
Kateřina Galíčková SŠMH Handicap Brno 22 27 24.4 14.2 5.7/9.3 61.2 0.7/1.6 0.0* 0.9/1.2 0.0* 2.5 3.8 6.3 1.6 1.3 2.1 0.0 1.4 2.1 16.3
18 Eliška Hálová Basket Slovanka 21 27 29.3 13.8 5.2/12.7 40.9 0.0/0.3 0.0* 3.4/5.3 64.8 3.7 4.2 7.9 0.9 1.5 2.7 0.0 4.0 2.9 13.4
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 21 27 30.1 13.7 5.4/10.6 50.9 0.0/0.1 0.0* 2.7/3.7 74.0 3.2 4.8 8.0 1.6 1.7 2.1 0.0 2.9 2.0 18.0
23 Gabriela Busková BK Havířov 22 25 36.3 14.1 5.4/13.0 41.8 0.2/0.8 0.0* 2.8/3.8 73.4 2.9 4.3 7.2 1.5 1.4 2.5 0.0 3.1 2.3 13.6
Natálie Juhászová HB Basket Praha 21 25 29.2 13.1 5.1/9.0 57.1 0.2/0.8 0.0* 2.2/3.6 62.9 3.9 5.8 9.6 0.7 1.5 2.1 0.0 2.9 1.8 19.8
12 Tereza Halátková BA Sparta 20 27 30.8 11.6 2.9/5.0 58.2 1.7/5.0 33.1 0.8/1.8 0.0* 1.0 3.1 4.1 1.0 3.1 2.9 0.0 2.2 3.0 10.0
33 Andrea Ondroušková Basket Slovanka 21 21 29.5 14.5 4.6/11.5 40.1 0.6/2.5 25.0 3.4/5.4 63.7 1.2 4.3 5.5 1.1 2.4 3.3 0.0 4.1 1.9 12.0
7 Tereza Králová Loko Trutnov 21 25 23.5 12.2 3.3/7.6 43.7 1.0/3.6 28.9 2.4/3.2 75.9 1.3 4.0 5.3 0.6 2.4 2.6 0.0 2.4 2.3 10.6
4 Hana Kolegarová BA Sparta 21 27 28.6 11.0 4.4/8.9 49.8 0.2/0.5 0.0* 1.6/3.7 42.4 2.7 4.4 7.1 1.7 3.1 2.2 0.0 2.9 2.6 15.1
Eliška Žílová USK Praha 22 22 25.2 12.7 3.0/6.7 45.6 1.5/4.4 35.4 2.0/2.7 72.9 0.7 4.5 5.2 2.0 2.5 2.0 0.0 2.9 2.5 14.2
11 Sarah Nicol Gallasová Basket Slovanka 21 19 33.5 14.6 6.5/11.7 55.9 0.2/0.8 0.0* 1.1/1.7 0.0* 1.9 1.6 3.5 1.8 1.3 2.2 0.0 2.1 1.8 12.8
10 Barbora Jindrová BA Sparta 22 15 30.7 18.1 5.8/12.5 46.5 1.1/3.6 31.5 3.1/4.2 74.6 1.3 2.1 3.3 1.5 2.1 2.8 0.0 4.2 1.9 15.4
Kristýna Navrátilová SŠMH Handicap Brno 21 24 26.1 11.0 4.2/9.6 43.5 0.4/2.0 20.8 1.5/3.4 43.2 4.0 5.6 9.6 1.2 1.8 2.4 0.0 2.5 1.7 14.6
21 Rebeka Slanařová BA Sparta 21 23 28.3 11.5 4.6/10.9 42.4 0.0/0.3 0.0* 2.2/3.8 57.5 2.6 2.6 5.2 1.0 1.3 2.3 0.0 2.6 1.8 9.8
Charlotte Lulu Semgady HB Basket Praha 21 20 27.7 13.2 5.6/10.9 51.2 0.1/0.4 0.0* 1.9/2.8 67.9 4.9 5.9 10.8 1.0 1.5 1.7 0.0 2.3 1.8 19.4
16 Barbora Bušková Basket Slovanka 20 25 28.7 10.3 4.1/9.4 43.4 0.0/0.0 0.0* 2.1/5.0 42.7 2.6 5.9 8.5 0.7 1.3 1.7 0.0 3.2 2.6 12.2
Martina Kučová USK Praha 21 25 22.0 9.7 2.7/6.2 43.6 0.6/2.0 31.4 2.3/3.3 70.7 1.1 1.0 2.1 0.7 1.3 1.6 0.0 2.6 1.4 7.6
2 Kateřina Frgalová SBŠ Ostrava 20 27 37.3 8.7 2.4/4.9 49.6 0.8/2.3 36.1 1.4/1.8 0.0* 1.9 3.4 5.3 2.3 2.4 2.9 0.0 3.1 2.3 12.2
Alžběta Levínská Studánka Pardubice 22 21 27.6 11.1 4.8/9.0 52.9 0.0 0.0* 1.6/2.7 59.6 3.7 4.3 8.0 1.2 0.9 1.9 0.0 2.3 2.5 14.5
Lucie Bolardtová Sokol ZVUS H. Králové 22 20 19.0 11.3 2.2/5.4 39.8 1.5/5.0 29.3 2.7/3.8 70.7 0.8 2.6 3.4 0.8 1.4 1.4 0.0 2.4 1.3 9.1
Klára Matiášková HB Basket Praha 22 28 20.4 7.9 2.0/5.5 36.6 0.6/2.4 23.5 2.2/3.3 66.7 0.6 2.5 3.1 0.9 1.0 2.5 0.0 2.9 2.3 4.8
Natálie Černohorská Studánka Pardubice 21 26 30.5 8.5 2.8/7.2 39.4 0.5/2.1 25.9 1.2/1.9 0.0* 2.2 3.2 5.3 2.1 2.0 2.2 0.0 1.8 2.5 8.5
Ludmila Dudáčková BK Strakonice 22 12 35.4 18.1 7.8/15.2 51.6 0.0/0.3 0.0* 2.4/4.2 58.0 3.3 9.3 12.6 1.8 1.7 3.1 0.0 3.3 1.8 23.8
Tereza Havlíková SŠMH Handicap Brno 22 27 26.3 7.9 3.0/6.9 44.3 0.3/0.8 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.6 2.9 4.6 1.9 1.5 1.7 0.0 1.0 1.2 9.5
Zuzana Šitancová Studánka Pardubice 21 21 1.0 9.8 3.2/0.0 0.0* 0.8 0.0* 1.1/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
14 Anna Paťorková BK Havířov 21 20 33.3 10.0 3.3/8.2 40.5 0.1/0.6 0.0* 3.2/5.5 58.7 4.8 6.5 11.3 1.5 1.6 3.7 0.0 4.4 2.5 15.2
Eliška Hamzová SŠMH Handicap Brno 20 26 20.0 7.3 2.5/5.3 46.4 0.5/1.5 0.0* 1.0/1.9 0.0* 1.9 2.3 4.3 1.2 2.2 2.3 0.0 2.4 2.3 8.5
Sarah Švagerová SŠMH Handicap Brno 22 23 20.5 8.2 2.7/6.0 43.9 0.6/2.3 26.9 1.0/1.2 0.0* 0.7 2.3 3.1 3.1 0.9 2.3 0.1 0.9 1.5 7.4
Tereza Brušáková BK Strakonice 21 23 28.2 8.0 2.1/6.0 35.8 1.0/2.9 33.3 0.9/1.2 0.0* 0.4 2.3 2.7 1.0 0.7 3.7 0.0 2.0 1.6 3.2
34 Andrea Michňová SBŠ Ostrava B 22 18 1.0 9.7 3.0/0.0 0.0* 1.1 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 0.0
12 Kristýna Menšíková BK Havířov 21 25 32.8 6.8 1.5/3.8 39.6 1.0/3.2 29.6 0.9/1.3 0.0* 0.4 2.7 3.0 1.7 1.0 3.8 0.0 1.6 2.2 3.4
Michaela Havlíková Sokol ZVUS H. Králové 21 23 20.4 7.2 2.1/5.9 36.0 0.9/3.0 29.4 0.3/0.6 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.3 1.0 1.6 0.0 0.5 2.0 1.1
Veronika Štursová SŠMH Handicap Brno 21 27 16.2 6.1 2.2/5.9 37.7 0.0/0.1 0.0* 1.6/3.2 50.6 2.6 2.0 4.7 0.4 1.1 1.6 0.0 2.0 1.7 5.9
Hana Hajnová KP Brno 20 18 29.1 9.1 2.7/7.0 38.1 0.9/3.4 27.9 0.9/1.4 0.0* 0.4 2.7 3.1 1.1 1.0 3.7 0.0 2.0 0.6 4.7
Petra Poláčková Sokol ZVUS H. Králové 21 22 21.3 7.4 3.3/7.2 45.3 0.0/0.3 0.0* 0.7/1.2 0.0* 2.5 2.6 5.1 0.8 1.0 1.3 0.0 1.2 1.4 8.3
Ivana Kršková Sokol ZVUS H. Králové 22 21 21.0 7.6 2.4/6.5 36.8 0.5/1.6 0.0* 1.4/2.3 62.5 1.6 2.4 4.0 0.9 1.2 2.0 0.0 1.6 2.4 5.0
Adéla Buřtová SŠMH Handicap Brno 21 27 17.3 5.9 2.3/5.3 43.0 0.1/0.7 0.0* 1.0/2.1 50.0 1.3 2.3 3.6 0.9 1.6 1.5 0.0 1.8 1.9 5.7
18 Michaela Pitrová BA Sparta 22 25 27.4 6.0 2.6/6.2 41.0 0.0/0.2 0.0* 0.9/1.3 0.0* 2.9 4.8 7.7 1.2 1.5 1.9 0.0 1.2 2.2 10.0
Lucie Sůvová HB Basket Praha 21 21 25.0 7.1 2.1/6.0 36.0 0.3/3.3 10.1 1.9/2.9 65.0 0.7 1.4 2.1 1.5 1.3 1.6 0.0 2.2 1.6 3.2
7 Šárka Lindovská SBŠ Ostrava 22 22 23.0 6.8 2.7/7.0 38.6 0.0 0.0* 1.4/2.3 60.8 3.1 3.3 6.4 0.2 0.5 1.6 0.0 1.7 1.8 8.1
Barbora Vorlová USK Praha 22 26 16.5 5.4 2.2/4.3 49.6 0.0 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.6 1.5 3.0 0.4 0.3 0.8 0.0 0.9 1.8 5.0
11 Adéla Przeczková SBŠ Ostrava 21 24 23.3 5.6 2.3/6.1 37.7 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.1 0.0* 2.1 1.6 3.7 0.3 0.5 1.2 0.0 1.0 2.3 2.8
Barbora Holubová BK Strakonice 22 13 33.7 10.2 4.2/9.2 46.2 0.0 0.0* 1.8/2.6 67.6 2.3 7.0 9.3 1.8 0.9 2.8 0.0 2.5 2.8 14.3
Sára Vadlejchová BK Strakonice 20 26 24.6 4.8 2.0/4.7 41.5 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.0 1.1 2.0 1.3 1.4 4.0 0.0 1.7 2.2 1.7
Sára Kocourková SŠMH Handicap Brno 21 25 13.7 5.0 1.8/4.9 35.8 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.9 49.3 2.2 2.4 4.6 0.6 0.9 1.8 0.0 2.0 2.0 4.6
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 21 27 25.1 4.5 1.4/3.1 44.6 0.1/0.3 0.0* 1.4/2.5 55.9 0.8 1.5 2.3 1.3 1.1 1.6 0.0 2.3 1.9 5.1
Kateřina Pátková HB Basket Praha 21 13 21.7 9.2 3.3/7.5 43.9 0.6/2.8 22.2 0.7/1.2 0.0* 0.7 4.2 4.9 1.2 1.9 3.5 0.0 1.9 2.1 6.6
Pavla Hamaričová Studánka Pardubice 22 15 1.0 7.7 1.5/0.0 0.0* 1.3 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Barbora Holomková SŠMH Handicap Brno 22 26 17.8 4.3 1.1/3.7 30.2 0.4/2.0 18.9 1.0/1.7 0.0* 1.3 1.5 2.9 1.2 1.4 2.0 0.0 1.4 0.8 3.4
Barbora Jezdinská Studánka Pardubice 20 16 1.0 7.0 2.6/0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.9/3.1 60.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
Barbora Froňková HB Basket Praha 21 23 15.7 4.8 0.9/3.2 28.8 0.7/3.0 23.5 0.9/1.6 0.0* 0.8 1.0 1.8 1.0 1.2 2.2 0.0 1.9 1.9 1.4
19 Kristýna Holubcová Loko Trutnov 20 16 19.1 6.5 2.3/5.4 41.9 0.0/0.2 0.0* 2.0/2.9 68.1 1.1 1.3 2.4 0.5 1.0 2.5 0.0 2.1 1.1 4.6
Iva Jedovnická KP Brno 21 11 23.5 9.4 2.8/7.9 35.6 0.5/1.3 0.0* 2.4/3.9 60.5 1.0 2.5 3.5 0.5 1.5 2.0 0.0 2.6 3.6 4.5
53 Nela Michálková Loko Trutnov 22 19 21.6 5.4 1.2/4.1 29.9 0.5/2.6 20.4 1.4/2.0 68.4 0.4 1.7 2.1 1.6 1.3 3.4 0.0 2.1 1.9 1.7
Ping Liová USK Praha 21 25 12.9 4.0 1.1/2.9 37.0 0.5/1.4 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.8 1.8 1.3 0.0 0.6 1.3 3.4
15 Tereza Kuběnová BK Havířov 21 18 27.0 5.5 2.0/5.1 39.6 0.1/0.6 0.0* 1.2/1.9 0.0* 0.8 1.0 1.8 1.1 0.9 2.3 0.0 1.7 1.3 3.2
Michaela Hradecká Sokol ZVUS H. Králové 21 14 18.9 6.9 1.9/4.7 40.9 0.9/2.8 30.8 0.5/0.9 0.0* 0.9 1.9 2.9 0.4 0.9 0.6 0.0 0.9 1.4 5.1
Růžena Slivečková KP Brno 21 10 34.8 9.0 1.6/5.6 28.6 1.4/3.6 38.9 1.6/2.1 76.2 0.6 2.0 2.6 1.8 1.8 3.0 0.1 2.2 2.0 5.9
Nela Štěrbová Studánka Pardubice 20 16 1.0 5.3 2.2/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.9/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
14 Nela Ručková SBŠ Ostrava 20 23 12.6 3.7 1.1/3.6 30.1 0.3/1.4 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.8 1.0 1.9 0.1 0.4 0.9 0.0 0.7 1.0 0.9
25 Natálie Budilová Basket Slovanka 21 21 18.4 4.0 1.4/4.9 29.4 0.0/0.2 0.0* 1.1/1.9 0.0* 1.2 1.6 2.8 1.1 1.0 1.4 0.0 1.4 1.7 3.2
Radka Navrátilová Sokol ZVUS H. Králové 22 23 14.4 3.6 1.3/2.9 45.5 0.1/0.6 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.1 1.7 2.8 0.3 0.6 1.1 0.0 1.0 2.2 2.6
13 Barbora Lacinová BK Havířov 21 25 19.2 3.2 0.8/2.1 35.8 0.5/2.5 21.0 0.1/0.1 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.8 0.3 1.4 0.0 0.4 0.8 0.2
99 Jolana Havlíčková SBŠ Ostrava 20 11 26.5 6.6 2.6/5.9 44.6 0.4/2.1 17.4 0.3/0.5 0.0* 1.5 1.9 3.5 0.3 1.3 1.3 0.0 0.6 1.7 4.2
Kristýna Vašťáková SBŠ Ostrava B 20 13 1.0 5.5 2.0/0.0 0.0* 0.2 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 0.0
Natálie Rálišová Sokol ZVUS H. Králové 20 20 18.0 3.6 1.4/3.3 41.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.9 2.3 4.1 0.5 0.7 0.9 0.0 0.7 0.8 5.8
Tereza Holanová HB Basket Praha 20 26 15.2 2.6 0.6/1.5 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.7 0.7 1.7 0.0 0.6 1.7 0.5
Magdalena Bubeníková USK Praha 21 21 13.0 3.1 1.4/3.2 44.8 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.1 1.6 2.7 0.5 0.8 1.0 0.0 0.5 2.4 2.5
16 Simona Jindřichová BA Sparta 20 24 12.6 2.6 0.7/1.8 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.4 0.6 0.6 0.0 0.5 1.3 1.3
Viktorie Němcová BKj. Kralupy n.V. 21 24 1.0 2.6 1.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 0.0
23 Nikola Dvořáková Basket Slovanka 21 23 13.3 2.7 0.5/2.3 22.2 0.5/1.5 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.6 0.9 0.0 0.3 1.7 -0.3
8 Natálie Lipovská SBŠ Ostrava B 22 15 1.0 4.0 1.3/0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
9 Anna Šímová BA Sparta 21 25 14.4 2.3 0.6/1.3 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.2 0.4 0.7 0.4 0.5 0.5 0.0 0.6 0.6 1.5
Aneta Škápíková KP Brno 20 6 34.2 9.7 3.0/9.7 31.0 0.7/3.2 21.1 1.7/3.3 50.0 0.3 2.8 3.2 1.3 2.7 3.3 0.1 3.0 3.0 2.8
Tereza Novotná Studánka Pardubice 21 12 1.0 4.8 1.9/0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Ellen Herynková HB Basket Praha 20 14 16.0 4.1 1.5/3.8 39.6 0.1/0.6 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.1 0.6 0.5 0.0 0.6 1.9 2.0
Lucie Bílá Studánka Pardubice 20 25 10.0 2.2 0.6/1.6 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.4 0.8 1.1 0.3 0.5 0.6 0.0 0.7 1.1 1.2
Tereza Trávníčková Sokol ZVUS H. Králové 22 8 19.6 6.9 2.6/7.3 36.2 0.1/1.0 0.0* 1.3/1.9 0.0* 1.1 2.9 4.0 0.5 2.0 0.5 0.1 1.4 0.9 7.6
Darina Ševčíková KP Brno 21 6 30.8 9.2 1.3/4.8 27.6 1.8/5.7 32.4 1.0/1.3 0.0* 1.8 4.2 6.0 0.7 0.8 1.3 0.1 1.3 2.8 6.3
Nicola Kohoutová BK Strakonice 21 7 26.4 7.7 2.9/7.1 40.0 0.4/2.3 18.8 0.7/2.0 35.7 0.3 1.4 1.7 0.6 1.4 3.0 0.0 1.6 1.4 1.4
Anna Merhautová USK Praha 21 20 11.8 2.7 0.8/2.4 34.0 0.0/0.6 0.0* 1.1/1.6 0.0* 0.6 1.1 1.7 0.6 0.8 1.2 0.0 1.1 1.8 1.3
Tereza Pogányová SŠMH Handicap Brno 21 9 14.0 5.9 2.1/6.7 31.7 0.2/0.6 0.0* 1.0/2.3 42.9 2.9 2.4 5.3 1.7 1.1 1.4 0.1 1.3 1.3 6.7
Kateřina Michalová SŠMH Handicap Brno 21 25 12.7 2.1 0.7/1.8 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.5 0.9 1.4 1.0 0.4 1.4 0.0 0.9 1.0 0.7
Tereza Jochová Studánka Pardubice 22 5 1.0 9.6 1.6/0.0 0.0* 1.8 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 0.0
Jitka Oravová KP Brno 21 16 23.8 2.9 0.8/3.1 24.5 0.2/0.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.2 1.7 2.9 0.4 0.8 2.2 0.0 1.4 2.5 0.2
8 Adéla Hlavová Loko Trutnov 22 21 15.2 2.1 0.7/2.0 34.9 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.9 1.0 0.0 1.1 1.2 2.1
Barbora Havlová USK Praha 22 25 9.9 1.7 0.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.1 0.2 0.8 0.0 0.3 1.3 1.0
30 Nikola Štěpánková SBŠ Ostrava 20 20 9.0 2.1 0.5/1.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.5 0.4 0.9 0.0 0.1 0.8 0.0 0.9 0.8 0.5
98 Pavla Thiebergerová SBŠ Ostrava 24 24 9.0 1.7 0.3/0.7 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.6 0.3 0.9 0.0 0.1 0.9 0.3
Lenka Slavíková KP Brno 20 4 35.5 9.5 2.8/8.5 32.4 1.0/4.0 25.0 1.0/2.5 40.0 1.5 3.8 5.3 0.3 1.5 5.8 0.0 3.5 2.3 2.0
Jana Kofroňová USK Praha 21 20 8.6 1.8 0.6/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.6 0.6 1.1 0.2 0.6 0.7 0.0 0.7 1.0 1.6
Gabriela Novotná SŠMH Handicap Brno 21 14 10.6 2.4 0.9/2.1 44.8 0.1/1.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.1 1.2 2.3 0.6 0.9 0.7 0.1 0.4 1.1 2.6
Emma Lukačevičová BK Strakonice 21 16 11.9 1.9 0.4/1.4 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.3 0.1 1.4 0.0 0.6 0.9 -1.3
Natálie Hniličková USK Praha 22 23 4.4 1.3 0.6/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.1 0.3 0.2 0.2 0.1 0.1 0.2 0.3 1.5
Adéla Válková BK Žďár n. S. 21 3 28.7 10.0 4.3/9.7 44.8 0.0 0.0* 1.3/2.0 66.7 4.3 2.7 7.0 0.0 1.0 2.7 0.0 2.0 1.7 10.7
17 Iveta Haviarová SBŠ Ostrava 20 18 9.1 1.6 0.5/2.7 18.8 0.1/0.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.8 1.0 0.2 0.4 0.9 0.0 0.8 1.8 -2.0
6 Pavlína Konečná SBŠ Ostrava B 20 12 1.0 2.3 1.0/0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 0.0
25 Johana Križanová BK Havířov 21 25 13.2 1.0 0.4/1.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.5 0.2 0.6 0.0 0.5 1.3 0.8
Veronika Včelišová Studánka Pardubice 21 6 1.0 4.2 1.5/0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.0
Kateřina Votavová BK Strakonice 21 18 7.5 1.4 0.4/1.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.1 1.4 0.0 0.3 0.3 -0.3
Barbora Tomalová KP Brno 21 12 15.6 2.0 0.7/2.3 28.6 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.1 0.6 1.7 0.0 0.2 0.8 0.0 0.7 0.8 0.6
13 Nicole Šeferová Basket Slovanka 21 9 11.7 2.1 0.6/1.4 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.1 0.2 0.7 0.0 0.4 0.8 0.6
4 Markéta Šmahelová Loko Trutnov 21 16 7.4 1.1 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.6 0.7 1.3 0.3 0.1 0.4 0.1 0.4 0.6 1.1
1 Barbora Capíková SBŠ Ostrava B 21 5 1.0 3.4 1.0/0.0 0.0* 0.4 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
7 Anna Sekyrová BA Sparta 20 11 8.4 1.5 0.5/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.3 0.4 0.6 0.3 0.5 0.8 0.0 0.5 1.3 0.5
8 Valérie Osvald Basket Slovanka 21 9 9.4 1.9 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.4 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.3 0.6 1.0 0.0 1.2 0.7 2.4
Aneta Jurečková BK Havířov 20 8 14.6 1.8 0.4/1.4 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.8 0.8 1.4 0.1 0.6 1.3 1.9
9 Daniela Duchovná SBŠ Ostrava 23 24 3.3 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.6 0.0
Eliška Kouřilová SŠMH Handicap Brno 22 9 9.2 1.6 0.8/1.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.6 0.4 0.8 0.1 0.6 0.2 1.9
Veronika Pořízková KP Brno 21 4 8.3 3.0 0.8/1.3 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.3 0.3 0.3 0.3 0.0 1.8 1.8
24 Allie Formánková BA Sparta 20 6 15.2 2.0 0.7/2.0 33.3 0.0 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.0 0.2 1.7 0.0 1.0 0.8 -0.3
Jindřiška Klejnová BK Strakonice 20 5 12.4 2.2 0.6/2.2 27.3 0.2/0.6 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.8 0.2 1.0 0.2 0.0 1.4 0.0 0.2 0.8 -0.6
21 Dominika Csunderlíková Basket Slovanka 20 14 14.0 0.7 0.3/0.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2 1.3 1.5 0.1 0.2 0.9 0.0 0.4 0.7 0.4
6 Tereza Moučková SBŠ Ostrava 22 19 3.3 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.1 0.1 0.3 0.2 0.4 0.0 0.2 0.2 0.1
5 Simona Sklenářová BA Sparta 22 3 10.3 2.3 0.3/1.0 0.0* 0.3/1.7 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 1.0 0.7 0.2 0.3 0.7 1.7
Viktorie Kubová BK Strakonice 21 8 7.8 0.9 0.3/0.9 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.1 0.4 1.1 0.0 0.1 0.4 -0.1
Tereza Fraňková Sokol ZVUS H. Králové 21 7 6.3 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.0 0.7 0.4 0.0 0.0 1.1 -0.7
Natálie Vicherková HB Basket Praha 20 8 5.8 0.6 0.1/0.9 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.0 0.4 0.3 0.1 0.6 0.1 0.1 0.4 -0.6
14 Michaela Tomisová SBŠ Ostrava 20 4 12.5 1.0 0.5/1.8 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.8 3.8 0.0 0.3 0.5 0.0 0.3 0.3 2.8
Markéta Jánská BK Strakonice 21 15 9.9 0.3 0.1/0.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.1 1.3 0.0 0.2 0.1 -0.9
Sabrina Svobodová BK Strakonice 21 17 6.0 0.2 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.2 0.2 1.1 0.0 0.2 1.2 -1.8
Veronika Míková BK Strakonice 21 2 11.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 1.5 0.0 0.5 1.5 -1.5
6 Kristýna Jungrová Basket Slovanka 21 6 14.0 0.5 0.2/1.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.2 0.3 1.2 0.0 1.0 0.8 -0.8
Veronika Matiášková USK Praha 22 10 4.0 0.3 0.1/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.0 0.0 0.3 0.0 0.2 0.4 -0.8
41 Anna Wágenknechtová Loko Trutnov 21 3 17.0 1.0 0.0/2.7 0.0 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.7 2.0 2.7 0.7 0.0 1.3 0.2 1.0 0.7 -0.3
Kateřina Neumannová Studánka Pardubice 20 6 4.0 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.0 0.3 0.1 0.0 0.2 0.2
4 Sabina Suchancová SBŠ Ostrava 23 10 2.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Bittnerová BK Strakonice 20 4 2.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
Aneta Sedláčková BK Strakonice 22 7 6.6 0.3 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
6 Tereza Baťašová Loko Trutnov 20 6 5.3 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.2 0.2 1.2 0.0 0.3 0.3 -1.0
11 Karolína Batková SBŠ Ostrava 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Beáta Polášková SBŠ Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
43 Katka Kozubová SBŠ Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alena Bačová SBŠ Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Helena Leinweberová Basket Slovanka 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Tereza Doubková Loko Trutnov 20 2 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5
Aneta Volná SBŠ Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kateřina Dušková Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniela Kutá BK Strakonice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristina Kulová SBŠ Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
32 Iveta Jeřábková SBŠ Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alice Kozáková KP Brno 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikola Zouharová KP Brno 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
44 Ivana Kortová SBŠ Ostrava 27 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
20 Kateřina Všetečková Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Sylvie Štiglerová SBŠ Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
31 Zuzana Jozková SBŠ Ostrava 25 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Veronika Kociánová USK Praha 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Rebeka Anna Lišková HB Basket Praha 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Simona Kovářová SBŠ Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Fausová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Petrlová KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Kinzlová KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
44 Barbora Snopková BK Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
3 Adéla Janovská Loko Trutnov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Andrea Vacková Basket Slovanka 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Magdaléna Pezdová BK Havířov 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
20 Eva Hrdličková Basket Slovanka 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 Kristina Drahošová Basket Slovanka 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristýna Palánová Basket Slovanka 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
31 Markéta Řezníčková Basket Slovanka 20 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Saša Krčmářová BK Havířov 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Bisová Studánka Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Julie Wislová SBŠ Ostrava 27 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Rašková SBŠ Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anna Výborná Basket Slovanka 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Annika Krmaschková SBŠ Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Veronika Koppová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Petroušová Basket Slovanka 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
30 Kristýna Novoná Basket Slovanka 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nell Procházková SBŠ Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mahulena