Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
USK Praha
BK Strakonice
14. 12. 2019
11:30
Hala Královka, plocha B Barbora Toboláková
Václav Novák
62
66
19
15
37
29
51
48
Review
základní část 1. kolo 3
BA Sparta
HB Basket Praha
14. 12. 2019
12:00
Hala Kuncova Pavel Hendrich
Jakub Hejduk
89
60
20
13
38
28
56
47
Review
základní část 1. kolo 5
Žabiny Brno
KP Brno
14. 12. 2019
12:30
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Pavel Šenk
68
81
17
21
37
43
55
62
Review
základní část 1. kolo 2
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
14. 12. 2019
13:00
hala Sokol Hradec Králové Petr Mynarčík
Jan Špaček
77
46
23
10
42
23
56
34
Review
základní část 1. kolo 4
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
14. 12. 2019
14:00
ZŠ Hovorčovická Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
57
42
7
9
25
14
41
31
Review
základní část 1. kolo 6
SBŠ Ostrava
BK Havířov
13. 12. 2019
18:15
Hala Sportovního Gymnázia Jonáš Kavan
Jakub Kremser
33
73
10
11
14
33
17
59
Review
základní část 2. kolo 11
BA Sparta
Basket Slovanka
5. 10. 2019
11:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
65
67
20
21
34
36
46
47
Review
základní část 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
KP Brno
5. 10. 2019
12:15
3. ZŠ Jan Renc
Daniel Čížek
65
69
17
14
42
34
52
46
Review
základní část 2. kolo 8
BK Havířov
BK Strakonice
5. 10. 2019
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Dennis Billík
67
48
13
17
32
31
49
41
Review
základní část 2. kolo 7
SBŠ Ostrava
USK Praha
5. 10. 2019
16:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Bára Nováková
32
80
9
20
12
35
25
59
Review
základní část 2. kolo 12
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
5. 10. 2019
16:00
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Vojtěch Šmíd
89
54
22
17
56
25
71
38
Review
základní část 2. kolo 9
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
5. 10. 2019
17:00
hala Sokol Hradec Králové Matěj Barták
Michal Bakajsa
73
75
20
20
34
38
51
55
Review
základní část 3. kolo 15
Sokol Hradec Králové
KP Brno
6. 10. 2019
09:00
hala Sokol Hradec Králové Matěj Barták
Michal Bakajsa
84
63
23
18
41
36
64
45
Review
základní část 3. kolo 16
BK Loko Trutnov
Žabiny Brno
6. 10. 2019
09:30
3. ZŠ Jan Renc
Daniel Čížek
41
76
6
20
26
39
39
56
Review
základní část 3. kolo 13
BK Havířov
USK Praha
6. 10. 2019
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Dennis Billík
62
72
18
23
30
39
48
58
Review
základní část 3. kolo 14
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
6. 10. 2019
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Jan Konvička
52
50
14
11
25
22
39
40
Review
základní část 3. kolo 18
HB Basket Praha
Basket Slovanka
6. 10. 2019
10:30
SK Aritma Praha Jan Hošek
Barbora Kopecká
78
72
26
16
39
32
57
55
Review
základní část 3. kolo 17
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
6. 10. 2019
11:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
83
75
31
22
46
41
62
55
Review
základní část 4. kolo 23
USK Praha
Sokol Hradec Králové
19. 10. 2019
14:00
SH Královka Michal Šafařík
Martin Svoboda
59
50
16
17
34
25
51
41
Review
základní část 4. kolo 21
Žabiny Brno
BA Sparta
19. 10. 2019
14:30
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Martin Račanský
71
66
12
15
29
37
55
54
Review
základní část 4. kolo 22
KP Brno
HB Basket Praha
19. 10. 2019
15:00
Městská hala míčových sportů-nová Lenka Křičková
Václav Dolejš
78
47
22
25
44
29
67
32
Review
základní část 4. kolo 24
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
19. 10. 2019
15:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Ondřej Koc
43
56
7
12
17
28
31
41
Review
základní část 4. kolo 19
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
16. 10. 2019
18:00
ZŠ Na Slovance Pavel Theodor
Barbora Toboláková
56
38
20
10
25
19
44
29
Review
základní část 4. kolo 20
BK Levhartice Chomutov
BK Havířov
19. 10. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jan Kout
Jindřich Nesper
70
65
20
12
37
33
51
50
Review
základní část 5. kolo 27
Žabiny Brno
HB Basket Praha
20. 10. 2019
09:00
SH Rosnička Brno Michal Mrázek
Martin Račanský
79
86
13
29
35
43
54
68
Review
základní část 5. kolo 28
KP Brno
BA Sparta
20. 10. 2019
09:30
Městská hala míčových sportů - stará hala Lenka Křičková
Václav Dolejš
74
54
21
13
39
28
54
44
Review
základní část 5. kolo 26
Basket Slovanka
BK Havířov
20. 10. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Marek Vošahlík
Jiří Siegfried
86
47
24
10
44
21
66
32
Review
základní část 5. kolo 29
USK Praha
BK Loko Trutnov
20. 10. 2019
10:00
SH Královka Jakub Kec
Martin Svoboda
87
46
24
15
48
24
68
36
Review
základní část 5. kolo 30
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
20. 10. 2019
10:30
STARZ aréna Petr Havlíček
Ondřej Koc
35
91
13
28
21
47
28
69
Review
základní část 5. kolo 25
BK Levhartice Chomutov
SBŠ Ostrava
15. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
72
44
19
13
40
20
72
44
Review
základní část 6. kolo 32
BK Loko Trutnov
BK Havířov
2. 11. 2019
12:15
3. ZŠ Jiří Kubíček
Roman Mareš
50
93
20
20
35
47
45
67
Review
základní část 6. kolo 31
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
2. 11. 2019
13:00
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Balog
Jakub Hejduk
72
51
23
12
38
20
56
30
Review
základní část 6. kolo 35
Basket Slovanka
Žabiny Brno
2. 11. 2019
13:00
ZŠ Na Slovance Pavel Theodor
Pavel Matys
103
76
22
19
43
39
66
62
Review
základní část 6. kolo 33
BA Sparta
USK Praha
2. 11. 2019
15:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Pavel Csöllei
59
66
16
23
27
42
48
48
Review
základní část 6. kolo 36
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
2. 11. 2019
15:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
62
47
8
11
25
18
44
36
Review
základní část 6. kolo 34
HB Basket Praha
BK Strakonice
2. 11. 2019
18:30
SK Aritma Praha Martin Koudela
Barbora Kopecká
83
64
22
14
40
38
62
49
Review
základní část 7. kolo 37
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
3. 11. 2019
09:30
hala Sokol Hradec Králové Lukáš Balog
Jakub Hejduk
84
70
28
16
48
35
78
53
Review
základní část 7. kolo 38
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
3. 11. 2019
09:30
3. ZŠ Michal Šafařík
Michaela Scholzová
53
67
15
13
26
37
39
53
Review
základní část 7. kolo 41
Basket Slovanka
KP Brno
3. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Pavel Theodor
Pavel Matys
97
73
22
13
49
42
81
56
Review
základní část 7. kolo 39
BA Sparta
BK Strakonice
3. 11. 2019
11:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Jan Jeřáb
79
52
19
17
51
26
68
39
Review
základní část 7. kolo 42
BK Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
3. 11. 2019
11:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michal Tesař
66
60
14
19
32
37
54
45
Review
základní část 7. kolo 40
HB Basket Praha
USK Praha
3. 11. 2019
12:45
SK Aritma Praha Lucie Peterková
Barbora Kopecká
62
83
23
23
37
38
49
61
Review
základní část 8. kolo 48
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
16. 11. 2019
12:15
3. ZŠ Pavel Theodor
Jiří Kubíček
79
92
24
21
41
45
57
74
Review
základní část 8. kolo 45
USK Praha
Basket Slovanka
16. 11. 2019
13:00
SH Královka Daniel Rom
Michal Tesař
61
69
9
11
23
31
44
50
Review
základní část 8. kolo 43
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
16. 11. 2019
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jonáš Kavan
66
78
18
25
37
44
55
62
Review
základní část 8. kolo 44
BK Havířov
KP Brno
16. 11. 2019
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Rusz
92
83
29
11
49
32
69
47
Review
základní část 8. kolo 46
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
16. 11. 2019
16:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Václav Novák
71
81
17
18
34
40
52
64
Review
základní část 8. kolo 47
Sokol Hradec Králové
BA Sparta
20. 11. 2019
18:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Kovář
Antonín Kapl
70
74
14
25
41
42
56
64
Review
základní část 9. kolo 50
BK Havířov
Žabiny Brno
17. 11. 2019
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Ondřej Rusz
94
80
28
16
42
39
65
60
Review
základní část 9. kolo 54
BK Loko Trutnov
BA Sparta
17. 11. 2019
09:30
3. ZŠ Pavel Theodor
Jiří Kubíček
59
62
15
20
25
35
42
47
Review
základní část 9. kolo 52
BK Strakonice
Basket Slovanka
17. 11. 2019
10:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Václav Novák
62
69
15
23
30
35
43
50
Review
základní část 9. kolo 51
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
17. 11. 2019
12:40
SH Královka Daniel Rom
Michal Tesař
58
61
14
15
29
29
39
41
Review
základní část 9. kolo 49
SBŠ Ostrava
KP Brno
17. 11. 2019
13:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jonáš Kavan
47
64
8
17
23
32
38
44
Review
základní část 9. kolo 53
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
1. 11. 2019
17:30
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
Vojtěch Šmíd
60
70
15
28
27
42
52
55
Review
základní část 10. kolo 57
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
30. 11. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Musil
Pavel Koudela
76
62
11
23
41
33
60
48
Review
základní část 10. kolo 55
BA Sparta
SBŠ Ostrava
30. 11. 2019
13:00
Hala Kuncova Karel Křenek
Patricie-Anna Reitzová
75
70
19
19
29
38
52
54
Review
základní část 10. kolo 58
BK Levhartice Chomutov
BK Loko Trutnov
30. 11. 2019
13:00
Městská sportovní hala Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
76
64
22
21
41
35
58
53
Review
základní část 10. kolo 56
HB Basket Praha
BK Havířov
30. 11. 2019
14:30
SK Aritma Praha Ondřej Svejkovský
Pavel Koudela
67
74
15
17
27
33
53
47
Review
základní část 10. kolo 60
KP Brno
BK Strakonice
30. 11. 2019
15:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Václav Dolejš
Jan Bráblík
65
72
18
27
40
41
53
60
Review
základní část 10. kolo 59
Žabiny Brno
USK Praha
30. 11. 2019
17:30
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Petr Novák
60
81
19
24
37
47
45
66
Review
základní část 11. kolo 64
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
1. 12. 2019
08:30
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
55
68
12
18
25
41
44
51
Review
základní část 11. kolo 63
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
1. 12. 2019
10:00
ZŠ Na Slovance Dominik Výborný
Patricie-Anna Reitzová
86
47
25
9
45
18
66
32
Review
základní část 11. kolo 61
BA Sparta
BK Havířov
1. 12. 2019
10:30
Hala Kuncova Karel Křenek
Pavel Koudela
82
71
23
18
43
39
62
54
Review
základní část 11. kolo 65
Žabiny Brno
BK Strakonice
1. 12. 2019
10:30
SH Rosnička Brno Petr Novák
Dominik Krčmář
62
75
19
23
37
48
54
62
Review
základní část 11. kolo 66
KP Brno
USK Praha
1. 12. 2019
12:15
Městská hala míčových sportů-nová Václav Dolejš
Jan Bráblík
58
67
12
20
30
34
44
53
Review
základní část 11. kolo 62
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
1. 12. 2019
12:30
SK Aritma Praha Pavel Bohata
Petr Šmůla
82
74
18
14
36
41
60
57
Review
základní část 12. kolo 70
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
15. 12. 2019
09:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Michal Tesař
68
73
13
13
24
28
45
44
58
58
Review
základní část 12. kolo 72
BK Havířov
SBŠ Ostrava
15. 12. 2019
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Václav Sýkora
67
66
17
14
33
27
54
44
Review
základní část 12. kolo 68
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
15. 12. 2019
09:30
3. ZŠ Jiří Kubíček
Roman Mareš
47
79
18
12
31
34
38
59
Review
základní část 12. kolo 71
KP Brno
Žabiny Brno
15. 12. 2019
10:00
Městská hala míčových sportů - stará hala Martin Veis
Natálie Karabínová
55
90
13
17
32
35
43
71
Review
základní část 12. kolo 67
BK Strakonice
USK Praha
15. 12. 2019
12:00
STARZ aréna Jiří Siegfried
František Syrovátka
44
53
10
10
17
24
28
40
Review
základní část 12. kolo 69
HB Basket Praha
BA Sparta
15. 12. 2019
12:30
SK Aritma Praha Jaroslav Pazourek
Jakub Petrák
97
83
19
27
49
46
81
62
Review
základní část 13. kolo 78
Basket Slovanka
HB Basket Praha
18. 1. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Jonáš Kavan
Jan Jelínek
102
66
19
16
46
29
70
48
Review
základní část 13. kolo 77
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
18. 1. 2020
12:00
Městská sportovní hala Jindřich Zámostný
Jan Kout
58
65
16
15
33
27
47
50
Review
základní část 13. kolo 73
USK Praha
BK Havířov
18. 1. 2020
13:00
SH Královka Jan Hendrych
Jiří Šlaj
58
52
13
25
28
35
42
40
Review
základní část 13. kolo 76
Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
18. 1. 2020
14:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Ivo Melichárek
73
63
18
19
37
29
56
49
Review
základní část 13. kolo 74
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
18. 1. 2020
15:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Petr Vrla
65
50
19
14
31
23
52
36
Review
základní část 13. kolo 75
KP Brno
Sokol Hradec Králové
18. 1. 2020
15:00
Tělocvična Purkyňova 2 Michal Kubiš
Jan Hecl
39
75
12
19
19
36
31
52
Review
základní část 14. kolo 83
Basket Slovanka
BA Sparta
19. 1. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Michal Bakajsa
František Syrovátka
67
53
20
11
39
22
59
42
Review
základní část 14. kolo 84
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
19. 1. 2020
10:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jindřich Zámostný
66
58
21
12
31
30
46
40
Review
základní část 14. kolo 81
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
19. 1. 2020
11:00
SH Rosnička Brno Dominik Zachar
Martin Račanský
44
58
11
15
23
39
37
48
Review
základní část 14. kolo 79
USK Praha
SBŠ Ostrava
19. 1. 2020
12:00
SH Královka Jan Hendrych
Jiří Šlaj
69
46
15
13
33
25
55
33
Review
základní část 14. kolo 80
BK Strakonice
BK Havířov
19. 1. 2020
12:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Petr Vrla
54
75
13
17
32
41
42
58
Review
základní část 14. kolo 82
KP Brno
BK Loko Trutnov
19. 1. 2020
12:00
Městská hala míčových sportů-nová Robin Petrák
Dominik Štancl
51
68
16
19
29
35
40
49
Review
základní část 15. kolo 86
BK Havířov
Basket Slovanka
1. 2. 2020
09:30
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Dominik Holaň
62
60
10
20
35
35
46
49
Review
základní část 15. kolo 87
HB Basket Praha
Žabiny Brno
1. 2. 2020
14:30
SK Aritma Praha Karel Křenek
Václav Ježek
75
58
26
15
43
27
57
43
Review
základní část 15. kolo 89
BK Loko Trutnov
USK Praha
1. 2. 2020
14:30
3. ZŠ Jan Špaček
Vladislav Trmač
53
93
15
18
29
51
41
71
Review
základní část 15. kolo 85
SBŠ Ostrava
BK Levhartice Chomutov
1. 2. 2020
15:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Bára Nováková
Václav Sýkora
45
61
6
19
18
32
28
50
Review
základní část 15. kolo 88
BA Sparta
KP Brno
1. 2. 2020
15:00
Hala Kuncova Barbora Toboláková
Pavel Koudela
83
60
18
22
45
32
72
48
Review
základní část 15. kolo 90
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
1. 2. 2020
15:00
hala Sokol Hradec Králové Jaroslav Poživil
Simona Prchalová
92
63
30
14
58
28
70
46
Review
základní část 16. kolo 92
BK Havířov
BK Levhartice Chomutov
2. 2. 2020
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Dominik Holaň
64
63
15
13
37
31
47
45
Review
základní část 16. kolo 95
Sokol Hradec Králové
USK Praha
2. 2. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové Jaroslav Poživil
Simona Prchalová
63
62
18
16
32
28
52
44
Review
základní část 16. kolo 96
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
2. 2. 2020
09:30
3. ZŠ Jan Špaček
Vladislav Trmač
67
41
16
16
33
26
48
34
Review
základní část 16. kolo 93
BA Sparta
Žabiny Brno
2. 2. 2020
11:00
Hala Kuncova Matěj Záruba
Barbora Kopecká
72
85
15
16
37
46
53
64
Review
základní část 16. kolo 94
HB Basket Praha
KP Brno
2. 2. 2020
12:30
SK Aritma Praha Václav Ježek
Lukáš Kalabza
67
49
22
12
43
28
54
42
Review
základní část 16. kolo 91
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
31. 1. 2020
19:15
Hala Sportovního Gymnázia Bára Nováková
Václav Sýkora
49
79
11
25
18
46
30
65
Review
základní část 17. kolo 102
Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
15. 2. 2020
12:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Petr Jakubík
82
65
20
24
35
37
63
51
Review
základní část 17. kolo 101
KP Brno
Basket Slovanka
15. 2. 2020
12:30
Městská hala míčových sportů-nová Petr Novák
Michal Mrázek
33
64
13
24
20
40
28
51
Review
základní část 17. kolo 100
USK Praha
HB Basket Praha
15. 2. 2020
14:00
SH Královka Jan Hošek
Pavel Hendrich
81
49
19
14
50
18
63
31
Review
základní část 17. kolo 97
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
15. 2. 2020
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Ondřej Rusz
72
74
19
20
33
35
51
50
Review
základní část 17. kolo 98
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
15. 2. 2020
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Menšík
Daniel Holeš
49
46
7
14
22
26
36
36
Review
základní část 17. kolo 99
BK Strakonice
BA Sparta
11. 3. 2020
18:00
STARZ aréna Lucie Peterková
Václav Novák
62
67
14
25
29
35
44
52
Review
základní část 18. kolo 104
BK Havířov
BK Loko Trutnov
16. 2. 2020
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Konvička
Ondřej Rusz
91
69
26
18
51
30
65
54
Review
základní část 18. kolo 108
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
16. 2. 2020
09:45
Městská hala míčových sportů-nová Petr Novák
Michal Mrázek
72
78
18
13
35
36
56
54
Review
základní část 18. kolo 103
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
16. 2. 2020
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Menšík
Daniel Holeš
35
75
9
16
15
43
23
65
Review
základní část 18. kolo 105
USK Praha
BA Sparta
16. 2. 2020
10:00
SH Královka Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
57
54
16
20
29
33
45
44
Review
základní část 18. kolo 106
BK Strakonice
HB Basket Praha
16. 2. 2020
11:00
STARZ aréna Petr Havlíček
Lukáš Kalabza
62
71
13
16
33
30
53
55
Review
základní část 18. kolo 107
Žabiny Brno
Basket Slovanka
14. 2. 2020
17:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Martin Račanský
68
78
14
19
27
41
47
66
Review
základní část 19. kolo 112
Basket Slovanka
BK Strakonice
29. 2. 2020
11:00
ZŠ Na Slovance Jiří Šlaj
Michael Mycak
89
61
26
10
41
25
59
44
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
29. 2. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Jan Hejnic
89
56
27
18
45
36
67
47
Review
základní část 19. kolo 114
BA Sparta
BK Loko Trutnov
29. 2. 2020
15:00
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
75
52
21
11
30
21
56
33
Review
základní část 19. kolo 110
Žabiny Brno
BK Havířov
29. 2. 2020
17:00
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Martin Sekáč
55
62
7
19
23
35
31
47
Review
základní část 19. kolo 111
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
29. 2. 2020
17:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Antonín Ďurana
57
64
19
16
26
28
47
48
Review
základní část 19. kolo 109
KP Brno
SBŠ Ostrava
3. 3. 2020
18:25
Městská hala míčových sportů-nová Marek Vondráček
Martin Račanský
55
38
16
7
33
16
44
24
Review
základní část 20. kolo 116
KP Brno
BK Havířov
1. 3. 2020
10:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Nejezchleb
Petr Jakubík
60
67
16
15
27
43
37
56
Review
základní část 20. kolo 117
Basket Slovanka
USK Praha
1. 3. 2020
10:00
ZŠ Na Slovance Petr Eisner
Michael Mycak
72
67
20
10
37
27
57
47
Review
základní část 20. kolo 118
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
1. 3. 2020
11:00
Městská sportovní hala Daniel Rom
Antonín Ďurana
67
57
13
19
31
22
51
39
Review
základní část 20. kolo 119
BA Sparta
Sokol Hradec Králové
1. 3. 2020
11:00
Hala Kuncova Roman Kejklíček
Jaroslav Pazourek
65
58
17
18
33
31
44
48
Review
základní část 20. kolo 120
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
1. 3. 2020
12:30
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
Barbora Kopecká
62
60
17
21
32
27
49
42
Review
základní část 20. kolo 115
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
11. 3. 2020
15:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Ondřej Josefus
81
47
19
15
44
31
61
39
Review
základní část 21. kolo 121
BK Havířov
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Preview
základní část 21. kolo 122
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Bára Nováková
Václav Sýkora
Preview
základní část 21. kolo 123
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
3. ZŠ Roman Mareš
Jiří Kubíček
Preview
základní část 21. kolo 124
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové Petr Šmůla
Barbora Kopecká
Preview
základní část 21. kolo 125
BK Strakonice
Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna Michal Kocián
Jakub Hejduk
Preview
základní část 21. kolo 126
USK Praha
KP Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka Jaroslav Pazourek
Patricie-Anna Reitzová
Preview
základní část 22. kolo 131
USK Praha
Žabiny Brno
Bude upřesněno
-
SH Královka Lucie Peterková
Lukáš Hartig
Preview
základní část 22. kolo 132
BK Strakonice
KP Brno
Bude upřesněno
-
STARZ aréna Michal Kocián
Jakub Hejduk
Preview
základní část 22. kolo 127
SBŠ Ostrava
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Bára Nováková
Václav Sýkora
Preview
základní část 22. kolo 128
BK Havířov
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Natálie Karabínová
Preview
základní část 22. kolo 129
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové Dominik Štancl
Barbora Kopecká
Preview
základní část 22. kolo 130
BK Loko Trutnov
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
3. ZŠ Josef Frátrik
Jiří Kubíček
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 19 36.6 27.4 7.6/17.7 42.9 2.1/7.0 29.3 6.1/8.5 71.6 2.2 6.5 8.6 3.3 2.9 4.4 0.0 8.1 2.5 26.9
4 Lucie Svatoňová Basket Slovanka 18 20 33.1 18.4 6.0/11.7 51.3 1.1/3.8 29.3 3.1/4.6 67.4 2.2 6.3 8.5 4.2 4.0 2.6 0.1 4.3 1.6 26.5
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov 19 20 33.6 15.2 6.9/14.5 47.4 0.0 0.0* 1.5/2.8 52.7 4.0 7.6 11.6 1.2 0.7 1.8 0.0 2.6 2.6 18.1
4 Adéla Vítová Sokol H. Králové 19 22 29.3 13.7 3.9/8.4 46.7 1.7/5.4 31.1 0.9/1.2 0.0* 1.0 3.0 4.0 1.2 1.3 3.2 0.0 2.1 3.6 6.9
Luisa Vydrová BA Sparta 18 20 29.7 14.7 6.0/10.4 57.2 0.2/0.5 0.0* 2.4/2.8 85.5 3.9 4.4 8.3 1.7 2.0 2.5 0.0 2.8 2.8 19.3
15 Kateřina Ebenhöhová SBŠ Ostrava 19 18 25.8 14.1 4.9/7.6 64.2 0.5/2.3 22.0 2.8/4.1 67.6 1.6 6.1 7.7 0.6 1.2 1.8 0.0 3.3 2.2 19.3
Dominika Paurová Sokol H. Králové 17 18 27.3 14.1 5.8/12.6 45.8 0.3/1.2 0.0* 1.5/2.1 73.0 3.7 4.9 8.6 1.8 3.2 3.6 0.0 2.4 2.5 16.2
Jitka Pilařová Sokol Nusle 19 22 32.7 11.5 4.1/9.4 44.0 0.3/1.6 0.0* 2.3/3.9 58.1 1.6 5.7 7.3 1.2 2.4 2.1 0.0 3.0 1.2 14.0
Adéla Junková BK Strakonice 18 20 23.1 12.1 3.9/8.6 45.3 0.9/3.3 26.2 1.8/3.5 50.7 1.5 4.7 6.2 1.0 1.7 1.6 0.0 2.8 1.8 12.0
17 Eliška Brejchová Basket Slovanka 19 22 24.3 10.7 3.2/7.5 42.2 1.0/3.8 27.4 1.2/1.5 0.0* 1.4 2.3 3.7 2.0 1.4 1.0 0.1 1.5 1.2 9.9
Anna Jedličková Žabiny Brno 18 19 25.7 12.3 2.6/6.9 37.1 1.3/5.2 24.5 3.4/5.8 58.2 1.1 3.9 5.0 2.3 1.9 3.7 0.0 4.6 3.7 8.2
Anna Brožová Sokol H. Králové 16 19 22.3 11.9 4.8/9.7 50.0 0.1/0.7 0.0* 1.9/2.5 77.1 1.6 2.0 3.6 1.1 1.3 1.7 0.0 2.1 2.2 10.3
Adéla Šedová BA Sparta 18 20 26.7 11.0 4.1/8.0 50.9 0.0/0.2 0.0* 2.9/5.3 55.2 2.6 7.3 9.8 0.6 1.6 2.0 0.0 4.6 2.1 18.9
Petra Knoflíčková KP Brno 19 22 29.5 9.8 2.2/6.8 32.7 1.1/5.1 21.4 2.1/2.8 74.2 0.6 4.3 4.9 2.2 2.9 3.3 0.0 2.2 2.2 7.5
Kateřina Vejvodová Sokol Nusle 19 19 34.2 11.0 3.4/9.1 37.6 0.7/3.9 18.7 1.9/2.7 72.5 0.6 7.2 7.8 2.1 2.0 2.9 0.0 2.3 2.2 11.5
Zuzana Křížová Žabiny Brno 18 19 25.6 10.8 3.2/6.7 47.7 0.9/2.3 38.6 1.7/2.4 71.7 2.2 4.0 6.2 1.2 0.8 2.6 0.0 1.9 2.8 10.1
Anna Brandejská Žabiny Brno 18 20 31.9 10.1 3.9/9.5 40.7 0.2/2.2 7.0 2.0/3.8 52.0 1.4 3.3 4.6 1.4 1.2 2.4 0.0 3.5 2.8 6.7
23 Táňa Bartáčková Sokol H. Králové 19 17 29.8 11.8 4.1/8.4 49.0 0.4/1.6 0.0* 2.5/3.6 69.4 2.1 4.1 6.2 1.4 1.2 2.6 0.0 2.8 0.9 13.9
Zuzana Pěchová BK Havířov 18 20 20.7 9.9 2.3/5.9 39.0 0.8/2.4 31.9 3.1/3.8 81.3 1.6 2.6 4.2 0.5 0.4 1.8 0.0 2.6 2.2 7.9
Michaela Jánská BK Strakonice 19 20 29.9 9.8 2.7/6.9 38.4 1.0/4.2 24.1 1.5/2.2 69.8 1.1 2.9 4.0 2.0 2.8 2.5 0.0 2.7 1.8 9.1
Sára Špelinová USK Praha 19 19 24.4 9.9 4.5/7.7 58.2 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.1 4.1 6.1 1.1 0.9 1.5 0.0 1.1 1.0 13.8
Natália Zvancigerová BA Sparta 18 20 25.4 9.1 2.8/8.4 33.3 0.5/2.5 18.4 2.1/3.3 63.6 1.2 2.5 3.6 0.9 1.2 3.3 0.0 3.0 2.2 3.8
Lucie Válková BK Havířov 17 20 25.2 8.9 3.0/7.4 40.8 0.3/1.5 0.0* 2.1/2.9 73.7 2.4 3.5 5.9 2.0 1.8 3.7 0.0 2.6 2.0 9.4
Adéla Břenková BK Havířov 18 18 22.3 9.6 4.0/7.6 52.9 0.2/0.6 0.0* 1.1/2.8 40.0 2.4 4.1 6.6 0.9 0.8 2.3 0.0 2.0 1.9 10.4
Veronika Vojtíková BA Sparta 18 19 27.2 9.1 2.1/3.9 52.7 1.1/4.5 24.4 1.6/2.5 66.0 0.4 2.1 2.5 1.8 1.2 2.8 0.0 2.4 2.5 5.6
14 Tereza Šandová SBŠ Ostrava 18 14 23.9 11.9 2.8/7.8 35.8 1.4/4.5 31.7 2.0/2.4 82.4 0.7 2.9 3.6 1.6 2.1 5.3 0.0 2.4 1.4 6.5
Laura Mikšíková Žabiny Brno 19 14 32.5 11.8 3.5/8.6 40.5 1.0/3.9 25.5 1.8/2.9 62.5 3.1 9.6 12.8 1.6 2.1 3.5 0.0 2.9 3.0 16.6
Martina Šťovíčková HB Basket 18 19 1.0 8.7 2.9/0.0 0.0* 0.6 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.0
Anna Dospělová Žabiny Brno 18 20 27.3 8.3 2.1/4.9 42.9 1.1/3.1 34.4 0.9/1.3 0.0* 2.7 4.9 7.6 1.9 2.3 2.5 0.0 1.6 1.4 12.6
Anita Štenclová HB Basket 18 15 1.0 10.7 3.9/0.0 0.0* 0.4 0.0* 1.6/2.3 70.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Jolana Chylíková BK Strakonice 19 20 24.2 8.0 1.1/3.7 29.7 1.6/5.1 31.7 1.0/1.5 0.0* 0.8 2.1 2.8 0.9 1.2 2.0 0.0 1.6 2.9 3.1
Anna Chromá USK Praha 19 20 17.0 7.9 3.6/6.7 54.1 0.0/0.2 0.0* 0.7/0.8 0.0* 2.0 2.0 4.0 1.0 0.7 1.1 0.0 0.6 1.3 8.8
Lucie Vavrochová DBaK 19 15 1.0 10.3 3.7/0.0 0.0* 0.7 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 0.0
Terezie Křenková KP Brno 19 22 25.4 6.9 2.6/6.4 41.4 0.0/0.6 0.0* 1.6/2.6 62.1 2.0 4.4 6.5 0.9 1.2 2.0 0.0 2.3 1.2 9.3
Veronika Koppová KP Brno 19 22 19.1 6.9 1.9/5.4 35.6 0.5/1.9 0.0* 1.5/2.4 65.4 0.9 1.3 2.1 0.5 1.0 1.6 0.0 1.9 1.6 3.6
35 Emma Franková Loko Trutnov 17 20 25.1 7.6 2.2/6.5 33.3 0.8/3.0 25.4 1.0/1.5 0.0* 1.3 4.7 6.0 0.3 1.1 1.5 0.0 1.2 1.9 6.2
Barbora Soukupová BA Sparta 18 18 22.8 8.4 2.3/4.9 46.6 0.6/1.7 0.0* 2.2/2.8 78.0 0.7 1.8 2.6 1.0 0.4 1.7 0.0 2.5 1.6 7.3
88 Alžběta Seifrtová Loko Trutnov 18 12 26.2 12.0 3.2/10.3 30.6 0.9/4.3 21.6 2.9/4.5 64.8 1.8 3.8 5.6 1.3 1.5 2.9 0.0 3.5 2.5 6.4
69 Julie Konečná SBŠ Ostrava 19 20 19.7 7.2 2.8/5.8 48.3 0.1/0.2 0.0* 1.4/2.8 50.9 1.0 4.2 5.2 0.5 0.6 1.7 0.0 2.0 3.7 5.6
Nela Urbančíková BK Havířov 19 20 24.1 7.1 2.4/6.2 37.9 0.5/2.7 18.5 0.9/1.6 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.5 0.5 1.4 0.0 1.0 2.0 1.9
Jesika Maud Hibalová Sokol Nusle 19 20 31.4 6.9 2.2/5.6 39.3 0.3/1.5 0.0* 1.6/3.5 46.4 0.5 3.2 3.6 3.3 1.5 3.6 0.0 3.4 2.0 7.0
Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 17 1.0 8.0 2.9/0.0 0.0* 0.5 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
Karolína Baloušková BK Strakonice 19 18 25.0 7.5 2.1/5.6 36.6 0.5/2.4 20.5 1.9/2.9 65.4 1.0 2.1 3.1 0.9 1.6 2.0 0.0 2.4 2.3 4.8
5 Natálie Vlčková Sokol H. Králové 19 20 22.1 6.8 1.7/4.5 37.8 1.0/3.2 31.3 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.8 2.4 0.8 0.6 1.5 0.0 0.7 1.5 3.1
Jana Streitová Žabiny Brno 18 20 20.8 6.8 2.5/6.0 41.7 0.4/1.6 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.9 2.7 3.6 0.7 1.0 2.3 0.0 1.7 2.0 3.9
Lucie Čadková BK Strakonice 18 20 25.7 6.5 2.3/6.3 35.7 0.3/0.9 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.7 3.5 5.2 0.9 1.3 2.4 0.0 1.7 2.6 5.4
Eliška Bělicová BK Havířov 19 20 22.3 6.4 2.3/5.1 44.1 0.3/0.6 0.0* 1.1/1.4 0.0* 2.2 2.8 5.0 0.7 0.6 1.8 0.0 1.3 2.5 6.3
Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 16 1.0 7.9 3.3/0.0 0.0* 0.1 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 0.0
28 Nella Klapková Basket Slovanka 17 15 29.7 8.4 3.4/7.7 44.0 0.0/0.3 0.0* 1.6/3.1 52.2 2.5 4.9 7.4 0.8 2.3 3.6 0.0 2.1 2.2 10.2
Karolína Hauserová BK Strakonice 18 18 22.6 6.8 2.1/5.4 39.2 0.4/1.9 0.0* 1.2/2.7 45.8 0.8 2.4 3.2 1.1 1.3 1.7 0.0 2.9 2.7 4.8
Timotea Najbrtová BA Sparta 18 20 17.5 6.0 1.6/3.7 43.8 0.2/0.6 0.0* 2.2/4.0 54.4 2.4 3.1 5.4 0.5 1.0 1.6 0.0 2.9 1.8 8.6
99 Eliška Linhartová Loko Trutnov 19 18 21.7 6.1 2.4/4.1 58.1 0.0/0.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 2.1 3.3 5.4 0.7 1.0 1.0 0.0 1.8 1.8 10.4
Veronika Szabó BK Havířov 19 20 27.4 5.2 1.8/3.2 55.6 0.5/1.5 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.9 4.6 6.5 1.1 1.4 1.5 0.0 0.9 1.8 9.5
Anna Paula Moreira HB Basket 18 18 17.6 5.7 1.6/3.7 41.8 0.2/0.9 0.0* 1.9/2.4 81.4 0.8 1.0 1.8 1.5 1.6 2.5 0.0 2.3 1.4 5.7
Kateřina Andresková Žabiny Brno 18 16 25.1 6.4 2.2/5.3 41.2 0.3/1.4 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.3 3.2 4.5 1.1 0.6 2.5 0.0 1.3 2.1 5.1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 17 14 24.6 6.6 1.9/3.9 47.3 0.6/2.8 23.1 1.0/1.6 0.0* 0.7 2.1 2.8 1.0 0.8 1.3 0.1 1.2 1.5 5.1
Julie Nekolná USK Praha 18 14 13.9 6.6 2.5/4.7 53.0 0.0 0.0* 1.6/2.2 71.0 2.1 2.7 4.8 0.6 0.4 0.6 0.1 1.7 0.4 10.7
Anna Benešová KP Brno 18 18 25.6 5.1 1.8/3.7 49.3 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.6 3.2 3.8 1.1 0.9 2.9 0.0 1.4 1.9 4.2
7 Veronika Konečná SBŠ Ostrava 19 17 24.6 5.4 1.6/5.1 32.2 0.6/1.9 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.6 2.2 2.9 1.1 1.3 3.1 0.0 0.6 2.6 0.6
Petra Hoffmanová HB Basket 19 11 18.6 7.7 2.9/7.5 39.0 0.3/0.9 0.0* 1.1/1.3 0.0* 1.9 4.3 6.2 0.8 0.8 1.4 0.1 1.5 3.4 7.3
Michaela Cibulková KP Brno 18 17 17.8 4.9 2.2/5.1 42.5 0.0/0.2 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.8 2.2 2.9 0.4 0.6 2.1 0.0 1.4 0.6 4.4
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 18 18 24.1 4.6 1.7/5.1 33.0 0.2/1.1 0.0* 0.6/0.8 0.0* 1.1 2.9 3.9 1.3 1.2 1.8 0.0 1.0 2.1 3.9
Adéla Žáčková BK Strakonice 17 16 16.9 5.2 1.4/3.6 38.6 0.5/1.9 0.0* 0.9/1.6 0.0* 1.2 2.7 3.9 0.6 0.9 2.1 0.0 1.4 1.4 4.6
Žofie Paterová Sokol H. Králové 19 16 15.3 4.9 1.8/2.7 65.1 0.3/0.9 0.0* 0.5/0.6 0.0* 1.1 1.9 3.0 0.5 0.6 0.9 0.0 0.8 1.1 6.3
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 18 18 14.2 4.2 0.7/1.7 0.0* 0.9/3.1 29.1 0.1/0.2 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.9 0.6 1.3 0.0 0.2 1.2 0.6
Eliška Staňková Levhartice Chomutov 18 18 1.0 4.1 1.7/0.0 0.0* 0.2 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.0
Dominica Hynková KP Brno 18 6 25.2 12.3 3.8/10.0 38.3 0.8/2.8 29.4 2.2/4.3 50.0 1.5 2.5 4.0 1.2 3.2 2.8 0.1 3.0 1.3 9.5
41 Eliška Kubečková Loko Trutnov 18 20 20.2 3.6 1.5/3.9 37.2 0.1/0.6 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.7 2.9 4.6 0.3 0.4 1.5 0.0 1.6 2.3 3.2
5 Zuzana Vlosinská SBŠ Ostrava 18 19 15.9 3.6 1.4/2.7 51.9 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.6 0.8 1.0 0.0 1.2 0.9 6.0
Kateřina Medáková KP Brno 17 16 22.4 4.3 1.9/4.5 41.7 0.0/0.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.7 3.4 5.1 0.9 1.3 1.4 0.0 1.1 1.2 7.9
22 Markéta Nádvorníková Basket Slovanka 19 13 21.2 5.2 1.5/3.2 45.2 0.6/1.3 0.0* 0.5/1.4 0.0* 1.5 1.1 2.6 1.7 2.5 0.8 0.2 1.6 1.3 8.2
23 Petra Klokočníková Loko Trutnov 18 16 21.6 4.2 1.8/4.7 37.3 0.1/1.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 1.8 2.1 0.8 0.9 2.1 0.0 1.1 1.5 1.4
Tereza Durčáková BK Havířov 19 20 17.0 3.3 1.2/3.8 30.3 0.1/1.1 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.8 1.4 2.2 1.1 1.0 2.6 0.0 1.5 1.0 1.3
Adéla Mešková Levhartice Chomutov 19 12 1.0 5.5 2.5/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Vendula Krausová BA Sparta 17 17 13.4 3.7 1.0/2.8 36.2 0.1/0.5 0.0* 1.4/2.6 52.3 1.1 1.1 2.2 0.3 0.3 1.4 0.0 1.5 0.9 2.4
9 Dorota Saviola SBŠ Ostrava 18 17 19.7 3.6 1.0/2.9 34.0 0.5/2.1 25.0 0.0/0.2 0.0* 0.6 1.4 1.9 1.0 0.8 2.0 0.0 0.6 3.5 -1.3
28 Sarah Zitová Loko Trutnov 18 16 19.6 3.6 0.9/3.4 25.5 0.1/1.3 0.0* 1.5/2.7 55.8 1.4 1.4 2.8 0.3 0.5 1.5 0.0 2.0 1.1 1.7
17 Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava 19 20 15.9 2.9 0.8/1.5 0.0* 0.3/1.8 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.8 0.9 2.0 0.0 1.1 2.2 0.6
5 Charlotte Velichová Loko Trutnov 18 4 23.0 14.0 4.8/10.3 46.3 1.0/5.3 19.0 1.5/2.3 66.7 1.8 1.3 3.0 0.5 2.5 2.5 0.1 2.3 2.5 7.0
25 Adéla Hampejsová Basket Slovanka 18 15 17.1 3.7 1.4/3.9 35.6 0.1/1.3 0.0* 0.5/0.9 0.0* 2.4 1.8 4.2 0.9 1.3 2.2 0.0 1.3 1.5 3.7
Marie Žílová USK Praha 19 16 14.6 3.5 1.2/3.3 36.5 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.8 1.7 2.4 1.5 1.1 1.4 0.1 0.8 1.0 4.3
Sára Iris Lišková Sokol Nusle 18 7 22.1 8.0 2.9/6.3 45.5 0.3/1.0 0.0* 1.4/3.9 37.0 0.7 2.4 3.1 0.6 1.3 2.0 0.0 3.3 0.4 7.7
18 Zuzana Tomanová Loko Trutnov 17 12 21.3 4.3 1.0/3.8 26.7 0.6/3.2 18.4 0.6/1.1 0.0* 0.3 1.2 1.4 0.4 0.4 2.4 0.0 1.4 1.1 -1.3
Eliška Trollerová Levhartice Chomutov 17 16 17.3 3.3 0.4/2.4 18.4 0.3/1.3 0.0* 1.4/2.5 57.5 0.9 1.6 2.4 0.5 0.6 1.3 0.0 1.6 0.6 2.6
Klaudie Kuboušková BA Sparta 18 10 20.2 5.1 0.8/2.4 33.3 0.8/4.3 18.6 1.1/1.6 0.0* 0.5 1.6 2.1 1.0 1.3 1.3 0.1 1.6 1.6 2.6
7 Natalie Amy Reitzová Basket Slovanka 17 18 14.6 2.8 0.5/1.5 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.2 1.7 1.9 0.8 0.7 1.3 0.0 0.5 1.8 1.6
Zuzana Bártů BK Strakonice 17 16 16.7 3.1 0.9/3.6 26.3 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.2 0.0* 1.1 1.8 2.9 0.6 0.9 2.1 0.0 0.8 2.0 0.8
Barbora Kapková USK Praha 19 17 11.3 2.8 1.2/2.5 50.0 0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.4 2.2 0.6 0.1 0.9 0.0 0.5 1.0 3.4
Nikola Zdeňková USK Praha 19 4 24.5 11.5 3.8/6.5 57.7 1.3/3.0 41.7 0.3/0.5 0.0* 0.8 2.3 3.0 2.8 1.8 2.0 0.3 0.5 1.8 11.0
Hana Kačírková USK Praha 18 20 11.6 2.3 0.8/1.8 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 1.7 1.8 0.3 0.5 1.0 0.0 0.2 0.8 1.7
27 Natálie Jeníková Basket Slovanka 17 15 10.5 3.0 0.9/1.7 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.9/1.2 0.0* 0.7 0.5 1.3 0.7 0.5 1.8 0.0 1.0 1.7 1.1
Simona Nerudová Žabiny Brno 19 8 15.1 5.6 2.0/4.6 43.2 0.4/1.6 0.0* 0.5/1.4 0.0* 1.9 1.8 3.6 0.8 0.9 0.9 0.1 1.3 1.3 5.4
Natálie Vlachová Sokol H. Králové 17 16 16.5 2.8 1.1/3.9 29.0 0.1/1.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.3 1.6 2.9 0.6 0.5 0.9 0.0 0.5 1.8 0.8
8 Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 18 11 21.7 3.9 0.6/3.5 17.9 0.8/3.3 25.0 0.2/0.5 0.0* 0.6 2.5 3.2 1.2 1.0 2.0 0.1 1.0 1.0 2.1
Tereza Zajíčková BA Sparta 18 19 18.6 2.2 0.4/1.4 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.9 0.6 1.5 0.0 0.4 1.8 0.4
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 18 10 19.3 4.2 1.4/3.8 36.8 0.2/0.9 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.1 2.9 4.0 0.6 0.6 2.3 0.0 1.5 2.1 3.2
Natálie Koucká HB Basket 19 8 16.8 5.0 2.1/3.9 54.8 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.1 0.0* 1.3 2.4 3.6 0.4 0.5 1.8 0.0 1.3 1.1 6.3
Adéla Baláková BA Sparta 18 20 12.3 2.0 0.2/1.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.4 0.3 1.0 0.0 0.4 0.6 0.5
Kateřina Zárubová Sokol H. Králové 18 9 17.1 4.3 1.4/3.8 38.2 0.3/1.6 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.7 1.8 1.3 0.1 0.7 0.6 3.7
13 Veronika Eliášová Sokol H. Králové 19 9 21.6 4.2 1.7/5.7 29.4 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.4 0.0* 2.1 3.0 5.1 0.8 1.1 1.9 0.0 1.8 2.0 5.2
Aneta Jurná Žabiny Brno 19 12 14.2 3.1 0.8/3.1 27.0 0.3/1.5 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.2 2.4 3.6 0.3 0.8 1.3 0.0 0.7 1.3 1.9
Monika Hacková Sokol H. Králové 18 11 18.8 3.1 1.3/3.5 35.9 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 2.0 2.5 4.5 0.5 1.0 1.3 0.0 0.6 1.0 5.2
Barbora Váchová USK Praha 19 11 14.0 2.9 1.0/2.6 37.9 0.1/0.9 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.5 1.5 2.1 0.7 0.6 0.5 0.1 1.5 1.3 3.4
0 Nikola Šafránková Basket Slovanka 18 2 31.5 15.5 4.5/12.0 37.5 1.5/6.5 23.1 2.0/2.0 100.0 4.0 7.0 11.0 1.5 1.5 4.5 0.2 1.5 3.0 11.0
18 Jana Kozlová SBŠ Ostrava 19 16 14.1 1.9 0.9/2.1 42.4 0.0/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.5 0.4 1.1 0.0 0.4 1.1 0.3
22 Bianka Kloknerová SBŠ Ostrava 19 17 10.7 1.6 0.5/2.5 21.4 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.2 0.2 0.4 0.0 0.1 1.0 -0.8
Sára Ryšavá KP Brno 19 18 11.1 1.5 0.3/1.2 0.0* 0.1/1.2 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.3 0.7 0.8 0.0 0.6 0.8 0.1
13 Nela Temesgenová Basket Slovanka 19 11 12.7 2.4 0.6/2.0 31.8 0.3/0.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.7 0.5 1.0 0.1 0.5 0.5 1.2
Valérie Nováková Levhartice Chomutov 19 8 1.0 3.3 1.6/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0
29 Lucie Jirchářová Basket Slovanka 19 4 16.8 6.5 2.3/4.3 52.9 0.0 0.0* 2.0/2.3 88.9 1.8 5.0 6.8 0.8 0.8 1.3 0.2 2.0 2.3 11.5
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 17 7 15.1 3.6 0.7/4.0 17.9 0.4/2.3 18.8 0.9/1.6 0.0* 0.7 1.1 1.9 0.7 0.6 1.9 0.1 1.6 0.9 -0.3
Adéla Hrdinková BA Sparta 17 14 8.5 1.8 0.6/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.1 0.1 0.1 0.1 0.9 0.8 2.2
Barbora Míčková Levhartice Chomutov 18 15 11.5 1.6 0.5/2.2 24.2 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.4 1.1 2.5 0.5 0.3 0.5 0.1 1.0 1.0 2.3
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 18 5 11.6 4.6 1.2/3.2 37.5 0.6/1.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.4 0.2 1.4 0.1 0.6 1.2 1.2
Pavlína Budská KP Brno 18 14 16.4 1.6 0.7/2.3 31.3 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.8 2.1 2.9 0.5 0.6 1.7 0.0 0.7 2.5 0.2
Adéla Johanesová BK Strakonice 18 14 13.6 1.6 0.7/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 1.1 1.6 2.7 0.3 0.3 0.9 0.0 0.6 2.3 1.0
Kateřina Votrubová USK Praha 19 8 12.1 2.8 1.0/3.0 33.3 0.1/0.8 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.4 0.3 0.6 0.9 0.4 1.0 0.1 0.5 1.9 -0.5
31 Veronika Kuželková Loko Trutnov 19 7 24.4 3.0 1.4/4.4 32.3 0.0/1.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 1.6 3.3 4.9 1.3 1.4 1.9 0.1 0.4 0.7 4.0
31 Sára Zátopková SBŠ Ostrava 18 9 8.7 2.3 0.8/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.1 1.1 1.2 0.1 0.0 1.1 0.0 0.9 0.6 2.0
19 Aneta Chmielová SBŠ Ostrava 19 8 8.1 2.4 0.4/2.3 16.7 0.3/0.5 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.4 1.4 0.0 0.5 1.5 -1.4
Markéta Najmanová Levhartice Chomutov 19 9 1.0 2.0 0.7/0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Klára Šmídová HB Basket 19 11 7.5 1.6 0.6/1.6 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.7 0.9 1.6 0.3 0.2 0.9 0.0 0.5 0.5 1.4
Nikola Marková HB Basket 19 19 8.8 0.9 0.3/1.6 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.6 0.4 1.1 0.3 0.5 0.8 0.0 0.5 1.1 -1.1
12 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 18 12 12.1 1.4 0.7/1.7 0.0* 0.0/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.4 0.7 1.4 0.0 0.4 1.3 -0.8
Stela Vajglová BK Havířov 19 16 6.1 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.2 0.1 0.7 0.0 0.0 0.2 0.4
43 Veronika Borsová Loko Trutnov 19 8 10.4 2.0 0.8/1.6 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.1 0.5 0.8 0.0 0.5 0.6 1.9
Natálie Hájková BK Havířov 18 11 6.1 1.5 0.5/0.7 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.4 0.5 0.0 0.4 0.7 0.7
Karolína Petlanová USK Praha 17 16 3.9 0.9 0.4/0.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.1 0.1 0.6 0.0 0.1 0.3 0.4
Eliška Kubíčková Havířov 19 1 27.0 15.0 5.0/9.0 55.6 1.0/4.0 25.0 2.0/2.0 100.0 1.0 4.0 5.0 1.0 1.0 4.0 0.3 1.0 3.0 9.0
Veronika Prokešová KP Brno 17 15 10.2 1.0 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.5 1.3 1.9 0.3 0.5 0.5 0.0 0.6 1.1 0.5
24 Radka Lindovská SBŠ Ostrava 19 17 10.6 0.9 0.4/0.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.4 0.2 0.5 0.0 0.5 1.0 1.1
14 Marie Holá Loko Trutnov 17 9 10.6 1.6 0.8/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.1 0.4 1.6 0.2 0.3 1.1 0.0 0.2 0.2 1.9
4 Natálie Machová Loko Trutnov 18 8 13.1 1.8 0.6/2.1 29.4 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.6 0.9 1.5 0.4 0.4 1.0 0.0 0.8 0.5 0.9
Anna Hranáčová USK Praha 19 9 10.9 1.4 0.6/1.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.4 0.7 1.1 0.0 1.0 0.8 0.9
17 Veronika Špeldová Loko Trutnov 18 4 21.8 3.0 0.8/5.0 15.0 0.0/1.0 0.0* 1.5/3.0 50.0 1.0 1.5 2.5 1.8 0.8 1.8 0.3 2.3 2.3 0.0
9 Klára Jirchářová Basket Slovanka 19 4 11.0 3.0 0.8/2.5 30.0 0.5/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 2.0 3.0 0.0 0.0 1.3 0.0 0.5 1.8 1.8
Martina Blahová Levhartice Chomutov 18 18 7.9 0.6 0.2/1.1 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.7 0.3 0.8 0.0 0.3 0.6 -0.3
Petra Pajkrtová USK Praha 18 13 4.4 0.8 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.2 0.6 0.0 0.0 0.5 0.2
Klára Balážová HB Basket 18 10 8.9 1.0 0.4/1.8 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.0 0.2 1.6 0.0 0.4 0.9 -1.3
19 Viktorie Juricová Basket Slovanka 19 3 11.3 2.3 0.7/2.0 33.3 0.0/0.7 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.3 0.3 0.3 0.7 0.7 1.3
Barbora Krejčová USK Praha 17 2 5.5 3.0 1.5/2.5 60.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 4.0
Andrea Kovářová USK Praha 17 3 8.3 2.0 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.7 1.3 1.3
Kristýna Lapišová BK Havířov 18 7 6.1 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.3 0.3 0.4 0.1 0.1 0.6 1.0
Ema Jetelinová Žabiny Brno 18 6 4.7 0.8 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 0.2 0.3 0.0 0.0 0.7 0.0 0.2 0.2 0.2
Natálie Benešová Žabiny Brno 18 5 4.8 1.0 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.2 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0
29 Veronika Kuderová SBŠ Ostrava 19 13 5.7 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.2 0.6 -0.4
Ema Ospalá KP Brno 17 5 3.6 0.8 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.4 0.6
Nikola Strádalová Levhartice Chomutov 18 10 2.4 0.4 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.1 0.3 0.0 0.1 0.2 0.5
Tereza Karasová HB Basket 18 2 8.0 2.0 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 1.5 0.5 2.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0 0.5 4.5
Anastázie Pešková BK Strakonice 16 3 7.7 1.0 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.0 0.7 1.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3 0.3 1.3
Tereza Jenková USK Praha 18 2 2.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5
Eliška Prokýšková KP Brno 19 2 3.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 19 3 10.3 1.0 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.0 0.7 1.0 0.0 0.3 0.7 0.7
Anna Nováková Sokol H. Králové 18 7 9.6 0.4 0.0/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.6 0.6 1.1 1.1 0.7 0.7 0.2 0.4 1.3 1.1
42 Victoria Karasula Loko Trutnov 19 6 8.0 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.7 0.5 1.2 0.0 0.2 0.5 0.0 0.5 0.8 -1.5
Tereza Telecká Sokol H. Králové 17 6 4.7 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.5 0.1 0.0 1.7 -1.5
Veronika Varmužková KP Brno 19 5 7.4 0.4 0.2/2.4 8.3 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 0.8 1.6 0.0 0.2 0.6 0.0 0.0 2.2 -3.4
Nella Bernasová BK Strakonice 16 4 5.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.3 0.0 0.5 0.1 0.0 0.0 0.3
Marie Klímová BK Strakonice 19 8 7.1 0.3 0.1/1.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.8 -1.3
Romana Chocholatá BK Strakonice 17 4 9.5 0.5 0.0/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.8 0.0 0.8 0.0 0.8 1.5 0.0 0.8 1.3 -0.8
Ellen Kokošková BK Havířov 19 2 12.0 0.5 0.0/2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 1.5 2.5 0.0 0.5 1.5 0.0 1.0 0.5 -0.5
Tereza Nováková HB Basket 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Goliášová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Erika Kourková Žabiny Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kristína Kuklová Žabiny Brno 17 2 5.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Eliška Hejsková BK Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliška Myslivcová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Procházková KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikki Blaščáková BA Sparta 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Kašparová HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Košáková BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adriana Birošová Levhartice Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jolana Policarová BK Strakonice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Lazarová BK Strakonice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
33 Hedvika Hartmanová Loko Trutnov 19 5 3.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 -0.8
Hana Manová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Petelová BK Strakonice 16 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0*