BC Benešov U11G

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 8. 2015
Tomáš Vaněk
tvanek@post.cz
608 210 281

Trenér

od: 19. 6. 2020
Tomáš Urban
urban.t@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 16. 9. 2021
Roman Beneš
roman.benes@jci.com

Asistent trenéra

od: 16. 9. 2021
Adam Slánský
adamslansky@o2active.cz
257 213 578

Statistika

od: 16. 9. 2021
Roman Beneš
roman.benes@jci.com

Statistika

od: 16. 9. 2021
Milan Rýdl
mrydl@atlas.cz
737 523 719

Statistika

od: 22. 9. 2021
Adam Slánský
adamslansky@o2active.cz
257 213 578

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Dukelská 1818
256 01 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Eliška Benešová 2011 0 11
Amálie Slánská 2011 0 11
Kateřina Chobotská 2013 0 9
Karolína Tůmová 2011 0 11
Aneta Kadlecová 2012 0 10
Václava Zatloukalová 2011 0 11
Simona Křupková 2011 0 11
Nikola Žajglová 2012 0 10
Daniela Nováková 2011 0 11
Eliška Rathouská 2012 0 10
Eliška Dolejší 2011 0 11
Tereza Tůmová 2011 0 11
Eliška Jursíková 2012 0 10
Kateřina Zahradníčková 2012 0 10
Natálie Kleinová 2012 0 10
Kateřina Zemanová 2012 0 10
Lucie Mrvová 2011 0 11
Tereza Radochlibová 2012 0 10
Anna Čermochová 2012 0 10
Laura Šefčíková 2011 0 11
Madlen Jurková 2011 0 11
Viktorie Výborná 2011 0 11
Simona Kinclová 2011 0 11
Elen Zdražilová 2011 0 11
Lucie Lazárková 2011 0 11
Marina Peprníčková 2011 0 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
30 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 4. 2023 BaŘíč U11G :
60 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 4. 2023 BaŘíč U11G :
26 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 25. 3. 2023 BenU11G :
56 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 25. 3. 2023 BenU11G :
23 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 4. 3. 2023 BaPAST.MB U11G :
53 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 4. 3. 2023 BaPAST.MB U11G :
21 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 1. 2023 BenU11G :
51 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 1. 2023 BenU11G :
16 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 14. 1. 2023 BenU11G :
46 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 14. 1. 2023 BenU11G :
15 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 19. 11. 2022 BenU11G :
45 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 19. 11. 2022 BenU11G :
11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 5. 11. 2022 BraU11G :
41 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 5. 11. 2022 BraU11G :
8 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 10. 2022 BenU11G :
38 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 10. 2022 BenU11G :
6 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 1. 10. 2022 BK Stud.Pard.U11G :
36 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 1. 10. 2022 BK Stud.Pard.U11G :
1 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 17. 9. 2022 SlaU11G :
31 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 17. 9. 2022 SlaU11G :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
1. kolo 17. 9. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
2. kolo 1. 10. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
2. kolo 1. 10. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
3. kolo 15. 10. 2022
00:00
Basket Pastelka MB U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
3. kolo 15. 10. 2022
00:00
Basket Pastelka MB U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
4. kolo 5. 11. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
4. kolo 5. 11. 2022
00:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
5. kolo 19. 11. 2022
00:00
Basket Říčany U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
5. kolo 19. 11. 2022
00:00
Basket Říčany U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
6. kolo 14. 1. 2023
00:00
BC Slaný U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
6. kolo 14. 1. 2023
00:00
BC Slaný U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
8. kolo 4. 3. 2023
00:00
BC Benešov U11G
Basket Pastelka MB U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
8. kolo 4. 3. 2023
00:00
BC Benešov U11G
Basket Pastelka MB U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
10. kolo 15. 4. 2023
00:00
BC Benešov U11G
Basket Říčany U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
10. kolo 15. 4. 2023
00:00
BC Benešov U11G
Basket Říčany U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview