Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 1. kolo 3
Basket Pastelka MB U11G(ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
18. 9. 2021
08:00
IX. základní škola Petr Frána
Jan Machálek
39
65
12
10
19
26
25
51
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 1. kolo 2
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Benešov U11G
18. 9. 2021
12:30
tělocvična sportovní Gymnázium
58
25
11
6
27
14
38
18
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 2. kolo 4
BC Slaný U11G(mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
3. 10. 2021
09:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Johanka Kindermannová
23
59
12
16
16
31
18
40
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 2. kolo 5
BC Benešov U11G
Basket Pastelka MB U11G(ms)
3. 10. 2021
11:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Josef Seidl
56
16
8
4
27
5
41
11
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 3. kolo 9
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Benešov U11G
16. 10. 2021
09:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
Nikola Caňkářová
30
53
11
13
18
26
30
41
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 3. kolo 7
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G(mix)
16. 10. 2021
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
96
21
30
4
28
4
10
13
28
0
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 4. kolo 10
BC Slaný U11G(mix)
BC Benešov U11G
7. 11. 2021
10:00
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 4. kolo 12
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Basket Pastelka MB U11G(ms)
7. 11. 2021
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 5. kolo 13
Basket Pastelka MB U11G(ms)
BC Slaný U11G(mix)
20. 11. 2021
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 5. kolo 14
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
20. 11. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 6. kolo 17
BC Benešov U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
19. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 6. kolo 18
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Basket Pastelka MB U11G(ms)
19. 12. 2021
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 7. kolo 19
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G(mix)
15. 1. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 7. kolo 20
Basket Pastelka MB U11G(ms)
BC Benešov U11G
15. 1. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 8. kolo 24
BC Benešov U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
13. 2. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 8. kolo 22
BC Slaný U11G(mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
13. 2. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 9. kolo 25
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G(mix)
5. 3. 2022
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 9. kolo 27
Basket Pastelka MB U11G(ms)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
5. 3. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 10. kolo 29
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
3. 4. 2022
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G 10. kolo 28
BC Slaný U11G(mix)
Basket Pastelka MB U11G(ms)
3. 4. 2022
10:00
Víceúčelová sportovní hala
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Amélie Ciprová BK Stud.Pard.U11G 10 4 1.0 26.5 12.8 1.0/1.5 0.0* 1.8
Barbora Adamcová ŠBKSad U11G 10 8 1.0 9.0 4.3 0.5/1.3 0.0* 0.5
Kateřina Kaiserová BaPAST.MB U11G 10 4 1.0 7.3 3.0 1.3/2.8 45.5 0.5
Anna Formánková SlaU11G 10 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Eliška Benešová BenU11G 10 2 1.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Sara Hedvika Franzova BC KolU11G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Studánka Pardubice U11G (ms) 4 39.3 0.3 3.3 /8.6 38.2 6.8
BC Benešov U11G 6 21.2 0.5 3.3 /11.3 29.4 10.0
Basket Pastelka MB U11G(ms) 4 12.3 0.0 2.5 /9.8 25.6 8.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 6 19.0 0.2 4.8 /14.1 34.1 10.2
BC Kolín z.s.U11G 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 7.5
Slaný U11G(mix) 4 11.3 0.8 1.8 /5.8 30.4 11.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Seidl Josef 2 0 2 0 - - -
Povolný Jáchym 2 2 0 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Kvíz Leoš 2 2 0 0 - - -
Kindermannová Johanka 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 4 4 0 0 - - -
Caňkářová Nikola 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře