14. 1. 2023 - 10:00
Nejmladší Minižákyně U11: Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (6.kolo)
Diváci: 0
BC Slaný U11G (ms) (mix)
29:67
2
18
9
26
15
45
BC Benešov U11G
29:67
2
18
18
9
26
26
15
45
45
Boxscore
Slaný U11G (ms)
Číslo | Hráč | 2B | 3B | TH | F- | B |
---|---|---|---|---|---|---|
4 | Karolína Kočová | 1 | 0 | 0 /2 | 1 | 2 |
5 | Barbora Drasnarová | 0 | 1 | 1 /2 | 1 | 4 |
7 | Matěj Kubr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Anna Lidická | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Diana Nováková | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Olivia Dzjadik | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
11 | Marie Poláčková | 3 | 0 | 3 /8 | 1 | 9 |
12 | Sophia Výdová | 1 | 0 | 0 /2 | 0 | 2 |
13 | Tea Nováková | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Tereza Kulíšková | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Klára Mašková | 0 | 0 | 0 /2 | 1 | 0 |
16 | Tereza Prajzlerová | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Zuzana Štěpánková | 2 | 0 | 1 /2 | 1 | 5 |
18 | Jan Poláček | 3 | 0 | 1 /3 | 3 | 7 |
Tým/trenéři | -9 | |||||
Celkem | 10 | 1 |
6/21
28,6 %
|
29 |
BC Benešov U11G
Číslo | Hráč | 2B | TH | F- | B |
---|---|---|---|---|---|
Eliška Jursíková | 12 | 3 /6 | 2 | 27 | |
Aneta Dašková | 0 | 0 | 5 | 0 | |
Jessica Vysoudilová | 1 | 0 | 1 | 2 | |
Tereza Vosátková | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Karolína Ivánková | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Anna Popelková | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Amélie Macková | 0 | 0 | 1 | 0 | |
Nela Vaněčková | 1 | 0 | 0 | 2 | |
Ema Popová | 4 | 0 | 0 | 8 | |
Jaroslava Bělunková | 1 | 0 | 1 | 2 | |
Kateřina Zemanová | 10 | 0 | 2 | 20 | |
Tereza Radochlibová | 2 | 0 | 0 | 4 | |
Kateřina Chobotská | 1 | 0 | 4 | 2 | |
Natálie Kleinová | 0 | 0 | 2 | 0 | |
Aneta Tikovská | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tým/trenéři | -18 | ||||
Celkem | 32 |
3/6
50,0 %
|
67 |
týmoví lídři
srovnání kádrů
Průměrný věk
BC Slaný U11G (ms) (mix)
11
BC Benešov U11G
11
Počet národností
BC Slaný U11G (ms) (mix)
1
BC Benešov U11G
1
Prům. zápasová zkušenost
BC Slaný U11G (ms) (mix)
38.0
BC Benešov U11G
40.0
Poslední zápasy
Vzájemné zápasy
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
17. 9. 2022
11:00 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
24
14
|
10
4
18
10
20
12 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" | review |
1. |
17. 9. 2022
09:00 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
54
17
|
23
6
34
6
40
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | review |
9. |
6. 3. 2022
11:00 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
72
34
|
28
8
43
18
60
24 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G | review |