BK Brandýs U11G

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 7. 2022
Zuzana Vitamvás
zuzana.vitamvas@gmail.com
604 582 928

Trenér

od: 11. 8. 2022
Zuzana Vitamvás
zuzana.vitamvas@gmail.com
604 582 928

1. asistent trenéra

od: 12. 9. 2022
Kristýna Brožková
radka.brozkova@email.cz

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Kostelecká 1750
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josefína Libertin 2012 0 10 10 9.7 4.6 0.0 0.5/1.6 31.3 1.6
Anna Kubáčová 2012 0 10 10 7.5 3.5 0.0 0.5/1.3 38.5 0.6
Natálie Vašínová 2012 0 10 10 6.3 3.1 0.0 0.1/0.3 33.3 0.4
Justýna Mozolová 2012 0 10 8 6.5 3.3 0.0 0.0/0.3 0.0 2.1
Izabela Štěrbová 2012 0 10 10 4.1 2.0 0.0 0.1/0.5 20.0 0.9
Marta Borovičková 2013 0 9 8 3.3 1.4 0.0 0.5/1.6 30.8 0.9
Ema Borovičková 2013 0 9 8 3.1 1.4 0.1 0.0/0.3 0.0 1.3
Valerie Fitos 2012 0 10 6 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 50.0 0.2
Johana Šnáblová 2013 0 9 10 1.7 0.8 0.0 0.1/0.8 12.5 0.3
Lucie Martiňáková 2012 0 10 10 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 50.0 1.4
Viktorie Kačíková 2013 0 9 5 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Vitamvás 2012 0 10 10 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Kristýna Křížová 2012 0 10 10 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sofie Kačíková 2013 0 9 6 0.8 0.3 0.0 0.2/1.0 16.7 0.7
Sára Kalfusová 2013 0 9 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Vobořilová 2013 0 9 5 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bára Cibulková 2012 0 10 6 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Simona Servusová 2013 0 9 2 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.0
Laura Bobčíková 2013 0 9 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Milana Kozijova 2013 0 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Kubíčková 2012 0 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Valerie Eva Macounová 2013 0 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Melanie Mücková 2013 0 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Honalová 2013 0 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Kuthanová 2013 0 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
29 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 4. 2023 BraU11G : 0 /0 %
59 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 4. 2023 BraU11G : 0 /0 %
26 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 25. 3. 2023 BenU11G : 0 /0 %
56 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 25. 3. 2023 BenU11G : 0 /0 %
24 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 4. 3. 2023 BraU11G : 0 /0 %
54 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 4. 3. 2023 BraU11G : 0 /0 %
19 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 1. 2023 SlaU11G : 0 /0 %
49 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 1. 2023 SlaU11G : 0 /0 %
18 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 14. 1. 2023 BaPAST.MB U11G : 0 /0 %
48 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 14. 1. 2023 BaPAST.MB U11G : 0 /0 %
14 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 19. 11. 2022 BK Stud.Pard.U11G 65:12 32 0 1/2 50%
44 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 19. 11. 2022 BK Stud.Pard.U11G 53:18 26 0 1/8 12.5%
11 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 5. 11. 2022 BenU11G 52:21 9 0 3/5 60%
41 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 5. 11. 2022 BenU11G 52:29 12 1 2/3 66.7%
9 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 10. 2022 BaŘíč U11G 34:30 14 0 6/22 27.3%
39 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 15. 10. 2022 BaŘíč U11G 45:50 20 0 5/18 27.8%
4 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 1. 10. 2022 SlaU11G 27:71 35 0 1/3 33.3%
34 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 1. 10. 2022 SlaU11G 17:50 25 0 0/4 0%
3 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 9. 2022 BaPAST.MB U11G 20:64 32 0 0/2 0%
33 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 9. 2022 BaPAST.MB U11G 19:25 12 0 1/7 14.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2022
08:30
Basket Pastelka MB U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
20
64
6
26
11
40
12
55
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Review
1. kolo 17. 9. 2022
10:30
Basket Pastelka MB U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
19
25
1
8
7
14
15
25
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
2. kolo 1. 10. 2022
10:00
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
27
71
3
18
10
35
18
53
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Review
2. kolo 1. 10. 2022
11:30
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
17
50
3
14
6
20
15
36
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
3. kolo 15. 10. 2022
09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
34
30
7
8
14
16
24
22
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Review
3. kolo 15. 10. 2022
11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
45
50
8
12
15
20
29
30
36
36
42
42
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
4. kolo 5. 11. 2022
10:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
52
21
14
0
31
7
42
15
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Review
4. kolo 5. 11. 2022
12:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
52
29
20
0
28
10
42
19
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
5. kolo 19. 11. 2022
08:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
65
12
18
2
40
8
50
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Review
5. kolo 19. 11. 2022
10:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
53
18
12
04
24
16
38
16
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
6. kolo 14. 1. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
6. kolo 14. 1. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
7. kolo 28. 1. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
8. kolo 4. 3. 2023
00:00
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
8. kolo 4. 3. 2023
00:00
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
9. kolo 25. 3. 2023
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
10. kolo 15. 4. 2023
09:30
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Preview
10. kolo 15. 4. 2023
11:15
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview