BK Brandýs U11G

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž U11Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 7. 2022
Zuzana Vitamvás
zuzana.vitamvas@gmail.com
604 582 928

Trenér

od: 11. 8. 2022
Zuzana Vitamvás
zuzana.vitamvas@gmail.com
604 582 928

1. asistent trenéra

od: 12. 9. 2023
Renáta Březinová
briza8@seznam.cz

Technický zápis

od: 12. 9. 2023
Zuzana Vitamvás
zuzana.vitamvas@gmail.com
604 582 928

Asistent trenéra

od: 5. 1. 2024
Monika Hamplová
monca.hamplova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 5. 1. 2024
Lucie Králová
schneiderka@centrum.cz

Adresa

BK Brandýs n.L., z.s.
Kostelecká 1750
25001 Brandýs nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
4 Viktorie Kačíková 2013 0 11 21 1.0 6.8 3.1 0.5/1.0 0.0 0.3
14 Adéla Votrubcová 2014 0 10 21 1.0 5.7 2.7 0.4/1.0 0.0 0.2
23 Sára Kalfusová 2013 0 11 21 1.0 5.0 2.2 0.6/1.9 0.0 0.0
17 Ema Borovičková 2013 0 11 7 1.0 12.3 5.7 0.9/2.7 31.6 1.1
6 Sofie Kačíková 2013 0 11 19 1.0 4.3 1.7 0.8/2.7 29.4 0.2
1 Nela Králová 2013 0 11 19 1.0 4.1 1.7 0.6/1.8 0.0 0.2
18 Marta Borovičková 2013 0 11 7 1.0 8.9 3.9 1.1/2.7 42.1 1.6
5 Adéla Vobořilová 2013 0 11 19 1.0 3.1 1.3 0.5/1.5 0.0 0.1
8 Simona Servusová 2013 0 11 17 1.0 3.1 1.5 0.2/0.4 0.0 0.1
24 Ema Kuthanová 2013 0 11 17 1.0 2.8 1.3 0.2/0.5 0.0 0.1
3 Johana Barbora Šnáblová 2013 0 11 6 1.0 5.3 2.3 0.7/1.0 0.0 0.2
11 Viktorie Honalová 2013 0 11 15 1.0 2.1 0.9 0.2/0.5 0.0 0.1
19 Milana Kozijova 2013 0 11 18 1.0 1.7 0.7 0.2/0.7 0.0 0.1
32 Vanesa Třešňáková 2013 0 11 16 1.0 1.8 0.9 0.0/0.1 0.0 0.0
20 Melanie Mücková 2013 0 11 17 1.0 1.4 0.6 0.2/0.4 0.0 0.6
30 Adéla Holubíková 2013 0 11 21 1.0 0.7 0.3 0.1/0.3 0.0 0.2
26 Kateřina Ježková 2013 0 11 15 1.0 0.8 0.4 0.0/0.1 0.0 0.0
54 Tereza Vitamvás 2014 0 10 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0 0.0
15 Laura Bobčíková 2013 0 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0 0.3
Sylvie Weyrostková 2013 0 11 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0
Monika Bertová 2013 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0
Izabela Štěrbová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Vašínová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Vitamvás 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Justýna Mozolová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Valerie Eva Macounová 2013 0 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josefína Libertin 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Kubíčková 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Kubáčová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Křížová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Valerie Fitos 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bára Cibulková 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Martiňáková 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH %
84 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 4. 2024 BraU11G 11:36 0 /0 %
42 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 4. 2024 BraU11G 13:82 0 /0 %
68 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 7. 4. 2024 BC Ben U1 G 25:18 8 2/8 25%
26 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 7. 4. 2024 BC Ben U1 G 43:44 17 10/34 29.4%
71 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 3. 2024 BaŘíč U11G 10:78 38 2/13 15.4%
29 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 3. 2024 BaŘíč U11G 19:87 40 7/20 35%
22 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 11. 3. 2024 ŠBKSad U11G 33:54 16 1/14 7.1%
78 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 9. 3. 2024 BKKraljunU11G(ms) 15:36 14 8/17 47.1%
36 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 9. 3. 2024 BKKraljunU11G(ms) 17:61 26 9/35 25.7%
73 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 3. 2. 2024 SlaU11G 31:21 10 1/2 50%
31 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 3. 2. 2024 SlaU11G 61:38 16 6/20 30%
63 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 21. 1. 2024 BC KolU11G 45:3 21 3/12 25%
21 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 21. 1. 2024 BC KolU11G 78:4 35 8/11 72.7%
57 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 11. 11. 2023 BKKraljunU11G(ms) 48:2 22 4/8 50%
15 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 11. 11. 2023 BKKraljunU11G(ms) 63:9 30 3/6 50%
52 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 21. 10. 2023 SlaU11G 29:33 12 5/7 71.4%
10 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 21. 10. 2023 SlaU11G 34:74 13 8/16 50%
50 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 10. 2023 BaŘíč U11G 33:16 15 3/10 30%
8 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 10. 2023 BaŘíč U11G 54:28 23 8/30 26.7%
47 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 9. 2023 BC Ben U1 G 46:28 23 0/4 0%
5 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 28. 9. 2023 BC Ben U1 G 35:32 16 3/12 25%
43 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 23. 9. 2023 ŠBKSad U11G 29:69 31 7/7 100%
1 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 23. 9. 2023 ŠBKSad U11G 33:70 33 4/5 80%
64 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí ŠBKSad U11G : 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
8. kolo -
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Preview
1. kolo 23. 9. 2023
09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
33
70
13
10
17
30
29
48
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
1. kolo 23. 9. 2023
11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
29
69
4
11
6
35
21
47
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
2. kolo 28. 9. 2023
11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G (ms)
46
28
14
9
22
15
38
19
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
2. kolo 28. 9. 2023
09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G (ms)
35
32
5
13
14
22
24
26
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
3. kolo 7. 10. 2023
18:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
33
16
3
2
18
8
25
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
3. kolo 7. 10. 2023
17:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
54
28
13
2
28
9
35
15
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
4. kolo 21. 10. 2023
15:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
29
33
11
2
15
15
25
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
4. kolo 21. 10. 2023
13:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
34
74
17
14
20
37
29
50
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
5. kolo 11. 11. 2023
11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Kralupy Junior U11G
48
2
12
0
20
2
34
2
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
5. kolo 11. 11. 2023
09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Kralupy Junior U11G
63
9
14
5
26
7
45
9
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
7. kolo 21. 1. 2024
09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
78
4
30
0
46
0
64
2
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
7. kolo 21. 1. 2024
11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
45
3
11
0
31
0
39
1
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
11. kolo 3. 2. 2024
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
31
21
8
9
14
17
23
17
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
11. kolo 3. 2. 2024
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
61
38
12
7
30
15
44
26
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
12. kolo 9. 3. 2024
09:00
BK Kralupy Junior U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
17
61
11
17
15
32
15
49
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
12. kolo 9. 3. 2024
10:30
BK Kralupy Junior U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
15
36
1
4
8
14
13
27
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
8. kolo 11. 3. 2024
16:30
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
33
54
10
9
14
27
21
40
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
10. kolo 17. 3. 2024
11:00
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
10
78
4
16
6
32
8
56
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
10. kolo 17. 3. 2024
09:00
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
19
87
12
11
12
33
18
54
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
9. kolo 7. 4. 2024
10:15
BC Benešov U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
25
18
7
6
11
12
23
16
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
9. kolo 7. 4. 2024
08:30
BC Benešov U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
43
44
6
11
14
24
23
31
36
36
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
14. kolo 13. 4. 2024
13:00
BC Kolín z.s.U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
11
36
6
12
8
18
10
26
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
14. kolo 13. 4. 2024
11:00
BC Kolín z.s.U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
13
82
2
28
7
45
9
74
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review