Středomoravská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
KK Valašské Meziříčí
TJ Sigma Hranice
16. 9. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ladislav Sokolovský
Josef Slavík
81
45
18
10
37
17
63
35
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Mohelnice
TJ OP Prostějov
15. 9. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Jan Hecl
70
85
21
13
37
30
52
57
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Lipník
SK UP Olomouc B
16. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Zdeněk Latík
72
79
12
19
33
40
51
60
Review
Základní část 1. kolo 2
STRABAG Zlín B
BK DUKLA Olomouc
15. 9. 2022
20:30
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Břetislav Kraváček
74
34
13
8
32
18
56
26
Review
Základní část 1. kolo 1
TBS Sokol Přerov
TJ Postřelmov
3. 2. 2023
20:45
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor
101
62
20
19
46
36
76
50
Review
Základní část 2. kolo 7
TJ Sigma Hranice
BK Mohelnice
23. 9. 2022
18:00
Gymnázium Hranice Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
76
67
24
20
40
31
61
57
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ Postřelmov
STRABAG Zlín B
23. 9. 2022
18:00
Postřelmov Lukáš Kapaňa
Filip Hudec
57
83
23
25
40
49
50
72
Review
Základní část 2. kolo 6
TJ OP Prostějov
BK Lipník
23. 9. 2022
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Ivo Dolinek
Lukáš Kaprál
80
65
26
21
43
38
58
49
Review
Základní část 2. kolo 8
BK DUKLA Olomouc
KK Valašské Meziříčí
21. 9. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ondřej Zatloukal
Jakub Sochor
49
44
14
14
25
21
32
34
Review
Základní část 2. kolo 10
TJ Šumperk
TBS Sokol Přerov
23. 9. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jakub Válek
80
57
18
9
46
22
67
37
Review
Základní část 3. kolo 11
STRABAG Zlín B
TJ Šumperk
30. 9. 2022
19:00
Městská SH Zelené Jakub Válek
Milan Mikšík
69
66
21
19
35
37
48
50
Review
Základní část 3. kolo 12
KK Valašské Meziříčí
TJ Postřelmov
30. 9. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Jiří Fanta
Marek Bill
101
43
25
14
53
28
72
34
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Mohelnice
BK DUKLA Olomouc
29. 9. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
82
65
19
15
41
32
56
51
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Lipník
TJ Sigma Hranice
30. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Filip Hudec
59
45
13
18
25
30
45
40
Review
Základní část 3. kolo 15
SK UP Olomouc B
TJ OP Prostějov
30. 9. 2022
20:00
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Antonín Kapl
52
67
10
24
28
39
41
57
Review
Základní část 4. kolo 16
TJ Sigma Hranice
SK UP Olomouc B
7. 10. 2022
18:00
Gymnázium Hranice Pavel Nehoda
David Vyplel
32
86
12
14
22
37
28
55
Review
Základní část 4. kolo 18
TJ Postřelmov
BK Mohelnice
7. 10. 2022
18:00
Postřelmov Jan Hecl
Jakub Válek
60
69
20
17
34
28
49
51
Review
Základní část 4. kolo 17
BK DUKLA Olomouc
BK Lipník
5. 10. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Lukáš Kapaňa
Jiří Fanta
51
43
18
9
35
19
40
35
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
7. 10. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
77
48
24
11
37
17
60
33
Review
Základní část 4. kolo 20
TBS Sokol Přerov
STRABAG Zlín B
12. 10. 2022
20:45
Sokolovna Pavel Nehoda
Filip Hudec
81
55
22
14
41
29
63
41
Review
Základní část 5. kolo 25
TJ OP Prostějov
TJ Sigma Hranice
3. 2. 2023
18:00
Národní sportovní centrum Prostějov Filip Hudec
Daniel Krčmář
78
68
22
23
45
41
64
55
Review
Základní část 5. kolo 21
KK Valašské Meziříčí
TBS Sokol Přerov
14. 10. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Milan Mikšík
Dominik Krčmář
63
48
12
11
33
21
43
37
Review
Základní část 5. kolo 22
BK Mohelnice
TJ Šumperk
13. 10. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Linda Vildová
41
111
9
30
16
58
29
83
Review
Základní část 5. kolo 23
BK Lipník
TJ Postřelmov
14. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Ladislav Sokolovský
Josef Slavík
69
52
14
12
29
21
46
35
Review
Základní část 5. kolo 24
SK UP Olomouc B
BK DUKLA Olomouc
14. 10. 2022
20:15
Sportovní hala UP 2 Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
82
53
13
10
41
22
56
37
Review
Základní část 6. kolo 27
TJ Postřelmov
SK UP Olomouc B
21. 10. 2022
18:00
Postřelmov Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
43
90
4
27
12
45
26
57
Review
Základní část 6. kolo 26
BK DUKLA Olomouc
TJ OP Prostějov
21. 10. 2022
18:40
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ladislav Sokolovský
Theodor Kuba
61
65
22
20
36
33
47
48
Review
Základní část 6. kolo 28
TJ Šumperk
BK Lipník
21. 10. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Patrik Michal
81
50
17
13
43
23
61
23
Review
Základní část 6. kolo 30
STRABAG Zlín B
KK Valašské Meziříčí
21. 10. 2022
20:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Josef Slavík
62
68
8
21
30
39
45
61
Review
Základní část 6. kolo 29
TBS Sokol Přerov
BK Mohelnice
21. 10. 2022
20:45
Sokolovna Pavel Nehoda
Jakub Válek
80
52
18
21
41
30
60
37
Review
Základní část 7. kolo 34
TJ OP Prostějov
TJ Postřelmov
4. 11. 2022
18:00
Národní sportovní centrum Prostějov Zdeněk Latík
Martin Kopřiva
80
65
26
6
43
25
58
45
Review
Základní část 7. kolo 31
BK Mohelnice
STRABAG Zlín B
3. 11. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
59
89
17
22
33
44
45
69
Review
Základní část 7. kolo 32
BK Lipník
TBS Sokol Přerov
4. 11. 2022
19:30
Sportovní hala Milan Mikšík
Josef Slavík
50
60
13
15
34
30
43
40
Review
Základní část 7. kolo 35
TJ Sigma Hranice
BK DUKLA Olomouc
2. 11. 2022
20:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
David Tichý
38
58
4
14
18
29
29
44
Review
Základní část 7. kolo 33
SK UP Olomouc B
TJ Šumperk
4. 11. 2022
20:15
Sportovní hala UP 2 Linda Vildová
Jiří Fanta
47
75
10
13
18
31
33
55
Review
Základní část 8. kolo 36
TJ Postřelmov
TJ Sigma Hranice
11. 11. 2022
18:30
Postřelmov Jakub Válek
Patrik Michal
61
58
22
13
33
31
47
41
Review
Základní část 8. kolo 40
KK Valašské Meziříčí
BK Mohelnice
11. 11. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Pavel Nehoda
David Vyplel
102
58
25
15
54
28
88
44
Review
Základní část 8. kolo 37
TJ Šumperk
TJ OP Prostějov
11. 11. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Dominik Krčmář
83
59
21
16
39
31
67
46
Review
Základní část 8. kolo 39
STRABAG Zlín B
BK Lipník
11. 11. 2022
20:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Milan Mikšík
76
42
21
7
36
17
56
29
Review
Základní část 8. kolo 38
TBS Sokol Přerov
SK UP Olomouc B
11. 11. 2022
20:45
Sokolovna Ondřej Zatloukal
Vratislav Doležal
61
51
20
12
33
27
48
38
Review
Základní část 9. kolo 41
BK Lipník
KK Valašské Meziříčí
25. 11. 2022
20:00
Sportovní hala Ivo Dolinek
Jakub Válek
55
70
16
19
28
31
45
57
Review
Základní část 9. kolo 43
TJ OP Prostějov
TBS Sokol Přerov
17. 3. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jakub Kremser
Jiří Fanta
66
94
6
26
22
52
48
74
Review
Základní část 9. kolo 44
TJ Sigma Hranice
TJ Šumperk
25. 11. 2022
20:00
Gymnázium Hranice David Vyplel
Filip Hudec
39
98
21
24
30
50
34
71
Review
Základní část 9. kolo 45
BK DUKLA Olomouc
TJ Postřelmov
23. 11. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Antonín Kapl
Linda Vildová
49
52
7
12
24
20
35
40
Review
Základní část 9. kolo 42
SK UP Olomouc B
STRABAG Zlín B
25. 11. 2022
20:15
Sportovní hala UP 2 Daniel Krčmář
Vratislav Doležal
62
46
14
12
31
25
47
34
Review
Základní část 10. kolo 49
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc B
2. 12. 2022
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Břetislav Kraváček
Josef Slavík
78
83
14
13
33
30
57
50
67
67
Review
Základní část 10. kolo 50
BK Mohelnice
BK Lipník
1. 12. 2022
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Patrik Michal
68
79
20
15
37
44
46
61
Review
Základní část 10. kolo 46
TJ Šumperk
BK DUKLA Olomouc
2. 12. 2022
20:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Filip Hudec
80
46
16
9
38
21
64
37
Review
Základní část 10. kolo 47
TBS Sokol Přerov
TJ Sigma Hranice
2. 12. 2022
20:45
Sokolovna Ivo Dolinek
David Vyplel
93
58
28
17
45
29
58
42
Review
Základní část 10. kolo 48
STRABAG Zlín B
TJ OP Prostějov
2. 12. 2022
21:00
Městská SH Zelené Zdeněk Latík
Pavel Nehoda
57
62
18
15
34
36
45
50
Review
Základní část 11. kolo 55
TJ Postřelmov
TJ Šumperk
9. 12. 2022
18:30
Postřelmov Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
52
95
18
28
24
53
39
79
Review
Základní část 11. kolo 52
TJ OP Prostějov
KK Valašské Meziříčí
9. 12. 2022
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Antonín Kapl
Jakub Kremser
86
69
20
20
32
34
56
51
Review
Základní část 11. kolo 53
TJ Sigma Hranice
STRABAG Zlín B
9. 12. 2022
20:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
Pavel Nehoda
67
73
11
14
25
44
44
61
Review
Základní část 11. kolo 54
BK DUKLA Olomouc
TBS Sokol Přerov
7. 12. 2022
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ondřej Zatloukal
Jakub Kremser
45
75
8
24
26
48
35
61
Review
Základní část 11. kolo 51
SK UP Olomouc B
BK Mohelnice
9. 12. 2022
20:15
Sportovní hala UP 2 Zdeněk Latík
Theodor Kuba
86
49
26
10
45
19
63
33
Review
Základní část 12. kolo 58
TJ Sigma Hranice
KK Valašské Meziříčí
6. 1. 2023
18:00
Gymnázium Hranice Jan Hecl
Jakub Válek
39
91
5
22
20
49
31
74
Review
Základní část 12. kolo 56
TJ Postřelmov
TBS Sokol Přerov
6. 1. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Patrik Michal
53
64
12
22
23
36
38
51
Review
Základní část 12. kolo 57
BK DUKLA Olomouc
STRABAG Zlín B
4. 1. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Kremser
Jakub Válek
45
64
18
22
25
43
35
56
Review
Základní část 12. kolo 59
TJ OP Prostějov
BK Mohelnice
6. 1. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Zdeněk Latík
Josef Slavík
103
62
20
10
46
18
75
37
Review
Základní část 12. kolo 60
SK UP Olomouc B
BK Lipník
6. 1. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Ladislav Sokolovský
Dominik Krčmář
66
51
20
18
32
32
52
42
Review
Základní část 13. kolo 63
KK Valašské Meziříčí
BK DUKLA Olomouc
13. 1. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ivo Dolinek
Lukáš Keřt
84
54
19
9
38
24
65
35
Review
Základní část 13. kolo 61
BK Lipník
TJ OP Prostějov
13. 1. 2023
19:30
Sportovní hala Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
61
86
22
17
38
37
52
59
Review
Základní část 13. kolo 62
BK Mohelnice
TJ Sigma Hranice
12. 1. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Ondřej Zatloukal
68
62
19
12
31
31
50
46
Review
Základní část 13. kolo 64
STRABAG Zlín B
TJ Postřelmov
13. 1. 2023
20:15
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Milan Mikšík
79
44
18
10
38
16
55
31
Review
Základní část 13. kolo 65
TBS Sokol Přerov
TJ Šumperk
13. 1. 2023
20:45
Sokolovna Filip Hudec
David Vyplel
68
87
21
19
38
48
50
62
Review
Základní část 14. kolo 69
TJ Sigma Hranice
BK Lipník
20. 1. 2023
18:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
David Tichý
60
72
17
13
24
36
49
51
Review
Základní část 14. kolo 70
TJ OP Prostějov
SK UP Olomouc B
20. 1. 2023
18:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jakub Válek
Josef Slavík
63
67
16
14
28
30
45
50
Review
Základní část 14. kolo 67
TJ Postřelmov
KK Valašské Meziříčí
20. 1. 2023
18:30
Postřelmov Zdeněk Latík
Martin Kopřiva
51
98
6
33
19
55
31
81
Review
Základní část 14. kolo 66
TJ Šumperk
STRABAG Zlín B
3. 2. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Zdeněk Latík
85
52
26
9
48
31
67
41
Review
Základní část 14. kolo 68
BK DUKLA Olomouc
BK Mohelnice
18. 1. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Ladislav Sokolovský
Vratislav Doležal
47
52
10
16
20
23
32
39
Review
Základní část 15. kolo 74
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
27. 1. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Pavel Nehoda
David Vyplel
80
109
17
27
35
63
56
87
Review
Základní část 15. kolo 72
BK Lipník
BK DUKLA Olomouc
10. 2. 2023
19:30
Sportovní hala Dominik Krčmář
Vratislav Doležal
52
44
6
15
18
29
37
38
Review
Základní část 15. kolo 73
BK Mohelnice
TJ Postřelmov
23. 3. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ Jakub Kremser
Marek Bešina
76
69
26
18
41
24
55
50
Review
Základní část 15. kolo 71
SK UP Olomouc B
TJ Sigma Hranice
27. 1. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Jan Hecl
Jiří Fanta
77
43
11
9
33
21
54
37
Review
Základní část 15. kolo 75
STRABAG Zlín B
TBS Sokol Přerov
2. 2. 2023
20:45
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
59
62
22
17
39
27
49
44
Review
Základní část 16. kolo 78
TJ Postřelmov
BK Lipník
24. 2. 2023
18:30
Postřelmov Dominik Krčmář
Lukáš Kaprál
68
65
20
13
39
32
54
54
Review
Základní část 16. kolo 77
TJ Šumperk
BK Mohelnice
9. 2. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Patrik Michal
94
57
23
17
44
32
73
46
Review
Základní část 16. kolo 79
BK DUKLA Olomouc
SK UP Olomouc B
8. 2. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Válek
Jiří Fanta
43
73
13
17
26
41
35
56
Review
Základní část 16. kolo 80
TJ Sigma Hranice
TJ OP Prostějov
10. 2. 2023
20:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
David Tichý
55
117
8
26
23
51
36
83
Review
Základní část 16. kolo 76
TBS Sokol Přerov
KK Valašské Meziříčí
10. 2. 2023
20:45
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Břetislav Kraváček
80
87
24
26
43
54
59
65
Review
Základní část 17. kolo 85
KK Valašské Meziříčí
STRABAG Zlín B
17. 2. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ondřej Zatloukal
Zdeněk Latík
77
59
21
15
51
29
64
36
Review
Základní část 17. kolo 83
BK Lipník
TJ Šumperk
14. 4. 2023
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Dominik Krčmář
62
83
18
23
29
49
46
72
Review
Základní část 17. kolo 84
BK Mohelnice
TBS Sokol Přerov
16. 2. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ Antonín Kapl
Jan Hecl
58
76
13
16
24
34
38
53
Review
Základní část 17. kolo 81
TJ OP Prostějov
BK DUKLA Olomouc
17. 2. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Jiří Fanta
Jakub Sochor
87
53
11
16
32
35
62
41
Review
Základní část 17. kolo 82
SK UP Olomouc B
TJ Postřelmov
17. 2. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Marek Bešina
Michal Mainuš
73
70
14
17
33
30
59
48
Review
Základní část 18. kolo 89
TJ Postřelmov
TJ OP Prostějov
3. 3. 2023
18:30
Postřelmov Jiří Fanta
Patrik Michal
70
89
11
26
29
41
50
73
Review
Základní část 18. kolo 86
STRABAG Zlín B
BK Mohelnice
3. 3. 2023
19:00
Městská SH Zelené Milan Mikšík
Josef Slavík
71
56
21
14
38
28
51
48
Review
Základní část 18. kolo 88
TJ Šumperk
SK UP Olomouc B
23. 3. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Vojtěch Jurník
107
42
32
13
48
25
82
31
Review
Základní část 18. kolo 90
BK DUKLA Olomouc
TJ Sigma Hranice
1. 3. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Jakub Válek
Filip Hudec
54
50
16
8
28
19
38
31
Review
Základní část 18. kolo 87
TBS Sokol Přerov
BK Lipník
24. 3. 2023
20:45
Sokolovna Dominik Krčmář
Vojtěch Jurník
75
56
18
13
36
17
57
40
Review
Základní část 19. kolo 91
TJ Sigma Hranice
TJ Postřelmov
10. 3. 2023
18:00
Gymnázium Hranice Ondřej Zatloukal
Dominik Krčmář
65
56
15
22
30
39
45
48
Review
Základní část 19. kolo 94
BK Lipník
STRABAG Zlín B
10. 3. 2023
19:30
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Ladislav Sokolovský
50
72
9
22
23
45
35
57
Review
Základní část 19. kolo 95
BK Mohelnice
KK Valašské Meziříčí
9. 3. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ Jan Hecl
Vojtěch Jurník
65
108
6
27
22
54
42
81
Review
Základní část 19. kolo 92
TJ OP Prostějov
TJ Šumperk
24. 3. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Ondřej Zatloukal
Ivo Dolinek
66
101
15
23
38
49
53
77
Review
Základní část 19. kolo 93
SK UP Olomouc B
TBS Sokol Přerov
5. 4. 2023
20:15
Sportovní hala UP 2 Ivo Dolinek
Antonín Kapl
93
84
13
19
33
31
49
54
69
69
78
78
Review
Základní část 20. kolo 100
TJ Postřelmov
BK DUKLA Olomouc
17. 3. 2023
18:30
Postřelmov Antonín Kapl
Zdeněk Latík
79
67
13
23
38
34
59
49
Review
Základní část 20. kolo 96
KK Valašské Meziříčí
BK Lipník
17. 3. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí David Vyplel
Josef Slavík
93
62
28
27
49
38
72
52
Review
Základní část 20. kolo 97
STRABAG Zlín B
SK UP Olomouc B
17. 3. 2023
19:00
Městská SH Zelené Ivo Dolinek
Pavel Nehoda
72
53
17
14
33
29
57
36
Review
Základní část 20. kolo 99
TJ Šumperk
TJ Sigma Hranice
17. 3. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Patrik Michal
104
39
22
8
54
16
77
27
Review
Základní část 20. kolo 98
TBS Sokol Přerov
TJ OP Prostějov
25. 11. 2022
20:45
Sokolovna Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
75
85
19
21
45
42
58
68
Review
Základní část 21. kolo 105
BK Lipník
BK Mohelnice
31. 3. 2023
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Filip Hudec
59
44
14
16
24
25
40
34
Review
Základní část 21. kolo 101
BK DUKLA Olomouc
TJ Šumperk
29. 3. 2023
20:00
Sportovní hala DUKLA - Šibeník Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
33
90
7
31
16
49
24
71
Review
Základní část 21. kolo 102
TJ Sigma Hranice
TBS Sokol Přerov
8. 2. 2023
20:00
Gymnázium Hranice Filip Hudec
David Tichý
60
85
18
19
31
42
46
57
Review
Základní část 21. kolo 103
TJ OP Prostějov
STRABAG Zlín B
31. 3. 2023
20:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Bešina
Jiří Fanta
82
88
10
19
31
36
53
68
Review
Základní část 21. kolo 104
SK UP Olomouc B
KK Valašské Meziříčí
24. 3. 2023
20:00
Sportovní hala UP 2 Jakub Válek
David Vyplel
57
85
11
22
26
39
40
66
Review
Základní část 22. kolo 107
KK Valašské Meziříčí
TJ OP Prostějov
21. 4. 2023
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Bešina
Břetislav Kraváček
65
71
17
17
38
28
55
52
Review
Základní část 22. kolo 106
BK Mohelnice
SK UP Olomouc B
13. 4. 2023
19:30
Tělocvična ZŠ Ondřej Zatloukal
Jan Hecl
49
85
8
14
16
38
32
65
Review
Základní část 22. kolo 109
TBS Sokol Přerov
BK DUKLA Olomouc
3. 3. 2023
19:30
Sokolovna Vratislav Doležal
Zdeněk Latík
93
50
14
14
36
26
67
40
Review
Základní část 22. kolo 110
TJ Šumperk
TJ Postřelmov
31. 3. 2023
20:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
118
39
31
9
63
22
92
35
Review
Základní část 22. kolo 108
STRABAG Zlín B
TJ Sigma Hranice
23. 2. 2023
20:40
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Lukáš Keřt
79
45
28
10
41
18
59
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Tůma SU 27 20 1.0 21.1 7.3 1.2 3.0/5.0 59.6 1.9
Roman Menšík Přerov 28 15 1.0 27.9 9.2 0.6 7.7/11.7 65.9 2.3
9 Karel Jílek POST 40 20 1.0 19.8 4.4 2.3 4.3/7.1 59.9 2.7
Zdeněk Wiesner SU 45 17 1.0 21.6 7.3 1.4 2.9/3.8 78.1 1.7
Tomáš Hauser Mohelnice 45 19 1.0 16.5 4.4 1.7 2.7/3.3 83.9 2.5
Petr Škvára KK VM 22 16 1.0 18.3 3.8 2.6 2.9/3.9 75.8 1.3
Peter Sedláček UP 36 19 1.0 15.3 3.1 2.3 2.2/3.5 61.2 2.6
33 František Školoudík Lipník 34 18 1.0 14.1 2.3 2.3 2.6/3.7 71.2 1.5
Michal Krčmář Přerov 36 20 1.0 11.6 2.8 1.6 1.3/2.0 0.0* 2.6
Jan Leitkep Přerov 36 18 1.0 12.2 1.3 2.9 1.0/1.6 0.0* 1.6
Petr Burian HR 44 17 1.0 12.8 4.8 0.4 2.1/2.6 77.8 3.1
Radek Mikulášek Mohelnice 34 16 1.0 12.8 4.1 0.9 1.8/2.9 59.6 2.3
12 Jan Tabery PV 22 16 1.0 12.6 4.3 0.9 1.2/3.4 35.2 1.9
Jakub Vyplel Zlín B 19 15 1.0 13.5 5.1 0.5 1.8/3.1 58.7 1.3
2 Karel Nenál PV 40 11 1.0 17.1 3.0 2.8 2.6/3.6 72.5 1.4
11 Ondřej Kolajta Lipník 24 18 1.0 10.3 3.2 0.7 1.8/3.1 58.2 2.4
Vojtěch Palyza KK VM 26 12 1.0 15.4 3.8 1.8 2.7/3.9 68.1 1.9
8 Martin Váňa BKO 44 16 1.0 11.4 0.8 3.1 0.8/1.6 0.0* 0.9
Radek Vyroubal KK VM 36 15 1.0 12.0 3.1 1.7 0.7/1.1 0.0* 2.5
Šimon Tomeš SU 26 13 1.0 13.8 3.1 1.8 2.4/3.4 70.5 1.3
Radek Petr UP 38 17 1.0 10.4 2.6 1.5 0.6/0.9 0.0* 2.3
18 Jakub Rajnoha Lipník 25 15 1.0 11.4 3.1 1.3 1.1/3.3 34.7 2.5
Martin Drlík Mohelnice 32 18 1.0 9.4 4.1 0.1 1.1/2.3 45.2 1.8
Daniel Mlčoch Zlín B 21 9 1.0 17.8 3.0 3.1 2.4/3.4 71.0 0.6
21 Dominik Medek PV 24 8 1.0 19.5 4.9 2.0 3.8/6.6 56.6 2.4
Marek Müller SU 38 17 1.0 9.1 1.3 1.9 0.6/1.4 0.0* 2.2
Lukáš Mareš Zlín B 20 17 1.0 8.9 2.1 1.2 1.0/1.9 0.0* 2.1
7 Marek Švécar PV 37 15 1.0 9.9 1.0 2.3 1.1/1.8 0.0* 1.2
5 Vlastimil Volčko PV 42 17 1.0 8.7 2.2 1.1 0.9/1.4 0.0* 2.4
Tomáš Brázda UP 33 13 1.0 11.3 4.4 0.0 2.5/3.9 64.7 2.2
9 Michal Škára BKO 46 19 1.0 7.6 1.8 0.2 3.6/6.8 52.7 1.4
Tomáš Bukva UP 36 19 1.0 7.6 3.3 0.1 0.9/2.1 46.2 1.9
22 Michal Szoma PV 41 8 1.0 17.5 6.0 1.4 1.4/2.4 57.9 1.6
7 Miroslav Dvořák POST 47 10 1.0 14.0 5.4 0.0 3.2/4.3 74.4 2.2
Lukáš Kachyňa UP 30 9 1.0 15.2 5.4 0.0 4.3/6.7 65.0 2.3
16 Jiří Svoboda PV 36 12 1.0 11.1 4.8 0.0 1.6/3.1 51.4 2.4
12 Radim Michal POST 46 17 1.0 7.8 2.9 0.1 1.7/3.1 54.7 2.5
Adam Hřib Zlín B 26 17 1.0 7.6 2.6 0.4 1.2/2.4 52.5 1.8
Rostislav Děrda Přerov 32 9 1.0 14.1 2.3 2.1 3.1/4.9 63.6 2.2
Daniel Kubíček SU 23 18 1.0 6.8 1.8 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Lukáš Nachtmann KK VM 40 18 1.0 6.7 2.4 0.3 1.0/1.4 0.0* 2.7
10 Tomáš Sedlák BKO 23 19 1.0 6.3 1.4 0.7 1.5/2.8 52.8 0.9
6 Petr Majer PV 29 15 1.0 7.7 3.3 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.4
Radek Paus HR 52 14 1.0 8.3 2.8 0.1 2.5/3.8 66.0 2.4
Peter Macejko Zlín B 28 11 1.0 10.3 3.7 0.5 1.5/2.2 66.7 3.1
Tomáš Čagan HR 21 13 1.0 8.6 2.6 1.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
11 Pavel Šefl POST 55 20 1.0 5.6 2.4 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.2
7 Pavel Valent BKO 36 17 1.0 6.5 2.3 0.3 1.1/2.4 43.9 1.2
Petr Václavek SU 34 15 1.0 7.3 2.9 0.1 1.3/2.7 50.0 2.4
Jakub Daněk Zlín B 21 14 1.0 7.8 1.6 1.3 0.6/1.6 0.0* 2.2
Petr Klimek Zlín B 35 16 1.0 6.8 1.9 0.7 0.8/2.1 39.4 1.9
Lukáš Debowski KK VM 44 17 1.0 6.3 2.5 0.4 0.3/0.6 0.0* 1.6
Radek Januš KK VM 33 14 1.0 7.6 2.8 0.5 0.6/1.0 0.0* 2.7
Matěj Pešák HR 26 8 1.0 13.4 4.6 0.5 2.6/4.8 55.3 2.1
Tadeáš Janík KK VM 30 3 1.0 35.3 15.3 0.7 2.7/7.3 36.4 1.3
4 Tomáš Valent BKO 40 14 1.0 7.5 2.8 0.0 1.9/5.5 35.1 0.9
Miroslav Poštulka SU 23 14 1.0 7.1 2.5 0.4 0.8/1.6 0.0* 2.0
13 Roman Petráš POST 44 15 1.0 6.5 1.1 1.1 0.9/1.1 0.0* 1.3
Matěj Strniště UP 32 10 1.0 9.7 1.8 1.8 0.7/1.0 0.0* 2.0
Roman Hein UP 35 10 1.0 9.6 2.5 1.2 1.0/1.8 0.0* 1.3
Daniel Sitek UP 32 11 1.0 8.4 1.5 1.6 0.4/0.5 0.0* 0.5
14 Richard Růžička POST 39 10 1.0 9.1 2.2 1.4 0.5/1.1 0.0* 2.1
Jan Kvaček HR 39 16 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.5 45.0 2.2
Robert Friedl Mohelnice 50 5 1.0 17.8 5.4 1.2 3.4/4.6 73.9 1.4
Roman Smolka HR 25 12 1.0 7.0 3.1 0.1 0.6/2.0 29.2 1.3
Alexandr Markl KK VM 24 14 1.0 5.9 1.6 0.8 0.3/0.7 0.0* 1.4
24 Jiří Kopecký Lipník 24 17 1.0 4.8 1.4 0.6 0.4/0.6 0.0* 1.7
Jakub Šorm Zlín B 34 6 1.0 13.7 2.7 2.2 1.8/3.8 47.8 2.2
Martin Vláčel SU 36 11 1.0 7.5 2.0 0.7 1.3/2.0 63.6 1.4
9 Jan Abrahámek Lipník 45 14 1.0 5.7 1.7 0.3 1.4/1.9 0.0* 2.6
34 Tomáš Sedlařík Lipník 34 9 1.0 8.7 2.6 0.9 0.9/2.4 36.4 1.6
Jan Horneš Mohelnice 44 6 1.0 12.8 4.2 1.0 1.5/3.0 50.0 1.7
Marek Tajzler KK VM 33 14 1.0 5.4 1.6 0.6 0.6/1.2 0.0* 1.4
Jaroslav Piatkevič SU 40 13 1.0 5.8 2.0 0.4 0.6/1.1 0.0* 2.8
16 Adam Abrahámek Lipník 21 16 1.0 4.6 0.8 0.7 1.1/1.4 0.0* 0.8
20 David Kratochvíl PV 23 8 1.0 9.1 2.9 0.6 1.5/2.9 52.2 1.5
Jan Vybíral UP 28 12 1.0 6.0 0.9 1.1 0.9/1.3 0.0* 2.3
12 Michal Dzurilla BKO 54 7 1.0 10.3 1.4 2.4 0.1/0.3 0.0* 0.7
18 Tadeáš Změlík BKO 20 12 1.0 5.8 1.7 0.7 0.4/1.1 0.0* 0.4
Kryštof Strnad SU 22 18 1.0 3.8 1.7 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.9
17 Karel Truneček PV 27 6 1.0 11.3 4.3 0.5 1.2/2.7 43.8 2.7
Lubomír Kovařík Zlín B 30 8 1.0 8.4 2.8 0.8 0.6/1.8 0.0* 2.5
Pavel Marek Přerov 38 12 1.0 5.6 2.5 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.7
Lukáš Kopeček Zlín B 25 14 1.0 4.8 0.4 1.3 0.1/0.1 0.0* 1.8
Václav Ovsík Přerov 36 9 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.9 46.2 1.4
Zdeněk Ambrož Mohelnice 36 12 1.0 5.5 1.5 0.7 0.5/0.9 0.0* 2.0
Aleš Teltscher Mohelnice 41 12 1.0 5.3 1.9 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.8
Marek Bešina Přerov 26 12 1.0 5.3 1.4 0.4 1.3/2.3 53.6 0.7
Tomáš Fridrišek Přerov 41 15 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.6
85 František Nakielný Lipník 21 16 1.0 3.9 1.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 2.1
15 Jiří Fiala PV 30 17 1.0 3.6 0.1 1.1 0.1/0.1 0.0* 0.8
Jakub Stodůlka KK VM 28 6 1.0 10.2 1.8 1.3 2.5/3.7 68.2 1.5
Jakub Denk KK VM 32 8 1.0 7.5 2.3 0.8 0.8/1.0 0.0* 1.5
Michal Důjka HR 42 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.7
Aleš Gróf Zlín B 36 15 1.0 3.8 1.0 0.5 0.4/1.0 0.0* 2.6
Jan Tesař SU 22 16 1.0 3.4 1.2 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.4
Zbyněk Hladný HR 42 13 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 2.4
Jaroslav Olbert Mohelnice 31 11 1.0 4.9 1.6 0.1 1.4/1.8 0.0* 3.1
Jiří Škarvada Zlín B 31 5 1.0 10.6 3.2 1.2 0.6/1.2 0.0* 2.0
Martin Krumpolc KK VM 31 7 1.0 7.6 2.0 0.6 1.9/2.6 72.2 1.6
Jiří Hasalík KK VM 29 9 1.0 5.8 0.9 1.1 0.7/1.2 0.0* 1.6
Matěj Kafka Přerov 24 10 1.0 5.1 1.6 0.5 0.4/0.7 0.0* 1.8
Marek Dokoupil HR 41 11 1.0 4.5 0.5 1.1 0.3/0.3 0.0* 1.7
19 Martin Spáčil BKO 50 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Jiří Kabourek Zlín B 33 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/3.3 45.0 1.7
6 Rostislav Sonntág POST 33 17 1.0 2.7 0.8 0.4 0.1/0.5 0.0* 3.0
Lukáš Medek PV 31 4 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.8 54.5 1.8
27 Dominik Malý Lipník 21 13 1.0 3.4 1.2 0.1 0.7/1.1 0.0* 2.0
Matěj Saitz UP 29 7 1.0 6.1 2.4 0.1 0.9/2.0 42.9 3.0
16 Michal Bartoš BKO 25 8 1.0 5.3 1.9 0.4 0.4/1.0 0.0* 0.4
31 Filip Staněk Lipník 23 16 1.0 2.6 0.7 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.6
15 Jan Debre POST 41 9 1.0 4.2 1.3 0.1 1.2/1.8 0.0* 1.8
Šimon Vlk Mohelnice 43 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.1
17 František Roch POST 54 11 1.0 3.4 1.2 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.4
Jiří Gonda SU 38 4 1.0 9.3 2.3 1.0 1.8/2.8 63.6 0.8
18 Jakub Sehnalík PV 23 11 1.0 3.3 0.9 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.0
Jiří Kocfelda Přerov 39 12 1.0 3.0 1.1 0.2 0.3/1.2 0.0* 1.9
89 Jakub Růžička Lipník 35 15 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.9
Ondřej Lenoch Přerov 20 2 1.0 18.0 6.5 0.0 5.0/5.5 90.9 1.5
Adam Jenka Přerov 19 6 1.0 5.7 2.0 0.2 1.2/1.7 0.0* 2.0
Ondřej Králík HR 22 13 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Vladimír Němčák HR 42 12 1.0 2.6 0.9 0.0 0.8/2.1 36.0 1.5
Jakub Hopjan Mohelnice 33 7 1.0 4.3 1.6 0.1 0.7/2.3 31.3 2.1
Václav Eliáš KK VM 43 9 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.2
Kryštof Skula UP 29 7 1.0 4.1 1.0 0.4 0.9/1.6 0.0* 1.7
Kamil Tkadlec KK VM 28 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.7
22 Michal Machálek BKO 26 9 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.3
Adam Kadeřábek Přerov 20 8 1.0 3.4 1.1 0.3 0.4/0.5 0.0* 1.4
44 Jan Hecl POST 41 6 1.0 4.5 1.2 0.3 1.2/2.2 53.8 1.5
11 Adam Doleček PV 37 6 1.0 4.3 1.5 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.7
Radek Buchta KK VM 40 12 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Jan Harapát SU 19 5 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/0.8 0.0* 1.0
31 Karel Hůlka BKO 43 6 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.7 0.0* 0.3
Jan Krčmář HR 47 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.2
Kamil Řeháček Přerov 36 8 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
Martin Kulíšek Přerov 40 7 1.0 3.3 1.3 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.6
Matěj Kökörčin SU 21 12 1.0 1.9 0.5 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.9
Petr Miketa Mohelnice 35 9 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Michal Kaliňák UP 29 4 1.0 5.3 1.0 1.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
32 Michael Marťák BKO 33 3 1.0 7.0 2.3 0.3 1.3/2.7 50.0 0.0
Petr Mořkovský HR 56 7 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Marek Bill KK VM 20 2 1.0 9.0 2.5 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Vincent Hofhans UP 19 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 2.5
32 Ondřej Gladiš Lipník 25 10 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.4
Vojtěch Dostal Přerov 30 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
8 Tomáš Volf Lipník 36 12 1.0 1.3 0.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
Petr Kučera Mohelnice 43 6 1.0 2.7 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radek Menšík HR 41 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 3.0
8 Martin Rutar POST 50 14 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.0
Daniel Šula Zlín B 30 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.8
5 Josef Luštický BKO 34 11 1.0 1.4 0.5 0.1 0.2/1.1 0.0* 0.5
41 Ondrej Kanovský Lipník 35 10 1.0 1.5 0.1 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.5
9 Tomáš Nedvěd PV 44 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
17 Miroslav Turna Lipník 19 5 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/1.0 0.0* 1.6
Lukáš Kopp Mohelnice 37 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Vladimír Rolinc HR 44 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.7
4 Zdeněk Kořínek POST 38 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.9 0.0* 1.1
Jaroslav Mikulička Mohelnice 56 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Štěpán Jaroš Zlín B 19 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Omar Alvado i Blanco HR 45 9 1.0 1.2 0.1 0.3 0.0/0.2 0.0* 1.0
Karel Junek Mohelnice 34 1 1.0 11.0 2.0 1.0 4.0/5.0 80.0 2.0
René Klapetek UP 22 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Jan Svoboda PV 39 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.6
Jakub Bartunčík KK VM 39 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
David Stříž UP 30 7 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 2.3
Filip Koukol UP 29 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Kapaňa HR 45 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
14 Ondřej Karmazin BKO 24 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ivo Faltus Mohelnice 35 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Martin Čank Mohelnice 55 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Matěj Kaňa SU 23 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Kalabis UP 24 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Eduard Miklenda UP 22 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Bartoněk Zlín B 22 2 1.0 3.5 0.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 0.5
6 Radek Buriánek BKO 34 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Ivan Fašánek Přerov 60 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Tetera PV 24 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Martin Lazar Lipník 40 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
4 Vojtěch Remenec PV 35 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/6.0 8.3 1.5
68 Jaroslav Rozsíval BKO 75 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Oliva Mohelnice 33 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
11 Tomáš Sofka BKO 48 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zapletal Mohelnice 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Kapl Mohelnice 51 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
10 Jiří Kubíček POST 51 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bednář SU 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolajta Lipník 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pospíšil Zlín B 32 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Boris Bobovník Přerov 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Leo Pechanec SU 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Theuer BKO 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bagar Lipník 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tarábek HR 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Slepička Mohelnice 49 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Petr Riedl PV 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Mrázek SU 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jakubík HR 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pospíšil Přerov 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Skoumal SU 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Petržela PV 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bednář Lipník 44 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Pavel Buriánek PV 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimeček POST 45 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Palacký HR 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zapletal Přerov 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Mazal Lipník 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Pavel Křivohlávek POST 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Trusina KK VM 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zvoníček Přerov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Zaviačič KK VM 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kopecký Lipník 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Spáčil KK VM 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Rajnoch KK VM 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Horký HR 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Macháček Mohelnice 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hlavička Přerov 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák SU 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Petřivalský Mohelnice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Petr Špunda SU 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ptáček Zlín B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Filip Tůma SU 27 32 13 4 12 4
Roman Menšík Přerov 28 48 18 3 13 5
9 Karel Jílek POST 40 33 9 6 9 5
Zdeněk Wiesner SU 45 36 10 5 8 4
Tomáš Hauser Mohelnice 45 29 8 5 8 5
Petr Škvára KK VM 22 34 8 5 9 4
Peter Sedláček UP 36 25 6 5 7 5
33 František Školoudík Lipník 34 24 8 6 6 4
Michal Krčmář Přerov 36 23 7 4 6 5
Jan Leitkep Přerov 36 32 4 8 7 4
Petr Burian HR 44 22 8 2 7 5
Radek Mikulášek Mohelnice 34 22 8 3 5 5
12 Jan Tabery PV 22 20 7 3 3 4
Jakub Vyplel Zlín B 19 29 9 1 11 3
2 Karel Nenál PV 40 26 6 6 5 3
11 Ondřej Kolajta Lipník 24 25 7 4 5 5
Vojtěch Palyza KK VM 26 34 9 5 11 5
8 Martin Váňa BKO 44 20 2 6 4 4
Radek Vyroubal KK VM 36 25 8 4 2 5
Šimon Tomeš SU 26 22 6 4 5 4
Radek Petr UP 38 21 7 3 3 5
18 Jakub Rajnoha Lipník 25 18 5 4 4 4
Martin Drlík Mohelnice 32 22 11 1 3 5
Daniel Mlčoch Zlín B 21 32 6 5 11 2
21 Dominik Medek PV 24 29 9 4 10 3
Marek Müller SU 38 14 4 4 3 4
Lukáš Mareš Zlín B 20 21 4 4 5 5
7 Marek Švécar PV 37 30 3 10 5 4
5 Vlastimil Volčko PV 42 24 9 4 4 5
Tomáš Brázda UP 33 24 10 0 4 5
9 Michal Škára BKO 46 15 5 1 7 5
Tomáš Bukva UP 36 15 7 1 5 4
22 Michal Szoma PV 41 28 12 3 4 4
7 Miroslav Dvořák POST 47 21 9 0 8 4
Lukáš Kachyňa UP 30 27 13 0 11 5
16 Jiří Svoboda PV 36 22 9 0 4 4
12 Radim Michal POST 46 13 6 1 5 4
Adam Hřib Zlín B 26 17 5 2 9 4
Rostislav Děrda Přerov 32 23 4 4 11 4
Daniel Kubíček SU 23 30 5 9 1 5
Lukáš Nachtmann KK VM 40 13 6 2 3 5
10 Tomáš Sedlák BKO 23 13 4 3 6 4
6 Petr Majer PV 29 21 7 1 9 5
Radek Paus HR 52 22 9 1 5 4
Peter Macejko Zlín B 28 16 7 2