Eduard Miklenda

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
UP Olomouc
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
198
Procento vítězství
46.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C SK UP-BCM Olomouc 9 - 1.6 0.6 0 0.4/1.6 28.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo D BCM Olomouc 3 - 2.7 1 0 0.7/2.7 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D SK UP-BCM Olomouc 12 - 3.5 1.3 0 0.8/1.8 45.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B SK UP-BCM Olomouc 4 - 2.3 1 0 0.3/1.5 16.7 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina C SK UP-BCM Olomouc 8 - 5.3 2.1 /2.4 0 1/2.4 42.1 1.8 1.6
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C Orli Prostějov 16 - 6.4 2.9 /2.9 0 0.6/2.2 25.7 1.9 2.9
2015/16 žáci U15 - extraliga SK UP-BCM Olomouc 9 - 5.7 2.3 /2.3 0.1 0.7/1.3 50.0 0.9 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Orli Prostějov 3 - 4.0 1.7 /1.7 0 0.7/1 66.7 2.3 1.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B Orli Prostějov 3 20.7 2.7 1.3 /3.7 0 0/0 0.0 2.3 -0.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Orli Prostějov 2 20.0 2.0 1 /3.5 0 0/0 0.0 1.0 4.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C BCM Orli Prostějov 14 - 2.7 1.2 /1.2 0 0.3/0.6 50.0 2.1 0.3
2016/17 žáci U15 - Extraliga BCM Orli Prostějov 14 - 3.6 1.5 /1.5 0 0.6/1.9 34.6 1.6 0.9
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B BCM Orli Prostějov 3 22.3 9.3 4.3 /9.3 0 0.7/1.7 40.0 2.7 8.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BCM Orli Prostějov 2 27.0 5.5 2 /8 0 1.5/4 37.5 3.5 1.5
2017/18 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 16 12.0 2.4 1 /2.2 0 0.4/0.9 42.9 1.1 2.7
2017/18 kadeti U17 - skupina C SK UP-BCM Olomouc 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 5 - 8.4 3.8 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina D Olomouc 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část BCM Olomouc 6 - 4.0 1.5 0.2 0.5/1 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina C Olomouc 11 - 1.6 0.5 0.2 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SK UP-BCM Olomouc 13 - 18.0 6.2 0.6 3.7/6.5 57.1 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Olomouc 6 - 3.3 0.3 0.7 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SK UP-BCM Olomouc 10 - 23.2 7.3 1.5 4.1/8.8 46.6 - -
2019/20 muži - skupina C OLM 6 - 3.8 1.2 0.2 1/1.7 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Olomouc 10 - 14.7 5.2 1 1.3/2.5 52.0 - -
2019/20 muži - Skupina VÝCHOD UP 1 - 14.0 6 0 2/5 40.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C Olomouc 6 - 13.8 5.7 0.2 2/5.2 38.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C BCM Orli Prostějov B 2 - 10.0 3 0.5 2.5/6 41.7 - -
2021/22 muži - Skupina ZÁPAD UP 1 - 10.0 2 2 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 22.0 2.1 6.8 2.5 0.2 1.0/2.3 126.8 1.9 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 Mohelnice 15. 10. 2021
3B body 2 Mohelnice 15. 10. 2021
Body 10 Mohelnice 15. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 HLAD 10. 3. 2019 2018/19
2B body 14 HLAD 16. 12. 2018 2018/19
3B body 3 HLAD 26. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 BK Opava 17. 4. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Synthesia Pardubice 18. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 11 BK Opava 17. 4. 2016 2015/16
Body 37 HLAD 16. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 14 BSK Modřany - Jižní supi 21. 2. 2016 2015/16
Asistence 2 Sokol Pražský 14. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
15. 10. 2021 Skupina ZÁPAD Mohelnice 10 2 2 0/0 0
Celkem 1 10 2 2 / 0.0
Průměr 1 10.0 2.0 2.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Zlín 4 0:00 21.8 7.0 0.0 1.0 0.0 4.8/7.8 61.3 2.8
BK Opava 4 0:00 16.5 5.8 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
NH Ostrava 3 0:00 14.7 5.3 0.0 1.0 0.0 1.0/3.7 27.3 3.3
Sokol Karviná 2 0:00 20.0 7.0 0.0 0.5 0.0 4.5/8.5 52.9 4.0
SKB Zlín 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.3 50.0 2.7
BK Opava 5 0:00 7.8 1.8 0.0 1.0 0.0 1.2/1.8 66.7 1.2
BK Hladnov 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.0
Slavia Kroměříž 5 0:00 5.8 2.2 0.0 0.4 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
Sokol Pražský 3 6:58 9.3 4.0 75.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.0
BC Nový Jičín 4 0:00 6.0 3.0 109.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 6:02 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
TOROLA Snakes Ostrava 5 5:07 3.4 1.4 50.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 2.2
BK Loko Plzeň 2 26:09 8.0 4.0 72.7 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.5
BK Opava 6 8:15 2.5 1.0 54.5 0.0 0.0 0.5/1.2 42.9 1.5
NH Ostrava 3 0:00 4.7 2.0 150.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 4.3
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 3 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 1.3
Levharti Chomutov 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SK Žabovřesky 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Mohelnice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
POST 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BC Vysočina 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.0 1.0 100.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 19:27 4.0 1.5 42.9 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 23:23 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 2.3 1.0 100.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
BK Klatovy 2 9:18 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Opava 3 0:00 1.7 0.7 100.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Žďár nad Sáz. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 2 14:28 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SU 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 2:30 0.8 0.3 33.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
SAM Brno 2 5:27 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 8:14 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 7:24 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KK VM B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Lipník A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK 2 8:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Snakes Ostrava 1 9:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 6:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0