Krajský přebor II.

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor muži II. 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
15. 10. 2021
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Ondřej Štych
Petr Skořepa
79
47
26
18
39
35
55
45
Review
Krajský přebor muži II. 1. kolo 1
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
8. 10. 2021
19:15
Městská hala Aš Lucie Veselá
Petr Skořepa
69
64
19
18
37
38
54
46
Review
Krajský přebor muži II. 1. kolo 2
BK Sokolov "B"
TJ Lokomotiva Cheb
8. 10. 2021
19:15
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Miroslav Svatoš
71
41
14
12
36
22
49
29
Review
Krajský přebor muži II. 2. kolo 4
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
23. 10. 2021
17:00
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Miroslav Svatoš
63
56
9
10
29
21
48
35
Review
Krajský přebor muži II. 2. kolo 6
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov "B"
22. 10. 2021
19:30
Městská hala Aš Petr Skořepa
Lucie Veselá
76
69
12
13
42
32
57
50
Review
Krajský přebor muži II. 2. kolo 5
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
22. 10. 2021
20:15
Cheb Ondřej Štych
Petr Fiala
66
63
11
16
26
36
45
46
Review
Krajský přebor muži II. 3. kolo 8
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
12. 11. 2021
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Petr Fiala
97
74
22
18
47
42
75
60
Review
Krajský přebor muži II. 3. kolo 9
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
12. 11. 2021
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
55
72
8
15
22
31
42
48
Review
Krajský přebor muži II. 3. kolo 7
BK Sokolov "B"
TJ Spartak Chodov
12. 11. 2021
19:15
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Ondřej Štych
60
78
18
25
29
47
44
69
Review
Krajský přebor muži II. 4. kolo 10
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
25. 2. 2022
19:15
Městská sportovní hala Ondřej Štych
Petr Skořepa
74
51
17
15
41
27
61
39
Review
Krajský přebor muži II. 4. kolo 12
BK Sokolov "B"
TJ Thermia Karlovy Vary
26. 11. 2021
19:15
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
81
77
22
18
41
31
69
57
Review
Krajský přebor muži II. 4. kolo 11
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
26. 11. 2021
19:30
Městská hala Aš Ingrid Ašenbrenerová
Petr Skořepa
81
36
22
11
41
17
62
25
Review
Krajský přebor muži II. 5. kolo 13
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
10. 12. 2021
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Petr Fiala
97
74
21
16
43
36
72
57
Review
Krajský přebor muži II. 5. kolo 14
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov "B"
10. 12. 2021
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
68
91
18
26
36
42
64
55
Review
Krajský přebor muži II. 5. kolo 15
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
11. 2. 2022
20:15
Cheb Miroslav Svatoš
Petr Skořepa
84
58
18
12
36
25
66
33
Review
Krajský přebor muži II. 6. kolo 16
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
7. 1. 2022
17:30
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Ondřej Štych
78
43
17
17
38
25
58
37
Review
Krajský přebor muži II. 6. kolo 18
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
7. 1. 2022
19:00
Kraslice Miroslav Svatoš
Vladimír Koranda
80
110
23
23
46
43
60
66
Review
Krajský přebor muži II. 6. kolo 17
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov "B"
7. 1. 2022
20:15
Cheb Petr Fiala
Ingrid Ašenbrenerová
53
55
13
23
34
41
46
47
Review
Krajský přebor muži II. 7. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
4. 3. 2022
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Miroslav Svatoš
Petr Hovorka
103
69
27
13
55
30
80
53
Review
Krajský přebor muži II. 7. kolo 19
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
21. 1. 2022
19:00
Kraslice Petr Skořepa
Ivana Krištůfková
60
87
12
19
37
51
47
69
Review
Krajský přebor muži II. 7. kolo 21
BK Sokolov "B"
TJ Jiskra Aš
21. 1. 2022
19:15
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Ondřej Štych
60
69
21
23
35
37
48
50
Review
Krajský přebor muži II. 8. kolo 22
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov "B"
4. 2. 2022
19:15
Městská sportovní hala Ondřej Štych
Ingrid Ašenbrenerová
69
52
16
24
37
40
49
42
Review
Krajský přebor muži II. 8. kolo 23
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
25. 2. 2022
19:30
Městská hala Aš Lucie Veselá
Vladimír Koranda
60
95
7
18
26
41
35
69
Review
Krajský přebor muži II. 8. kolo 24
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
4. 2. 2022
20:15
Cheb Vladimír Koranda
Petr Fiala
65
42
21
13
47
21
57
30
Review
Krajský přebor muži II. 9. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov "B"
18. 2. 2022
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Petr Fiala
108
55
31
8
57
22
79
39
Review
Krajský přebor muži II. 9. kolo 26
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
18. 2. 2022
19:00
Kraslice Vladimír Koranda
Miroslav Svatoš
53
76
15
17
33
45
39
64
Review
Krajský přebor muži II. 9. kolo 25
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
18. 2. 2022
20:15
Cheb Ingrid Ašenbrenerová
Ondřej Štych
44
58
6
8
19
26
31
43
Review
Krajský přebor muži II. 10. kolo 28
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 3. 2022
19:15
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Miroslav Svatoš
73
64
15
22
40
33
63
48
Review
Krajský přebor muži II. 10. kolo 29
BK Sokolov "B"
TJ Sokol Kraslice
11. 3. 2022
19:15
SH ISŠTE Sokolov Ondřej Štych
Ingrid Ašenbrenerová
60
36
10
8
25
17
46
25
Review
Krajský přebor muži II. 10. kolo 30
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
18. 3. 2022
19:30
Městská hala Aš Petr Fiala
Vladimír Koranda
63
57
10
12
29
25
47
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Jiří Slavík Spartak Chodov 35 9 1.0 24.9 8.3 1.3 4.2/6.6 64.4 0.9
Josef Janů TJ Thermia K. Vary 19 10 1.0 15.6 5.9 0.8 1.4/2.3 60.9 1.4
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 10 1.0 14.6 4.6 1.5 0.9/1.4 0.0* 2.9
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 9 1.0 14.3 2.6 1.8 3.9/5.2 74.5 2.1
Petr Veselý Jiskra Aš 50 7 1.0 17.4 2.4 3.4 2.3/2.7 84.2 1.6
25 Tadeáš Čabala BK Sokolov "B" 21 8 1.0 15.3 6.6 0.0 2.0/3.8 53.3 2.9
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 9 1.0 13.1 4.7 0.0 3.8/7.3 51.5 3.1
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 7 1.0 16.9 6.4 0.7 1.9/3.3 56.5 3.3
Ondřej Petr Vitvar TJ Thermia K. Vary 19 10 1.0 11.7 4.3 0.4 1.9/3.0 63.3 1.5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 10 1.0 11.5 2.8 1.6 1.1/1.5 0.0* 2.5
David Řánek TJ Loko Cheb 20 9 1.0 12.7 5.2 0.1 1.9/3.1 60.7 1.9
Christian Rychnavský TJ Thermia K. Vary 30 7 1.0 16.1 5.0 1.0 3.1/5.0 62.9 2.0
5 Martin Hora Spartak Chodov 45 8 1.0 13.8 4.0 0.5 4.3/5.9 72.3 2.0
6 Jiří Hála Spartak Chodov 36 9 1.0 11.4 3.1 1.2 1.6/2.9 53.8 1.3
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 6 1.0 15.2 3.0 2.5 1.7/2.7 62.5 1.5
13 Jiří Zmátlo Spartak Chodov 27 8 1.0 10.3 4.0 0.5 0.8/1.6 0.0* 1.4
Jan Čermák TJ Loko Cheb 20 10 1.0 8.1 3.2 0.4 0.5/0.7 0.0* 1.3
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 10 1.0 7.7 1.4 0.8 2.5/4.1 61.0 2.2
98 Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 7 1.0 10.6 3.4 0.7 1.6/2.4 64.7 2.1
Ondřej Honomichl TJ Loko Cheb 21 9 1.0 8.2 2.4 0.9 0.7/1.3 0.0* 3.1
Lukáš Václavíček TJ Thermia K. Vary 21 7 1.0 10.3 2.7 1.3 1.0/2.4 41.2 1.3
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 7 1.0 9.6 2.7 0.9 1.6/2.7 57.9 2.3
Jan Bočan TJ Loko Cheb 42 5 1.0 13.4 5.8 0.2 1.2/2.8 42.9 2.4
Daniel Hendrych TJ Thermia K. Vary 31 4 1.0 16.8 7.5 0.0 1.8/2.8 63.6 3.0
Jaroslav Syrový TJ Thermia K. Vary 20 4 1.0 16.8 5.0 1.5 2.3/4.0 56.3 3.3
Jaroslav Obruča TJ Sokol Kraslice 35 10 1.0 6.5 1.1 1.3 0.4/0.7 0.0* 1.6
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 8 1.0 7.9 3.1 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.0
David Minh Nguyen Tien TJ Sokol Kraslice 18 7 1.0 8.9 2.7 1.1 0.0/0.6 0.0* 2.1
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 10 1.0 6.1 2.0 0.3 1.2/3.0 40.0 2.6
7 Václav Sebera Spartak Chodov 32 9 1.0 6.4 1.7 0.9 0.4/1.3 0.0* 0.8
František Vávra TJ Loko Cheb 40 7 1.0 7.9 2.6 0.7 0.6/1.3 0.0* 4.3
19 Michal Zubanič BK Sokolov "B" 22 10 1.0 5.4 1.2 0.8 0.6/1.1 0.0* 0.9
Tomáš Rysl TJ Thermia K. Vary 35 8 1.0 6.8 2.5 0.5 0.3/1.5 0.0* 2.5
František Kolář TJ Thermia K. Vary 18 8 1.0 6.5 2.1 0.1 1.9/3.6 51.7 3.3
11 Radim Brešťanský BK Sokolov "B" 17 8 1.0 5.6 1.3 1.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
8 Jan Soukup Spartak Chodov 46 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.5
17 Dominik Korel BK Sokolov "B" 22 10 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/1.9 0.0* 1.8
Jakub Novotný BK Sokolov "B" 17 6 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.3 0.0* 0.7
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 7 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.3
Ondřej Bleha TJ Thermia K. Vary 19 5 1.0 6.8 2.0 0.8 0.4/0.4 0.0* 1.0
15 Martin Horváth Spartak Chodov 37 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.7 0.0* 2.9
Alois Kurtin TJ Sokol Kraslice 41 9 1.0 3.4 1.4 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.4
Jan Polák Jiskra Aš 45 5 1.0 6.0 2.0 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.8
Ladislav Kouba TJ Loko Cheb 53 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.4
Alexandr Nasadil Jiskra Aš 21 8 1.0 3.8 1.3 0.4 0.1/0.5 0.0* 1.1
Alex Hanus Jiskra Aš 20 5 1.0 5.6 2.8 0.0 0.0/1.2 0.0* 0.4
Matěj Jedlička TJ Loko Cheb 22 5 1.0 5.6 1.6 0.4 1.2/2.0 60.0 2.0
Roman Kinka BK Sokolov "B" 21 6 1.0 4.5 0.7 0.8 0.7/1.2 0.0* 0.7
10 Michal Boguský Spartak Chodov 36 2 1.0 12.5 4.5 1.0 0.5/3.0 16.7 2.0
26 Jan Pacelt BK Sokolov "B" 20 9 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.0
Tomáš Dantlinger Jiskra Aš 30 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 6 1.0 3.7 0.8 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 2 1.0 10.5 1.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 1.5
13 Ondřej Řánek BK Sokolov "B" 17 2 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
Václav Šobíšek BK Sokolov "B" 38 9 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
Jean Paul Prajka BK Sokolov "B" 18 9 1.0 2.0 0.4 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.6
David Navrátil BK Sokolov "B" 20 9 1.0 2.0 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Pavel Fiala TJ Thermia K. Vary 28 6 1.0 2.8 0.8 0.0 1.2/1.7 0.0* 0.7
66 Tomáš Randa Spartak Chodov 42 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.0
Jakub Tvarůžek BK Sokolov "B" 21 8 1.0 2.0 0.4 0.4 0.1/0.9 0.0* 2.1
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov "B" 17 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.3
Jan Šimek TJ Thermia K. Vary 21 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Radek Novotný TJ Sokol Kraslice 42 7 1.0 2.0 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.4
Jakub Krpenský TJ Loko Cheb 21 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
22 Martin Hronek Spartak Chodov 35 9 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.0
12 Petr Hovorka Spartak Chodov 48 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Matěj Tvarůžek TJ Loko Cheb 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Jan Bárta TJ Thermia K. Vary 40 8 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.3
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
Václav Bouda Jiskra Aš 43 7 1.0 1.3 0.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.6
Jan Kříž BK Sokolov "B" 20 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Günsberger Jiskra Aš 38 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
František Sloboda TJ Thermia K. Vary 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Jan Orava Spartak Chodov 48 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
16 Matěj Heřman BK Sokolov "B" 20 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Robin Vican TJ Sokol Kraslice 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radek Čech Jiskra Aš 56 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Král BK Sokolov "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Potužák TJ Loko Cheb 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vendlberger BK Sokolov "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
78 Jiří Hauser BK Sokolov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Regeti BK Sokolov "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Dušák BK Sokolov "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Michal Zaschke Spartak Chodov 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Šarkán Spartak Chodov 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Chocholatý TJ Loko Cheb 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Potužák TJ Loko Cheb 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Koubek Jiskra Aš 37 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Szombati TJ Sokol Kraslice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
40 Adam Vrabec BK Sokolov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Dufek TJ Thermia K. Vary 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Týma Jiskra Aš 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Diviš TJ Sokol Kraslice 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vácha BK Sokolov "B" 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sýkora BK Sokolov "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zounek TJ Sokol Kraslice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Růžička BK Sokolov "B" 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Svojanovský BK Sokolov "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Doležal Jiskra Aš 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Krýsl TJ Loko Cheb 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
11 Jiří Slavík Spartak Chodov 35 32 11 3 7 4
Josef Janů TJ Thermia K. Vary 19 28 11 2 6 3
Lukáš Sámek TJ Sokol Kraslice 35 24 8 4 4 5
Petr Janoušek Jiskra Aš 38 22 4 5 9 5
Petr Veselý Jiskra Aš 50 32 5 7 4 3
25 Tadeáš Čabala BK Sokolov "B" 21 21 10 0 6 5
Jiří Koubek Jiskra Aš 42 20 8 0 6 5
Václav Novák TJ Loko Cheb 34 24 9 2 6 4
Ondřej Petr Vitvar TJ Thermia K. Vary 19 20 8 1 4 5
Jan Volf BK Sokolov "B" 24 24 7 3 5 5
David Řánek TJ Loko Cheb 20 20 8 1 5 4
Christian Rychnavský TJ Thermia K. Vary 30 19 7 2 7 4
5 Martin Hora Spartak Chodov 45 22 8 2 12 4
6 Jiří Hála Spartak Chodov 36 21 8 3 4 4
Zdeněk Pešek TJ Thermia K. Vary 34 35 8 5 4 3
13 Jiří Zmátlo Spartak Chodov 27 25 12 1 2 4
Jan Čermák TJ Loko Cheb 20 22 11 2 2 3
Tomáš Langhammer TJ Sokol Kraslice 46 17 4 2 8 5
98 Vladimír Beránek BK Sokolov "B" 24 22 11 2 4 3
Ondřej Honomichl TJ Loko Cheb 21 15 5 2 2 5
Lukáš Václavíček TJ Thermia K. Vary 21 18 5 4 3 3
Petr Jelínek Jiskra Aš 41 18 6 2 5 4
Jan Bočan TJ Loko Cheb 42 20 10 1 2 4
Daniel Hendrych TJ Thermia K. Vary 31 22 10 0 2 4
Jaroslav Syrový TJ Thermia K. Vary 20 27 8 3 5 4
Jaroslav Obruča TJ Sokol Kraslice 35 14 3 3 2 3
Jakub Kurtin TJ Sokol Kraslice 36 15 6 2 2 5
David Minh Nguyen Tien TJ Sokol Kraslice 18 16 5 3 0 4
Pavel Kunciter Jiskra Aš 42 17 4 2 3 4
7 Václav Sebera Spartak Chodov 32 14 4 3 1 2
František Vávra TJ Loko Cheb 40 13 5 2 2 16
19 Michal Zubanič BK Sokolov "B" 22 16 3 3 2 2
Tomáš Rysl TJ Thermia K. Vary 35 14 4 2 2 4
František Kolář TJ Thermia K. Vary 18 13 5 1 6 5
11 Radim Brešťanský BK Sokolov "B" 17 12 3 2 1 2
Jiří Peteš Jiskra Aš 38 8 4 0 2 4
8 Jan Soukup Spartak Chodov 46 8 4 0 2 5
17 Dominik Korel BK Sokolov "B" 22 14 4 1 3 3
Jakub Novotný BK Sokolov "B" 17 9 4 1 2 3
Jan Kuzebauch TJ Sokol Kraslice 50 8 4 0 2 4
Ondřej Bleha TJ Thermia K. Vary 19 15 5 2 2 3
15 Martin Horváth Spartak Chodov 37 10 3 1 4 5
Alois Kurtin TJ Sokol Kraslice 41 6 3 1 1 5
Jan Polák Jiskra Aš 45 11 3 2 2 4
Ladislav Kouba TJ Loko Cheb 53 15 7 0 1 1
Alexandr Nasadil Jiskra Aš 21 8 2 1 1 3
Alex Hanus Jiskra Aš 20 10 5 0 0 1
Matěj Jedlička TJ Loko Cheb 22 8 2 1 2 3
Roman Kinka BK Sokolov "B" 21 6 1 2 3 2
10 Michal Boguský Spartak Chodov 36 17 7 1 1 5
26 Jan Pacelt BK Sokolov "B" 20 5 2 1 1 2
Tomáš Dantlinger Jiskra Aš 30 14 7 0 0 3
Pavel Báťa TJ Thermia K. Vary 39 7 2 2 0 3
Miloslav Poslední TJ Sokol Kraslice 50 19 1 5 2 2
13 Ondřej Řánek BK Sokolov "B" 17 13 6 0 1 2
Václav Šobíšek BK Sokolov "B" 38 6 3 0 1 4
Jean Paul Prajka BK Sokolov "B" 18 7 2 1 1 1
David Navrátil BK Sokolov "B" 20 7 2 1 0 2
Pavel Fiala TJ Thermia K. Vary 28 7 3 0 5 2
66 Tomáš Randa Spartak Chodov 42 4 2 0 1 6
Jakub Tvarůžek BK Sokolov "B" 21 8 1 2 1 4
Robert Thomas Seaborn BK Sokolov "B" 17 7 3 0 3 2
Jan Šimek TJ Thermia K. Vary 21 4 2 0 0 2
Radek Novotný TJ Sokol Kraslice 42 5 2 1 0 4
Jakub Krpenský TJ Loko Cheb 21 7 3 0 1 1
22 Martin Hronek Spartak Chodov 35 7 3 0 2 3
12 Petr Hovorka Spartak Chodov 48 6 3 0 0 2
Matěj Tvarůžek TJ Loko Cheb 17 4 2 0 1 2
Jan Bárta TJ Thermia K. Vary 40 4 1 0 2 4
Daniel Vítek TJ Loko Cheb 31 7 2 1 1 5
Václav Bouda Jiskra Aš 43 4 2 0 2 2
Jan Kříž BK Sokolov "B" 20 9 3 1 0 0
Vilém Günsberger Jiskra Aš 38 3 1 1 0 1
František Sloboda TJ Thermia K. Vary 19 7 2 1 0 0
14 Jan Orava Spartak Chodov 48 4 2 0 0 2
16 Matěj Heřman BK Sokolov "B" 20 2 1 0 0 2
Robin Vican TJ Sokol Kraslice 18 4 2 0 0 3
Radek Čech Jiskra Aš 56 2 1 0 0 1
Miroslav Neckář TJ Sokol Kraslice 40 2 1 0 0 0
Petr Koubek Jiskra Aš 37 0 0 0 0 0
Jindřich Wastl TJ Loko Cheb 22 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH %
BK Sokolov "B" 10 20.6 5.8 6.8 /14.4 47.2
TJ Loko Cheb 10 22.9 2.7 6.3 /12.8 49.2
Jiskra Aš 10 19.1 5.6 11.9 /21.2 56.1
Spartak Chodov 10 23.8 4.3 11.3 /19.4 58.2
TJ Thermia K. Vary 10 29.3 6.3 11.8 /20.9 56.5
TJ Sokol Kraslice 10 15.3 5.5 5.0 /9.1 54.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselá Lucie 3 2 1 0 - - -
Štych Ondřej 9 5 4 0 - - -
Svatoš Miroslav 10 6 4 0 - - -
Skořepa Petr 12 7 5 0 - - -
Krištůfková Ivana 1 0 1 0 - - -
Koranda Vladimír 8 2 6 0 - - -
Hovorka Petr 1 0 1 0 - - -
Fiala Petr 9 4 5 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 7 4 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře