Středomoravská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina VÝCHOD 1. kolo 2
BK Lipník
TJ Sigma Hranice
17. 9. 2021
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Michal Mainuš
67
58
12
12
26
30
42
48
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 1
STRABAG Zlín B
KK Valašské Meziříčí B
22. 9. 2021
20:45
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
69
43
22
12
38
20
49
27
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 3
KK Valašské Meziříčí B
BK Lipník
24. 9. 2021
18:50
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Marek Bill
75
53
21
16
35
30
51
42
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 4
TBS Sokol Přerov
STRABAG Zlín B
24. 9. 2021
20:45
Sokolovna Linda Vildová
Dominik Krčmář
70
54
12
17
27
33
51
38
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 5
BK Lipník
TBS Sokol Přerov
1. 10. 2021
19:30
Sportovní hala Ivo Dolinek
Dominik Krčmář
53
69
17
22
27
39
38
58
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 6
TJ Sigma Hranice
KK Valašské Meziříčí B
26. 11. 2021
20:00
Gymnázium Hranice David Vyplel
Břetislav Kraváček
Preview
Skupina VÝCHOD 4. kolo 8
STRABAG Zlín B
BK Lipník
15. 10. 2021
20:30
Městská SH Zelené David Vyplel
Milan Mikšík
83
47
17
7
45
19
66
38
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 7
TBS Sokol Přerov
TJ Sigma Hranice
15. 10. 2021
20:45
Sokolovna Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček
92
50
25
9
41
23
68
39
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 9
TJ Sigma Hranice
STRABAG Zlín B
20. 10. 2021
20:00
Gymnázium Hranice Ondřej Zatloukal
David Tichý
51
94
10
20
27
40
40
68
Review
Skupina VÝCHOD 5. kolo 10
KK Valašské Meziříčí B
TBS Sokol Přerov
22. 10. 2021
20:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Břetislav Kraváček
61
83
12
21
33
39
43
60
Review
Skupina VÝCHOD 6. kolo 11
KK Valašské Meziříčí B
STRABAG Zlín B
5. 11. 2021
19:00
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 12
TJ Sigma Hranice
BK Lipník
8. 10. 2021
20:00
Gymnázium Hranice Ivo Dolinek
Filip Hudec
59
76
13
24
33
44
47
57
Review
Skupina VÝCHOD 7. kolo 14
STRABAG Zlín B
TBS Sokol Přerov
12. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 13
BK Lipník
KK Valašské Meziříčí B
12. 11. 2021
19:30
Sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 16
KK Valašské Meziříčí B
TJ Sigma Hranice
1. 10. 2021
20:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Ondřej Zatloukal
Marek Bill
76
38
15
13
36
24
61
31
Review
Skupina VÝCHOD 8. kolo 15
TBS Sokol Přerov
BK Lipník
26. 11. 2021
20:45
Sokolovna
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 18
BK Lipník
STRABAG Zlín B
3. 12. 2021
19:30
Sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 17
TJ Sigma Hranice
TBS Sokol Přerov
3. 12. 2021
20:00
Gymnázium Hranice
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 19
STRABAG Zlín B
TJ Sigma Hranice
10. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 20
TBS Sokol Přerov
KK Valašské Meziříčí B
10. 12. 2021
20:45
Sokolovna
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Abrahámek Lipník 42 8 1.0 7.0 2.8 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.0
Tomáš Bartoněk Zlín B 19 4 1.0 12.8 3.5 1.5 1.3/2.0 62.5 1.0
Tomáš Brázda UP 30 4 1.0 8.3 3.3 0.0 1.8/3.5 50.0 2.8
Rostislav Děrda Přerov 29 3 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/6.3 47.4 2.0
9 Zdeněk Ambrož Mohelnice 33 4 1.0 4.5 1.5 0.3 0.8/2.0 37.5 0.5
David Běhal PV 33 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Michal Enter SU 30 2 1.0 6.5 1.5 1.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
Omar Alvado i Blanco HR 42 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.2
6 Radek Buriánek BKO 31 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bartunčík KK VM B 36 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
15 Jan Debre POST 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Lipník 5 18.2 5.4 6.6 /12.6 52.4 16.6
Hranice 5 20.6 0.8 7.6 /14.2 53.5 15.4
Postřelmov 5 18.4 5.4 8.0 /16.2 49.4 13.0
DUKLA Olom. 5 12.2 2.2 6.4 /13.4 47.8 0.0
Šumperk B 4 13.3 5.5 3.0 /12.5 24.0 16.0
UP Ol. B 5 19.6 6.4 9.4 /16.2 58.0 14.6
Zlín B 4 22.5 7.8 6.8 /11.3 60.0 11.5
KK VM B 3 22.0 4.7 6.7 /16.0 41.7 12.3
Mohelnice 4 19.3 4.3 7.8 /14.3 54.4 9.8
OP Prostějov 5 31.8 8.2 7.2 /14.4 50.0 13.8
Přerov 3 25.3 4.3 13.3 /22.3 59.7 12.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 5 4 1 0 - - -
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Vildová Linda 4 3 1 0 - - -
Válek Jakub 3 2 1 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mikšík Milan 1 0 1 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Latík Zdeněk 1 0 1 0 - - -
Kremser Jakub 1 0 1 0 - - -
Krčmář Dominik 2 0 2 0 - - -
Kraváček Břetislav 3 0 3 0 - - -
Kaprál Lukáš 1 0 1 0 - - -
Kapl Antonín 5 4 1 0 - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 3 2 1 0 - - -
Hecl Jan 2 1 1 0 - - -
Fanta Jiří 2 0 2 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 0 1 0 - - -
Bill Marek 2 0 2 0 - - -
Bešina Marek 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře