BCM Olomouc A

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Trenér

od: 3. 7. 2022
Matěj Musil
m.musil@basketpoint.fm

1. asistent trenéra

od: 3. 7. 2022 do 3. 7. 2022
Alena Navrátilová
alinavratilova@email.cz

1. asistent trenéra

od: 23. 7. 2022
Daniela Milotová
dancemilotova@gmail.com

Asistent trenéra

od: 23. 7. 2022
Karel Theuer
karel.theuer@centrum.cz
777 876 662

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
772 00 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Dominik Bačík 2013 9
Jan Ziegler 2012 10
Jiří Kacálek 2013 9
Šimon Kukač 2012 10
Štěpán Ondruška 2012 10
Pavel Škára 2013 9
Mikuláš Vdovec 2012 10
Lukáš Jára 2012 10
Matěj Kropáč 2012 10
Marek Němčík 2012 10
Nikita Scripcaru 2013 9
Tobiáš Tuček 2012 10
Antonín Flášar 2013 9
Lukáš Michálek 2013 9
Filip Kapaňa 2012 10
Vincent Michálek 2013 9
Marek Plachý 2013 9
Lukáš Theuer 2014 8
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
81 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 5. 2023 TBS Přerov /MIX/ :
82 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 5. 2023 TBS Přerov /MIX/ :
75 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 29. 4. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
76 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 29. 4. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
67 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 STRABAG Zlín :
68 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 STRABAG Zlín :
65 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
66 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
53 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 TJ Sigma Hranice MIX :
54 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 TJ Sigma Hranice MIX :
1 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2023 BCM Orli Prostějov :
2 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2023 BCM Orli Prostějov :
39 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
40 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2023 SK UP BCM Olomouc A :
33 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 12. 2022 SK UP BCM Olomouc B*3x11 :
34 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 12. 2022 SK UP BCM Olomouc B*3x11 :
25 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 SK UP BCM Olomouc A 51:43
26 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 SK UP BCM Olomouc A 35:50
23 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 TJ Slavia Kroměříž 71:29
24 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 TJ Slavia Kroměříž 68:32
11 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 10. 2022 SK UP BCM Olomouc A 9:73
12 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 10. 2022 SK UP BCM Olomouc A 2:52
43 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2022 SK UP BCM Olomouc A 27:51
44 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2022 SK UP BCM Olomouc A 21:43
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
8. kolo 17. 9. 2022
10:30
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
21
43
8
3
10
17
19
37
Základní část Review
8. kolo 17. 9. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
27
51
5
16
11
18
17
42
Základní část Review
2. kolo 1. 10. 2022
11:00
TJ Sigma Hranice MIX
SK UP BCM Olomouc A
2
52
2
12
2
22
2
34
Základní část Review
2. kolo 1. 10. 2022
09:30
TJ Sigma Hranice MIX
SK UP BCM Olomouc A
9
73
2
24
5
45
5
57
Základní část Review
4. kolo 5. 11. 2022
10:30
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž
68
32
20
8
28
21
52
24
Základní část Review
4. kolo 5. 11. 2022
09:00
SK UP BCM Olomouc A
TJ Slavia Kroměříž
71
29
20
6
29
19
53
22
Základní část Review
5. kolo 19. 11. 2022
09:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc A
51
43
13
12
35
22
45
37
Základní část Review
5. kolo 19. 11. 2022
10:30
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc A
35
50
5
20
19
26
27
42
Základní část Review
6. kolo 8. 12. 2022
16:15
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*3x11
Základní část Preview
6. kolo 8. 12. 2022
18:00
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*3x11
Základní část Preview
7. kolo 14. 1. 2023
09:00
TBS Přerov /MIX/
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
7. kolo 14. 1. 2023
10:30
TBS Přerov /MIX/
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
1. kolo 28. 1. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
1. kolo 28. 1. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 18. 2. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
TJ Sigma Hranice MIX
Základní část Preview
9. kolo 18. 2. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
TJ Sigma Hranice MIX
Základní část Preview
11. kolo 25. 3. 2023
00:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
11. kolo 25. 3. 2023
00:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
12. kolo 15. 4. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
STRABAG Zlín
Základní část Preview
12. kolo 15. 4. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
STRABAG Zlín
Základní část Preview
13. kolo 29. 4. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc B*3x11
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
13. kolo 29. 4. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc B*3x11
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Středomoravský přebor 4 28
2019/20 Kvalifikace o postup na NF 1 4
2019/20 Středomoravský přebor 1 34
2018/19 Středomoravský přebor 4 27
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 1 53
2015/16 Oblastní přebor StM 8 36