Prostějov

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Michal Pešta
bcmorli@gmail.com
601 344 990

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2021
Matyáš Müller
mulis.mates@gmail.com

Trenér

od: 9. 9. 2021
Petr Riedl
priedl@seznam.cz
608 579 972

1. asistent trenéra

od: 9. 9. 2021
Pavel Buriánek
suraburda@seznam.cz
725 777 891

Asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Lukáš Sychra
lukas.sychra12@seznam.cz

Adresa

BCM Orli Prostějov, spolek
Žeranovská
796 01 Prostějov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Altmann 2011 10
Jáchym Pisklák 2012 9
Antonín Mochťák 2012 9
Patrik Peterek 2012 9
Filip Rytíř 2012 9
Matěj Flajsar 2011 10
Max František Novák 2011 10
Adam Crha 2011 10
Matěj Papcun 2011 10
Štěpán Raus 2011 10
Max Votroubek 2011 10
Mikuláš Skulník 2012 9
Daniel Burianek 2011 10
Vojtěch Navrátil 2012 9
Tobiáš Pospíšil 2011 10
Lucas Šádek 2011 10
Denis Růžička 2011 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 10. 2021
10:00
TJ Slavia Kroměříž MIX
BCM Orli Prostějov
0
91
0
27
0
49
0
71
Základní část Review
1. kolo 16. 10. 2021
11:30
TJ Slavia Kroměříž MIX
BCM Orli Prostějov
7
84
3
26
4
45
4
62
Základní část Review
2. kolo 6. 11. 2021
15:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
2. kolo 6. 11. 2021
13:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
3. kolo 4. 12. 2021
11:30
BK Lipník MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
3. kolo 4. 12. 2021
09:30
BK Lipník MIX+3x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
4. kolo 18. 12. 2021
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
4. kolo 18. 12. 2021
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 29. 1. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
5. kolo 29. 1. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
6. kolo 12. 2. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX
Základní část Preview
6. kolo 12. 2. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž MIX
Základní část Preview
7. kolo 26. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
7. kolo 26. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
8. kolo 12. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+3x10
Základní část Preview
8. kolo 12. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
BK Lipník MIX+3x10
Základní část Preview
9. kolo 26. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
9. kolo 26. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
10. kolo 9. 4. 2022
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
10. kolo 9. 4. 2022
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Kvalifikace o postup na NF 2 2
2019/20 Středomoravský přebor 4 25
2018/19 Středomoravský přebor 5 24
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 5 37
2016/17 Oblastní přebor StM 4 20

články