Prostějov

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

1. asistent trenéra

od: 1. 9. 2022
Adam Klepač
adam.klepac7@gmail.com

Adresa

BCM Orli Prostějov, spolek
Žeranovská
796 01 Prostějov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Dokoupil 2016 6
Josef Volčko 2015 7
Lucas Krobot 2014 8
Patrik Mašek 2012 10
Samuel Michalík 2012 10
Patrik Peterek 2012 10
Tobiáš Rozumek 2014 8
Kryštof Večerka 2014 8
Radim Koukal 2013 9
František Franta 2012 10
Marek Mateo Vrba 2012 10
Vojtěch Navrátil 2012 10
Alex Přibyl 2013 9
Jakub Tabery 2012 10
Jindřich Fojt 2012 10
Denis Bradáč 2012 10
Marek Malčík 2016 6
Filip Rytíř 2012 10
Antonín Mochťák 2012 10
Jáchym Pisklák 2012 10
Mikuláš Skulník 2012 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
83 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 5. 2023 BCM Orli Prostějov :
84 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 5. 2023 BCM Orli Prostějov :
71 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 TBS Přerov /MIX/ :
72 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2023 TBS Přerov /MIX/ :
61 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 BCM Orli Prostějov :
62 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 3. 2023 BCM Orli Prostějov :
57 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 3. 2023 STRABAG Zlín :
58 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 11. 3. 2023 STRABAG Zlín :
51 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 BCM Orli Prostějov :
52 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 2. 2023 BCM Orli Prostějov :
1 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2023 BCM Orli Prostějov :
2 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2023 BCM Orli Prostějov :
41 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2023 TJ Sigma Hranice MIX :
42 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 1. 2023 TJ Sigma Hranice MIX :
29 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 BCM Orli Prostějov :
30 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2022 BCM Orli Prostějov :
19 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 SK UP BCM Olomouc B*3x11 :
20 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2022 SK UP BCM Olomouc B*3x11 :
15 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 10. 2022 BCM Orli Prostějov :
16 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 10. 2022 BCM Orli Prostějov :
9 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 10. 2022 TJ Slavia Kroměříž :
10 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 10. 2022 TJ Slavia Kroměříž :
43 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2022 SK UP BCM Olomouc A 27:51
44 Středomoravský přebor (nejmladší minižáci U11) Domácí 17. 9. 2022 SK UP BCM Olomouc A 21:43
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
8. kolo 17. 9. 2022
10:30
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
21
43
8
3
10
17
19
37
Základní část Review
8. kolo 17. 9. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc A
27
51
5
16
11
18
17
42
Základní část Review
2. kolo 1. 10. 2022
11:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
Základní část Preview
2. kolo 1. 10. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
Základní část Preview
3. kolo 15. 10. 2022
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
3. kolo 15. 10. 2022
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
4. kolo 5. 11. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*3x11
Základní část Preview
4. kolo 5. 11. 2022
11:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*3x11
Základní část Preview
5. kolo 19. 11. 2022
09:00
TBS Přerov /MIX/
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 19. 11. 2022
10:30
TBS Přerov /MIX/
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
7. kolo 14. 1. 2023
09:00
BCM Orli Prostějov
TJ Sigma Hranice MIX
Základní část Preview
7. kolo 14. 1. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
TJ Sigma Hranice MIX
Základní část Preview
1. kolo 28. 1. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
1. kolo 28. 1. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc A
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 18. 2. 2023
00:00
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 18. 2. 2023
00:00
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
10. kolo 11. 3. 2023
09:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
10. kolo 11. 3. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
11. kolo 25. 3. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc B*3x11
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
11. kolo 25. 3. 2023
00:00
SK UP BCM Olomouc B*3x11
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
12. kolo 15. 4. 2023
09:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
12. kolo 15. 4. 2023
11:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
TJ Sigma Hranice MIX
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
14. kolo 6. 5. 2023
00:00
TJ Sigma Hranice MIX
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 Středomoravský přebor 1 38
2019/20 Kvalifikace o postup na NF 2 2
2019/20 Středomoravský přebor 4 25
2018/19 Středomoravský přebor 5 24
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 5 37
2016/17 Oblastní přebor StM 4 20

články