BCM Olomouc B

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 10. 9. 2021
Marie Dosedělová
dosedelova.mar@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 10. 9. 2021
Lukáš Kapaňa
lukaskapana@seznam.cz
608771171

Trenér

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Mgr. Štěpán Válek
stepan.valek@email.cz
607 575 261

1. asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Mgr. Ondřej Zatloukal
nemcinar1@seznam.cz
777060150

Asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Kryštof Skula
krystof.skula@seznam.cz

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U Sportovní haly
779 00 Olomouc - Lazce

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Adam Bitomský 2011 10
Daniel Nita 2011 10
Matouš Kudláček 2011 10
Marek Švancara 2011 10
S Štěpán Faltýnek 2010 0 11
S Tomáš Vaca 2010 0 11
Tomáš Wykret 2011 10
Kryštof Kubík 2011 10
Martin Šiška 2011 10
Aleš Typner 2011 10
S Ondřej Škůrek 2010 0 11
S Patrik Vidrman 2010 0 11
Filip Kapaňa 2012 9
Niki Lauda 2011 10
Sebastian Truxa 2011 10
S Filip Sofka 2010 0 11
S Michael Vánský 2010 0 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 10. 2021
09:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc B*6x10
30
51
8
6
12
23
21
35
Základní část Review
1. kolo 16. 10. 2021
10:45
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc B*6x10
44
38
10
14
28
24
34
32
Základní část Review
2. kolo 6. 11. 2021
09:30
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BK Lipník MIX+3x10
Základní část Preview
2. kolo 6. 11. 2021
08:15
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BK Lipník MIX+3x10
Základní část Preview
3. kolo 4. 12. 2021
00:00
TJ Slavia Kroměříž MIX
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
3. kolo 4. 12. 2021
00:00
TJ Slavia Kroměříž MIX
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
4. kolo 18. 12. 2021
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
4. kolo 18. 12. 2021
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 29. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
5. kolo 29. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc A
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
6. kolo 12. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
STRABAG Zlín
Základní část Preview
6. kolo 12. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
STRABAG Zlín
Základní část Preview
7. kolo 26. 2. 2022
00:00
BK Lipník MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
7. kolo 26. 2. 2022
00:00
BK Lipník MIX+3x10
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
8. kolo 12. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
TJ Slavia Kroměříž MIX
Základní část Preview
8. kolo 12. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
TJ Slavia Kroměříž MIX
Základní část Preview
9. kolo 26. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
9. kolo 26. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc B*6x10
Základní část Preview
10. kolo 9. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
10. kolo 9. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc B*6x10
SK UP BCM Olomouc A
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 7 30