Pastelka U13G(ms)

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Organizační pracovník

od: 19. 8. 2011
František Chmela
chmela.basket@seznam.cz
326 722 666

Trenér

od: 6. 7. 2019
Lucie Adamcová
lucie.adamcova@itwautomotive.com

1. asistent trenéra

od: 6. 7. 2019
Lucie Kolářová
kolarova.luca@seznam.cz
732 285 233

Asistent trenéra

od: 6. 7. 2019
Tomáš Pangrác
tpangrac@seznam.cz

Adresa

Basket Pastelka MB z.s.
17.listopadu
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Eliška Zvercová 2007 147 15 14 9.1 4.2 0.7/2.1 33.3 1.0
Barbora Strnadová 2007 151 15 14 7.4 3.5 0.4/2.6 13.5 1.2
Eliška Adamcová 2008 144 14 14 5.6 2.2 1.1/2.6 43.2 0.3
Tereza Buriánková 2007 150 15 13 5.5 2.7 0.2/0.3 50.0 1.3
Aneta Devátá 2007 150 15 13 4.8 2.2 0.3/1.2 26.7 1.5
Renata Schulzová 2008 149 14 12 5.1 2.5 0.1/0.3 33.3 0.3
Barbora Kellerová 2007 148 15 12 4.2 1.8 0.5/1.2 42.9 0.9
Nella Zatloukalová 2007 151 15 14 3.4 1.6 0.3/1.1 25.0 0.9
Marie Anna Kubínová 2006 173 15 6 6.5 2.8 0.8/1.5 55.6 1.0
Tereza Traspeová 2006 151 16 8 3.8 1.9 0.0/0.6 0.0 0.3
Tereza Dvořáková 2007 150 15 14 1.9 0.9 0.1/0.4 33.3 0.6
Markéta Řezáčová 2007 149 15 12 1.7 0.5 0.7/1.1 61.5 0.7
Lucie Makovcová 2010 135 12 6 2.8 2.0 0.2/0.3 50.0 0.3
Linda Syrovátková 2007 147 14 7 1.7 0.7 0.3/0.6 50.0 0.4
Rozárka Nováková 2009 130 13 4 2.8 1.3 0.3/0.5 50.0 0.0
Eliška Gregorová 2008 130 13 12 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0 0.3
Barbora Adamcová 2011 130 11 8 1.1 0.5 0.1/0.8 16.7 0.0
Natálie Jožová 2009 12 4 2.3 1.0 0.3/0.5 50.0 0.0
Eliška Zemanová 2008 0 13 4 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0 0.0
Petra Bodláková 2008 163 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Sivach 2010 11 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Lencová 2008 180 14 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
25 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 18. 1. 2020 BerU13G 48:54 21 12/27 30.8% 18
67 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 18. 1. 2020 BerU13G 45:25 9 7/14 33.3% 3
16 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 23. 11. 2019 Sla U13G 29:36 16 4/13 23.5% 21
58 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 23. 11. 2019 Sla U13G 30:41 20 1/4 20% 9
41 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 10. 11. 2019 KlS U13G 41:69 31 7/16 30.4% 15
83 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 10. 11. 2019 KlS U13G 45:52 22 8/8 50% 10
15 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Domácí 9. 11. 2019 BASlov U13 90:5 43 4/5 44.4% 14
57 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Domácí 9. 11. 2019 BASlov U13 88:0 44 0/0 % 1
9 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 13. 10. 2019 Pří U13G 10:60 29 2/10 16.7% 3
51 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 13. 10. 2019 Pří U13G 10:107 53 1/5 16.7% 2
4 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Domácí 28. 9. 2019 BerU13G 67:34 27 13/11 54.2% 10
46 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Domácí 28. 9. 2019 BerU13G 53:32 23 7/10 41.2% 7
2 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 14. 9. 2019 BenU13G 33:24 12 0/12 0% 11
44 Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 (starší minižákyně U13) Hosté 14. 9. 2019 BenU13G 40:33 15 3/1 75% 8
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
7. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Preview
13. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Slaný U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Preview
10. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Preview
10. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
20
0
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
8. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Benešov U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Preview
8. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Benešov U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Preview
12. kolo
00:00
Basket Slovanka U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Preview
12. kolo
00:00
Basket Slovanka U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Preview
7. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Preview
13. kolo
00:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Slaný U13G
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Preview
1. kolo 14. 9. 2019
09:00
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
33
24
8
6
12
8
23
16
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
1. kolo 14. 9. 2019
11:00
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
40
33
18
10
32
20
38
28
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
2. kolo 28. 9. 2019
15:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BK Beroun U13G(ms)
53
32
13
6
29
15
43
23
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
2. kolo 28. 9. 2019
13:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BK Beroun U13G(ms)
67
34
22
6
38
12
56
18
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
3. kolo 13. 10. 2019
13:00
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
10
107
0
26
4
42
6
79
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
3. kolo 13. 10. 2019
11:00
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
10
60
6
10
6
29
10
44
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
5. kolo 9. 11. 2019
11:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
88
0
32
0
42
0
66
0
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
5. kolo 9. 11. 2019
09:00
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
90
5
21
0
60
3
66
5
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
14. kolo 10. 11. 2019
12:00
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
45
52
13
10
23
24
29
48
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
14. kolo 10. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
41
69
8
9
18
28
31
46
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
6. kolo 23. 11. 2019
13:30
BC Slaný U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
30
41
9
14
11
24
18
34
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
6. kolo 23. 11. 2019
10:30
BC Slaný U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
29
36
6
6
18
13
20
32
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review
9. kolo 18. 1. 2020
10:45
BK Beroun U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
45
25
12
3
23
12
35
22
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Review
9. kolo 18. 1. 2020
09:00
BK Beroun U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
48
54
16
11
34
22
40
35
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Review