Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 1. kolo 2
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
14. 9. 2019
09:00
SH Benešov Milan Rýdl
Václav Bartoš
33
24
8
6
12
8
23
16
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 1. kolo 1
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
24. 11. 2019
09:30
Sokolovna Jiří Pavýza
Michal Kamler
55
25
13
4
22
16
41
22
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 1. kolo 3
BK Beroun U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
15. 9. 2019
09:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Pavýza
136
18
32
6
64
6
90
18
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 2. kolo 6
BC Slaný U13G
TJ Sokol Kladno U13G
28. 9. 2019
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Michal Kamler
35
38
8
6
13
19
27
29
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 2. kolo 4
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BK Beroun U13G(ms)
28. 9. 2019
13:00
IX. základní škola Jiří Pavýza
Jaroslav Janovský
67
34
22
6
38
12
56
18
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 2. kolo 5
Basket Slovanka U13G(ms)
BC Benešov U13G
10. 11. 2019
14:30
ZŠ Hovorčovická Luděk Svoboda
Václav Bartoš
6
88
0
17
2
45
4
61
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 3. kolo 7
BC Benešov U13G
BC Slaný U13G
12. 10. 2019
11:00
SH Benešov Lenka Bočková
Milan Rýdl
61
30
13
13
29
17
44
26
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 3. kolo 9
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
13. 10. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Milan Rýdl
10
60
6
10
6
29
10
44
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 3. kolo 8
BK Beroun U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
11. 10. 2019
15:30
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Strnad
Klára Bodláková
65
33
10
14
34
18
50
28
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 4. kolo 11
BC Slaný U13G
BK Beroun U13G(ms)
3. 11. 2019
10:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Martin Orgoník
62
57
14
20
27
30
47
47
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 4. kolo 12
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov U13G
26. 10. 2019
10:00
Sokolovna Radek Šťavík
Michal Kamler
39
31
16
4
18
18
29
26
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 4. kolo 10
Basket Slovanka U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
17. 12. 2019
17:00
ZŠ Hovorčovická Lenka Bočková
Miloslav Jon
43
27
14
2
23
18
29
25
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 5. kolo 13
BK Beroun U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
9. 11. 2019
09:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Filip Hackl
52
54
11
11
20
28
35
40
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 5. kolo 14
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Slaný U13G
9. 11. 2019
09:00
ZŠ Březové Hory Pavel Strnad
Lucie Moravcová
4
117
0
34
0
56
0
93
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 5. kolo 15
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
9. 11. 2019
09:00
IX. základní škola Petr Frána
Michal Dub
90
5
21
0
60
3
66
5
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 6. kolo 18
BC Benešov U13G
BK Beroun U13G(ms)
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 6. kolo 17
TJ Sokol Kladno U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
23. 11. 2019
09:30
Sokolovna Radek Šťavík
116
19
22
6
54
12
76
15
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 6. kolo 16
BC Slaný U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
23. 11. 2019
10:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jiří Pavýza
29
36
6
6
18
13
20
32
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 7. kolo 20
Basket Pastelka MB U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 7. kolo 19
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Benešov U13G
14. 12. 2019
09:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Fedor Lysov
34
78
13
13
26
33
34
45
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 7. kolo 21
Basket Slovanka U13G(ms)
BC Slaný U13G
15. 12. 2019
13:30
ZŠ Hovorčovická Milan Rýdl
Michal Kamler
24
62
12
9
12
32
24
42
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 8. kolo 22
Basket Slovanka U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 8. kolo 23
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 8. kolo 24
ŠSK Příbram U13G(ms)
BK Beroun U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 9. kolo 26
BC Benešov U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 9. kolo 25
BK Beroun U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
18. 1. 2020
09:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jiří Pavýza
48
54
16
11
34
22
40
35
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 9. kolo 27
TJ Sokol Kladno U13G
BC Slaný U13G
8. 2. 2020
09:30
Sokolovna Jiří Veselý
Filip Hackl
57
53
25
11
27
22
50
37
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 10. kolo 30
Basket Pastelka MB U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 10. kolo 28
BC Slaný U13G
BC Benešov U13G
22. 2. 2020
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Petr Frána
60
30
15
8
29
16
39
25
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 10. kolo 29
Basket Slovanka U13G(ms)
BK Beroun U13G(ms)
18. 2. 2020
17:30
ZŠ Na Slovance Michal Dub
Petr Frána
38
35
9
10
14
17
22
29
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 11. kolo 31
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 11. kolo 32
BK Beroun U13G(ms)
BC Slaný U13G
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 11. kolo 33
BC Benešov U13G
TJ Sokol Kladno U13G
29. 2. 2020
09:00
SH Benešov Milan Rýdl
Josef Seidl
57
32
16
10
30
14
47
26
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 12. kolo 34
TJ Sokol Kladno U13G
BK Beroun U13G(ms)
Bude upřesněno
-
Sokolovna
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 12. kolo 35
BC Slaný U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 12. kolo 36
Basket Slovanka U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 13. kolo 37
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Slaný U13G
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 13. kolo 38
ŠSK Příbram U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 13. kolo 39
BK Beroun U13G(ms)
BC Benešov U13G
23. 11. 2019
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Stanislav Dvořák
Jakub Vampola
52
35
8
5
20
17
36
28
Review
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 14. kolo 40
BC Benešov U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 14. kolo 42
BC Slaný U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" 14. kolo 41
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
10. 11. 2019
10:00
Sokolovna Jan Machálek
Jiří Pavýza
41
69
8
9
18
28
31
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Pavelcová Sokol Kladno 15 20 1.0 14.6 6.2 0.2 1.7/3.6 47.2 1.8
Markéta Palánová Sad U13G 15 16 1.0 13.8 6.2 0.0 1.4/2.8 48.9 1.1
Karolína Burešová Sad U13G 15 13 1.0 16.1 6.7 0.1 2.5/4.8 50.8 1.2
Ema Sedlářová BAČelákU13G 15 13 1.0 16.0 7.5 0.0 1.1/2.6 41.2 0.7
Nela Borovičková Sad U13G 15 16 1.0 11.9 5.2 0.0 1.5/3.8 40.0 2.3
Markéta Burešová Sad U13G 15 14 1.0 13.1 6.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Klára Školová BerU13G 15 13 1.0 11.5 5.6 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.5
Darja Vassilyeva BerU13G 15 13 1.0 11.2 5.3 0.0 0.6/2.4 25.8 2.8
Karolína Marková Sla U13G 14 14 1.0 10.4 4.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.1
Natálie Nejmanová BAČelákU13G 15 13 1.0 10.5 4.5 0.0 1.4/3.1 45.0 1.5
Tereza Florianová BAČelákU13G 15 14 1.0 9.6 4.4 0.0 0.9/2.9 30.0 0.4
Eliška Zvercová Pas U13G 15 14 1.0 9.1 4.2 0.0 0.7/2.1 33.3 1.0
Valérie Strnadová Sad U13G 14 14 1.0 8.8 4.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Klára Nováková Sla U13G 14 12 1.0 9.4 4.2 0.0 1.1/2.8 38.2 0.8
Aneta Štvánová BerU13G 15 12 1.0 9.3 4.3 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.9
Karolína Mikovcová SokPečU13G(mix) 15 8 1.0 13.9 6.5 0.0 0.9/1.6 0.0* 0.8
Sára Štechová BerU13G 15 14 1.0 7.6 3.6 0.1 0.3/1.2 0.0* 0.8
Barbora Strnadová Pas U13G 15 14 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/2.6 13.5 1.2
Anna Červenková BenU13G 15 16 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.7
Johana Kučerová HB Basket 15 18 1.0 5.6 2.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 1.8
Kateřina Jakubcová BAČelákU13G 16 14 1.0 7.1 3.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Gábina Borovičková Sad U13G 15 16 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.2
Nikol Drahošová Sad U13G 15 8 1.0 12.1 6.0 0.0 0.1/1.6 0.0* 0.5
6 Beata Trnková BASlov U13 15 10 1.0 9.4 4.7 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.3
Jitka Keřková BAČelákU13G 15 12 1.0 7.8 3.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.6
Nikola Kvízová Sad U13G 14 12 1.0 7.8 3.4 0.0 0.9/2.0 45.8 0.6
Aneta Zahradníčková BenU13G 15 15 1.0 6.1 3.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Ondřej Petrák SokPečU13G(mix) 14 12 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.8
Nela Matušková BAČelákU13G 15 13 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.5
Klára Přindová Sad U13G 15 15 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/2.3 41.2 1.3
Jana Mouchová Sokol Kladno 15 20 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Kateřina Pánková Sad U13G 15 16 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
Natálie Havlínová Sla U13G 14 14 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/2.1 41.4 0.9
Barbora Podzimková BA Říč U13G 14 14 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.9
Květa Kvačková SokPečU13G(mix) 15 6 1.0 13.8 6.2 0.0 1.5/2.8 52.9 1.2
Jana Poláková Sla U13G 14 14 1.0 5.7 2.4 0.1 0.6/2.0 32.1 0.6
Barbora Slavíková BenU13G 14 14 1.0 5.6 2.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.6
Eliška Adamcová Pas U13G 14 14 1.0 5.6 2.2 0.0 1.1/2.6 43.2 0.3
Karolína Taušová Sla U13G 14 12 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.4
Tereza Buriánková Pas U13G 15 13 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Tereza Vaňáčová Pří U13G 15 12 1.0 5.7 2.4 0.2 0.3/1.2 0.0* 1.3
Lucie Pelikánová BenU13G 14 16 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Jana Holá Sad U13G 14 14 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
Anežka Kaštánková BerU13G 15 14 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.4
Linda Zahradníková Sokol Kladno 15 20 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.0
Eliška Vohradská Pří U13G 15 5 1.0 12.8 5.8 0.0 1.2/3.4 35.3 1.2
Jana Říhová BerU13G 16 14 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.2
Aneta Devátá Pas U13G 15 13 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Kristýna Sedláčková BenU13G 15 14 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Renata Schulzová Pas U13G 14 12 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Kamila Bečvářová SokPečU13G(mix) 15 6 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Anna Hrubiková BC Slaný 15 12 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.9
Martina Jahnátková BerU13G 14 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
Tereza Hajná BenU13G 15 14 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
38 Emma Alexandrová BASlov U13 15 10 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.0
Barbora Kellerová Pas U13G 15 12 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Nella Zatloukalová Pas U13G 15 14 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Tereza Hájková BAČelákU13G 14 8 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/1.5 0.0* 0.4
Adéla Šváchová BenU13G 14 14 1.0 3.2 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.4
Aneta Bohuslavová BAČelákU13G 13 7 1.0 6.1 3.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
Alisa Ragiňová Sokol Kladno 14 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.2
Dominika Marková Sad U13G 15 8 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.5
Anna Jiráčková BenU13G 15 16 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Marie Anna Kubínová Pas U13G 15 6 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.0
Nela Bártlová SokPečU13G(mix) 14 12 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Kristýna Veselá BerU13G 15 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.5
12 Karin Májová BASlov U13 15 4 1.0 8.5 4.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Loreta Krejčí BA Říč U13G 15 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Valentýna Vargová Sla U13G 15 12 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
Klára Koudelová Pří U13G 15 7 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.6
Esther Auma Osweto Sokol Kladno 14 11 1.0 2.8 1.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.0
Tereza Traspeová Pas U13G 16 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.3
30 Charlotte Chmelíková ČBrU13G 14 9 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.9 0.0* 0.6
Elen Vrzalová HBU13G(ms) 14 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.9
Lucie Málková BA Říč U13G 14 14 1.0 2.1 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.3
Tereza Bendová HBU13G(ms) 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.3
Nikola Turecká Sokol Kladno 15 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Tereza Herinková Sla U13G 14 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.8
Barbora Naxerová BA Říč U13G 14 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.5
Alice Nováková SokPečU13G(mix) 14 12 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Františka Kaštánková BerU13G 14 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.6
Barbora Čálková BA Říč U13G 13 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.2
Pavlína Pánková Sad U13G 15 12 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.2
Šárka Smítková BA Říč U13G 14 10 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.4 0.0* 0.7
Kateřina Dyrynková BerU13G 15 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Marie Brůnová HBU13G(ms) 13 4 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.0 62.5 1.5
Eliška Zdobinská Pří U13G 14 9 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Anna Marie Dědková SokPečU13G(mix) 15 12 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.2
Lenka Látalová BA Říč U13G 15 14 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Tereza Dvořáková Pas U13G 15 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
19 Tereza Hubáčková BASlov U13 14 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ema Červenková BenU13G 15 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Kateřina Vacková BA Říč U13G 14 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Vanessa Demská BenU13G 15 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Tereza Vaňková Sad U13G 15 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
Hannah Staedtler BerU13G 12 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Kristýna Kudrnová BAČelákU13G 15 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 5 1.0 4.8 1.6 0.2 1.0/1.2 0.0* 0.8
Barbora Ota Urbanová HBU13G(ms) 14 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Aneta Širancová BAČelákU13G 14 9 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
Klára Slunečková HB Basket 15 9 1.0 2.4 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.8
3 Jana Havránková ČBrU13G 14 10 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Tereza Litvová Sla U13G 14 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
18 Anna Uchytilová BASlov U13 13 2 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Markéta Řezáčová Pas U13G 15 12 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.7
Emma Čamborová BA Říč U13G 14 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.6
9 Barbora Fořtová ČBrU13G 16 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
Justýna Šmerdová Pří U13G 15 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
10 Jasmína Pekníková BASlov U13 15 6 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Laura Grzonka Sla U13G 13 7 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
19 Šárka Bláhová ČBrU13G 14 9 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.9
Jan Senohrábek SokPečU13G(mix) 14 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Aneta Hrdličková HBU13G(ms) 14 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Anna Ulčová Sad U13G 15 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Tereza Mišiková Sla U13G 14 14 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.3
Lucie Makovcová Pas U13G 12 6 1.0 2.8 2.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Eliška Fialová BerU13G 14 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Adéla Pitráková HB Basket 15 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.6
Tereza Kleplová BenU13G 14 14 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Lucie Hoznauerová SokPečU13G(mix) 14 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Kopková HBU13G(ms) 14 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
48 Julie Kulvajtová ČBrU13G 12 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.6
10 Tereza Nekolná ČBrU13G 15 6 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.5
2 Anna Horová ČBrU13G 14 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Ema Hervertová BerU13G 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Erika Mikulcová Sokol Kladno 14 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Barbora Kolářová HBU13G(ms) 13 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Michaela Čápová SokPečU13G(mix) 15 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
14 Nikol Hakrová BASlov U13 14 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Anna Julia Moreira HB Basket 15 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.3
Natálie Žížalová BenU13G 15 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.4
Stela Cinibulková Sokol Kladno 14 15 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Veronika Přenosilová Sad U13G 14 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Valerie Chocholatá SokPečU13G(mix) 14 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Andrea Šťastná ČBrU13G 14 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.3
Karolína Šmatláková Pří U13G 13 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.3
23 Tereza Hochmannová BASlov U13 15 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/1.0 0.0* 0.9
Kateřina Hájková Sad U13G 14 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.0
Radka Chrenková BASlov U13 14 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
25 Valentýna Hladíková ČBrU13G 15 4 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/1.5 0.0* 1.3
Michaela Raffayová BerU13G 14 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
26 Charlotte Skallová BASlov U13 14 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Linda Syrovátková Pas U13G 14 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.4
28 Klaudie Jahodářová ČBrU13G 14 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Rozárka Nováková Pas U13G 13 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Lenka Klokočníková Sad U13G 14 5 1.0 2.2 0.6 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.4
Barbora Navrátilová HBU13G(ms) 14 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Sára Slavíčková BA Říč U13G 14 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/3.0 25.0 1.0
Barbora Dudová BA Říč U13G 15 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Emma Brettová Pří U13G 15 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.7
9 Ema Konvičná BASlov U13 14 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
16 Kateřina Kubelková ČBrU13G 14 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Eliška Gregorová Pas U13G 13 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Jožová Pas U13G 12 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Ema Sochůrková BenU13G 15 9 1.0 1.0 0.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.4
Barbora Adamcová Pas U13G 11 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.0
Eliška Rambousková Pří U13G 14 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.8
Kristýna Přenosilova Sad U13G 14 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.2
Rozálie Ježková BerU13G 14 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Jungová BerU13G 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Barbora Žemlová BA Říč U13G 15 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Kateřina Hvězdová KlS U13G 14 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
24 Ema Herichová BASlov U13 14 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Pavla Kratochvílová Sokol Kladno 15 8 1.0 0.9 0.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.3
34 Arlinda Mustafa BASlov U13 14 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
2 Nela Kupčíková BASlov U13 14 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Nikol Marková TJ Sokol Nusle 14 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Eliška Zemanová Pas U13G 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leonie Šlajerová Sad U13G 15 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Veronika Myšková BA Říč U13G 14 11 1.0 0.5 0.1 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.3
20 Natálie Hofmanová BASlov U13 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Viktorie Michalovová BA Říč U13G 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktorie Papírníková BenU13G 14 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tereza Školová BerU13G 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Veronika Dvorská BC Benešov 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.7
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Anna Veselá BASlov U13 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
41 Zoe Prantlová BASlov U13 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Trajhanová SokPečU13G(mix) 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Bartůňková Pří U13G 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Emily Gruzdzová Pří U13G 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Olga Pacáková BAČelákU13G 14 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lenka Starostová BenU13G 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Aneta Tůmová SokPečU13G(mix) 14 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
33 Lucie Vorlická ČBrU13G 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Zuzana Marešová Pří U13G 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Alice Zahradníková KlS U13G 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sophie Svobodová BenU13G 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Roubalová BerU13G 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.5
24 Kateřina Toušová ČBrU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Eliška Čadková Pří U13G 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Sára Valdmanová Sokol Kladno 14 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Tereza Kondratievová BASlov U13 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Adéla Nováková TJ Sokol Nusle 14 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Adéla Kurková Sad U13G 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Marie Choutková HBU13G(ms) 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Ellen Bozděchová KlS U13G 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Sára Pozníčková HBU13G(ms) 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Hana Hejnicová BAČelákU13G 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Kasíková BAČelákU13G 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Opatrná Sokol Kladno 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Mrázková BAČelákU13G 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Apolena Jeníková Pří U13G 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Kateřina Kleinová BC Benešov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
16 Lian Al Taji BASlov U13 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anna Petraturová ČBrU13G 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ema Hájková BA Říč U13G 14 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Rozálie Žížalová BC Benešov 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Lovětínská ČBrU13G 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
28 Irena Soukupová BASlov U13 14 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Amálie Čaplyginová BA Říč U13G 14 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Gabriela Holovská BAČelákU13G 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vaďurová Pří U13G 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Anna Perglová KlS U13G 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
Petra Klazarová Sad U13G 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
27 Sára Manová ČBrU13G 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Klaudie Kolbabová BC Benešov 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adina Urbanová SokPečU13G(mix) 13 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Beáta Klimešová BenU13G 14 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Denisa Martínková SokPečU13G(mix) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Procházková BA Říč U13G 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
25 Matylda Šenkýřová BASlov U13 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Slaninová BenU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Sivach Pas U13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Cienciala SokPečU13G(mix) 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Opálková KlS U13G 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
29 Viktorie Baslová BASlov U13 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Helešicová Pří U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Holásková KlS U13G 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Taylor Earl KlS U13G 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Denisa Rokosová BASlov U13 14 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Barbora Hájková Sad U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Žeravová Pří U13G 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Denisa Kalousová Basket Slovanka 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Cibulková ČBrU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Wimmerová Pří U13G 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Dalie Dvořáková BerU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Padevětová KlS U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Vágnerová Sla U13G 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofie Salehová HBU13G(ms) 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Palánová BASlov U13 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Vondrušková BenU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Fejfarová SokPečU13G(mix) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kupsová BC Benešov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Tůmová BenU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dagmar Fialová BenU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Košnarová Sad U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Staňková Sad U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Pospíšilová BC Slaný 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Suchopárková Sla U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Salabová BC Slaný 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Komani HB Basket 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kejdová SokPečU13G(mix) 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Svatušková SokPečU13G(mix) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Rybková BenU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Popelková BASlov U13 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Jindráková BASlov U13 14 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Natálie Hejčová BC Slaný 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Oktábcová Pří U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Uhríková Pří U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Krausová HB Basket 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kovářová ČBrU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viola Vebrová ČBrU13G 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Huptychová KlS U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Bodláková Pas U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kačengová BenU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Colová Sad U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Srbová BenU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kliková BA Říč U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kadlecová KlS U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Kounovská KlS U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Lapuníková KlS U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hoznauerová SokPečU13G(mix) 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Adriana Kořínková BASlov U13 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thea Kratochvílová HBU13G(ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Dočekalová HBU13G(ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Urbanová Sla U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Lišková HBU13G(ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Sejvalová HBU13G(ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Vlčková BASlov U13 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michala Maršíčková BenU13G 15 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Jolana Tomášková BAČelákU13G 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Beáta Bohuslavová BAČelákU13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Vendula Zemanová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Lencová Pas U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Kůstková BA Říč U13G 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Burešová BA Říč U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozárie Petráková BA Říč U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Stefanidesová Pří U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Drábková Sokol Kladno 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kovářová BC Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Thao My Nguyenová Basket Slovanka 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tereza Pavelcová Sokol Kladno 15 35 17 1 5 4
Markéta Palánová Sad U13G 15 0 0 0
Karolína Burešová Sad U13G 15 0 0 0 0 0
Ema Sedlářová BAČelákU13G 15 0 0 0
Nela Borovičková Sad U13G 15 0 0 0 0
Markéta Burešová Sad U13G 15 0 0 0
Klára Školová BerU13G 15 0 0 0
Darja Vassilyeva BerU13G 15 22 10 0 2 5
Karolína Marková Sla U13G 14 0 0 0
Natálie Nejmanová BAČelákU13G 15 0 0 0 0
Tereza Florianová BAČelákU13G 15 0 0 0
Eliška Zvercová Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Valérie Strnadová Sad U13G 14 0 0 0 0
Klára Nováková Sla U13G 14 0 0 0 0 0
Aneta Štvánová BerU13G 15 0 0 0 0 0
Karolína Mikovcová SokPečU13G(mix) 15 0 0 0 0
Sára Štechová BerU13G 15 0 0 0 0 0
Barbora Strnadová Pas U13G 15 0 0 0
Anna Červenková BenU13G 15 0 0 0 0 0
Johana Kučerová HB Basket 15 10 5 0 0 3
Kateřina Jakubcová BAČelákU13G 16 23 11 0 2 2
Gábina Borovičková Sad U13G 15 0 0 0
Nikol Drahošová Sad U13G 15 0 0 0
6 Beata Trnková BASlov U13 15 0 0 0
Jitka Keřková BAČelákU13G 15 18 9 0 3 3
Nikola Kvízová Sad U13G 14 0 0 0 0 0
Aneta Zahradníčková BenU13G 15 0 0 0 0 0
Ondřej Petrák SokPečU13G(mix) 14 21 10 0 1 3
Nela Matušková BAČelákU13G 15 0 0 0 0 0
Klára Přindová Sad U13G 15 0 0 0 0 0
Jana Mouchová Sokol Kladno 15 17 8 0 2 4
Kateřina Pánková Sad U13G 15 0 0 0 0 0
Natálie Havlínová Sla U13G 14 0 0 0 0 0
Barbora Podzimková BA Říč U13G 14 16 8 0 2 4
Květa Kvačková SokPečU13G(mix) 15 0 0 0
Jana Poláková Sla U13G 14 0 0 0 0 0
Barbora Slavíková BenU13G 14 12 6 0 3 2
Eliška Adamcová Pas U13G 14 0 0 0 0 0
Karolína Taušová Sla U13G 14 0 0 0 0 0
Tereza Buriánková Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Tereza Vaňáčová Pří U13G 15 0 0 0 0 0
Lucie Pelikánová BenU13G 14 12 6 0 2 3
Jana Holá Sad U13G 14 0 0 0 0 0
Anežka Kaštánková BerU13G 15 0 0 0 0 0
Linda Zahradníková Sokol Kladno 15 8 4 0 1 3
Eliška Vohradská Pří U13G 15 0 0 0
Jana Říhová BerU13G 16 16 8 0 1 3
Aneta Devátá Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Kristýna Sedláčková BenU13G 15 0 0 0 0 0
Renata Schulzová Pas U13G 14 0 0 0 0 0
Kamila Bečvářová SokPečU13G(mix) 15 0 0 0 0 0
Anna Hrubiková BC Slaný 15 15 6 0 3 2
Martina Jahnátková BerU13G 14 12 6 0 2 2
Tereza Hajná BenU13G 15 0 0 0 0 0
38 Emma Alexandrová BASlov U13 15 0 0 0 0 0
Barbora Kellerová Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Nella Zatloukalová Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Tereza Hájková BAČelákU13G 14 0 0 0 0
Adéla Šváchová BenU13G 14 9 4 1 3 2
Aneta Bohuslavová BAČelákU13G 13 0 0 0
Alisa Ragiňová Sokol Kladno 14 20 10 0 5 4
Dominika Marková Sad U13G 15 0 0 0 0
Anna Jiráčková BenU13G 15 0 0 0 0 0
Marie Anna Kubínová Pas U13G 15 0 0 0 0 0
Nela Bártlová SokPečU13G(mix) 14 0 0 0 0 0
Kristýna Veselá BerU13G 15 0 0 0 0 0
12 Karin Májová BASlov U13 15 0 0 0 0 0
Loreta Krejčí BA Říč U13G 15 10 4 0 2 4
Valentýna Vargová Sla U13G 15 0 0 0 0 0
Klára Koudelová Pří U13G 15 0 0 0 0 0
Esther Auma Osweto Sokol Kladno 14 16 8 0 2 3
Tereza Traspeová Pas U13G 16 0 0 0 0 0
30 Charlotte Chmelíková ČBrU13G 14 11 5 0 2 1
Elen Vrzalová HBU13G(ms) 14 0 0 0 0 0
Lucie Málková BA Říč U13G 14 4 2 0 0 5
Tereza Bendová HBU13G(ms) 14 0 0 0 0
Nikola Turecká Sokol Kladno 15 9 4 0