Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 1. kolo 2
TJ Sokol Kladno U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
30. 9. 2017
09:00
12. ZŠ Rozdělov Radek Šťavík
Jan Týř
42
41
11
6
21
24
28
33
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 1. kolo 3
Basket Říčany z.s.U13G
BC Slaný U13G
1. 10. 2017
09:00
Sportovní hala Říčany Michal Kocián
Pavel Koudela
44
77
17
17
25
45
37
57
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 1. kolo 1
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
30. 9. 2017
15:00
tělocvična sportovní Gymnázium Pavlína Bartoňová
115
23
24
5
48
11
77
19
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 2. kolo 6
HB Basket U13G(ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
14. 10. 2017
11:30
SK Aritma Praha 8
102
2
25
4
50
8
73
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 2. kolo 4
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Říčany z.s.U13G
14. 10. 2017
12:30
ZŠ Na Výsluní Eliška Marečková
Jan Machálek
57
14
16
1
33
4
47
8
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 2. kolo 5
Basket Slovanka U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
14. 10. 2017
13:00
ZVŠ Mochovská Praha 15
68
4
16
10
35
15
55
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 3. kolo 9
BC Slaný U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
29. 10. 2017
09:30
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Jan Týř
33
30
5
11
9
17
21
24
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 3. kolo 8
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
22. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Říčany Petr Buršík
Pavel Strnad
41
38
7
6
11
15
25
27
34
34
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 3. kolo 7
TJ Sokol Kladno U13G
HB Basket U13G(ms)
26. 10. 2017
16:00
Sokolovna Jan Týř
77
22
10
8
34
10
53
16
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 4. kolo 11
HB Basket U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
11. 11. 2017
12:00
SK Aritma Praha 21
36
9
6
11
18
17
26
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 4. kolo 12
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
11. 11. 2017
12:45
tělocvična sportovní Gymnázium Pavlína Bartoňová
Šárka Bičíková
43
31
24
6
30
16
27
37
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 4. kolo 10
Basket Slovanka U13G(ms)
BC Slaný U13G
11. 11. 2017
14:00
ZVŠ Mochovská Praha 17
42
2
10
10
27
16
34
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 5. kolo 14
BC Slaný U13G
HB Basket U13G(ms)
25. 11. 2017
09:30
Víceúčelová sportovní hala Jan Týř
62
31
8
10
26
18
38
31
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 5. kolo 15
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
25. 11. 2017
13:00
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Pazourek
Radek Šťavík
50
27
16
4
22
9
35
18
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 5. kolo 13
Basket Říčany z.s.U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
25. 11. 2017
17:00
Sportovní hala Říčany Martin Křešťák
33
58
8
8
12
32
25
42
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 6. kolo 18
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Říčany z.s.U13G
9. 12. 2017
09:00
12. ZŠ Rozdělov Michal Dub
Jaroslav Pazourek
68
22
18
10
40
16
52
18
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 6. kolo 17
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BC Slaný U13G
9. 12. 2017
10:00
tělocvična sportovní Gymnázium Pavlína Bartoňová
68
29
27
4
37
17
51
21
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 6. kolo 16
HB Basket U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
9. 12. 2017
13:15
SK Aritma Praha 20
51
17
4
25
9
34
16
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 7. kolo 20
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
6. 1. 2018
12:30
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Petr Vávra
63
23
16
7
30
10
48
15
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 7. kolo 21
Basket Slovanka U13G(ms)
HB Basket U13G(ms)
12. 12. 2017
16:00
ZŠ Hovorčovická
46
29
12
6
26
12
36
16
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 7. kolo 19
BC Slaný U13G
TJ Sokol Kladno U13G
21. 3. 2018
17:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
46
38
12
8
22
17
40
27
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 8. kolo 24
BC Slaný U13G
Basket Říčany z.s.U13G
20. 1. 2018
09:30
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Jan Týř
77
38
19
6
35
21
62
25
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 8. kolo 22
Basket Slovanka U13G(ms)
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
28. 1. 2018
10:00
ZVŠ Mochovská Praha 39
44
12
8
21
22
30
28
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 8. kolo 23
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
20. 1. 2018
10:00
ZŠ Na Výsluní Karel Martínek
Patricie-Anna Reitzová
50
34
4
11
21
15
28
29
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 9. kolo 26
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
8. 4. 2018
09:00
12. ZŠ Rozdělov Lucie Moravcová
Radek Šťavík
53
28
20
8
34
10
43
20
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 9. kolo 25
Basket Říčany z.s.U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
18. 3. 2018
10:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Martin Křešťák
37
54
6
7
13
28
19
45
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 9. kolo 27
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
HB Basket U13G(ms)
8. 4. 2018
14:00
tělocvična sportovní Gymnázium Anežka Holubová
Pavlína Bartoňová
51
37
9
7
29
14
39
29
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 10. kolo 30
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Slaný U13G
17. 2. 2018
09:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Martin Koudela
59
50
20
13
28
27
44
37
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 10. kolo 29
Basket Slovanka U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
25. 2. 2018
09:30
ZVŠ Mochovská Praha
38
33
11
12
23
18
38
24
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 10. kolo 28
HB Basket U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
12. 3. 2018
16:00
sportovní hala Zličín 26
54
4
18
9
26
19
42
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 11. kolo 32
Basket Říčany z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
15. 4. 2018
09:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Eliška Marečková
19
57
8
25
12
37
13
49
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 11. kolo 33
TJ Sokol Kladno U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
4. 3. 2018
10:00
12. ZŠ Rozdělov Jan Týř
Petr Frána
37
35
10
3
23
15
29
25
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 11. kolo 31
BC Slaný U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
18. 3. 2018
15:15
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Jan Týř
41
22
7
4
19
12
24
17
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 12. kolo 34
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
Basket Říčany z.s.U13G
17. 3. 2018
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium
76
21
18
8
34
17
58
19
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 12. kolo 36
Basket Slovanka U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
17. 3. 2018
10:00
ZVŠ Mochovská Praha 24
46
4
9
8
21
16
33
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 12. kolo 35
HB Basket U13G(ms)
BC Slaný U13G
17. 3. 2018
14:00
SK Aritma Praha 35
56
5
11
15
27
24
42
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 13. kolo 37
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
24. 3. 2018
09:00
ZŠ Na Výsluní Petr Vávra
31
23
4
8
14
10
20
19
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 13. kolo 38
BC Slaný U13G
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
14. 4. 2018
09:30
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Tejček
Michal Dub
50
29
10
10
23
12
34
25
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 13. kolo 39
Basket Říčany z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
14. 4. 2018
18:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Eliška Marečková
40
64
14
22
23
30
25
48
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 14. kolo 40
TJ Sokol Kladno U13G
BC Slaný U13G
7. 4. 2018
09:00
12. ZŠ Rozdělov Lucie Moravcová
Radek Šťavík
45
44
14
17
25
27
33
32
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 14. kolo 41
BK Studánka Pardubice U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
15. 4. 2018
14:00
tělocvična sportovní Gymnázium Pavlína Bartoňová
David Schmidt
35
59
8
25
10
35
14
55
Review
Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" 14. kolo 42
HB Basket U13G(ms)
Basket Slovanka U13G(ms)
7. 4. 2018
16:00
SK Aritma Praha 32
37
12
10
20
14
26
30
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Emma Franková Sad U13G 17 22 1.0 15.6 6.8 0.0 1.9/2.8 67.7 1.6
Nikola Caňkářová Sad U13G 17 21 1.0 13.8 6.3 0.0 1.2/2.2 53.2 1.0
Kateřina Chodorová Sla U13G 17 22 1.0 11.8 5.2 0.0 1.5/3.0 47.8 1.8
Magdaléna Neradová Sla U13G 17 26 1.0 8.6 3.8 0.0 1.1/3.5 31.1 1.7
Julie Pilařová KlS U13G 15 21 1.0 10.2 5.0 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.4
Agáta Martínková BK Stud.Pard.U13G 17 18 1.0 10.5 5.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.5
Viktorie Strnadová Sad U13G 17 20 1.0 9.5 4.0 0.1 1.3/2.5 53.1 1.1
Tereza Nováková Sla U13G 16 20 1.0 9.0 4.2 0.0 0.7/2.1 34.1 1.4
Alice Kinclová Sla U13G 17 26 1.0 6.8 3.0 0.0 0.7/2.2 31.0 1.8
7 Dominika Paurová Pas U13G 17 10 1.0 17.4 7.2 0.3 2.1/3.9 53.8 2.1
Marie Holá Sad U13G 17 21 1.0 8.0 3.5 0.0 0.9/1.3 0.0* 0.7
Nikola Večeřová KlS U13G 16 28 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.5
Simona Pazourková BK Stud.Pard.U13G 17 15 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.7 50.0 1.6
Anja Válková BK Stud.Pard.U13G 17 12 1.0 13.2 6.4 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.8
Natálie Jeníková Sad U13G 17 16 1.0 9.8 4.3 0.1 0.9/2.0 46.9 1.9
Daniela Albrechtová NusU13G 16 18 1.0 8.7 4.1 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.4
Tereza Klečková Pod U13G(ms) 18 18 1.0 8.6 3.8 0.0 1.0/2.8 36.0 2.7
Natali Gruntová Sad U13G 17 19 1.0 7.7 3.5 0.0 0.6/2.4 26.7 1.1
Klára Seidlová BA Říč U13G 16 22 1.0 6.6 2.6 0.0 1.3/3.7 35.4 1.5
Michaela Vlková BK Stud.Pard.U13G 16 18 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.2
Lucie Černá Pod U13G(ms) 17 20 1.0 6.9 3.2 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Barbora Krausová Kol U13G 17 16 1.0 8.3 3.6 0.0 1.1/2.7 39.5 1.6
Aneta Pavlicová NusU13G 16 18 1.0 7.2 3.1 0.0 1.1/2.5 42.2 1.1
Petra Havlínová Sla U13G 17 24 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/2.8 27.3 2.1
33 Lucie Kerdová Pas U13G 17 18 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
Denisa Dřímalová BA Říč U13G 17 25 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
Zuzana Müllerová BA Říč U13G 17 17 1.0 7.2 3.2 0.0 0.7/2.2 31.6 1.5
Simona Králová KlS U13G 16 25 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Barbora Svobodová BK Stud.Pard.U13G 17 8 1.0 14.6 7.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Nikola Kotašková BK Stud.Pard.U13G 16 12 1.0 9.7 4.3 0.0 1.0/2.4 41.4 0.7
Nela Fialová Pod U13G(ms) 18 19 1.0 6.0 2.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.6
Hana Vaňourková TJ Sokol Nusle 16 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.0
Amálie Jágrová BA Říč U13G 16 25 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.0
19 Aneta Příbrská Sokol Kladno 17 22 1.0 4.4 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Kateřina Tauchmanová BSK Jič.U13 17 8 1.0 11.5 4.9 0.1 1.4/3.8 36.7 2.1
Adéla Bernáthová HBU13G(ms) 16 16 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.8
55 Veronika Cyrany Pas U13G 17 18 1.0 4.9 2.2 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.1
Denisa Marková BASlov U13 17 19 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Karolína Tomanová BK Stud.Pard.U13G 17 18 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
22 Tereza Fadrhoncová Pas U13G 17 21 1.0 4.1 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
77 Petra Kubicová Pas U13G 16 16 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Klára Čižinská Kol U13G 17 13 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.5
Valentýna Pekárková BK Stud.Pard.U13G 17 20 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.1
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 19 1.0 4.0 1.1 0.4 0.8/2.1 38.5 3.2
Sandra Bukačová Kol U13G 16 12 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Barbora Leopoldová Pod U13G(ms) 17 16 1.0 4.7 1.9 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.1
Nikola Samcová Sla U13G 17 13 1.0 5.8 2.6 0.0 0.5/2.1 25.9 0.9
Alžběta Rýcová BA Říč U13G 17 22 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Linda Petrželková Pod U13G(ms) 17 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Tereza Hamplová Pod U13G(ms) 16 20 1.0 3.7 1.3 0.0 1.1/2.8 38.2 1.3
Adéla Pluchová Sla U13G 17 24 1.0 3.0 1.2 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Adéla Stindlová BSK Jič.U13 16 10 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/2.9 20.7 1.9
Klaudie Jarkovská Pod U13G(ms) 17 20 1.0 3.5 1.6 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.6
Eva Salačová HBU13G(ms) 17 17 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
14 Zuzana Vlasáková Pas U13G 17 20 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Daniela Němcová BK Stud.Pard.U13G 16 11 1.0 5.8 2.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.3
Karina Jirsáková Pod U13G(ms) 16 19 1.0 3.2 1.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Tereza Tůmová BK Stud.Pard.U13G 16 14 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.2
Klára Dvořáková Sla U13G 16 12 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 17 13 1.0 4.5 2.2 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.5
Marika Rýdlová BA Říč U13G 16 15 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/2.0 26.7 0.9
Ema Freitas Lopesová TJ Sokol Nusle 17 18 1.0 3.1 1.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Tereza Zahradníková BSK Jič.U13 17 16 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.6
26 Katka Rulcová Pas U13G 16 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
32 Emma Suchá Pas U13G 17 15 1.0 3.6 1.6 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.9
Klára Novotná BK Stud.Pard.U13G 17 18 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Turazová KlS U13G 15 21 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.2
23 Kateřina Smutná Pas U13G 16 19 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 22 1.0 2.3 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Barbora Puchnerová Kol U13G 18 10 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.6
Lenka Kovandová HBU13G(ms) 17 18 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/1.2 0.0* 0.3
Ema Janoušková HBU13G(ms) 16 13 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Simona Dohaničová Kol U13G 17 13 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
14 Aneta Procházková Sokol Kladno 17 14 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
Štěpánka Láníková BSK Jič.U13 17 8 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.4
Michaela Košátková NusU13G 16 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Zuzana Zderadičková BK Stud.Pard.U13G 16 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.6
6 Bibiana Benešová Pas U13G 16 22 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Lucie Všetečková BSK Jič.U13 17 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.0
Veronika Hanyšová BSK Jič.U13 17 12 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.8
Markéta Šafránková HB Basket B 17 10 1.0 4.3 1.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.2
Eliška Chalupová HBU13G(ms) 16 22 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
1 Aneta Stojková Pas U13G 17 22 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Adéla Folprechtová BSK Jič.U13 16 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/3.0 38.9 0.3
Barbora Synková NusU13G 16 15 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Nikola Chmelíková BSK Jič.U13 17 8 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
11 Ema Sojková Sokol Kladno 17 12 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.8 0.0* 0.8
Adéla Ryšavá HBU13G(ms) 15 11 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/2.5 48.1 2.0
Anna Gollová BSK Jič.U13 16 8 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
Natálie Pospíšilová HBU13G(ms) 16 8 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/4.0 25.0 1.9
Amálie Štenclová HBU13G(ms) 16 6 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.7 36.4 0.2
13 Iveta Dalecká Pas U13G 16 17 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
7 Natalie Amy Reitzová Basket Slovanka 17 16 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.3
Klára Cehulová BK Stud.Pard.U13G 17 16 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 18 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Jaroslava Svobodová BA Říč U13G 17 13 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Natálie Flaxová BSK Jič.U13 15 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Natálie Novotná KlS U13G 16 28 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Edita Šťávová Pod U13G(ms) 16 7 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.6
Alžběta Šebelová Sokol Kladno 17 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Tereza Červencová BK Brandýs n.L. 16 14 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.8
Linda Foučková Sad U13G 16 18 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Hana Valíšková BSK TJ Jičín 16 8 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Josefína Šístková BK Brandýs n.L. 17 12 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
Alexandra Řepková BA Říč U13G 17 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.5
Eliška Cvrčková BSK Jič.U13 15 8 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/2.5 35.0 0.8
15 Gabriela Košťálová Sokol Kladno 17 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.7
Eliška Dudková Pod U13G(ms) 16 9 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.7
Lucka Smítková BA Říč U13G 15 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Adéla Měšťanová BSK Jič.U13 16 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.1
Denisa Ježková BSK Jič.U13 16 8 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.4
Viktorie Klemová BK Stud.Pard.U13G 17 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.0
Oleksandra Martysh NusU13G 15 10 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Michaela Kučerová Sla U13G 17 22 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
12 Adéla Pangrácová Pas U13G 16 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Andrea Červencová BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.9
Lucie Filipová HBU13G(ms) 15 16 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Eliška Červená Sla U13G 16 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.8
25 Alžběta Šulcová Pas U13G 17 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Rozálie Ostertagová BA Říč U13G 16 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.4
Petra Nedbalá Basket Poděbrady 17 5 1.0 4.6 1.2 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.4
16 Tereza Traspeová Pas U13G 16 10 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.5
Aneta Arnoštová HBU13G(ms) 16 7 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Kateřina Janstová Kol U13G 16 5 1.0 4.4 1.6 0.0 1.2/2.8 42.9 0.6
Šarlota Martincová Pod U13G(ms) 16 13 1.0 1.7 0.6 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.6
Karolína Popovičová KlS U13G 16 26 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Jana Liakou NusU13G 15 14 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Claudie Štroblová BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.4
22 Rozálie Hacklová Sokol Kladno 16 12 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.7
Šárka Kvítková HBU13G(ms) 15 20 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Lenka Vančová Sla U13G 15 19 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Marie Rene Janku TJ Sokol Nusle 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.0
Alžběta Lejsková BK Stud.Pard.U13G 16 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
16 Hana Machalíková Sokol Kladno 16 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Markéta Hviščová KlS U13G 17 16 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
99 Pavlína Matějková Pas U13G 16 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
Anna Chvojková Pod U13G(ms) 14 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marie Anna Kubínová Pas U13G 15 13 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Eliška Kuchaříková HBU13G(ms) 15 22 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Kateřina Rulcová BK Stud.Pard.U13G 16 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/3.0 16.7 2.3
Lucie Zachovalová BSK Jič.U13 15 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
10 Veronika Hviščová Sokol Kladno 17 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Anna Marie Hůlová Sla U13G 17 22 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
15 Bára Pangrácová Pas U13G 16 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Höfinghoffová BA Říč U13G 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.7
Kateřina Drunecká Sla U13G 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Tereza Böhmová BA Říč U13G 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.0
Aneta Stejskalová BK Stud.Pard.U13G 16 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Kateřina Lhotáková BSK Jič.U13 15 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.3
Magdalena Danysová BSK Jič.U13 16 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adéla Tůmová NusU13G 16 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Michala Kopecká Kol U13G 16 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Barbora Kozáková NusU13G 15 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Alesandra Sidoryková NusU13G 16 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Andrea Matoušová BSK Jič.U13 16 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Barbora Siveková BA Říč U13G 16 8 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Martina Kopecká HBU13G(ms) 15 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
Šárka Pečinková BK Stud.Pard.U13G 16 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Anna Pravdová BSK Jič.U13 16 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Veronika Janků BSK Jič.U13 15 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Ella Drahoňovská BSK Jič.U13 15 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nikita Jetmarová BA Říč U13G 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Rozárie Mašková HB Basket B 16 6 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.8
Eliška Hrdá BSK Jič.U13 17 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 17 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Karolína Tichá BSK Jič.U13 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Bára Hlaváčková BSK Jič.U13 17 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Markéta Kodetová BK Stud.Pard.U13G 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Johana Kučerová HBU13G(ms) 15 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Anežka Doležalová BK Stud.Pard.U13G 16 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Hana Sedláčková Bra U13G 15 13 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Sofie Šturmová TJ Sokol Nusle 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Adéla Jandurová BSK Jič.U13 15 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
24 Lucie Veselá Sokol Kladno 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Denisa Vítová BSK Jič.U13 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Simona Krausová HBU13G(ms) 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Karolína Ženatá BSK Jič.U13 16 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
10 Tereza Straková Pas U13G 17 16 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Anna Tóthová NusU13G 16 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Emílie Mužná BSK Jič.U13 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Janella Nyaboke Růžičková BA Říč U13G 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Valentýna Elisabeth Kejzralová BSK Jič.U13 17 12 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.2
Dominika Francová TJ Sokol Nusle 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Babáková BSK Jič.U13 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Amálie Ondráčková Pas U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vacková Pod U13G(ms) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Dymáková BK Stud.Pard.U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Soukalová Sad U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Bartošová BSK Jič.U13 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vomáčková BSK Jič.U13 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Černá BA Říč U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Hančová Kol U13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Silvie Šenkeříková Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Mejzlíková BSK Jič.U13 16 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Pavelcová KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Pavelková BK Studánka Pardubic 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Antonová BK Studánka Pardubic 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bečvářová Pod U13G(ms) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vurmová Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Anna Sommerová BA Říč U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Veronika Sekerová Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Brázdilová Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Andltová Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Beránková NusU13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Kateřina Šimonová Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hudečková TJ Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lucie Čížková Pas U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Opravilová HB Basket B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Janoušková HB Basket B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Apolena Ulčová TJ Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bláhová HBU13G(ms) 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kupcová BSK Jič.U13 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jedličková Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Adéla Marešová Sokol Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Nováková Sokol Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Peterková KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Adéla Rettová Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Vítková NusU13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Veselá TJ Sokol Nusle 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Šťastná TJ Sokol Nusle 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Vrabcová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Ženatá BSK Jič.U13 15 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anežka Kavanová Sla U13G 15 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jessica Hermannová Sla U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Nenadálová TJ Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Něrgešová NOBILES Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Burleová Sla U13G 15 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Bára Volejníková TJ Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Novotná Basket Poděbrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Ischiová Sla U13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Klementová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Staňková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Bělská Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Chvojková Basket Poděbrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Marková Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristina Vítková Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Emma Franková Sad U13G 17 29 13 1 5 4
Nikola Caňkářová Sad U13G 17 23 11 0 4 5
Kateřina Chodorová Sla U13G 17 20 9 0 4 4
Magdaléna Neradová Sla U13G 17 27 13 0 4 4
Julie Pilařová KlS U13G 15 24 12 0 1 2
Agáta Martínková BK Stud.Pard.U13G 17 25 12 0 2 4
Viktorie Strnadová Sad U13G 17 17 7 1 4 3
Tereza Nováková Sla U13G 16 18 9 0 3 4
Alice Kinclová Sla U13G 17 16 8 0 3 5
7 Dominika Paurová Pas U13G 17 26 13 1 7 5
Marie Holá Sad U13G 17 21 8 0 5 2
Nikola Večeřová KlS U13G 16 13 6 0 2 5
Simona Pazourková BK Stud.Pard.U13G 17 21 10 0 4 4
Anja Válková BK Stud.Pard.U13G 17 24 12 1 1 3
Natálie Jeníková Sad U13G 17 22 11 1 7 4
Daniela Albrechtová NusU13G 16 19 9 0 2 4
Tereza Klečková Pod U13G(ms) 18 18 9 0 3 5
Natali Gruntová Sad U13G 17 16 8 0 6 3
Klára Seidlová BA Říč U13G 16 17 7 0 4 4
Michaela Vlková BK Stud.Pard.U13G 16 16 8 0 2 4
Lucie Černá Pod U13G(ms) 17 14 7 1 2 4
Barbora Krausová Kol U13G 17 21 7 0 9 4
Aneta Pavlicová NusU13G 16 15 6 0 3 4
Petra Havlínová Sla U13G 17 20 10 0 4 5
33 Lucie Kerdová Pas U13G 17 14 7 1 2 4
Denisa Dřímalová BA Říč U13G 17 12 6 0 2 2
Zuzana Müllerová BA Říč U13G 17 16 8 0 5 5
Simona Králová KlS U13G 16 15 7 0 2 4
Barbora Svobodová BK Stud.Pard.U13G 17 23 11 0 2 4
Nikola Kotašková BK Stud.Pard.U13G 16 15 7 0 6 2
Nela Fialová Pod U13G(ms) 18 11 5 1 1 5
Hana Vaňourková TJ Sokol Nusle 16
Amálie Jágrová BA Říč U13G 16 8 4 0 2 3
19 Aneta Příbrská Sokol Kladno 17 16 8 0 2 3
Kateřina Tauchmanová BSK Jič.U13 17 24 10 1 3 4
Adéla Bernáthová HBU13G(ms) 16 14 7 0 2 2
55 Veronika Cyrany Pas U13G 17 12 6 0 3 4
Denisa Marková BASlov U13 17 12 6 0 1 3
Karolína Tomanová BK Stud.Pard.U13G 17 12 6 0 1 3
22 Tereza Fadrhoncová Pas U13G 17 20 10 0 0 2
77 Petra Kubicová Pas U13G 16 11 5 0 2 3
Klára Čižinská Kol U13G 17 22 11 0 2 3
Valentýna Pekárková BK Stud.Pard.U13G 17 12 6 0 2 5
Lucie Nergerová BK Brandýs n.L. 17 15 7 1 3 5
Sandra Bukačová Kol U13G 16 14 7 0 1 2
Barbora Leopoldová Pod U13G(ms) 17 10 5 0 4 3
Nikola Samcová Sla U13G 17 14 6 0 3 3
Alžběta Rýcová BA Říč U13G 17 10 5 0 2 3
Linda Petrželková Pod U13G(ms) 17 10 4 0 2 1
Tereza Hamplová Pod U13G(ms) 16 11 4 0 9 4
Adéla Pluchová Sla U13G 17 9 4 1 4 2
Adéla Stindlová BSK Jič.U13 16 13 5 0 3 4
Klaudie Jarkovská Pod U13G(ms) 17 8 4 0 2 3
Eva Salačová HBU13G(ms) 17 13 5 0 3 3
14 Zuzana Vlasáková Pas U13G 17 14 6 0 2 3
Daniela Němcová BK Stud.Pard.U13G 16 16 8 1 1 1
Karina Jirsáková Pod U13G(ms) 16 6 3 0 2 2
Tereza Tůmová BK Stud.Pard.U13G 16 10 5 0 1 3
Klára Dvořáková Sla U13G 16 12 6 0 1 2
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 17 5 2 0 1 4
Marika Rýdlová BA Říč U13G 16 6 3 0 3 3
Ema Freitas Lopesová TJ Sokol Nusle 17 12 6 0 1 4
Tereza Zahradníková BSK Jič.U13 17 16 8 0 2 5
26 Katka Rulcová Pas U13G 16 12 6 0 3 2
32 Emma Suchá Pas U13G 17 8 4 1 2 3
Klára Novotná BK Stud.Pard.U13G 17 10 5 0 0 2
Kateřina Turazová KlS U13G 15 10 5 0 1 5
23 Kateřina Smutná Pas U13G 16 12 6 0 1 3
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 12 5 0 5 5
Barbora Puchnerová Kol U13G 18 20 10 0 3 5
Lenka Kovandová HBU13G(ms) 17 7 3 0 1 2
Ema Janoušková HBU13G(ms) 16 9 4 0 2 2
Simona Dohaničová Kol U13G 17 10 5 0 1 2
14 Aneta Procházková Sokol Kladno 17 8 4 0 1 4
Štěpánka Láníková BSK Jič.U13 17 14 7 1 2 5
Michaela Košátková NusU13G 16 8 4 0 2 4
Zuzana Zderadičková BK Stud.Pard.U13G 16 8 4 0 1 5
6 Bibiana Benešová Pas U13G 16 9 4 0 2 5
Lucie Všetečková BSK Jič.U13 17 12 5 0 2 2
Veronika Hanyšová BSK Jič.U13 17 19 9 0 1 3
Markéta Šafránková HB Basket B 17 11 5 0 3 1
Eliška Chalupová HBU13G(ms) 16 8 2 0 4 3
1 Aneta Stojková Pas U13G 17 14 6 0 2 3
Adéla Folprechtová BSK Jič.U13 16 13 6 0 3 2
Barbora Synková NusU13G 16 11 5 0 1 5
Nikola Chmelíková BSK Jič.U13 17 10 4 0 4 3
11 Ema Sojková Sokol Kladno 17 13 6 0 1 5
Adéla Ryšavá HBU13G(ms) 15 12 5 0 3 4
Anna Gollová BSK Jič.U13 16 17 7 0 3 3
Natálie Pospíšilová HBU13G(ms) 16 8 3 0 4 4
Amálie Štenclová HBU13G(ms) 16 13 5 0 3 1
13 Iveta Dalecká Pas U13G 16 10 5 0 2 2
7 Natalie Amy Reitzová Basket Slovanka 17 30 14 0 6 4
Klára Cehulová BK Stud.Pard.U13G 17 8 4 0 2 4
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 24 12 0 3 4
Jaroslava Svobodová BA Říč U13G 17 6 3 0 0 4
Natálie Flaxová BSK Jič.U13 15 7 3 0 1 5
Natálie Novotná KlS U13G 16 4 2 0 1 3
Edita Šťávová Pod U13G(ms) 16 6 3 0 1 2
Alžběta Šebelová Sokol Kladno 17
Tereza Červencová BK Brandýs n.L. 16 14 6 0 3 5
Linda Foučková Sad U13G 16 6 3 0 1 2
Hana Valíšková BSK TJ Jičín 16 6 3 0 1 2
Josefína Šístková BK Brandýs n.L. 17 20 10 0 2 4
Alexandra Řepková BA Říč U13G 17 12 6 0 1 2
Eliška Cvrčková BSK Jič.U13 15 12 5 0 3 2
15 Gabriela Košťálová Sokol Kladno 17 12 6 0 2 2
Eliška Dudková Pod U13G(ms) 16 6 3 0 2 2
Lucka Smítková BA Říč U13G 15 8 4 0 1 1
Adéla Měšťanová BSK Jič.U13 16 8 4 0 2 4
Denisa Ježková BSK Jič.U13 16 10 5 0 4 3
Viktorie Klemová BK Stud.Pard.U13G 17 8 4 0 3 4
Oleksandra Martysh NusU13G 15 10 5 0 0 1
Michaela Kučerová Sla U13G 17 6 3 0 1 5
12 Adéla Pangrácová Pas U13G 16 8 4 0 1 2
Andrea Červencová BK Brandýs n.L. 16 9 4 0 1 5
Lucie Filipová HBU13G(ms) 15 4 2 0 0 2
Eliška Červená Sla U13G 16 6 3 0 0 3
25 Alžběta Šulcová Pas U13G 17 4 2 0 1 3
Rozálie Ostertagová BA Říč U13G 16 6 3 0 1 4
Petra Nedbalá Basket Poděbrady 17 12 6 1 4 4
16 Tereza Traspeová Pas U13G 16 8 3 0 2 3
Aneta Arnoštová HBU13G(ms) 16 6 3 0 1 2
Kateřina Janstová Kol U13G 16 9