Krajský přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 1
HB Basket U13G(ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč 0
20
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 2
HB Basket U13G(ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč 0
20
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 3
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
26. 9. 2015
08:30
MSH Ostende Lukáš Balog
Tomáš Tejček
20
63
4
18
10
35
18
48
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 5
Basket Říčany z.s.U13G
BC Kolín U13G
10. 10. 2015
09:30
Sportovní hala Říčany Martin Křešťák
Jan Růzha
64
25
14
4
30
6
47
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 4
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
26. 9. 2015
10:30
MSH Ostende Jan Machálek
Tomáš Tejček
20
51
8
16
8
25
14
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 1. kolo 6
Basket Říčany z.s.U13G
BC Kolín U13G
10. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Říčany Martin Křešťák
Jan Růzha
72
28
21
10
39
13
47
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 9
BC Benešov U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
4. 10. 2015
09:00
SH Benešov Jan Hrdý
Karel Martínek
7
60
1
20
4
28
6
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 10
BC Benešov U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
4. 10. 2015
11:00
SH Benešov Jan Hrdý
Karel Martínek
14
79
2
21
7
36
10
65
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 7
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Říčany z.s.U13G
3. 10. 2015
12:00
ZŠ Na Výsluní Petr Buršík
Eliška Vodičková
63
36
22
2
37
12
49
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 8
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Říčany z.s.U13G
3. 10. 2015
14:00
ZŠ Na Výsluní Petr Buršík
Eliška Vodičková
73
25
22
3
30
13
53
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 11
TJ Sokol Kladno U13G
HB Basket U13G(ms)
8. 10. 2015
16:00
12. ZŠ Rozdělov Jiří Veselý
Jakub Vážný
44
53
3
20
27
26
31
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 2. kolo 12
TJ Sokol Kladno U13G
HB Basket U13G(ms)
8. 10. 2015
18:00
12. ZŠ Rozdělov Jiří Veselý
Jakub Vážný
23
71
0
12
5
33
7
60
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 17
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Kolín U13G
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 18
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Kolín U13G
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 13
ŠSK Příbram U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
17. 10. 2015
09:00
ZŠ Březové Hory
41
27
14
10
22
13
31
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 15
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Benešov U13G
17. 10. 2015
09:30
MSH Ostende Petr Vávra
Martin Koudela
112
7
25
0
51
1
79
3
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 14
ŠSK Příbram U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
17. 10. 2015
11:00
ZŠ Březové Hory
48
34
10
14
26
14
32
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 3. kolo 16
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Benešov U13G
17. 10. 2015
11:30
MSH Ostende Petr Vávra
Martin Koudela
68
9
11
4
25
6
45
9
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 21
BC Benešov U13G
Basket Říčany z.s.U13G
24. 10. 2015
09:00
SH Benešov 15
92
7
20
13
44
15
68
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 23
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
24. 10. 2015
10:00
12. ZŠ Rozdělov Karel Křenek
Radek Šťavík
25
40
5
12
13
20
16
31
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 22
BC Benešov U13G
Basket Říčany z.s.U13G
24. 10. 2015
11:00
SH Benešov 6
99
1
28
1
48
6
69
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 24
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
24. 10. 2015
12:00
12. ZŠ Rozdělov Karel Křenek
Radek Šťavík
26
60
12
7
16
28
21
45
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 19
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
24. 10. 2015
15:15
ZŠ Na Výsluní
69
57
14
14
31
19
43
45
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 25
HB Basket U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
7. 11. 2015
15:45
Sportovní hala Jeneč
42
36
10
6
15
16
26
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 20
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
24. 10. 2015
17:15
ZŠ Na Výsluní
52
43
8
11
24
23
40
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 4. kolo 26
HB Basket U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
7. 11. 2015
17:15
Sportovní hala Jeneč 40
46
8
20
19
28
28
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 31
BC Kolín U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
15. 11. 2015
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín 34
93
2
21
17
41
30
67
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 32
BC Kolín U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
15. 11. 2015
11:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín 34
93
12
10
19
42
28
64
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 29
Basket Říčany z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
1. 11. 2015
12:00
Sportovní hala Říčany Jan Hejnic
Zdeněk Němeček
68
18
16
4
40
12
54
14
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 27
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
HB Basket U13G(ms)
29. 11. 2015
13:30
MSH Ostende Martin Koudela
Eliška Vodičková
43
42
11
7
19
17
29
23
35
35
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 30
Basket Říčany z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
1. 11. 2015
13:30
Sportovní hala Říčany Jan Hejnic
Zdeněk Němeček
64
13
24
2
41
4
58
8
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 5. kolo 28
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
HB Basket U13G(ms)
29. 11. 2015
15:00
MSH Ostende Martin Koudela
Eliška Vodičková
33
30
7
6
15
16
27
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 33
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
15. 11. 2015
09:00
SH Benešov 13
83
6
22
6
53
10
67
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 37
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
14. 11. 2015
09:00
ZŠ Březové Hory 27
37
8
4
16
16
23
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 34
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
15. 11. 2015
11:00
SH Benešov 18
82
3
24
13
36
16
56
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 38
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
14. 11. 2015
11:00
ZŠ Březové Hory 29
45
7
10
11
15
21
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 35
HB Basket U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
14. 11. 2015
15:30
Sportovní hala Jeneč
41
29
5
15
18
19
29
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 6. kolo 36
HB Basket U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
14. 11. 2015
17:30
Sportovní hala Jeneč
57
24
23
7
31
11
45
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 43
BC Kolín U13G
BC Benešov U13G
13. 3. 2016
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
86
35
36
7
6
9
30
2
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 44
BC Kolín U13G
BC Benešov U13G
13. 3. 2016
11:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 41
Basket Pastelka MB U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
21. 11. 2015
13:00
IX. základní škola Michal Dub
Luděk Laš
61
10
26
6
31
10
44
10
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 42
Basket Pastelka MB U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
21. 11. 2015
15:00
IX. základní škola Michal Dub
Luděk Laš
74
18
16
9
34
10
40
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 39
Basket Říčany z.s.U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
21. 11. 2015
17:30
Sportovní hala Říčany
48
22
7
4
20
7
34
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 7. kolo 40
Basket Říčany z.s.U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
21. 11. 2015
19:00
Sportovní hala Říčany
49
27
4
4
17
8
23
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 45
BC Benešov U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
29. 11. 2015
09:00
SH Benešov Karel Martínek
Jan Růzha
12
88
0
24
7
47
8
71
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 46
BC Benešov U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
29. 11. 2015
11:00
SH Benešov Karel Martínek
Jan Růzha
17
120
3
30
3
54
11
89
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 49
HB Basket U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
28. 11. 2015
14:00
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Zdeněk Němeček
49
67
9
21
20
34
31
52
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 47
TJ Sokol Kladno U13G
BC Kolín U13G
28. 11. 2015
15:00
12. ZŠ Rozdělov Petr Krejcar
Jakub Vážný
66
51
23
11
36
28
61
38
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 51
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
Basket Říčany z.s.U13G
28. 11. 2015
15:30
MSH Ostende Miloš Nesvadba
Eliška Vodičková
27
31
6
8
16
18
18
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 50
HB Basket U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
28. 11. 2015
16:00
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Zdeněk Němeček
48
66
16
18
28
32
36
55
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 48
TJ Sokol Kladno U13G
BC Kolín U13G
28. 11. 2015
17:00
12. ZŠ Rozdělov Petr Krejcar
Jakub Vážný
58
37
19
6
31
13
46
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 8. kolo 52
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
Basket Říčany z.s.U13G
28. 11. 2015
17:00
MSH Ostende Miloš Nesvadba
Eliška Vodičková
39
33
5
7
18
10
24
19
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 55
BC Kolín U13G
HB Basket U13G(ms)
3. 4. 2016
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Buršík
Karel Martínek
24
59
10
19
14
29
18
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 57
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
17. 1. 2016
10:00
ZŠ Na Výsluní
99
13
29
1
56
7
74
11
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 56
BC Kolín U13G
HB Basket U13G(ms)
3. 4. 2016
11:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Buršík
Karel Martínek
36
54
10
12
20
16
30
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 58
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
17. 1. 2016
12:00
ZŠ Na Výsluní
99
5
30
0
48
2
71
5
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 53
Basket Pastelka MB U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
6. 12. 2015
14:00
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
59
20
16
10
33
14
40
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 9. kolo 54
Basket Pastelka MB U13G(ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
6. 12. 2015
15:30
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
51
38
18
6
25
8
42
22
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 59
HB Basket U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
19. 12. 2015
08:30
Sportovní hala Jeneč Jan Machálek
Radek Telvák
67
39
17
10
35
20
49
35
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 61
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Kolín U13G
20. 3. 2016
09:30
ZŠ Březové Hory
58
42
15
10
25
24
44
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 60
HB Basket U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
19. 12. 2015
10:30
Sportovní hala Jeneč Jan Machálek
Radek Telvák
54
32
15
8
25
12
37
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 62
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Kolín U13G
20. 3. 2016
11:00
ZŠ Březové Hory
56
21
20
2
40
7
48
15
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 63
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
20. 12. 2015
13:00
MSH Ostende Petr Vávra
Radek Telvák
48
39
10
14
28
26
40
33
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 10. kolo 64
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
20. 12. 2015
15:00
MSH Ostende Petr Vávra
Radek Telvák
38
42
12
14
14
32
28
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 71
BC Benešov U13G
TJ Sokol Kladno U13G
10. 1. 2016
09:00
SH Benešov Jan Hrdý
Karel Martínek
38
44
4
17
16
28
24
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 72
BC Benešov U13G
TJ Sokol Kladno U13G
10. 1. 2016
11:00
SH Benešov Jan Hrdý
Karel Martínek
41
55
5
16
19
32
25
43
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 67
BC Kolín U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
9. 1. 2016
12:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Antonín Ticháček
Tomáš Tejček
24
64
9
16
11
27
16
45
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 65
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
9. 1. 2016
13:00
IX. základní škola Zdeněk Němeček
Václav Hošek
68
23
23
8
39
15
53
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 68
BC Kolín U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
9. 1. 2016
13:30
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Antonín Ticháček
Tomáš Tejček
19
48
5
11
9
31
15
42
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 66
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
9. 1. 2016
15:00
IX. základní škola Zdeněk Němeček
Václav Hošek
63
34
15
8
33
13
46
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 69
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
10. 1. 2016
15:00
ZŠ Na Výsluní Josef Matějček
Zdeněk Němeček
93
28
28
6
54
10
68
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 11. kolo 70
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
10. 1. 2016
17:00
ZŠ Na Výsluní Jiří Nedělka
Zdeněk Němeček
80
40
20
7
33
18
60
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 75
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
16. 1. 2016
10:00
ZŠ Na Výsluní Karel Křenek
48
31
14
6
21
13
33
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 77
BC Kolín U13G
Basket Říčany z.s.U13G
16. 1. 2016
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Luděk Laš
Petr Frána
47
43
10
14
26
33
33
37
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 73
BC Benešov U13G
HB Basket U13G(ms)
30. 1. 2016
11:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Machálek
9
130
2
29
2
57
7
92
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 76
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
16. 1. 2016
12:00
ZŠ Na Výsluní Karel Křenek
59
18
21
0
33
8
45
15
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 78
BC Kolín U13G
Basket Říčany z.s.U13G
16. 1. 2016
12:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Luděk Laš
Petr Frána
44
43
13
4
25
24
30
34
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 12. kolo 74
BC Benešov U13G
HB Basket U13G(ms)
30. 1. 2016
13:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Machálek
14
119
2
28
6
46
7
83
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 81
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Benešov U13G
31. 1. 2016
09:00
ZŠ Březové Hory
68
34
14
8
30
20
54
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 79
Basket Říčany z.s.U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
9. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Říčany Tereza Englmaierová
Michal Dub
32
65
4
18
14
31
21
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 82
ŠSK Příbram U13G(ms)
BC Benešov U13G
31. 1. 2016
10:30
ZŠ Březové Hory
76
37
13
7
31
16
58
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 80
Basket Říčany z.s.U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
9. 4. 2016
11:30
Sportovní hala Říčany Tereza Englmaierová
Michal Dub
22
70
8
14
14
37
18
60
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 83
HB Basket U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
23. 1. 2016
16:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Nedělka
Jakub Vážný
55
44
11
7
21
19
39
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 13. kolo 84
HB Basket U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
23. 1. 2016
18:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Nedělka
Jakub Vážný
36
24
15
5
21
13
30
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 85
TJ Sokol Kladno U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
27. 2. 2016
10:00
12. ZŠ Rozdělov Jakub Vážný
Jiří Veselý
35
41
12
8
17
19
28
28
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 89
BC Kolín U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
24. 1. 2016
11:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Luděk Laš
Petr Vávra
24
59
2
19
8
29
17
47
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 86
TJ Sokol Kladno U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
27. 2. 2016
12:00
12. ZŠ Rozdělov Jakub Vážný
Jiří Veselý
50
59
7
20
29
26
40
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 87
BC Benešov U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
2. 4. 2016
13:00
SH Benešov Jan Růzha
Jan Hrdý
9
66
0
16
2
30
7
50
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 90
BC Kolín U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
24. 1. 2016
13:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Luděk Laš
Petr Vávra
36
73
12
21
22
41
29
61
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 14. kolo 88
BC Benešov U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
2. 4. 2016
15:00
SH Benešov Jan Růzha
Jan Hrdý
8
74
1
16
4
36
4
62
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 97
ŠSK Příbram U13G(ms)
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 98
ŠSK Příbram U13G(ms)
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 91
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
6. 3. 2016
14:00
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
43
51
12
14
19
25
30
39
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 93
Basket Říčany z.s.U13G
BC Benešov U13G
14. 2. 2016
14:30
Sportovní hala Říčany
68
30
18
4
36
9
51
16
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 92
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
6. 3. 2016
16:00
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
44
42
12
10
26
20
40
33
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 94
Basket Říčany z.s.U13G
BC Benešov U13G
14. 2. 2016
16:00
Sportovní hala Říčany
80
19
24
2
36
11
62
15
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 95
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
22. 2. 2016
16:00
MSH Ostende Petr Frána
Zdeněk Němeček
61
8
19
3
32
3
44
8
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 15. kolo 96
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
22. 2. 2016
17:30
MSH Ostende Petr Frána
Zdeněk Němeček
80
14
12
6
36
6
50
14
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 99
HB Basket U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
20. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Jeneč Martin Koudela
Karel Martínek
75
38
26
4
49
14
59
24
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 103
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Kolín U13G
20. 2. 2016
09:00
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Pavel Týř
105
27
30
9
57
13
72
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 101
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Říčany z.s.U13G
20. 2. 2016
10:00
12. ZŠ Rozdělov Jakub Vážný
Jiří Nedělka
13
71
0
16
8
42
9
54
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 100
HB Basket U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
20. 2. 2016
11:00
Sportovní hala Jeneč Martin Koudela
Karel Martínek
68
20
15
4
34
13
60
15
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 104
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Kolín U13G
20. 2. 2016
11:00
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Pavel Týř
77
26
28
4
51
7
63
14
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 16. kolo 102
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Říčany z.s.U13G
20. 2. 2016
12:00
12. ZŠ Rozdělov Jakub Vážný
Jiří Nedělka
14
78
6
10
6
30
10
58
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 105
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Benešov U13G
5. 3. 2016
09:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Pavel Velda
54
23
15
0
31
8
40
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 109
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
7. 2. 2016
09:30
MSH Ostende Tereza Englmaierová
Martin Koudela
57
31
16
7
36
13
44
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 106
Basket Pastelka MB U13G(ms)
BC Benešov U13G
5. 3. 2016
11:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Pavel Velda
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 110
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
ŠSK Příbram U13G(ms)
7. 2. 2016
11:30
MSH Ostende Tereza Englmaierová
Martin Koudela
67
22
14
10
35
12
53
20
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 107
Basket Říčany z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
6. 3. 2016
14:00
Sportovní hala Říčany Lukáš Balog
Michal Dub
17
51
0
13
11
26
16
43
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 17. kolo 108
Basket Říčany z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
6. 3. 2016
15:30
Sportovní hala Říčany Lukáš Balog
Michal Dub
30
53
10
18
16
31
22
49
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 112
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
12. 3. 2016
09:00
ZŠ Březové Hory 35
37
18
8
26
19
28
27
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 113
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
12. 3. 2016
10:00
12. ZŠ Rozdělov 19
58
6
12
11
30
13
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 111
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
12. 3. 2016
10:30
ZŠ Březové Hory
56
38
20
4
32
18
44
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 114
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
12. 3. 2016
12:00
12. ZŠ Rozdělov 19
70
6
15
8
30
14
46
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 115
BC Benešov U13G
BC Kolín U13G
12. 3. 2016
12:30
SH Benešov Karel Martínek
Karel Křenek
21
50
6
20
8
28
14
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 18. kolo 116
BC Benešov U13G
BC Kolín U13G
12. 3. 2016
14:30
SH Benešov Karel Martínek
Karel Křenek
13
64
6
14
11
26
11
44
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 121
Basket Pastelka MB U13G(ms)
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 122
Basket Pastelka MB U13G(ms)
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 119
BC Kolín U13G
TJ Sokol Kladno U13G
19. 3. 2016
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Frána
Jakub Zachara
37
21
13
6
21
11
29
17
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 123
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
19. 3. 2016
09:30
Sportovní hala Říčany Karel Martínek
Jan Růzha
36
46
10
8
21
23
26
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 117
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Benešov U13G
10. 4. 2016
10:00
ZŠ Na Výsluní Tereza Englmaierová
Radek Telvák
144
11
34
1
71
2
104
11
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 120
BC Kolín U13G
TJ Sokol Kladno U13G
19. 3. 2016
11:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Frána
Jakub Zachara
60
18
4
10
31
14
54
14
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 124
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
19. 3. 2016
11:00
Sportovní hala Říčany Karel Martínek
Jan Růzha
39
44
8
13
16
27
27
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 19. kolo 118
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
BC Benešov U13G
10. 4. 2016
12:00
ZŠ Na Výsluní Tereza Englmaierová
Radek Telvák
80
20
22
6
46
10
58
18
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 125
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
2. 4. 2016
09:00
ZŠ Březové Hory 28
63
10
18
12
32
26
53
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 127
HB Basket U13G(ms)
BC Kolín U13G
2. 4. 2016
10:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Tomáš Tejček
67
13
23
2
30
10
47
13
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 129
TJ Sokol Kladno U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
2. 4. 2016
10:00
12. ZŠ Rozdělov Michal Dub
Jiří Veselý
3
102
2
26
2
43
3
73
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 126
ŠSK Příbram U13G(ms)
Basket Pastelka MB U13G(ms)
2. 4. 2016
10:30
ZŠ Březové Hory 22
43
8
15
12
26
16
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 128
HB Basket U13G(ms)
BC Kolín U13G
2. 4. 2016
12:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Výborný
Tomáš Tejček
74
14
21
0
33
9
53
9
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 20. kolo 130
TJ Sokol Kladno U13G
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
2. 4. 2016
12:00
12. ZŠ Rozdělov Michal Dub
Jiří Veselý
8
124
0
20
0
63
2
90
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 131
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 132
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
HB Basket U13G(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
20
0
*
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 133
BC Kolín U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
16. 4. 2016
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Martin Koudela
Pavel Koudela
54
71
16
14
27
35
40
55
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 134
BC Kolín U13G
ŠSK Příbram U13G(ms)
16. 4. 2016
10:30
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Martin Koudela
Pavel Koudela
32
62
7
13
15
31
29
47
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 135
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
20. 3. 2016
15:00
IX. základní škola Lukáš Balog
Jakub Zachara
41
40
19
10
28
21
33
32
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 21. kolo 136
Basket Pastelka MB U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
20. 3. 2016
17:00
IX. základní škola Lukáš Balog
Jakub Zachara
40
49
8
11
18
27
29
33
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 139
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Kolín U13G
23. 4. 2016
09:00
MSH Ostende Michal Dub
Martin Koudela
66
38
12
8
23
15
46
25
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 141
ŠSK Příbram U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
23. 4. 2016
09:00
ZŠ Březové Hory Karel Martínek
Jan Růzha
24
92
6
30
15
47
15
75
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 143
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov U13G
23. 4. 2016
09:00
12. ZŠ Rozdělov Jan Machálek
Tomáš Rédli
61
48
13
1
34
9
48
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 142
ŠSK Příbram U13G(ms)
BK Brandýs nad Labem z.s.U13G
23. 4. 2016
10:30
ZŠ Březové Hory Jan Růzha
Karel Martínek
28
73
8
26
15
43
22
60
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 140
Basket Poděbrady z.s.U13G (ms)
BC Kolín U13G
23. 4. 2016
11:00
MSH Ostende Michal Dub
Martin Koudela
54
21
14
5
28
15
38
21
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 144
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov U13G
23. 4. 2016
11:00
12. ZŠ Rozdělov Jan Machálek
Tomáš Rédli
50
36
21
3
31
11
42
23
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 137
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
5. 4. 2016
17:00
Sportovní hala Říčany Petr Buršík
Tomáš Tejček
35
54
16
16
24
24
26
36
Review
Krajský přebor starších minižákyň U13G 22. kolo 138
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Pastelka MB U13G(ms)
5. 4. 2016
18:30
Sportovní hala Říčany Petr Buršík
Tomáš Tejček
28
36
17
8
25
18
25
24
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Pavlína Vitovská Pas U13G 19 26 1.0 12.5 5.7 0.0 1.1/3.5 30.4 1.4
Kateřina Prudká Bra U13G 19 28 1.0 11.1 5.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.9
Zuzana Havelková Pas U13G 19 24 1.0 11.6 5.1 0.0 1.3/2.9 45.7 1.8
Martina Bartošová Pod U13G(ms) 18 29 1.0 8.9 4.0 0.0 1.0/2.6 39.2 1.3
Natálie Zelenková Bra U13G 19 28 1.0 9.1 4.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.4
Veronika Beránková Bra U13G 18 30 1.0 8.4 4.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.5
Adéla Vlasáková Pří U13G 18 28 1.0 9.0 4.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Adéla Fialová Pří U13G 18 30 1.0 8.3 4.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Alžběta Seifrtová Pod U13G(ms) 18 32 1.0 7.6 3.3 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Eliška Semrádová KlS U13G 17 24 1.0 8.5 3.9 0.0 0.8/2.5 29.5 0.9
Sára Iris Lišková HBU13G 18 20 1.0 10.1 4.5 0.0 1.2/3.7 32.4 0.9
Nikola Pokorná BenU13G 18 25 1.0 7.8 3.3 0.0 1.2/3.8 31.3 2.2
Andrea Karásková Pod U13G(ms) 19 28 1.0 6.6 3.2 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.8
Kristina Drahošová Bra U13G 19 26 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.8
11 Hana Oubrechtová BA Říč U13G 17 31 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
Zuzana Holšánová BenU13G 18 26 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/2.7 25.7 1.2
Lucie Vilímová Bra U13G 18 28 1.0 6.1 2.6 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.1
Veronika Martínková Bra U13G 19 24 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.7
Natálie Zalužanská Bra U13G 18 26 1.0 6.1 2.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Eliška Vostarková Pří U13G 18 30 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.5
12 Markéta Oubrechtová BA Říč U13G 17 31 1.0 4.8 2.1 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.0
4 Markéta Nádvorníková BA Říč U13G 19 18 1.0 8.3 3.7 0.1 0.8/2.0 38.9 0.0
Eliška Kratochvílová Bra U13G 18 28 1.0 5.2 2.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.4
Viktorie Pražáková Pas U13G 19 24 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/2.3 25.9 1.8
Viktorie Šťastná Pod U13G(ms) 18 20 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Zuzana Hájková Pas U13G 18 20 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.3 42.2 1.2
Kateřina Sedláčková Pří U13G 18 30 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
44 Karolína Čechová BA Říč U13G 18 21 1.0 5.9 2.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.0
Kateřina Vejvodová HBU13G 19 8 1.0 15.4 7.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.9
Klára Novotná Bra U13G 18 26 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Natálie Koubková Bra U13G 18 25 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.4
Veronika Špeldová Pod U13G(ms) 18 25 1.0 4.8 2.1 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.5
Tereza Karasová HBU13G 18 16 1.0 7.3 3.1 0.1 0.9/2.8 31.8 0.3
Anežka Keřková Bra U13G 19 24 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Natálie Hušková Pas U13G 19 25 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.4
Marie Žílová HBU13G 19 6 1.0 17.0 8.0 0.2 0.5/2.5 20.0 1.3
Eliška Makovcová Pas U13G 18 20 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.4
Anita Štenclová HBU13G 18 16 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.0
Anna Nádvorníková HBU13G 17 19 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adéla Patáková Pří U13G 18 28 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.8 0.0* 2.1
Ema Bucháčková Pod U13G(ms) 18 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Klára Bodláková Bra U13G 19 18 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
Tereza Bártová Pod U13G(ms) 18 19 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.6
Adéla Vylitová Pří U13G 18 19 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
5 Alžběta Thümmelová BA Říč U13G 19 25 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.0
Veronika Ondráčková Pas U13G 19 25 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Jitka Pilařová KlS U13G 19 6 1.0 13.3 6.0 0.0 1.3/2.8 47.1 0.8
Julie Bambasová Pří U13G 17 30 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Kateřina Vaňková Pas U13G 18 26 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.7
13 Tereza Bočková BA Říč U13G 18 30 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.0
Jesika Maud Hibalová HBU13G 19 8 1.0 9.3 4.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Lucie Soukupová Pod U13G(ms) 19 22 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.0
Barbora Váchová HBU13G 19 6 1.0 12.2 5.8 0.2 0.0/1.0 0.0* 0.0
Tereza Hůlková Pas U13G 17 27 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.5
Nikola Marková HBU13G 19 10 1.0 7.1 3.0 0.0 1.1/1.3 0.0* 0.5
Johana Klosová Pas U13G 19 27 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.7
41 Nela Jelínková BA Říč U13G 18 24 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Kristýna Brožková Bra U13G 19 16 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.7
7 Sára Kadlecová BA Říč U13G 18 27 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.0
Stella Jeřábková Pod U13G(ms) 18 18 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Petra Nedbalá Pod U13G(ms) 17 17 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.4
Dominika Poláková Pod U13G(ms) 18 22 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Barbora Kučerová HBU13G 18 15 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.8
Viktorie Petržílková Bra U13G 19 26 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.6
7 Dominika Paurová Pas U13G 17 16 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
Markéta Hájková Pří U13G 18 22 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
Marika Rýdlová BenU13G 16 25 1.0 2.2 0.9 0.0 0.5/2.1 23.1 0.8
Anna Černá Pří U13G 18 26 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Vendula Tatoušková Pří U13G 18 28 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.1
Anna Melounová HBU13G 17 19 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Klára Seidlová BenU13G 16 26 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.5
Adéla Drahokoupilová Pod U13G(ms) 18 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Iva Nováková Pod U13G(ms) 18 9 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tereza Hamplová Pod U13G(ms) 16 13 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
Natálie Jindrová KlS U13G 18 26 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Jana Sombergová Kol U13G 19 2 1.0 19.0 6.5 0.0 6.0/12.5 48.0 2.0
Julie Anna Šutovská HBU13G 17 10 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.0
Tereza Fabiánková HBU13G 18 11 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 19 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.9
Lucie Benešová Bra U13G 18 17 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Petra Gabrielová Pří U13G 18 30 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Barbora Patová Bra U13G 18 20 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Nikola Hájková KlS U13G 17 32 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.4
Nela Sadílková KlS U13G 18 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.2
Rozálie Kadeřábková BenU13G 17 26 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Žofia Vajdová HBU13G 18 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Natálie Kazmarová KlS U13G 18 26 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.4
Pavla Chalupová KlS U13G 17 26 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
Vanesa Mellaunerová Bra U13G 18 10 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.0
Eliška Havrančíková Pří U13G 18 18 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Veronika Richterová Bra U13G 18 14 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Klára Křivská Pas U13G 18 19 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Lucie Zítová Pod U13G(ms) 18 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Julie Šedivá BenU13G 17 22 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Ajša Hadžalič BenU13G 17 27 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.9
Natálie Hájková KlS U13G 18 30 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Emma Fořtová HB Basket Praha 19 8 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.1
Karolína Severová Kol U13G 18 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Lucie Mansfeldová Pas U13G 18 19 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
Eliška Urbanová Pod U13G(ms) 18 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
8 Eliška Hrubošová BA Říč U13G 17 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Dominika Drábková Pas U13G 19 27 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Kateřina Votrubová Bra U13G 19 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
16 Agáta Pecková BA Říč U13G 17 13 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.0
Jana Turynová HB Basket Praha 18 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Andrea Holá HBU13G 17 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
10 Tereza Košátková Basket Říčany 18 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Eva Čurdová Pas U13G 17 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Nicol Horáková HB Basket Praha 19 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Klára Bajtalonová Pas U13G 17 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Julie Pilařová KlS U13G 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Denisa Jeřábková Pří U13G 17 23 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Denisa Kaunerová Kol U13G 18 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
15 Barbora Šťastná BA Říč U13G 18 16 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
98 Barbora Kratochvílová Sokol Kladno 18 5 1.0 1.6 0.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.8
Aneta Příbrská KlS U13G 17 20 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Josefina Horňáková Pod U13G(ms) 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Eliška Vrbová BenU13G 16 12 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.0
Andrea Hájková HB Basket Praha 19 8 1.0 0.9 0.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
42 Klára Jakešová BA Říč U13G 17 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Švachová HBU13G 16 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Lenka Kohušová Pas U13G 17 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Julie Laubertová HBU13G 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Šárka Neuwirthová BenU13G 17 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Michaela Vršecká Pří U13G 17 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lucie Fantová Bra U13G 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Lada Dvořáková Bra U13G 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Lucie Matzauerová Kol U13G 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Natálie Pleskačová Kol U13G 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Kristýna Štorkánová Pří U13G 18 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Klára Bohuslavová Kol U13G 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Markéta Šafránková HBU13G 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Černá Pod U13G(ms) 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Benešová Kol U13G 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alexandra Vrabcová HBU13G 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
12 Gabriela Šliková Sokol Kladno 19 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
22 Kateřina Vinklová Sokol Kladno 18 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Barbora Jiráčková BenU13G 17 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Michaela Pytáková KlS U13G 18 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Valerie Hocková BenU13G 16 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Barbora Kahancová Pas U13G 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
6 Alžběta Plzenská Basket Říčany 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Adéla Kocourková Pas U13G 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Perglová KlS U13G 16 26 1.0 0.1 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.1
Julie Potůčková HBU13G 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Ohrodnyková Pří U13G 17 15 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Zuzana Šomoškoiová BenU13G 17 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Škodová BenU13G 16 10 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Kristýna Helešicová Pří U13G 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Huptychová KlS U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Marešová KlS U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Mouchová KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krotilová Pří U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Turecká KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hviščová KlS U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Sojková KlS U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Skalická Kol U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Veselá KlS U13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Sandra Pažítková BenU13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Nováková KlS U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Procházková KlS U13G 17 24 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Nela Pardubská Pří U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Sirůčková Pří U13G 18 17 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Hana Machalíková KlS U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Peterková KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alisa Ragiňová KlS U13G 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Anna Margaryan KlS U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Králová KlS U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Sirůčková Pří U13G 18 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Natálie Škrabálková KlS U13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Wildová KlS U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Večeřová KlS U13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amélie Emma Barthezová BenU13G 17 19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ema Tomášková BenU13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Jarošová Pří U13G 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Káchová Pří U13G 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozárie Mašková HBU13G 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Veronika Janoušková HBU13G 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Alena Lukešová Bra U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Knitlová Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karina Jirsáková Pod U13G(ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Jelínková Pod U13G(ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Jarkovská Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Fialová Pod U13G(ms) 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Dudková Pod U13G(ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Bělská Pod U13G(ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Plugarska Bra U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Novotná Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Boboková BenU13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Ondráčková Pas U13G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kratochvílová Kol U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vítková KlS U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Andrová Bra U13G 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Příkaská BA Říč U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bludská BA Říč U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Sabina Franková Sokol Kladno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Leopoldová Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Petrželková Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Opravilová HBU13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melánie Lusková Pas U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Denisa Vrzalová Basket Říčany 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Fabiánová Bra U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislava Georgieva Bra U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Alice Rečková Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evelyn Nicholls Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Kateřina Smutná Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
77 Petra Kubicová Pas U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 19 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Andrea Geldnerová Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Berová Pod U13G(ms) 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dittlová Kol U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michala Kopecká Kol U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Bukačová Kol U13G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Puchnerová Kol U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Lucie Kerdová Pas U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hampejsová Kol U13G 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Monika Rehartová Basket Říčany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Králová Pas U13G 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas