BC Spartak Rychnov nad Kněžnou

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 8. 2011
Václav Felix
vaclav.felix51@seznam.cz
724 755 573

Adresa

TJ SPARTAK Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Hrdinů odboje 36
51601 Rychnov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Ondřej Hanzlík 2002 180 19 22 23.2 10.8 1.5/2.4 65.4 0.8
Kryštof Polák 2000 183 21 20 16.9 8.1 0.7/2.5 28.6 2.4
Jan Hanzlík 2001 180 20 24 10.9 5.3 0.4/1.2 31.0 2.3
Filip Novák 2001 20 23 6.1 3.0 0.1/0.3 33.3 0.6
Kristián Růžička 2002 19 22 4.9 2.4 0.0/0.3 14.3 0.3
Marek Kodytek 2001 20 24 4.4 2.0 0.3/0.7 47.1 0.8
Filip Junek 2001 20 26 3.0 1.4 0.2/0.4 40.0 0.5
David Vágner 2002 0 19 26 2.8 1.3 0.2/0.5 50.0 0.3
Jiří Ciran 2001 192 20 22 3.0 1.5 0.1/0.5 25.0 1.5
Vojtěch Brandejs 2001 20 24 1.9 0.8 0.2/0.8 26.3 0.8
Miroslav Markov 2002 175 19 20 1.5 0.8 0.0/0.2 0.0 0.1
Jan Horák 2001 20 22 1.3 0.6 0.1/0.3 50.0 0.3
Roman Kodytek 2002 19 23 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0 0.3
Josef Láska 2002 174 19 18 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0 0.5
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
11408 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 14. 4. 2012 Sokol Hradec Králové 50:27 13 1/3 25% 25
11409 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 4. 2012 BK Studánka Pardubic 9:101 4 1/2 33.3% 20
11369 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 4. 4. 2012 Spartak Choceň 50:40 18 4/2 66.7% 14
11368 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 4. 4. 2012 Spartak Choceň 30:59 28 3/6 33.3% 12
11363 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 3. 2012 Spartak Choceň 63:43 30 3/3 50% 11
11362 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 3. 2012 Spartak Choceň 76:43 37 2/3 40% 7
11205 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2012 Sokol Hradec Králové "B" 75:22 35 5/1 83.3% 3
11204 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2012 Sokol Hradec Králové "B" 47:23 23 1/3 25% 4
11199 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 2. 2012 BK Pce 65:62 30 2/6 25% 8
11198 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 2. 2012 BK Pce 33:72 34 4/9 30.8% 5
11193 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2012 TJ Jiskra Heřmanův Městec 89:27 44 1/6 14.3% 6
11192 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2012 TJ Jiskra Heřmanův Městec 92:21 45 2/3 40% 5
11187 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 7. 1. 2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:65 32 1/3 25% 10
11186 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 7. 1. 2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:76 38 0/3 0% 13
11181 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 10. 12. 2011 BK Studánka Pardubice "B" 134:10 66 2/5 28.6% 7
11180 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 10. 12. 2011 BK Studánka Pardubice "B" 131:6 64 3/4 42.9% 10
11175 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 3. 12. 2011 Sokol Hradec Králové "B" 9:96 45 6/9 40% 14
11174 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 3. 12. 2011 Sokol Hradec Králové "B" 13:79 38 3/9 25% 8
11169 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2011 BK Pce 59:57 25 9/9 50% 13
11168 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2011 BK Pce 38:47 16 6/1 85.7% 11
11163 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 5. 11. 2011 TJ Jiskra Heřmanův Městec 17:66 30 6/10 37.5% 4
11162 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 5. 11. 2011 TJ Jiskra Heřmanův Městec 24:78 36 6/8 42.9% 7
11157 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 22. 10. 2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:40 33 3/11 21.4% 6
11156 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 22. 10. 2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 75:45 33 9/3 75% 10
11151 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 10. 2011 BK Studánka Pardubice "B" 8:66 32 2/4 33.3% 15
11150 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 10. 2011 BK Studánka Pardubice "B" 21:76 36 4/8 33.3% 7
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 8. 10. 2011
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
21
76
9
24
11
41
15
65
skupina B Review
1. kolo 8. 10. 2011
11:00
BK Studánka Pardubice "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
8
66
0
28
2
42
3
54
skupina B Review
2. kolo 22. 10. 2011
12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
69
40
19
8
30
18
49
31
skupina B Review
2. kolo 22. 10. 2011
10:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
75
45
19
8
43
14
57
38
skupina B Review
3. kolo 5. 11. 2011
10:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
17
66
4
25
8
32
15
48
skupina B Review
3. kolo 5. 11. 2011
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
24
78
2
23
8
39
20
60
skupina B Review
4. kolo 19. 11. 2011
10:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Pardubice
38
47
10
8
18
32
24
42
skupina B Review
4. kolo 19. 11. 2011
12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Pardubice
59
57
19
7
29
25
40
32
50
50
skupina B Review
5. kolo 3. 12. 2011
09:00
Sokol Hradec Králové "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
13
79
3
20
3
39
5
57
skupina B Review
5. kolo 3. 12. 2011
10:45
Sokol Hradec Králové "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
9
96
2
17
7
40
7
64
skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2011
09:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Studánka Pardubice "B"
131
6
33
2
52
6
91
6
skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2011
11:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Studánka Pardubice "B"
134
10
41
2
69
6
99
8
skupina B Review
7. kolo 7. 1. 2012
13:30
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
41
65
6
13
20
25
30
47
skupina B Review
7. kolo 7. 1. 2012
12:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
50
76
6
20
17
40
25
64
skupina B Review
8. kolo 28. 1. 2012
12:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Heřmanův Městec
89
27
21
10
37
17
63
23
skupina B Review
8. kolo 28. 1. 2012
10:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
TJ Jiskra Heřmanův Městec
92
21
20
6
49
6
68
13
skupina B Review
9. kolo 11. 2. 2012
09:00
BK Pardubice
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
33
72
9
16
15
42
31
52
skupina B Review
9. kolo 11. 2. 2012
10:30
BK Pardubice
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
65
62
20
19
41
44
57
46
skupina B Review
10. kolo 25. 2. 2012
09:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Hradec Králové "B"
47
23
10
3
28
7
38
15
skupina B Review
10. kolo 25. 2. 2012
11:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Sokol Hradec Králové "B"
75
22
12
6
38
12
57
16
skupina B Review
1. kolo 18. 3. 2012
09:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Spartak Choceň
76
43
21
7
41
17
53
31
P-O 1 Review
1. kolo 18. 3. 2012
11:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Spartak Choceň
63
43
16
9
31
20
49
35
P-O 1 Review
2. kolo 4. 4. 2012
18:45
Spartak Choceň
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
50
40
16
8
22
14
34
30
P-O 1 Review
2. kolo 4. 4. 2012
17:15
Spartak Choceň
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
30
59
4
24
12
37
21
49
P-O 1 Review
1. kolo 14. 4. 2012
10:30
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Studánka Pardubice
9
101
0
21
5
47
9
76
finále Review
1. kolo 14. 4. 2012
08:30
Sokol Hradec Králové
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
50
27
11
4
26
11
36
21
finále Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů