TJ Jiskra Heřmanův Městec

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 8. 2011
Lubomír Ptáček
ptacek.lubomir@seznam.cz
724 703 432

Trenér

od: 5. 8. 2014
Jan Sykáček
sykacek.jan@seznam.cz
608 214 037

1. asistent trenéra

od: 5. 8. 2014
Miroslav Kučera
kucamira@atlas.cz
777 589 190

Asistent trenéra

od: 5. 8. 2014
Martin Černý
martin.cerny@cerea.cz
602 152 789

Asistent trenéra

od: 5. 8. 2014
Josef Fidler
josef.fidler@centrum.cz

Adresa

TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.
Jiráskova 916
Heřmanův Městec

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
David Dvořák 2004 17 19 20.5 9.5 1.4/3.8 37.5 2.3
Valentýna Víšková 2004 0 17 19 14.5 6.4 1.6/4.1 39.7 1.6
Beáta Sykáčková 2004 178 17 20 8.6 3.9 0.8/3.2 23.4 0.9
Jan Kachlík 2004 17 17 6.5 2.6 1.2/3.6 33.9 2.6
Tereza Čapská 2003 0 18 21 4.7 2.3 0.1/0.5 27.3 0.7
Tomáš Kühr 2005 16 20 3.0 1.4 0.2/1.0 15.0 1.0
Vojtěch Koreček 2005 16 18 2.3 1.1 0.2/0.3 50.0 0.1
Jakub Abraham 2004 17 15 2.5 1.1 0.3/0.7 50.0 0.9
Julie Kučerová 2003 0 18 20 1.8 0.9 0.1/0.4 14.3 1.2
Ema Kyprá 2003 0 18 20 1.4 0.6 0.2/0.5 30.0 0.4
Nikola Kotašková 2005 175 16 17 1.2 0.5 0.1/1.4 8.7 1.1
Anita Stará 2004 17 13 1.3 0.5 0.4/0.7 55.6 0.5
Václav Kachlík 2006 15 9 1.1 0.4 0.2/0.4 50.0 0.4
Jáchym Kučera 2006 15 16 0.3 0.1 0.0/0.5 0.0 0.3
Dominika Merunková 2006 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Kutřínová 2005 16 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Zrůstová 2005 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Katrin Kvapilová 2004 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Šmídová 2005 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Steklá 2004 17 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Rozálie Dvořáková 2005 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ester Kachlíková 2006 15 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeno Sekerák 2005 16 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
11407 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 9. 5. 2015 BK Studánka Pardubic 45:61 28 5/8 38.5% 13
11408 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 9. 5. 2015 BSK TJ Jičín 86:61 41 4/5 44.4% 18
11344 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 19. 4. 2015 BK KARA Trutnov 48:68 28 12/35 25.5% 28
11343 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 19. 4. 2015 BK KARA Trutnov 41:79 33 13/28 31.7% 22
11336 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 4. 2015 BK KARA Trutnov 75:32 36 3/13 18.8% 12
11335 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 18. 4. 2015 BK KARA Trutnov 79:36 37 5/12 29.4% 9
11298 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 2. 2015 Sokol Nová Paka 35:67 16 3/0 100% 6
11297 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 2. 2015 Sokol Nová Paka 29:74 14 1/5 16.7% 4
11316 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 6. 2. 2015 Sokol Nová Paka 75:32 13 6/6 50% 10
11315 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 6. 2. 2015 Sokol Nová Paka 78:26 12 2/16 11.1% 6
11128 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 24. 1. 2015 SŠB Pardubice 38:75 17 4/17 19% 14
11136 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 12. 1. 2015 Sokol Hradec Králové "B" 109:10 3 4/2 66.7% 7
11125 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 10. 1. 2015 Sokol PP Hradec Králové 93:32 14 4/8 33.3% 7
11122 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 13. 12. 2014 BK Pce 75:42 36 3/18 14.3% 11
11119 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 30. 11. 2014 SK Týniště nad Orlicí 50:93 42 9/15 37.5% 19
11116 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 16. 11. 2014 TJ Sokol Stěžery 91:36 40 11/15 42.3% 4
11113 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 11. 2014 SŠB Pardubice 55:67 30 7/17 29.2% 6
11142 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 5. 11. 2014 Sokol Hradec Králové "B" 27:74 10 7/13 35% 8
11110 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 10. 2014 Sokol PP Hradec Králové 31:51 15 1/7 12.5% 14
11107 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 18. 10. 2014 BK Pce 48:49 21 7/12 36.8% 19
11104 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 12. 10. 2014 SK Týniště nad Orlicí 129:14 63 3/2 60% 10
11101 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 27. 9. 2014 TJ Sokol Stěžery 33:83 38 7/9 43.8% 4
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 9. 2014
09:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Jiskra Heřmanův Městec
33
83
8
20
18
42
24
60
skupina B - 5x5 Review
1. kolo 27. 9. 2014
10:45
TJ Sokol Stěžery
TJ Jiskra Heřmanův Městec
20
40
skupina B - 3x3 Review
2. kolo 12. 10. 2014
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
129
14
22
4
66
8
98
12
skupina B - 5x5 Review
2. kolo 12. 10. 2014
10:45
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
40
20
skupina B - 3x3 Review
3. kolo 18. 10. 2014
09:00
BK Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
48
49
14
17
24
34
37
38
skupina B - 5x5 Review
3. kolo 18. 10. 2014
11:00
BK Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
40
30
skupina B - 3x3 Review
4. kolo 25. 10. 2014
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol PP Hradec Králové
31
51
6
18
20
27
23
41
skupina B - 5x5 Review
4. kolo 25. 10. 2014
10:45
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol PP Hradec Králové
40
20
skupina B - 3x3 Review
10. kolo 5. 11. 2014
18:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Hradec Králové "B"
20
40
skupina B - 3x3 Review
10. kolo 5. 11. 2014
16:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Hradec Králové "B"
27
74
9
19
15
35
21
55
skupina B - 5x5 Review
5. kolo 8. 11. 2014
09:00
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
55
67
8
14
24
25
36
46
skupina B - 5x5 Review
5. kolo 8. 11. 2014
11:00
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
40
30
skupina B - 3x3 Review
6. kolo 16. 11. 2014
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Stěžery
91
36
29
8
56
16
72
30
skupina B - 5x5 Review
6. kolo 16. 11. 2014
10:45
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Stěžery
40
20
skupina B - 3x3 Review
7. kolo 30. 11. 2014
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
50
93
13
19
30
41
42
71
skupina B - 5x5 Review
7. kolo 30. 11. 2014
12:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
20
40
skupina B - 3x3 Review
8. kolo 13. 12. 2014
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Pardubice
75
42
20
10
28
21
46
33
skupina B - 5x5 Review
8. kolo 13. 12. 2014
10:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Pardubice
40
30
skupina B - 3x3 Review
9. kolo 10. 1. 2015
14:00
Sokol PP Hradec Králové
TJ Jiskra Heřmanův Městec
93
32
18
8
50
14
78
24
skupina B - 5x5 Review
9. kolo 10. 1. 2015
16:00
Sokol PP Hradec Králové
TJ Jiskra Heřmanův Městec
40
20
skupina B - 3x3 Review
10. kolo 12. 1. 2015
16:30
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
109
10
28
1
56
3
81
3
skupina B - 5x5 Review
10. kolo 12. 1. 2015
15:30
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
40
20
skupina B - 3x3 Review
10. kolo 24. 1. 2015
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
38
75
10
24
17
42
30
55
skupina B - 5x5 Review
10. kolo 24. 1. 2015
10:45
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
20
40
skupina B - 3x3 Review
2. kolo 6. 2. 2015
16:30
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Heřmanův Městec
75
32
25
8
40
18
59
20
Play off 1.kolo Review
2. kolo 6. 2. 2015
15:00
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Heřmanův Městec
78
26
24
4
46
12
68
22
Play off 1.kolo Review
1. kolo 14. 2. 2015
10:45
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Nová Paka
35
67
2
14
15
32
17
59
Play off 1.kolo Review
1. kolo 14. 2. 2015
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Nová Paka
29
74
4
22
11
41
17
62
Play off 1.kolo Review
1. kolo 18. 4. 2015
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK KARA Trutnov
79
36
14
4
46
14
57
32
Play-off 2.kolo Review
1. kolo 18. 4. 2015
10:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK KARA Trutnov
75
32
20
5
39
14
63
24
Play-off 2.kolo Review
2. kolo 19. 4. 2015
13:00
BK KARA Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
41
79
5
22
18
44
32
66
Play-off 2.kolo Review
2. kolo 19. 4. 2015
15:00
BK KARA Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
48
68
12
16
28
21
33
49
Play-off 2.kolo Review
1. kolo 9. 5. 2015
09:00
BK Studánka Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
45
61
4
22
16
32
22
53
o 7.-9.místo Review
1. kolo 9. 5. 2015
12:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BSK TJ Jičín
86
61
24
6
49
20
68
39
o 7.-9.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů