Ondřej Hanzlík

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 22 let
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
257
Procento vítězství
71.2%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 12.3 4.3 0.7 1.8/3 58.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BA Sparta Praha 8 - 15.3 4.8 1.6 0.9/2.3 38.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 1 - 16.0 3 3 1/4 25.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BA Sparta Praha 19 - 19.1 6.8 /6.8 1.3 1.5/2.9 52.7 1.8 15.8
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA Sparta Praha 4 - 30.3 10 /10 3.3 0.5/1.5 33.3 1.5 27.8
2014/15 žáci U15 - skupina A BA Sparta 5 - 7.4 2.4 0.8 0.2/0.6 33.3 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 8 - 14.6 4.8 1.3 1.4/1.6 84.6 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 14 - 9.5 2.6 /2.6 1.1 0.8/1.1 73.3 2.0 7.2
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BA Sparta 4 - 17.5 3.8 /3.8 2.8 1.8/2.3 77.8 2.5 14.5
2011/12 mladší minižáci U12 - jih BK Pce 16 - 6.9 3.3 0 0.4/0.8 58.3 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off BK Pce 4 - 7.8 3.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - finále BK Pce 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní BK Vividbooks Pardub 10 - 5.2 2.3 0 0.6/0.6 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 7 - 14.9 7.3 0 0.3/0.7 40.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BK Pce 2 - 17.0 8.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina B BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 - 23.2 10.8 0 1.6/2.4 63.6 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 - 23.0 10.8 0 1.5/2 75.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - základní část BK Pardubice 6 - 3.7 1.7 0 0.3/0.5 66.7 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 4 - 13.3 6 0 1.3/2.3 55.6 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A SR 20 - 20.4 9.5 0 1.5/2.1 69.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo SR 4 - 17.3 8.3 0 0.8/0.8 100.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Pardub 6 - 18.5 9 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 4 - 8.5 3.8 0 1/1.8 57.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 4 - 3.8 1.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever BC Spartak Rychnov n 12 - 17.2 8.1 0 1/1.8 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - final four BC Spartak Rychnov n 2 - 15.5 4 2 1.5/1.5 100.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina C Synthesia Pardubice 9 - 5.1 1.7 0.4 0.4/1.2 36.4 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 6 - 2.2 0.7 0.2 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 8 - 12.1 2 /2 2.1 1.8/2.1 82.4 2.4 9.4
2015/16 žáci U15 - MČR skupina B BA Nymburk 3 32.3 15.0 1.7 /3.3 3.7 0.7/1.7 40.0 3.0 16.3
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo BA Nymburk 2 31.5 12.5 2.5 /5 2.5 0/0.5 0.0 2.0 11.0
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BA Sparta 3 - 14.3 5.7 /5.7 0.7 1/2 50.0 0.7 12.7
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 18 - 12.6 5 0.2 1.9/3.2 61.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 2 - 13.5 4.5 1.5 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 19.5 0.6 13.6 5.4 0.6 1.0/1.7 137.7 1.3 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Lokomotiva Plzeň 26. 9. 2015 2015/16
2B body 19 SŠB Pardubice 16. 9. 2012 2012/13
3B body 6 USK Praha 5. 5. 2016 2015/16
Obranné doskoky 7 Sokol Pražský 6. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 Sokol Pražský 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 9 Sokol Pražský 6. 5. 2016 2015/16
Body 43 BŠ - Tygři Praha 27. 2. 2016 2015/16
Užitečnost 37 BŠ - Tygři Praha 27. 2. 2016 2015/16
Asistence 3 USK Praha 5. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Snakes Ostrava 5 0:00 15.6 4.6 135.3 2.0 142.9 0.4/1.2 33.3 2.2
BK KARA Trutnov 6 0:00 12.3 5.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.2
BVK Holice 5 0:00 14.4 7.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 0.6
Sokol Hradec Králové "B" 2 0:00 32.5 16.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BC Kolín 4 0:00 16.0 4.8 316.7 1.8 350.0 1.3/1.5 83.3 3.8
BK Studánka Pardubic 6 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 28.5 10.0 100.0 2.5 100.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BSK Continental TJ J 2 0:00 23.5 11.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 23.0 6.0 100.0 2.0 100.0 5.0/9.5 52.6 3.0
BC Vysočina 4 0:00 11.3 4.8 111.8 0.5 200.0 0.3/0.8 33.3 1.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 2.3
Sokol Pražský 4 0:00 10.0 3.3 325.0 1.0 200.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 2 16:57 19.5 2.5 62.5 4.5 75.0 1.0/1.0 100.0 3.0
KMČR 2 0:00 19.0 9.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 18.5 3.5 100.0 3.0 100.0 2.5/3.5 71.4 4.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 18.0 4.5 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Písek 4 7:28 8.8 2.8 84.6 1.0 40.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 16.0 4.5 100.0 1.5 100.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 6.0 1.8 900.0 0.6 300.0 0.6/0.6 100.0 0.6
Baník Most 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 4.5 100.0 1.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
PP HK 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 24.0 5.0 100.0 4.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Pražský 2 17:29 12.0 1.0 66.7 3.0 60.0 1.0/2.0 50.0 3.5
USK Praha 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.5 100.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 15.0 3.0 100.0 2.0 100.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 7.0 1.0 100.0 1.5 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pce 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Loko Trutnov "B" 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 14:13 3.5 1.0 66.7 0.5 16.7 0.0/0.5 0.0 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KT 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
NH Ostrava 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články