BK Studánka Pardubice "B"

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 19. 6. 2011
Pavlína Chocholoušová
pavlina.chocholousova@bkstudanka.cz
731 260 944

Trenér

od: 19. 6. 2011 do 14. 8. 2011
Roman Chocholouš
roman.chocholous@bkstudanka.cz
737 533 951

Trenér

od: 16. 8. 2011
Jan Pavlíček
jan.pavlicek@bkstudanka.cz

1. asistent trenéra

od: 19. 6. 2011 do 14. 8. 2011
Jana Pelejová
jpelejova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 19. 6. 2011 do 14. 8. 2011
Barbora Oulická
bara.oulicka@seznam.cz
776 061 419

Asistent trenéra

od: 16. 8. 2011
Pavlína Chocholoušová
pavlina.chocholousova@bkstudanka.cz
731 260 944

Asistent trenéra

od: 16. 8. 2011
Sabina Petrásková

Adresa

BASKETBALOVÝ KLUB STUDÁNKA PARDUBICE, z. s.
Luční ul.
53002 Pardubice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Alena Petržálková 2003 18 12 7.2 2.8 1.5/3.3 45.0 0.2
Ráchel Heřmanová 2003 18 16 2.6 1.1 0.4/1.1 41.2 1.7
Štěpánka Gürtlerová 2002 150 19 24 1.5 0.6 0.4/1.0 36.0 1.0
Lucie Procházková 2002 19 14 2.3 0.9 0.4/0.5 85.7 1.1
Pavla Burešová 2002 150 19 18 1.3 0.6 0.1/0.8 14.3 0.6
Hana Hajnová R 2002 161 19 5 4.8 2.2 0.4/2.0 20.0 0.2
Lucie Stehlíková 2003 162 18 3 7.7 3.3 1.0/5.0 20.0 2.7
Barbora Vlašičová 2003 152 18 22 0.9 0.4 0.1/0.5 30.0 1.3
Karolína Drášilová 2002 19 12 1.6 0.8 0.1/0.7 12.5 0.3
Kateřina Dušková 2002 176 19 17 1.1 0.5 0.1/0.9 12.5 1.7
Zuzana Růžičková 2003 18 4 4.0 1.3 1.5/2.0 75.0 1.0
Eva Nývltová 2002 168 19 18 0.7 0.2 0.4/1.2 33.3 0.6
Lucie Vavrečková 2003 18 17 0.5 0.2 0.2/0.5 37.5 0.6
Barbora Beránková 2003 18 21 0.3 0.1 0.0/0.4 12.5 0.3
Tereza Vafková 2002 19 13 0.5 0.2 0.2/1.5 15.0 0.8
Karolína Šormová 2003 18 16 0.4 0.2 0.1/0.8 8.3 0.8
Markéta Boková 2003 150 18 4 1.8 0.8 0.3/1.5 16.7 0.8
Nikola Tešitelová 2002 130 19 20 0.3 0.2 0.0/0.2 0.0 1.3
Barbora Zápotocká 2002 151 19 16 0.4 0.2 0.0/0.3 0.0 1.6
Aneta Zákoutská 2002 19 10 0.5 0.2 0.1/0.8 12.5 0.5
Karla Klemová 2002 150 19 13 0.4 0.2 0.1/0.2 50.0 0.1
Eliška Musílková 2003 18 2 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Eliška Stavinohová 2003 18 1 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
Adéla Chalupová 2002 19 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Veronika Bíbrová 2002 19 1 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Nella Doubravová 2003 18 15 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0 0.5
Daniela Vokáčová 2003 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
22 Pavla Kučerová 2001 178 20 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Kadlecová 2002 19 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
11406 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 15. 4. 2012 BSK TJ Jičín 35:97 15 5/1 83.3% 11
11405 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 15. 4. 2012 TJ Jiskra Litomyšl 66:52 21 10/18 35.7% 9
11390 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 4. 2012 Sokol Nová Paka 25:67 10 5/8 38.5% 17
11391 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 1. 4. 2012 Sokol Nová Paka 31:75 13 5/11 31.3% 14
11384 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 31. 3. 2012 Sokol Nová Paka 97:9 3 3/7 30% 9
11385 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 31. 3. 2012 Sokol Nová Paka 92:10 4 2/15 11.8% 18
11209 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2012 BK Pce 7:126 3 1/1 50% 7
11208 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 2. 2012 BK Pce 9:117 0 9/7 56.3% 11
11201 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 2. 2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 99:13 5 3/6 33.3% 5
11200 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 11. 2. 2012 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107:17 7 3/5 37.5% 6
11195 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2012 Sokol Hradec Králové "B" 5:85 2 1/2 33.3% 13
11194 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 28. 1. 2012 Sokol Hradec Králové "B" 9:89 3 3/7 30% 17
11191 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 1. 2012 TJ Jiskra Heřmanův Městec 69:16 7 2/8 20% 6
11190 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 1. 2012 TJ Jiskra Heřmanův Městec 58:20 10 0/8 0% 8
11181 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 10. 12. 2011 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 134:10 5 0/2 0% 9
11180 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 10. 12. 2011 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 131:6 2 2/5 28.6% 6
11179 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 5. 12. 2011 BK Pce 110:11 5 1/6 14.3% 15
11178 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 28. 11. 2011 BK Pce 126:10 3 4/6 40% 8
11171 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7:72 3 1/7 12.5% 22
11170 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 19. 11. 2011 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:60 6 1/11 8.3% 17
11165 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 5. 11. 2011 Sokol Hradec Králové "B" 72:5 2 1/3 25% 4
11164 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 5. 11. 2011 Sokol Hradec Králové "B" 83:4 2 0/4 0% 5
11161 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 22. 10. 2011 TJ Jiskra Heřmanův Městec 36:48 14 8/18 30.8% 18
11160 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 22. 10. 2011 TJ Jiskra Heřmanův Městec 25:53 10 5/11 31.3% 2
11151 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 10. 2011 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 8:66 2 4/14 22.2% 6
11150 Smíšený oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 8. 10. 2011 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:76 10 1/8 11.1% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 8. 10. 2011
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
21
76
9
24
11
41
15
65
skupina B Review
1. kolo 8. 10. 2011
11:00
BK Studánka Pardubice "B"
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
8
66
0
28
2
42
3
54
skupina B Review
2. kolo 22. 10. 2011
13:00
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
36
48
8
24
19
29
23
46
skupina B Review
2. kolo 22. 10. 2011
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
25
53
5
18
13
30
24
42
skupina B Review
3. kolo 5. 11. 2011
10:45
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice "B"
72
5
14
0
38
1
54
5
skupina B Review
3. kolo 5. 11. 2011
09:00
Sokol Hradec Králové "B"
BK Studánka Pardubice "B"
83
4
22
2
42
2
64
2
skupina B Review
4. kolo 19. 11. 2011
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13
60
4
23
6
34
12
49
skupina B Review
4. kolo 19. 11. 2011
11:00
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
7
72
4
15
6
36
6
50
skupina B Review
5. kolo 28. 11. 2011
15:30
BK Pardubice
BK Studánka Pardubice "B"
126
10
38
0
57
4
88
4
skupina B Review
5. kolo 5. 12. 2011
15:30
BK Pardubice
BK Studánka Pardubice "B"
110
11
30
0
61
4
87
9
skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2011
09:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Studánka Pardubice "B"
131
6
33
2
52
6
91
6
skupina B Review
6. kolo 10. 12. 2011
11:00
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
BK Studánka Pardubice "B"
134
10
41
2
69
6
99
8
skupina B Review
7. kolo 8. 1. 2012
10:30
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Studánka Pardubice "B"
69
16
26
1
38
1
57
7
skupina B Review
7. kolo 8. 1. 2012
09:00
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Studánka Pardubice "B"
58
20
20
2
30
8
50
18
skupina B Review
8. kolo 28. 1. 2012
11:00
BK Studánka Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové "B"
5
85
0
24
0
51
2
67
skupina B Review
8. kolo 28. 1. 2012
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové "B"
9
89
0
23
2
44
2
75
skupina B Review
9. kolo 11. 2. 2012
09:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Studánka Pardubice "B"
107
17
34
2
50
9
70
15
skupina B Review
9. kolo 11. 2. 2012
10:30
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Studánka Pardubice "B"
99
13
26
2
58
5
73
7
skupina B Review
10. kolo 25. 2. 2012
13:00
BK Studánka Pardubice "B"
BK Pardubice
9
117
1
17
1
56
9
84
skupina B Review
10. kolo 25. 2. 2012
15:00
BK Studánka Pardubice "B"
BK Pardubice
7
126
0
32
0
65
7
88
skupina B Review
1. kolo 31. 3. 2012
09:00
Sokol Nová Paka
BK Studánka Pardubice "B"
97
9
18
2
40
4
67
7
P-O 13 Review
1. kolo 31. 3. 2012
11:00
Sokol Nová Paka
BK Studánka Pardubice "B"
92
10
21
6
47
6
62
10
P-O 13 Review
2. kolo 1. 4. 2012
11:00
BK Studánka Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
31
75
11
8
12
28
29
42
P-O 13 Review
2. kolo 1. 4. 2012
09:00
BK Studánka Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
25
67
4
16
6
37
19
50
P-O 13 Review
1. kolo 15. 4. 2012
10:45
BK Studánka Pardubice "B"
BSK TJ Jičín
35
97
11
19
13
53
25
73
o 16.-18.místo Review
1. kolo 15. 4. 2012
09:00
TJ Jiskra Litomyšl
BK Studánka Pardubice "B"
66
52
8
12
32
20
46
35
o 16.-18.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů