Prostějov

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Michal Pešta
bcmorli@gmail.com
601 344 990

Trenér

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Michal Krčmář
krcmaru17@gmail.com
774 665 211

1. asistent trenéra

od: 9. 9. 2021
Marek Petržela
marek.petrzela@seznam.cz
736 747 877

Organizační pracovník

od: 10. 9. 2021 do 21. 9. 2021
Michal Krčmář
krcmaru17@gmail.com
774 665 211

1. asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Tomáš Bukovec
tomasbukovec@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Lukáš Sychra
lukas.sychra12@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 20. 10. 2021
Viktor Vašát
viktorvasat@gmail.com

Adresa

BCM Orli Prostějov, spolek
Žeranovská
796 01 Prostějov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Marek Altmann 2011 10
Martin Rosberg 2010 11
Samuel Halenka 2010 11
Viktor Skulník 2010 11
Šimon Kubinec 2010 11
Max Votroubek 2011 10
Vojtěch Navrátil 2012 9
Patrik Peterek 2012 9
Štěpán Raus 2011 10
Adam Crha 2011 10
Sedrik Siegel 2010 11
Adam Kratochvíl 2010 11
Lucas Šádek 2011 10
Antonín Mochťák 2012 9
Ondřej Spáčil 2010 11
Matěj Papcun 2011 10
Tobiáš Pospíšil 2011 10
Daniel Burianek 2011 10
Filip Rytíř 2012 9
Adam Kalus 2010 11
Jakub Staněk 2010 11
Lukáš Marek 2010 11
Michal Pavlík 2010 11
Petr Novák 2010 11
Václav Petr 2010 11
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
1 Středomoravský přebor (mladší minižáci U12) Hosté 26. 9. 2021 TBS Přerov MIX +1*09 50:81
2 Středomoravský přebor (mladší minižáci U12) Hosté 26. 9. 2021 TBS Přerov MIX +1*09 53:87
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
09:00
TBS Přerov MIX +1*09
BCM Orli Prostějov
50
81
23
16
25
34
29
53
Základní část Review
1. kolo 26. 9. 2021
11:00
TBS Přerov MIX +1*09
BCM Orli Prostějov
53
87
5
18
29
26
35
58
Základní část Review
2. kolo 23. 10. 2021
11:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
34
41
14
14
24
18
30
35
Základní část Review
2. kolo 23. 10. 2021
09:00
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
21
34
8
22
9
26
17
34
Základní část Review
3. kolo 13. 11. 2021
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
3. kolo 13. 11. 2021
00:00
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
09:00
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez+6x09
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
11:00
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez+6x09
Základní část Preview
5. kolo 8. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 8. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
6. kolo 5. 2. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX +1*09
Základní část Preview
6. kolo 5. 2. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX +1*09
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
Basket Valmez+6x09
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
Basket Valmez+6x09
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Kvalifikace o postup na NF 3 4
2019/20 Středomoravský přebor 2 20
2018/19 Středomoravský přebor 5 24
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 4 42
2016/17 Oblastní přebor StM 2 45

články