BCM Olomouc

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 18. 8. 2021
Mgr. Ondřej Zatloukal
nemcinar1@seznam.cz
777060150

1. asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Marie Dosedělová
dosedelova.mar@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2021
Lukáš Kapaňa
lukaskapana@seznam.cz
608771171

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2021 do 10. 9. 2021
Michal Kudláček

Trenér

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Matěj Strniště
strniste.matej@seznam.cz
731 610 633

1. asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Jakub Stodůlka
jakub.stodulka01@upol.cz

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Adam Bitomský 2011 10
Filip Sofka 2010 0 11
Štěpán Faltýnek 2010 0 11
Ondřej Škůrek 2010 0 11
Karel Hrubý 2010 11
Tomáš Vaca 2010 0 11
Kryštof Kubík 2011 10
Adam Weiser 2010 11
Vojtěch Macháček 2010 11
Václav Esterka 2011 10
Danila Scripcariu 2010 11
Jakub Daneček 2010 11
Martin Šiška 2011 10
Sebastian Hanák 2010 11
Marek Švancara 2011 10
Filip Kapaňa 2012 9
Patrik Vidrman 2010 0 11
Niki Lauda 2011 10
Vilém Zbořil 2010 11
Daniel Nita 2011 10
Štěpán Ondruška 2012 9
Jakub Čechák 2010 11
Šimon Suchánek 2010 11
Tomáš Galla 2010 11
Jakub Šuranský 2011 10
Adam Jendřiščík 2010 11
Michael Vánský 2010 0 11
Matouš Kudláček 2011 10
Tomáš Wykret 2011 10
Vojtěch Malaska 2010 11
Matěj Michálek 2011 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
98
18
17
3
45
9
67
12
Základní část Review
1. kolo 25. 9. 2021
10:15
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
113
20
35
2
65
12
92
18
Základní část Review
2. kolo 23. 10. 2021
10:45
Basket Valmez+6x09
SK UP BCM Olomouc
32
46
8
17
20
29
24
45
Základní část Review
2. kolo 23. 10. 2021
09:00
Basket Valmez+6x09
SK UP BCM Olomouc
42
44
9
16
21
26
28
36
Základní část Review
3. kolo 13. 11. 2021
10:30
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX +1*09
Základní část Preview
3. kolo 13. 11. 2021
09:00
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX +1*09
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
00:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
00:00
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
5. kolo 8. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 8. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
6. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
6. kolo 5. 2. 2022
00:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez+6x09
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez+6x09
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
10:00
TBS Přerov MIX +1*09
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
08:00
TBS Přerov MIX +1*09
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Kvalifikace o postup na NF 1 8
2019/20 Středomoravský přebor 4 18
2018/19 Středomoravský přebor 2 35
2017/18 Oblastní přebor - střední Morava 1 57

články