Středomoravský přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
TBS Přerov MIX +1*09
BCM Orli Prostějov
26. 9. 2021
09:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Martin Kopřiva
50
81
23
16
25
34
29
53
Review
Základní část 1. kolo 3
STRABAG Zlín
Basket Valmez+6x09
25. 9. 2021
09:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Marek Bill
101
10
25
0
54
2
70
10
Review
Základní část 1. kolo 5
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
25. 9. 2021
09:00
SH UP Olomouc Linda Vildová
Radek Šuranský
98
18
17
3
45
9
67
12
Review
Základní část 1. kolo 6
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
25. 9. 2021
10:15
SH UP Olomouc Linda Vildová
Radek Šuranský
113
20
35
2
65
12
92
18
Review
Základní část 1. kolo 4
STRABAG Zlín
Basket Valmez+6x09
25. 9. 2021
10:45
Městská SH Zelené David Vyplel
Marek Bill
103
13
14
4
36
4
66
5
Review
Základní část 1. kolo 2
TBS Přerov MIX +1*09
BCM Orli Prostějov
26. 9. 2021
11:00
Sokolovna Ladislav Sokolovský
Andrej Samuels
53
87
5
18
29
26
35
58
Review
Základní část 2. kolo 7
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
23. 10. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Martin Kopřiva
Preview
Základní část 2. kolo 9
Basket Valmez+6x09
SK UP BCM Olomouc
23. 10. 2021
09:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Bill
Matyáš Hawiger
Preview
Základní část 2. kolo 10
Basket Valmez+6x09
SK UP BCM Olomouc
23. 10. 2021
10:45
SPŠSt Valašské Meziříčí Matyáš Hawiger
Marek Bill
Preview
Základní část 2. kolo 8
BCM Orli Prostějov
TJ Slavia Kroměříž
23. 10. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ Zdeněk Latík
Martin Kopřiva
Preview
Základní část 2. kolo 11
TBS Přerov MIX +1*09
STRABAG Zlín
13. 10. 2021
16:45
Sokolovna Tomáš Němeček
Lukáš Kaprál
8
95
2
22
2
42
6
74
Review
Základní část 2. kolo 12
TBS Přerov MIX +1*09
STRABAG Zlín
13. 10. 2021
17:00
Sokolovna Lukáš Kaprál
Tomáš Němeček
18
104
6
28
12
50
16
70
Review
Základní část 3. kolo 13
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
13. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 3. kolo 14
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
13. 11. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 3. kolo 17
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez+6x09
13. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 3. kolo 18
TJ Slavia Kroměříž
Basket Valmez+6x09
13. 11. 2021
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 3. kolo 15
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX +1*09
13. 11. 2021
09:00
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 3. kolo 16
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov MIX +1*09
13. 11. 2021
10:30
SH UP Olomouc
Preview
Základní část 4. kolo 23
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
11. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 24
STRABAG Zlín
SK UP BCM Olomouc
11. 12. 2021
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 4. kolo 19
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez+6x09
11. 12. 2021
09:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 21
TBS Přerov MIX +1*09
TJ Slavia Kroměříž
12. 12. 2021
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 4. kolo 20
BCM Orli Prostějov
Basket Valmez+6x09
11. 12. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 22
TBS Přerov MIX +1*09
TJ Slavia Kroměříž
12. 12. 2021
11:00
Sokolovna
Preview
Základní část 5. kolo 25
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
8. 1. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 26
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
8. 1. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 27
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
8. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 5. kolo 28
TJ Slavia Kroměříž
STRABAG Zlín
8. 1. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 5. kolo 29
Basket Valmez+6x09
TBS Přerov MIX +1*09
8. 1. 2022
-
Preview
Základní část 5. kolo 30
Basket Valmez+6x09
TBS Přerov MIX +1*09
8. 1. 2022
-
Preview
Základní část 6. kolo 31
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX +1*09
5. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 6. kolo 32
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov MIX +1*09
5. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 6. kolo 33
Basket Valmez+6x09
STRABAG Zlín
5. 2. 2022
-
Preview
Základní část 6. kolo 34
Basket Valmez+6x09
STRABAG Zlín
5. 2. 2022
-
Preview
Základní část 6. kolo 35
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
5. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 6. kolo 36
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
5. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 37
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
19. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 38
TJ Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
19. 2. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 7. kolo 39
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez+6x09
19. 2. 2022
-
Preview
Základní část 7. kolo 40
SK UP BCM Olomouc
Basket Valmez+6x09
19. 2. 2022
-
Preview
Základní část 7. kolo 41
STRABAG Zlín
TBS Přerov MIX +1*09
19. 2. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 7. kolo 42
STRABAG Zlín
TBS Přerov MIX +1*09
19. 2. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 8. kolo 43
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
5. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 44
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
5. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 47
Basket Valmez+6x09
TJ Slavia Kroměříž
5. 3. 2022
-
Preview
Základní část 8. kolo 48
Basket Valmez+6x09
TJ Slavia Kroměříž
5. 3. 2022
-
Preview
Základní část 8. kolo 45
TBS Přerov MIX +1*09
SK UP BCM Olomouc
5. 3. 2022
08:00
Sokolovna
Preview
Základní část 8. kolo 46
TBS Přerov MIX +1*09
SK UP BCM Olomouc
5. 3. 2022
10:00
Sokolovna
Preview
Základní část 9. kolo 49
Basket Valmez+6x09
BCM Orli Prostějov
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 9. kolo 50
Basket Valmez+6x09
BCM Orli Prostějov
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 9. kolo 51
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov MIX +1*09
19. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 52
TJ Slavia Kroměříž
TBS Přerov MIX +1*09
19. 3. 2022
-
Hala TJ Slavia
Preview
Základní část 9. kolo 53
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 9. kolo 54
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín
19. 3. 2022
-
Preview
Základní část 10. kolo 55
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
2. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 56
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
2. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 57
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
2. 4. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 58
STRABAG Zlín
TJ Slavia Kroměříž
2. 4. 2022
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 59
TBS Přerov MIX +1*09
Basket Valmez+6x09
2. 4. 2022
09:00
Sokolovna
Preview
Základní část 10. kolo 60
TBS Přerov MIX +1*09
Basket Valmez+6x09
2. 4. 2022
11:00
Sokolovna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Zlín 4 4 0 403 49 8
2. Přerov MIX 4 0 4 129 367 4
3. BCM Olomouc 2 2 0 211 38 4
4. Prostějov 2 2 0 168 103 4
5. Slavia Kroměříž 2 0 2 38 211 2
6. Basket Valmez 2 0 2 23 204 2
Hráč Tým Věk
Tým Z 2B TH TH % F-
Přerov MIX 2 24.5 2.5 /9.0 27.8 10.0
Prostějov 2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Vildová Linda 2 2 0 0 - - -
Šuranský Radek 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Samuels Andrej 1 0 1 0 - - -
Němeček Tomáš 2 1 1 0 - - -
Kopřiva Martin 1 0 1 0 - - -
Kaprál Lukáš 2 1 1 0 - - -
Bill Marek 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře