Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Středočeský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 1
Basket Poděbrady U13B(ms)
BK Brandýs nad Labem U13B
19. 12. 2021
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 3
BK R&J EBC Mělník U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 4
BA Nymburk U13B
BC Benešov U13B(ms)
4. 12. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 1. kolo 2
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
18. 9. 2021
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Jiří Veselý
Radek Šťavík
45
22
15
7
17
14
41
17
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 6
BK R&J EBC Mělník U13B
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 5
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
19. 9. 2021
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
15
94
4
23
9
42
11
62
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 2. kolo 7
BC KolínU13B
BC Benešov U13B(ms)
19. 9. 2021
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jiří Pavýza
86
16
18
4
34
10
62
10
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 10
Basket Poděbrady U13B(ms)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
2. 10. 2021
09:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Michal Dub
38
47
4
14
18
28
30
39
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 8
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BA Nymburk U13B
2. 10. 2021
09:30
TJ Sokol Žižkov I. Jan Machálek
20
106
2
24
10
56
11
92
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 11
BK Brandýs nad Labem U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
2. 10. 2021
11:00
ZŠ Na Výsluní Karel Křenek
Lukáš Mrzena
51
43
10
9
22
21
30
33
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 3. kolo 9
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BC KolínU13B
2. 10. 2021
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Machálek
43
48
9
4
25
21
32
32
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 13
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BA Nymburk U13B
3. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu 40
79
6
18
16
32
26
56
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 14
Basket Poděbrady U13B(ms)
BK R&J EBC Mělník U13B
3. 10. 2021
09:00
MSH Ostende Tomáš Tejček
Vojtěch Poláček
11
98
1
18
7
46
9
72
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 12
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BC KolínU13B
3. 10. 2021
09:30
TJ Sokol Žižkov I. 17
93
4
28
6
44
7
76
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 4. kolo 15
BK Brandýs nad Labem U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
3. 10. 2021
11:00
ZŠ Na Výsluní Michal Dub
Lukáš Mrzena
104
8
23
3
55
3
74
6
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 18
BC KolínU13B
BK Brandýs nad Labem U13B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 16
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK R&J EBC Mělník U13B
16. 10. 2021
09:00
Tělocvična Rabasova 821 Petr Frána
Radek Šťavík
4
89
0
20
0
45
4
68
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 17
BA Nymburk U13B
Basket Poděbrady U13B(ms)
16. 10. 2021
14:00
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
135
0
24
0
63
0
89
0
135
0
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 5. kolo 19
BC Benešov U13B(ms)
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
16. 10. 2021
16:00
SH Benešov Petr Buršík
Josef Seidl
77
22
8
10
38
12
54
20
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 20
BA Nymburk U13B
BK Brandýs nad Labem U13B
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 21
BC KolínU13B
Basket Poděbrady U13B(ms)
17. 10. 2021
10:30
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Lukáš Mrzena
Jaroslav Janovský
107
18
30
12
64
12
78
14
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 6. kolo 22
BC Benešov U13B(ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
17. 10. 2021
14:00
SH Benešov Petr Buršík
Jáchym Povolný
45
40
10
14
18
20
33
30
Review
Středočeský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 24
Basket Poděbrady U13B(ms)
BC Benešov U13B(ms)
6. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 25
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BA Nymburk U13B
6. 11. 2021
11:00
Tělocvična Rabasova 821
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 26
BK R&J EBC Mělník U13B
BC KolínU13B
6. 11. 2021
12:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 7. kolo 23
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
6. 11. 2021
14:30
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 27
BK Brandýs nad Labem U13B
BC Benešov U13B(ms)
7. 11. 2021
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 29
BK R&J EBC Mělník U13B
BA Nymburk U13B
7. 11. 2021
10:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 8. kolo 28
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BC KolínU13B
7. 11. 2021
11:00
Tělocvična Rabasova 821
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 30
BA Nymburk U13B
BC KolínU13B
20. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 31
BC Benešov U13B(ms)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
20. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 32
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
Basket Poděbrady U13B(ms)
20. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 9. kolo 33
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BK Brandýs nad Labem U13B
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 34
BC Benešov U13B(ms)
BK R&J EBC Mělník U13B
21. 11. 2021
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 35
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BK Brandýs nad Labem U13B
21. 11. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 10. kolo 36
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
Basket Poděbrady U13B(ms)
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 37
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 38
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BK R&J EBC Mělník U13B
18. 12. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 11. kolo 39
BC Benešov U13B(ms)
BC KolínU13B
18. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 40
BK Brandýs nad Labem U13B
Basket Poděbrady U13B(ms)
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 41
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
19. 12. 2021
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 42
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BK R&J EBC Mělník U13B
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 12. kolo 43
BC Benešov U13B(ms)
BA Nymburk U13B
19. 12. 2021
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 44
BC KolínU13B
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
15. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 45
BA Nymburk U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
15. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 47
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BK Brandýs nad Labem U13B
15. 1. 2022
-
Tělocvična Rabasova 821
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 13. kolo 46
BK R&J EBC Mělník U13B
Basket Poděbrady U13B(ms)
15. 1. 2022
15:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 48
BA Nymburk U13B
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
16. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 49
BC KolínU13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
16. 1. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 50
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
Basket Poděbrady U13B(ms)
16. 1. 2022
-
Tělocvična Rabasova 821
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 14. kolo 51
BK R&J EBC Mělník U13B
BK Brandýs nad Labem U13B
16. 1. 2022
12:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 52
BK Brandýs nad Labem U13B
BA Nymburk U13B
12. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 53
Basket Poděbrady U13B(ms)
BC KolínU13B
12. 2. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 15. kolo 54
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
BC Benešov U13B(ms)
12. 2. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 56
Basket Poděbrady U13B(ms)
BA Nymburk U13B
13. 2. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 57
BK Brandýs nad Labem U13B
BC KolínU13B
13. 2. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 58
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
BC Benešov U13B(ms)
13. 2. 2022
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 16. kolo 55
BK R&J EBC Mělník U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
13. 2. 2022
09:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 59
BC Benešov U13B(ms)
BK Brandýs nad Labem U13B
5. 3. 2022
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 60
BC KolínU13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
5. 3. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 17. kolo 61
BA Nymburk U13B
BK R&J EBC Mělník U13B
5. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 62
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
6. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 63
BC Benešov U13B(ms)
Basket Poděbrady U13B(ms)
6. 3. 2022
-
SH Benešov
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 64
BA Nymburk U13B
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
6. 3. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 18. kolo 65
BC KolínU13B
BK R&J EBC Mělník U13B
6. 3. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 19. kolo 67
BK Brandýs nad Labem U13B
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
19. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 19. kolo 68
Basket Poděbrady U13B(ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
19. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 19. kolo 66
BK R&J EBC Mělník U13B
BC Benešov U13B(ms)
19. 3. 2022
13:00
Tělocvična IŠST
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 20. kolo 69
BC KolínU13B
BA Nymburk U13B
20. 3. 2022
-
SOU Spojů Kolín
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 20. kolo 70
ŠSK AŠSK při 3.ZŠ Slaný U13(ms)
BC Benešov U13B(ms)
20. 3. 2022
-
Tělocvična Rabasova 821
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 20. kolo 71
Basket Poděbrady U13B(ms)
TJ Sokol I.Smíchov U13B(mix)
20. 3. 2022
-
MSH Ostende
Preview
Středočeský přebor starších minižáků U13B 20. kolo 72
BK Brandýs nad Labem U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms)
20. 3. 2022
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Adam Bergmann BANymbU13B 12 2 1.0 11.0 5.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Blabolil Tygři U13B 12 1 1.0 12.0 5.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Štěpán Bártů BraU13B 11 2 1.0 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Batelka BCKOLU13B 10 3 1.0 3.3 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.3
Matyáš Breburda Ben U13B 12 2 1.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
7 Jakub Boháč Smíchov U13B 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Gombík Měl U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Barták Pod U13B 10 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bajer ŠSK Sla U13 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
ŠSK Slaný U13(ms) 5 10.8 0.0 2.2 /4.6 47.8 9.8
Sokol Smíchov U13B(mix) 4 8.5 0.0 3.3 /8.3 39.4 9.0
BC Benešov U13B(ms) 3 22.3 0.0 1.3 /6.0 22.2 4.0
BC Kolín U13B 4 38.5 0.0 6.5 /14.0 46.4 12.0
BŠ Tygři U13B(ms) 4 22.5 0.0 2.3 /6.3 36.0 6.5
BA Nymburk U13B 3 50.0 0.3 5.7 /7.4 77.3 7.3
BK Brandýs n.L.U13B 2 37.0 0.0 3.5 /9.5 36.8 8.5
R&J EBC Mělník U13B 3 35.0 1.0 3.7 /8.0 45.8 8.7
Poděbrady U13B(ms) 4 7.5 0.0 1.8 /6.8 25.9 12.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Seidl Josef 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Povolný Jáchym 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Podruh Vojtěch 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Pavýza Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mrzena Lukáš 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Machálek Jan 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Křenek Karel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janovský Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvorský Dušan 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Dub Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Petr 2 2 0 0 3.0 1.0 2.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře