Josef Seifrt
Národnost
CZE
Ročník narození
2010 -
14 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Kariéra
Sezony
3
Zápasy
61
Procento vítězství
14.8%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B | Pod U13B (ms) | 10 | 0.6 | 0.2 | 0 | 0.2/0.4 | 50.0 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B | Pod U13B (ms) | 7 | 2.0 | 0.9 | 0 | 0.3/3.6 | 8.0 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B1 | Pod U13B (ms) | 7 | 2.1 | 0.7 | 0 | 0.7/1.9 | 38.5 | - |
2023/24 mladší žáci U14 - Skupina C | Basket Poděbrady | 11 | 2.1 | 0.8 | 0 | 0.5/2.4 | 19.2 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina D | Basket Poděbrady | 13 | 1.4 | 0.4 | 0 | 0.6/1.3 | 47.1 | - |
2023/24 mladší žáci U14 - Liga A | Basket Poděbrady | 9 | 4.0 | 1.2 | 0.2 | 0.9/2 | 44.4 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 9. - 14. místo | Basket Poděbrady | 4 | 1.3 | 0.5 | 0 | 0.3/1.5 | 16.7 | - |
Průměr za kariéru | 20.3 | 1.9 | 0.7 | 0.0 | 0.5/1.8 | 74.6 | 1.9 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
23. 9. 2023 | Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina D | Var U14 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
28. 9. 2023 | Skupina C | BA Nymburk | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0.0 |
30. 9. 2023 | Skupina C | Královští Sokoli | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0.0 |
7. 10. 2023 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 50.0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
4. 11. 2023 | Skupina C | USK Praha | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
5. 11. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
12. 11. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 11. 2023 | Skupina C | BA Nymburk | 7 | 3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
18. 11. 2023 | Skupina C | BC Kolín | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 |
19. 11. 2023 | Skupina C | Královští Sokoli | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
26. 11. 2023 | Skupina D | BK Kralupy | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina D | Var U14 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 7 | 2 | 0 | 3/5 | 60.0 |
9. 12. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina C | Tygři Praha | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
6. 1. 2024 | Liga A | BK Teplice | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Liga A | Sluneta Ústí n. L. | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Liga A | Sj. BK Litoměřice | 7 | 3 | 0 | 1/3 | 33.3 |
21. 1. 2024 | Liga A | BA LYNX Liberec | 5 | 1 | 1 | 0/2 | 0.0 |
26. 1. 2024 | Skupina D | BK Kralupy | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 2. 2024 | Liga A | Sokol Vyšehrad | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
2. 3. 2024 | Liga A | BC Kolín | 7 | 2 | 0 | 3/4 | 75.0 |
3. 3. 2024 | Liga A | BC Kolín | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
28. 2. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Sokol Vyšehrad | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
16. 3. 2024 | Liga A | Sluneta Ústí n. L. | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Liga A | BK Teplice | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 60.0 |
18. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Slavoj Č. Brod | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
23. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | BK Příbram 2000 | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Sokol Vyšehrad | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 37 | 82 | 27 | 2 | 22/67 | 32.8 | |
Průměr | 37 | 2.2 | 0.7 | 0.1 | 0.6/1.8 | 32.8 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BANymbU13B | 6 | 1.8 | 0.7 | 0.0 | 0.5/3.7 | 13.6 | 2.0 |
BC Kolín | 3 | 3.7 | 1.0 | 0.0 | 1.7/3.3 | 50.0 | 2.3 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 3.5 |
Sj. BK Litoměřice | 1 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
BA LYNX Liberec | 3 | 2.3 | 0.7 | 0.3 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.3 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BA Nymburk | 2 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5/4.0 | 12.5 | 3.0 |
BK Teplice | 2 | 3.5 | 1.0 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 2.5 |
Ben U13B | 6 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.8 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 2.7 |
BK Příbram 2000 | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Královští Sokoli | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
Pandy Čelákovice | 2 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 1.5/3.0 | 50.0 | 2.0 |
USK Praha | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
R&J EBC Mělník | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
Měl U13B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Kralupy | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Tygři Praha | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
Var U14 | 2 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.0 |
Slavoj Č. Brod | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠSK Sla U13 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |