Štěpán Paskovský
Národnost
CZE
Ročník narození
2011 -
13 let
Aktuální klub
Basket Poděbrady
Kariéra
Sezony
6
Zápasy
115
Procento vítězství
35.7%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | Pod U13B (ms) | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | Pod U13B (ms) | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba B | Pod(mix) | 4 | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "A" | Pod(mix) | 1 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) semifinále 1 | PodU12B(kv) | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) finále | PodU12B(kv) | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B | BA Pod U11B (kv) | 5 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"B" | BAPodU11B | 6 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž mladších minižáků U11B"B1" | BAPodU11B | 5 | 0.2 | 0 | 0 | 0.2/0.4 | 50.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 B | BAPodU11B | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-2 | BAPodU11B | 2 | 4.5 | 2 | 0 | 0.5/1 | 50.0 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B | Pod U13B (ms) | 16 | 3.5 | 1.4 | 0 | 0.8/2.9 | 25.5 | - |
2021/22 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B | BANYM U12B | 2 | 2.5 | 1 | 0 | 0.5/2 | 25.0 | - |
2021/22 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B A1 | BANymU12B | 2 | 5.0 | 2.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B | BANymU12B | 2 | 5.0 | 2.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B | Pod U13B (ms) | 8 | 3.0 | 1.4 | 0 | 0.3/2 | 12.5 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B1 | Pod U13B (ms) | 7 | 7.3 | 3.3 | 0 | 0.7/2 | 35.7 | - |
2022/23 žáci U15 - Skupina C | Basket Poděbrady | 5 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 starší minižáci U13 - 5.- 8.místo | Pod U13B (ms) | 2 | 9.0 | 4 | 0 | 1/5 | 20.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina D | Basket Poděbrady | 13 | 9.1 | 2.7 | 0.2 | 3/7.4 | 40.6 | - |
2023/24 mladší žáci U14 - Skupina C | Basket Poděbrady | 14 | 10.7 | 4 | 0 | 2.7/7.9 | 34.2 | - |
2023/24 mladší žáci U14 - Liga A | Basket Poděbrady | 9 | 14.3 | 4.1 | 0.6 | 4.4/9.8 | 45.5 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 9. - 14. místo | Basket Poděbrady | 4 | 17.5 | 5 | 0 | 7.5/11.5 | 65.2 | - |
Průměr za kariéru | 14.4 | 5.8 | 2.1 | 0.1 | 1.5/3.8 | 50.5 | 1.7 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. 9. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 16 | 7 | 0 | 2/6 | 33.3 |
17. 9. 2023 | Skupina C | USK Praha | 9 | 4 | 0 | 1/4 | 25.0 |
23. 9. 2023 | Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0.0 |
24. 9. 2023 | Skupina D | Var U14 | 12 | 5 | 0 | 2/6 | 33.3 |
28. 9. 2023 | Skupina C | BA Nymburk | 15 | 4 | 0 | 7/24 | 29.2 |
30. 9. 2023 | Skupina C | Královští Sokoli | 9 | 4 | 0 | 1/6 | 16.7 |
1. 10. 2023 | Skupina C | BC Kolín | 4 | 2 | 0 | 0/4 | 0.0 |
7. 10. 2023 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
8. 10. 2023 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 6 | 3 | 0 | 0/4 | 0.0 |
14. 10. 2023 | Skupina C | Tygři Praha | 4 | 1 | 0 | 2/8 | 25.0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 16 | 6 | 0 | 4/9 | 44.4 |
4. 11. 2023 | Skupina C | USK Praha | 7 | 3 | 0 | 1/6 | 16.7 |
5. 11. 2023 | Skupina C | BA LYNX Liberec | 23 | 10 | 0 | 3/8 | 37.5 |
12. 11. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 3 | 0 | 0 | 3/10 | 30.0 |
11. 11. 2023 | Skupina D | Slavoj Č. Brod | 14 | 5 | 0 | 4/5 | 80.0 |
17. 11. 2023 | Skupina C | BA Nymburk | 5 | 1 | 0 | 3/7 | 42.9 |
18. 11. 2023 | Skupina C | BC Kolín | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
19. 11. 2023 | Skupina C | Královští Sokoli | 16 | 6 | 0 | 4/7 | 57.1 |
26. 11. 2023 | Skupina D | BK Kralupy | 14 | 4 | 0 | 6/16 | 37.5 |
2. 12. 2023 | Skupina D | Var U14 | 20 | 4 | 1 | 9/16 | 56.3 |
3. 12. 2023 | Skupina D | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 4 | 0 | 0/1 | 0.0 |
9. 12. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 18 | 5 | 0 | 8/15 | 53.3 |
10. 12. 2023 | Skupina C | Tygři Praha | 4 | 1 | 0 | 2/5 | 40.0 |
6. 1. 2024 | Liga A | BK Teplice | 12 | 2 | 2 | 2/4 | 50.0 |
7. 1. 2024 | Liga A | Sluneta Ústí n. L. | 13 | 4 | 0 | 5/11 | 45.5 |
13. 1. 2024 | Skupina D | Pandy Čelákovice | 7 | 2 | 0 | 3/5 | 60.0 |
14. 1. 2024 | Skupina D | BK Brandýs n. L. B | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 |
20. 1. 2024 | Liga A | Sj. BK Litoměřice | 17 | 4 | 1 | 6/11 | 54.5 |
21. 1. 2024 | Liga A | BA LYNX Liberec | 12 | 6 | 0 | 0/2 | 0.0 |
26. 1. 2024 | Skupina D | BK Kralupy | 17 | 3 | 1 | 8/15 | 53.3 |
28. 1. 2024 | Skupina D | R&J EBC Mělník | 7 | 1 | 1 | 2/4 | 50.0 |
5. 2. 2024 | Liga A | TJ Sokol Kbely | 8 | 3 | 0 | 2/12 | 16.7 |
21. 2. 2024 | Liga A | Sokol Vyšehrad | 20 | 7 | 1 | 3/8 | 37.5 |
3. 3. 2024 | Liga A | BC Kolín | 24 | 8 | 0 | 8/16 | 50.0 |
14. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Slavoj Č. Brod | 13 | 4 | 0 | 5/6 | 83.3 |
16. 3. 2024 | Liga A | Sluneta Ústí n. L. | 13 | 1 | 1 | 8/14 | 57.1 |
17. 3. 2024 | Liga A | BK Teplice | 10 | 2 | 0 | 6/10 | 60.0 |
18. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Slavoj Č. Brod | 12 | 5 | 0 | 2/2 | 100.0 |
23. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | BK Příbram 2000 | 30 | 9 | 0 | 12/16 | 75.0 |
24. 3. 2024 | Skupina C + D o 9. - 14. místo | Sokol Vyšehrad | 15 | 2 | 0 | 11/22 | 50.0 |
Celkem | 40 | 467 | 148 | 8 | 147/341 | 43.1 | |
Průměr | 40 | 11.7 | 3.7 | 0.2 | 3.7/8.5 | 43.1 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Vyšehrad | 3 | 18.0 | 6.0 | 0.3 | 5.0/10.7 | 46.9 | 3.0 |
BA LYNX Liberec | 3 | 17.0 | 7.7 | 0.0 | 1.7/5.3 | 31.3 | 2.7 |
Slavoj Č. Brod | 4 | 10.5 | 3.5 | 0.0 | 3.5/5.8 | 60.9 | 1.5 |
BC Kolín | 3 | 10.7 | 4.0 | 0.0 | 2.7/7.3 | 36.4 | 2.7 |
Var U14 | 2 | 16.0 | 4.5 | 0.5 | 5.5/11.0 | 50.0 | 2.5 |
BK Kralupy | 2 | 15.5 | 3.5 | 0.5 | 7.0/15.5 | 45.2 | 3.0 |
BK Příbram 2000 | 1 | 30.0 | 9.0 | 0.0 | 12.0/16.0 | 75.0 | 2.0 |
BANymbU13B | 6 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/1.7 | 60.0 | 1.5 |
Sluneta Ústí n. L. | 2 | 13.0 | 2.5 | 0.5 | 6.5/12.5 | 52.0 | 3.5 |
Královští Sokoli | 2 | 12.5 | 5.0 | 0.0 | 2.5/6.5 | 38.5 | 2.5 |
Ben U13B | 6 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.2 |
BK Teplice | 2 | 11.0 | 2.0 | 1.0 | 4.0/7.0 | 57.1 | 3.5 |
BA Nymburk | 2 | 10.0 | 2.5 | 0.0 | 5.0/15.5 | 32.3 | 3.0 |
Sj. BK Litoměřice | 1 | 17.0 | 4.0 | 1.0 | 6.0/11.0 | 54.5 | 2.0 |
Měl U13B | 3 | 5.3 | 2.7 | 0.0 | 0.0/2.7 | 0.0 | 2.7 |
USK Praha | 2 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 1 | 15.0 | 2.0 | 0.0 | 11.0/22.0 | 50.0 | 4.0 |
Pandy Čelákovice | 2 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 1.5/4.5 | 33.3 | 3.0 |
ŠSK Sla U13 | 2 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 2.0 |
BK Brandýs n. L. B | 2 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 2.0 |
JUVENTA U12B | 2 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/3.5 | 0.0 | 2.0 |
Tygři Praha | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/6.5 | 30.8 | 1.0 |
TJ Sokol Kbely | 1 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/12.0 | 16.7 | 2.0 |
R&J EBC Mělník | 1 | 7.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
TJ AŠ M.B. U11B | 4 | 1.3 | 0.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 0.3 |
Tygři U13B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 1.0 |
PandyU11(mix) | 3 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
BANymU12B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Brand U12B | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
USK Praha | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Nymburk | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |