Oskar Výborný
Národnost
CZE
Ročník narození
2009 -
15 let
Aktuální klub
BC Benešov
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
93
Procento vítězství
43%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "B" | BCBenU12B | 1 | 3.0 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 | - |
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B"B1" | BCBenU12B | 1 | 6.0 | 3 | 0 | 0/1 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" | BC Ben.U11B | 9 | 3.4 | 1.6 | 0.1 | 0/0.9 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BC Ben.U11B | 9 | 3.6 | 1.6 | 0.1 | 0.1/0.7 | 16.7 | - |
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B | Ben U13B | 15 | 6.4 | 2.8 | 0 | 0.8/2.1 | 37.5 | - |
2022/23 žáci U15 - Skupina D podzim | BC Benešov | 12 | 7.3 | 2.7 | 0.3 | 0.9/3.1 | 29.7 | - |
2022/23 žáci U15 - skupina D jaro | BC Benešov | 8 | 3.9 | 1.6 | 0.1 | 0.3/0.5 | 50.0 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C | BC Benešov | 9 | 9.8 | 4 | 0.1 | 1.4/3.7 | 39.4 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina C | BC Benešov | 12 | 4.8 | 1.7 | 0.1 | 1.2/2.4 | 48.3 | - |
2023/24 kadeti U17 - Skupina B + C o 1. - 8. místo | BC Benešov | 8 | 3.0 | 1 | 0.3 | 0.3/0.8 | 33.3 | - |
2023/24 žáci U15 - Skupina C + D o 1. - 8. místo | BC Benešov | 8 | 7.8 | 3.3 | 0 | 1.3/2.5 | 50.0 | - |
Průměr za kariéru | 18.4 | 5.6 | 2.3 | 0.1 | 0.7/1.9 | 71.0 | 1.8 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. 9. 2023 | Skupina C | BK Příbram 2000 | 12 | 6 | 0 | 0/2 | 0.0 |
30. 9. 2023 | Skupina C | Radotínský SK | 8 | 4 | 0 | 0/2 | 0.0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | Kaplice Grizzlies | 15 | 7 | 0 | 1/3 | 33.3 |
8. 10. 2023 | Skupina C | BK Lions J. Hradec | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina C | BK Beroun | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
15. 10. 2023 | Skupina C | BK Kladno | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 12 | 5 | 0 | 2/6 | 33.3 |
22. 10. 2023 | Skupina C | TJ Sokol Kbely | 8 | 3 | 0 | 2/7 | 28.6 |
4. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 3 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 |
5. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 9 | 2 | 1 | 2/8 | 25.0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | BK Medvědi Tábor | 7 | 3 | 0 | 1/2 | 50.0 |
18. 11. 2023 | Skupina C | BK Č. Brod | 6 | 1 | 0 | 4/4 | 100.0 |
19. 11. 2023 | Skupina C | BK Č. Brod | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | BK Příbram 2000 | 16 | 6 | 1 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | Skupina C | Radotínský SK | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
4. 1. 2024 | Skupina C | BK Kladno | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina C | BK Beroun | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | BK Lions J. Hradec | 9 | 4 | 0 | 1/5 | 20.0 |
20. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 11 | 4 | 0 | 3/3 | 100.0 |
21. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Žižkov B | 5 | 1 | 0 | 3/6 | 50.0 |
27. 1. 2024 | Skupina C | TJ Sokol Kbely | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Vyšehrad | 14 | 4 | 0 | 6/9 | 66.7 |
11. 2. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Jiskra Domažlice | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
17. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Pandy Čelákovice | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Var U14 | 13 | 5 | 0 | 3/5 | 60.0 |
2. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | SKB Rokycany | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
9. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Brandýs n. L. B | 8 | 4 | 0 | 0/2 | 0.0 |
10. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 5 | 2 | 0 | 1/1 | 100.0 |
16. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Jiskra Domažlice | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Klatovy B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Pandy Čelákovice | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | Var U14 | 16 | 6 | 0 | 4/6 | 66.7 |
22. 3. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | Medvědi Tábor | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
6. 4. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | Medvědi Tábor | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | SKB Rokycany | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
13. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BA 2006 Roudnice n.L. | 8 | 3 | 0 | 2/6 | 33.3 |
14. 4. 2024 | Skupina C + D o 1. - 8. místo | BK Brandýs n. L. B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 4. 2024 | Skupina B + C o 1. - 8. místo | BK Klatovy B | 7 | 2 | 1 | 0/0 | 0 |
Celkem | 38 | 246 | 97 | 4 | 40/91 | 44.0 | |
Průměr | 38 | 6.5 | 2.6 | 0.1 | 1.1/2.4 | 44.0 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Lions J. Hradec | 6 | 6.8 | 3.0 | 0.0 | 0.8/2.7 | 31.3 | 2.0 |
Var U14 | 2 | 14.5 | 5.5 | 0.0 | 3.5/5.5 | 63.6 | 3.5 |
BK Příbram 2000 | 2 | 14.0 | 6.0 | 0.5 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 13.0 | 4.5 | 0.0 | 4.0/7.5 | 53.3 | 2.0 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 10.0 | 3.0 | 0.5 | 2.5/5.5 | 45.5 | 4.0 |
Tygři U13B | 2 | 8.5 | 4.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 1.5 |
TJ Sokol Kbely | 2 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0/3.5 | 28.6 | 3.0 |
ŠSK Sla U13 | 2 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 0.5 |
Kaplice Grizzlies | 1 | 15.0 | 7.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
Slavoj Č. Brod | 2 | 7.0 | 2.0 | 0.5 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
BA 2006 Roudnice n.L. | 2 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 1.5/3.5 | 42.9 | 3.0 |
BK Bran U11B | 2 | 6.0 | 2.0 | 0.5 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.0 |
Pandy Čelákovice | 2 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Č. Brod | 2 | 5.0 | 1.5 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.5 |
BK Beroun | 2 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.0 |
BK Klatovy B | 2 | 4.5 | 1.5 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
JUVENTA U11B | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol Žižkov B | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 3.0 |
Radotínský SK | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
BANymbU13B | 2 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 2.5 |
BK Brandýs n. L. B | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BK Medvědi Tábor | 1 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Ben U13B | 1 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Jiskra Domažlice | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
SKB Rokycany | 2 | 3.0 | 0.5 | 0.5 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
PandyU11(mix) | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Medvědi Tábor | 2 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Měl U13B | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Kladno | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |