Oblastní přebor starší minižáci U13

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní části 1. kolo 5
BC Nový Jičín
BK Opava
18. 9. 2021
09:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Michal Slovák
22
63
10
20
12
40
19
49
Review
Základní části 1. kolo 1
BK Příbor
BK Snakes Háj ve Slezsku
19. 9. 2021
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Marek Slovák
28
55
4
14
14
22
22
41
Review
Základní části 1. kolo 3
SBŠ Ostrava děvčata
BK NH Ostrava
18. 9. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Posker
22
64
6
26
17
40
20
54
Review
Základní části 1. kolo 6
BC Nový Jičín
BK Opava
18. 9. 2021
10:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Michal Slovák
43
65
10
26
22
41
35
55
Review
Základní části 1. kolo 7
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
10:30
ZŠ Dvorského Julie Valerie Ostráková
28
39
4
16
7
26
33
17
Review
Základní části 1. kolo 2
BK Příbor
BK Snakes Háj ve Slezsku
19. 9. 2021
10:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
24
46
1
12
12
21
22
31
Review
Základní části 1. kolo 4
SBŠ Ostrava děvčata
BK NH Ostrava
18. 9. 2021
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Jan Posker
29
42
6
4
12
16
22
27
Review
Základní části 1. kolo 8
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
18. 9. 2021
12:00
ZŠ Dvorského Julie Valerie Ostráková
21
46
8
15
8
26
13
38
Review
Základní části 2. kolo 13
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 2. kolo 14
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 2. kolo 9
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 10. 2021
09:00
ZŠ Háj ve Slezsku Aleš Jurda
Jan Posker
66
25
18
5
33
10
46
21
Review
Základní části 2. kolo 15
BK Příbor
SBŠ Ostrava děvčata
3. 10. 2021
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Jan Posker
30
56
6
8
12
21
18
37
Review
Základní části 2. kolo 16
BK Příbor
SBŠ Ostrava děvčata
3. 10. 2021
10:30
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Jan Posker
24
60
8
10
14
27
16
39
Review
Základní části 2. kolo 10
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek
2. 10. 2021
11:00
ZŠ Háj ve Slezsku Aleš Jurda
Jan Posker
65
38
16
14
28
24
43
32
Review
Základní části 2. kolo 11
BK Opava
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
13:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
56
23
21
6
31
15
44
17
Review
Základní části 2. kolo 12
BK Opava
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
14:30
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Dominik Holaň
52
26
14
8
28
14
37
22
Review
Základní části 3. kolo 19
BC Nový Jičín
BK Příbor
16. 10. 2021
09:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
56
35
14
10
22
17
36
29
Review
Základní části 3. kolo 23
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
16. 10. 2021
09:00
Basketpoint aréna Aleš Jurda
Radim Kavka
30
62
8
15
10
32
21
46
Review
Základní části 3. kolo 20
BC Nový Jičín
BK Příbor
16. 10. 2021
10:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
75
26
21
10
42
10
54
18
Review
Základní části 3. kolo 24
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
16. 10. 2021
10:30
Basketpoint aréna Aleš Jurda
Radim Kavka
22
106
11
28
12
55
18
77
Review
Základní části 3. kolo 17
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Háj ve Slezsku
16. 10. 2021
13:30
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Radim Kavka
27
88
5
26
10
40
24
66
Review
Základní části 3. kolo 18
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Háj ve Slezsku
16. 10. 2021
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Aleš Jurda
Radim Kavka
22
83
4
22
6
39
14
65
Review
Základní části 3. kolo 21
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
15:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
15
47
4
17
10
22
12
34
Review
Základní části 3. kolo 22
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
16. 10. 2021
17:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
28
65
8
22
14
35
20
52
Review
Základní části 4. kolo 25
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Opava
30. 10. 2021
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 4. kolo 26
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Opava
30. 10. 2021
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 4. kolo 31
SBŠ Ostrava děvčata
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka
Preview
Základní části 4. kolo 32
SBŠ Ostrava děvčata
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
ZŠ Mitušova Ostrava-Hrabůvka
Preview
Základní části 4. kolo 27
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
28. 10. 2021
09:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Marek Slovák
Preview
Základní části 4. kolo 28
Basketpoint Frýdek-Místek
BK NH Ostrava
28. 10. 2021
10:30
Basketpoint aréna Radim Kavka
Marek Slovák
Preview
Základní části 4. kolo 29
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
25. 10. 2021
16:00
ZŠ npor. Loma Příbor Michal Slovák
Marek Slovák
Preview
Základní části 4. kolo 30
BK Příbor
BK Snakes Ostrava
25. 10. 2021
17:30
ZŠ npor. Loma Příbor Marek Slovák
Michal Slovák
Preview
Základní části 5. kolo 35
BK Snakes Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
6. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 5. kolo 36
BK Snakes Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
6. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 5. kolo 33
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
7. 11. 2021
09:00
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 5. kolo 37
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
6. 11. 2021
09:00
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 5. kolo 40
BK Opava
BK NH Ostrava
6. 11. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 5. kolo 34
BC Nový Jičín
BK Snakes Háj ve Slezsku
7. 11. 2021
10:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 5. kolo 38
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Příbor
6. 11. 2021
10:30
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 5. kolo 39
BK Opava
BK NH Ostrava
6. 11. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 6. kolo 41
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 6. kolo 42
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK NH Ostrava
20. 11. 2021
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 6. kolo 43
BK Příbor
BK Opava
20. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 6. kolo 44
BK Příbor
BK Opava
20. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 6. kolo 45
SBŠ Ostrava děvčata
Basketpoint Frýdek-Místek
20. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 6. kolo 46
SBŠ Ostrava děvčata
Basketpoint Frýdek-Místek
20. 11. 2021
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 6. kolo 47
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
14:00
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 6. kolo 48
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
15:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 7. kolo 49
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 7. kolo 50
BK Snakes Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
4. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 7. kolo 51
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
4. 12. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 7. kolo 52
Basketpoint Frýdek-Místek
BC Nový Jičín
4. 12. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 7. kolo 53
BK Opava
SBŠ Ostrava děvčata
4. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 7. kolo 54
BK Opava
SBŠ Ostrava děvčata
4. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 7. kolo 55
BK NH Ostrava
BK Příbor
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 7. kolo 56
BK NH Ostrava
BK Příbor
4. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 8. kolo 57
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Příbor
15. 1. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 8. kolo 58
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Příbor
15. 1. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 8. kolo 59
BK NH Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
15. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 8. kolo 60
BK NH Ostrava
SBŠ Ostrava děvčata
15. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 8. kolo 61
BK Opava
BC Nový Jičín
15. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 8. kolo 62
BK Opava
BC Nový Jičín
15. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 8. kolo 63
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 8. kolo 64
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava
15. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 9. kolo 65
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
29. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 9. kolo 66
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
29. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 9. kolo 67
BK Snakes Ostrava
BK Opava
29. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 9. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK Opava
29. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 9. kolo 69
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
29. 1. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 9. kolo 70
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
29. 1. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 9. kolo 71
SBŠ Ostrava děvčata
BK Příbor
29. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 9. kolo 72
SBŠ Ostrava děvčata
BK Příbor
29. 1. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 10. kolo 73
BK Snakes Háj ve Slezsku
SBŠ Ostrava děvčata
12. 2. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 10. kolo 74
BK Snakes Háj ve Slezsku
SBŠ Ostrava děvčata
12. 2. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 10. kolo 75
BK Příbor
BC Nový Jičín
12. 2. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 10. kolo 76
BK Příbor
BC Nový Jičín
12. 2. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 10. kolo 77
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
12. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 10. kolo 78
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
12. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 10. kolo 79
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 10. kolo 80
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
12. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 11. kolo 81
BK Opava
BK Snakes Háj ve Slezsku
5. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 11. kolo 82
BK Opava
BK Snakes Háj ve Slezsku
5. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 11. kolo 83
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 11. kolo 84
BK NH Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
5. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 11. kolo 85
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 11. kolo 86
BK Snakes Ostrava
BK Příbor
5. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 11. kolo 87
BC Nový Jičín
SBŠ Ostrava děvčata
5. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 11. kolo 88
BC Nový Jičín
SBŠ Ostrava děvčata
5. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 12. kolo 89
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
19. 3. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 12. kolo 90
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín
19. 3. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 12. kolo 91
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Ostrava
19. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 12. kolo 92
SBŠ Ostrava děvčata
BK Snakes Ostrava
19. 3. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 12. kolo 93
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 3. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 12. kolo 94
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek
19. 3. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 12. kolo 95
BK NH Ostrava
BK Opava
19. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 12. kolo 96
BK NH Ostrava
BK Opava
19. 3. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 13. kolo 97
BK NH Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
2. 4. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 13. kolo 98
BK NH Ostrava
BK Snakes Háj ve Slezsku
2. 4. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Základní části 13. kolo 99
BK Opava
BK Příbor
2. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 13. kolo 100
BK Opava
BK Příbor
2. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní části 13. kolo 101
Basketpoint Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava děvčata
2. 4. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 13. kolo 102
Basketpoint Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava děvčata
2. 4. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Základní části 13. kolo 103
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 13. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
2. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní části 14. kolo 105
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
23. 4. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 14. kolo 106
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Snakes Ostrava
23. 4. 2022
-
ZŠ Háj ve Slezsku
Preview
Základní části 14. kolo 107
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
23. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 14. kolo 108
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek
23. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní části 14. kolo 109
SBŠ Ostrava děvčata
BK Opava
23. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 14. kolo 110
SBŠ Ostrava děvčata
BK Opava
23. 4. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní části 14. kolo 111
BK Příbor
BK NH Ostrava
23. 4. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní části 14. kolo 112
BK Příbor
BK NH Ostrava
23. 4. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Háj ve Slezsku 6 6 0 403 164 12
2. BK Opava 6 6 0 404 166 12
3. FM 6 2 4 200 348 8
4. NH Ostrava 4 4 0 218 94 8
5. SBŠ Ostrava 6 2 4 216 331 8
6. Snakes Ostrava 6 0 6 141 305 6
7. BK Příbor 6 0 6 167 348 6
8. Nový JIčín 4 2 2 196 189 6
9. Start Havířov 0 0 0
10. SK Bruntál 0 0 0
Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Slovák Marek 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 8 2 6 0 - - -
Pilch Marek 2 2 0 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 2 2 0 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Menšík Jan 4 4 0 0 - - -
Kavka Radim 4 0 4 0 - - -
Jurda Aleš 8 8 0 0 - - -
Hudec Filip 2 2 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře