Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 43
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
28. 9. 2020
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Václav Ježek
40
96
9
17
20
48
30
70
40
96
Review
Skupina B 1. kolo 44
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 9. 2020
17:15
Kalich aréna Karel Anton
Vladimír Kesler
7
145
2
30
3
66
3
106
Review
Skupina B 1. kolo 45
BC Slaný
HB Basket Praha B
28. 9. 2020
09:30
Víceúčelová sportovní hala Jakub Vampola
Fedor Lysov
62
31
8
6
18
14
46
25
Review
Skupina B 2. kolo 46
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
19. 9. 2020
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Michal Bakajsa
64
43
16
14
34
24
45
34
Review
Skupina B 2. kolo 47
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha B
19. 9. 2020
10:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
161
20
36
5
70
11
123
13
Review
Skupina B 2. kolo 48
HB Basket Praha
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 3. kolo 49
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
20. 9. 2020
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Michal Bakajsa
69
19
24
4
35
9
51
15
Review
Skupina B 3. kolo 50
BK Levhartice Chomutov
BC Slaný
20. 9. 2020
15:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
102
19
23
6
49
12
84
14
Review
Skupina B 3. kolo 51
HB Basket Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
20. 9. 2020
13:30
sportovní hala Zličín Antonín Ďurana
Richard Menšík
65
43
11
12
34
21
45
35
Review
Skupina B 4. kolo 52
BC Slaný
TJ Slovan Litoměřice
3. 10. 2020
12:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Lukáš Paukner
171
14
46
0
77
3
127
7
Review
Skupina B 4. kolo 53
HB Basket Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
3. 10. 2020
15:30
sportovní hala Zličín Štěpán Pokorný
Barbora Toboláková
20
119
4
27
11
49
18
80
Review
Skupina B 4. kolo 54
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
3. 10. 2020
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jaroslav Pazourek
Jindřich Nesper
27
71
8
18
19
33
23
53
Review
Skupina B 5. kolo 55
BC Slaný
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 10. 2020
10:00
Víceúčelová sportovní hala Josef Matějček
Lukáš Paukner
36
75
8
21
14
39
24
53
Review
Skupina B 5. kolo 56
HB Basket Praha B
TJ Slovan Litoměřice
4. 10. 2020
11:15
sportovní hala Zličín Štěpán Pokorný
Barbora Toboláková
117
18
44
2
64
8
85
14
Review
Skupina B 5. kolo 57
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
4. 10. 2020
13:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Vladimír Kesler
78
53
22
12
40
29
64
38
Review
Skupina B 6. kolo 58
HB Basket Praha
BC Slaný
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 6. kolo 59
TJ Slovan Litoměřice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina B 6. kolo 60
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 7. kolo 61
HB Basket Praha
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 7. kolo 62
TJ Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina B 7. kolo 63
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 8. kolo 64
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina B 8. kolo 65
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 8. kolo 66
HB Basket Praha B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 9. kolo 67
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 9. kolo 68
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina B 9. kolo 69
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 10. kolo 70
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina B 10. kolo 71
HB Basket Praha B
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 10. kolo 72
TJ Slovan Litoměřice
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina B 11. kolo 73
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 11. kolo 74
TJ Slovan Litoměřice
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina B 11. kolo 75
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 12. kolo 76
TJ Slovan Litoměřice
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Kalich aréna
Preview
Skupina B 12. kolo 77
SLUNETA Ústí nad Labem
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
Skupina B 12. kolo 78
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
Skupina B 13. kolo 79
HB Basket Praha B
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
Skupina B 13. kolo 80
BK Levhartice Chomutov
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina B 13. kolo 81
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SLUNETA Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina B 14. kolo 82
BC Slaný
HB Basket Praha
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Skupina B 14. kolo 83
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Skupina B 14. kolo 84
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 14 10 1.0 14.5 6.2 0.2 1.5/2.9 51.7 2.3
Ela Salačová BK Levhartice Chomutov 14 9 1.0 15.1 6.7 0.0 1.8/3.7 48.5 1.3
Nikol Drahošová Basket Slovanka 14 10 1.0 11.6 5.2 0.0 1.2/2.3 52.2 1.3
Valérie Strnadová ŠBK Sadská U13G 13 8 1.0 13.0 5.9 0.0 1.3/4.1 30.3 2.4
Natálie Machačová BA Sparta 14 10 1.0 10.2 3.8 0.3 1.7/4.0 42.5 1.7
Eliška Salaková HB Basket 14 7 1.0 13.9 6.4 0.0 1.0/2.6 38.9 1.1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 14 4 1.0 20.5 8.3 0.8 1.8/3.8 46.7 2.0
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 8 1.0 9.8 3.9 0.0 2.0/3.3 61.5 2.1
Sandra Horáková Sokol H. Králové 14 5 1.0 14.0 5.8 0.0 2.4/3.6 66.7 3.2
Michaela Němcová Bruntál 14 7 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Lucie Zachovalová BSK Jičín 14 7 1.0 8.6 3.3 0.1 1.6/2.0 78.6 2.6
50 Anna Zahradníková Loko Trutnov 14 7 1.0 8.4 3.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.0
Veronika Špatková USK Praha B 14 9 1.0 5.7 2.4 0.1 0.4/2.2 20.0 1.8
Julie Pilařová HB Basket 14 3 1.0 16.3 6.7 0.3 2.0/3.7 54.5 0.3
Valérie Marcinová SBŠ Ostrava B 14 6 1.0 6.2 1.8 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Křiváčková Klatovy U15 14 10 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.5
Sára Grobařová Basket Ostrava B 14 6 1.0 6.0 2.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.3
Natálie Fiedlerová BK Studánka Pardubice B 13 4 1.0 8.8 4.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Johana Rizáková BK Strakonice 14 4 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.3
Julie Zichová Slovan Litoměřice 14 3 1.0 11.3 4.7 0.3 1.0/4.7 21.4 1.7
Aneta Bafiová Basket Severočesko 14 4 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.3 30.8 2.0
Aneta Štvánová BK Ber U13(mix) 14 3 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Barbora Strnadová Pas MB U14 14 3 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/4.0 33.3 3.3
Anna Davidová BK Strakonice 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 3.8
Anna Alešová Pandy Čelákovice 14 5 1.0 5.2 2.2 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.4
Ivana Kopková HB Basket Praha B 13 3 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Eliška Adamcová BAČelákU13G 13 3 1.0 8.0 2.3 0.0 3.3/5.7 58.8 0.7
Tereza Mašková BK Teplice 14 3 1.0 8.0 3.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Sarah Krstičová BCM Sokolov 14 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Tereza Jungová Ber 14 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/2.5 10.0 2.3
Aneta Bosáková Sad U12G 12 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tereza Pavelcová Sokol Kladno 14 1 1.0 19.0 6.0 1.0 4.0/8.0 50.0 1.0
Alice Křišťanová Loko Krnov 14 7 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Ema Rychtecká Žabiny Brno 14 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Lucie Misterková Sokol Nusle 14 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.0
Nela Bártlová Kol U13G 13 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Valentýna Vargová BC Slaný 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.0
Aneta Adámková KP Brno B 14 2 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Lucie Adoltová Tygři Praha B 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Bahounková OSK Olomouc 14 4 1.0 2.8 0.8 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.0
Klára Hesová DBaK B 14 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Klára Johanidesová BK Loko K. Vary 13 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
13 Martina Kopecká BŠ Tygři Praha 14 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 4.0
Susannah Simonsová SKB Tišnov 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.3
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Nikola Kuřitková BK Loko Trutnov "B" 12 2 1.0 4.5 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
Barbora Havranová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Amálie Šamořilová Přerov 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Žaneta Málková Studánka Pardubice 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Míčková Tatran Kraslice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Tereza Litvová BC Slaný 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.0
Ema Herichová Basket Slovanka 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 13 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
Veronika Dušánková Roudnice U13B(mix) 13 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Anna Marie Kněbortová TJ Turnov 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Julie Janková BSK Continental TJ J 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kristýna Hornová BK Loko K. Vary 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Anna Antonová Žabiny Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Barešová Loko Krnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Janíková BK FM 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Janošcová BK FM 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kutrová Bruntál 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Balušková Bruntál 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Wronková Havířov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Bílková BA RadotínU13G(ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Zbořilová K2 Prostějov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ráchel Eva Lišková BŠ Tygři U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Runtschová Sokol Nusle 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amelie Uhříčková BK Loko Trutnov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Hajná BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eliška Mohelníková Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
ST Petra Mičulková Přerov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Petrželová OSK Ol. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Bednářová PV 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Martínková Pečky U11(mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Polešovská Jiskra Kyjov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Konopková Levhartice Chomutov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Dvořáková USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hofmanová KP Brno 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Grossová BK Strakonice d 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Violetta Šeböková Basket Ostrava 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Nedomová ASK Lovosice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Víšková TJ Slovan Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Grzonka BCSlaU12G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonie Šebestová Lokomotiva Liberec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Uchytilová Basket Slovanka 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natali Kadaníková Pastelka U12G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Netušilová Sokol Nusle 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 14 38 18 0 10 6
Ela Salačová BK Levhartice Chomutov 14 56 26 0 8 4
Nikol Drahošová Basket Slovanka 14 60 26 0 8 6
Valérie Strnadová ŠBK Sadská U13G 13 48 24 0 6 15
Natálie Machačová BA Sparta 14 102 39 6 9 15
Eliška Salaková HB Basket 14 102 48 0 6 6
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 14 66 26 4 8 6
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 34 16 0 6 4
Sandra Horáková Sokol H. Králové 14 70 34 0 2 2
Michaela Němcová Bruntál 14 39 18 0 3 12
Lucie Zachovalová BSK Jičín 14 20 10 0 0 4
50 Anna Zahradníková Loko Trutnov 14 36 18 0 12 3
Veronika Špatková USK Praha B 14 33 15 0 3 6
Julie Pilařová HB Basket 14 46 18 2 8 2
Valérie Marcinová SBŠ Ostrava B 14 28 8 4 0 0
Lucie Křiváčková Klatovy U15 14 24 12 0 6 10
Sára Grobařová Basket Ostrava B 14 16 8 2 0 4
Natálie Fiedlerová BK Studánka Pardubice B 13 28 14 0 0 4
Johana Rizáková BK Strakonice 14 18 4 2 4 0
Julie Zichová Slovan Litoměřice 14 28 12 2 4 8
Aneta Bafiová Basket Severočesko 14 28 12 0 4 4
Aneta Štvánová BK Ber U13(mix) 14 8 4 0 2 3
Barbora Strnadová Pas MB U14 14 34 16 0 6 8
Anna Davidová BK Strakonice 14 12 6 0 0 0
Anna Alešová Pandy Čelákovice 14 22 10 0 2 0
Ivana Kopková HB Basket Praha B 13 24 12 0 0 2
Eliška Adamcová BAČelákU13G 13 7 2 0 3 1
Tereza Mašková BK Teplice 14 16 8 0 0 2
Sarah Krstičová BCM Sokolov 14 20 10 0 2 4
Tereza Jungová Ber 14 15 7 0 1 4
Aneta Bosáková Sad U12G 12
Tereza Pavelcová Sokol Kladno 14 21 7 2 2 3
Alice Křišťanová Loko Krnov 14 8 4 0 0 2
Ema Rychtecká Žabiny Brno 14 26 12 0 2 4
Lucie Misterková Sokol Nusle 14 14 7 0 2 1
Nela Bártlová Kol U13G 13 10 4 0 6 6
Valentýna Vargová BC Slaný 14 16 6 0 4 0
Aneta Adámková KP Brno B 14 21 8 2 3 3
Lucie Adoltová Tygři Praha B 14 12 6 0 0 4
Eliška Bahounková OSK Olomouc 14 9 4 1 2 1
Klára Hesová DBaK B 14 12 6 0 0 6
Klára Johanidesová BK Loko K. Vary 13 18 6 0 6 6
13 Martina Kopecká BŠ Tygři Praha 14 27 11 0 5 2
Susannah Simonsová SKB Tišnov 14 5 2 0 1 3
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14
Klára Přindová Kol U15 14 6 3 0 3 3
Nikola Kuřitková BK Loko Trutnov "B" 12
Barbora Havranová BK Studánka Pardubic 13 4 2 0 0 1
Amálie Šamořilová Přerov 14 4 2 0 1 0
Žaneta Málková Studánka Pardubice 14 4 2 0 0 0
Rozálie Míčková Tatran Kraslice 14 4 2 0 1 3
Tereza Litvová BC Slaný 13 14 7 0 2 2
Ema Herichová Basket Slovanka 13 0 0 0 0 1
Karolína Dlouhá ASK Lovosice 13 3 1 0 1 2
Veronika Dušánková Roudnice U13B(mix) 13
Anna Marie Kněbortová TJ Turnov 14
Julie Janková BSK Continental TJ J 13 12 6 0 0 2
Kristýna Hornová BK Loko K. Vary 14 3 1 0 1 4
Anna Antonová Žabiny Brno B 13
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 14 20 10 0 2 4
Karolína Barešová Loko Krnov 13 4 2 0 0 1
Valerie Janíková BK FM 13 15 7 0 1 4
Ema Janošcová BK FM 12
Adéla Kutrová Bruntál 12 8 4 0 1 1
Valerie Balušková Bruntál 11
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 12
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava 13 0 0 0 0 1
Aneta Wronková Havířov 13 12 6 0 2 4
Sára Bílková BA RadotínU13G(ms) 13
Ivana Zbořilová K2 Prostějov 14
Ráchel Eva Lišková BŠ Tygři U13G 13 10 4 0 2 0
Anna Runtschová Sokol Nusle 14 10 5 0 0 2
Amelie Uhříčková BK Loko Trutnov 13 0 0 0 0 3
Tereza Hajná BC Benešov 14
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 6 3 0 0 1
Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 13 0 0 0 0 1
Eliška Mohelníková Bruntál 13 36 12 4 2 6
ST Petra Mičulková Přerov 14 21 8 0 5 0
Vanda Petrželová OSK Ol. 13 6 3 0 1 3
Adéla Bednářová PV 13 8 4 0 0 2
Denisa Martínková Pečky U11(mix) 11 0 0 0 0 1
Eliška Polešovská Jiskra Kyjov 14
Kateřina Konopková Levhartice Chomutov 12 4 2 0 0 2
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 8 3 0 2 4
Klára Dvořáková USK Praha 13 11 5 0 1 1
Kateřina Hofmanová KP Brno 13 14 6 0 2 1
Karolína Grossová BK Strakonice d 12 8 4 0 0 0
Violetta Šeböková Basket Ostrava 14 23 11 1 6 4
Nela Nedomová ASK Lovosice 14 12 6 0 0 4
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 14 4 2 0 0 3
Stella Víšková TJ Slovan Litoměřice 12 0 0 0 0 1
Laura Grzonka BCSlaU12G 12 34 17 0 1 3
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 13 20 10 0 1 2
Antonie Šebestová Lokomotiva Liberec 12 12 6 0 0 1
Anna Uchytilová Basket Slovanka 12 12 6 0 2 5
Natali Kadaníková Pastelka U12G 12
Karolína Netušilová Sokol Nusle 13 6 3 0 2 4
Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n.L. 13 7 3 0 3 3
Petra Tatarlová SLUNETA Ústí n.L. 12 4 2 0 0 0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 14 25 11 0 3 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 5 35.2 2.4 5.6 /15.0 37.3 18.2
BK Strakonice 4 33.5 1.3 6.3 /16.3 38.5 0.0
BK Beroun 4 19.3 0.0 3.8 /13.8 27.3 16.3
BŠ Tygři Praha 4 42.5 0.5 6.3 /18.6 33.8 14.0
DBaK 5 24.4 0.2 6.8 /19.8 34.3 17.2
BC Benešov 4 19.8 0.0 4.5 /17.5 25.7 16.5
BK Levhartice Chomutov 4 49.3 0.0 10.8 /25.1 43.0 15.8
HB Basket Praha B 5 18.8 0.0 3.4 /11.0 30.9 17.0
Loko Karlovy Vary 4 22.0 0.0 6.0 /15.5 38.7 18.0
BC Slaný 5 31.0 0.2 3.6 /16.6 21.7 14.6
USK Praha 4 33.5 0.0 9.5 /25.5 37.3 15.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 32.5 0.5 10.3 /20.8 49.4 23.5
Basket Slovanka 4 32.3 0.5 7.0 /21.5 32.6 19.3
Pandy Čelákovice 4 17.8 0.0 9.8 /24.6 39.8 16.5
Basket Severočesko 4 24.3 0.0 11.8 /26.8 43.9 15.8
Studánka Pardubice 4 13.3 0.5 3.8 /10.6 35.7 15.0
BK Frýdek-Místek 5 23.0 0.6 6.6 /14.4 45.8 12.4
Basket Ostrava 4 19.0 0.8 4.5 /11.8 38.3 15.0
Loko Krnov 4 23.3 1.0 3.8 /12.8 29.4 14.0
OSK Olomouc 4 37.3 3.0 7.3 /14.6 50.0 11.8
BK Havířov 5 17.0 0.2 8.4 /20.6 40.8 13.0
SBŠ Ostrava 4 24.0 1.3 9.5 /9.5 100.0 3.5
BA Sparta Praha 4 30.8 1.8 7.0 /23.0 30.4 13.5
HB Basket 3 25.3 1.3 8.3 /20.3 41.0 19.7
SLUNETA Ústí nad Labem 4 42.3 0.5 9.5 /21.8 43.7 13.0
ASK Lovosice 3 10.7 0.0 1.7 /12.0 13.9 18.7
Pastelka MB 3 21.0 0.0 6.0 /21.0 28.6 16.3
BK Studánka Pardubice B 4 36.8 0.3 5.8 /13.6 42.6 20.3
Sokol H. Králové 4 53.3 2.0 10.3 /20.3 50.6 18.0
SKB Tišnov 4 8.3 0.0 2.5 /9.3 27.0 14.5
K2 Prostějov 4 21.0 1.8 8.0 /20.0 40.0 15.0
SK Bruntál 4 24.8 1.0 7.8 /19.8 39.2 15.3
Slovan Litoměřice 3 5.3 0.3 1.3 /7.6 17.4 6.3
Jiskra Kyjov 3 35.0 1.0 9.3 /22.0 42.4 15.7
KP Brno 3 29.3 2.0 6.3 /20.6 30.6 16.3
BC Kolín 2 20.5 0.0 10.5 /22.0 47.7 17.0
TJ Sokol Pečky 2 25.5 1.0 7.5 /12.0 62.5 15.0
Loko Trutnov 2 14.0 0.0 5.0 /11.0 45.5 12.5
BSK Jičín 2 40.5 2.5 11.5 /21.5 53.5 8.0
Žabiny Brno 2 34.5 0.0 12.5 /30.5 41.0 14.0
Žabiny Brno B 2 5.0 0.0 10.5 /20.0 52.5 21.5