Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina B | 1. kolo | 19501 |
TJ Sokol Stěžery
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična TJ Sokol |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 19502 |
TJ Sokol Stěžery
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična TJ Sokol |
|
Preview | |||
Skupina B | 1. kolo | 19503 |
TJ Třebíč
BK Ústí nad Orlicí
|
26. 9. 2020
09:30 |
Sportovní hala L. Pokorného |
Jaroslav Kočí Zdeněk Juránek |
72
73
|
13
8
30
34
51
56 |
Review | |
Skupina B | 1. kolo | 19504 |
TJ Třebíč
BK Ústí nad Orlicí
|
26. 9. 2020
11:30 |
Sportovní hala L. Pokorného |
Zdeněk Juránek Jaroslav Kočí |
60
81
|
12
28
35
42
45
68 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 19505 |
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 2. kolo | 19506 |
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 2. kolo | 19507 |
SK Basketbal Tišnov
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
SH SKK Tišnov |
Vojtěch Marek Rastislav Frass |
|
Preview | ||
Skupina B | 2. kolo | 19508 |
SK Basketbal Tišnov
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
SH SKK Tišnov |
Rastislav Frass Vojtěch Marek |
|
Preview | ||
Skupina B | 3. kolo | 19509 |
TJ Třebíč
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 3. kolo | 19510 |
TJ Třebíč
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 3. kolo | 19511 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 3. kolo | 19512 |
BK Ústí nad Orlicí
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 19513 |
SK Basketbal Tišnov
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 19514 |
SK Basketbal Tišnov
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 19515 |
TJ Sokol Stěžery
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 19516 |
TJ Sokol Stěžery
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 19517 |
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 19518 |
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 19519 |
BK Studánka Pardubice "B"
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 19520 |
BK Studánka Pardubice "B"
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 19521 |
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 19522 |
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 19523 |
BK Ústí nad Orlicí
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 19524 |
BK Ústí nad Orlicí
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 19525 |
TJ Třebíč
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 19526 |
TJ Třebíč
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 19527 |
TJ Sokol Stěžery
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 19528 |
TJ Sokol Stěžery
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 19529 |
SK Basketbal Tišnov
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 19530 |
SK Basketbal Tišnov
TJ Třebíč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 19531 |
BK Studánka Pardubice "B"
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 19532 |
BK Studánka Pardubice "B"
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična sportovní Gymnázium |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 19533 |
BK Ústí nad Orlicí
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 19534 |
BK Ústí nad Orlicí
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SOŠ |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 19535 |
TJ Třebíč
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 9. kolo | 19536 |
TJ Třebíč
TJ Sokol Stěžery
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala L. Pokorného |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 19537 |
TJ Sokol Stěžery
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 19538 |
TJ Sokol Stěžery
BK Ústí nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 19539 |
SK Basketbal Tišnov
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina B | 10. kolo | 19540 |
SK Basketbal Tišnov
BK Studánka Pardubice "B"
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Ústí n. O. | 2 | 2 | 0 | 154 | 132 | 4 | |
2. | TJ Třebíč | 2 | 0 | 2 | 132 | 154 | 2 | |
3. | TJ Sokol Stěžery | 0 | 0 | 0 |
|
|||
4. | BK Studánka Pardubice "B" | 0 | 0 | 0 |
|
|||
5. | SKB Tišnov | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BC Slaný | 3 | 22.0 | 1.7 | 5.3 /12.6 | 42.1 | 13.7 |
Sokol Nusle B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Loko Liberec | 2 | 22.0 | 2.0 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 11.5 |
Válečnice Děčín | 2 | 19.5 | 3.5 | 3.5 /10.0 | 35.0 | 14.0 |
TJ Třebíč | 2 | 27.0 | 0.0 | 12.0 /31.0 | 38.7 | 16.0 |
BK Ústí n. O. | 2 | 29.0 | 4.5 | 5.5 /10.5 | 52.4 | 25.0 |
Tygři Praha | 2 | 16.0 | 9.5 | 10.5 /18.5 | 56.8 | 19.5 |
Slovan Litoměřice B | 2 | 13.5 | 4.5 | 2.5 /5.0 | 50.0 | 8.5 |
Lokomotiva Krnov | 1 | 28.0 | 7.0 | 8.0 /17.0 | 47.1 | 18.0 |
Uherský Brod | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Šťavík Radek | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Růžek Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Poživil Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Moravcová Lucie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kout Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře