Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 19501
TJ Sokol Stěžery
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Tělocvična TJ Sokol
Preview
Skupina B 1. kolo 19502
TJ Sokol Stěžery
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Tělocvična TJ Sokol
Preview
Skupina B 1. kolo 19503
TJ Třebíč
BK Ústí nad Orlicí
26. 9. 2020
09:30
Sportovní hala L. Pokorného Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek
72
73
13
8
30
34
51
56
Review
Skupina B 1. kolo 19504
TJ Třebíč
BK Ústí nad Orlicí
26. 9. 2020
11:30
Sportovní hala L. Pokorného Zdeněk Juránek
Jaroslav Kočí
60
81
12
28
35
42
45
68
Review
Skupina B 2. kolo 19505
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 2. kolo 19506
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 2. kolo 19507
SK Basketbal Tišnov
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
SH SKK Tišnov Vojtěch Marek
Rastislav Frass
Preview
Skupina B 2. kolo 19508
SK Basketbal Tišnov
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
SH SKK Tišnov Rastislav Frass
Vojtěch Marek
Preview
Skupina B 3. kolo 19509
TJ Třebíč
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 3. kolo 19510
TJ Třebíč
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 3. kolo 19511
BK Ústí nad Orlicí
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 3. kolo 19512
BK Ústí nad Orlicí
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 4. kolo 19513
SK Basketbal Tišnov
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview
Skupina B 4. kolo 19514
SK Basketbal Tišnov
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview
Skupina B 4. kolo 19515
TJ Sokol Stěžery
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 4. kolo 19516
TJ Sokol Stěžery
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 5. kolo 19517
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 5. kolo 19518
BK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 5. kolo 19519
BK Studánka Pardubice "B"
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 5. kolo 19520
BK Studánka Pardubice "B"
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 6. kolo 19521
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 6. kolo 19522
BK Studánka Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 6. kolo 19523
BK Ústí nad Orlicí
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 6. kolo 19524
BK Ústí nad Orlicí
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 7. kolo 19525
TJ Třebíč
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 7. kolo 19526
TJ Třebíč
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 7. kolo 19527
TJ Sokol Stěžery
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 7. kolo 19528
TJ Sokol Stěžery
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 8. kolo 19529
SK Basketbal Tišnov
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview
Skupina B 8. kolo 19530
SK Basketbal Tišnov
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview
Skupina B 8. kolo 19531
BK Studánka Pardubice "B"
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 8. kolo 19532
BK Studánka Pardubice "B"
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
Skupina B 9. kolo 19533
BK Ústí nad Orlicí
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 9. kolo 19534
BK Ústí nad Orlicí
SK Basketbal Tišnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SOŠ
Preview
Skupina B 9. kolo 19535
TJ Třebíč
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 9. kolo 19536
TJ Třebíč
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
Skupina B 10. kolo 19537
TJ Sokol Stěžery
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 10. kolo 19538
TJ Sokol Stěžery
BK Ústí nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
Skupina B 10. kolo 19539
SK Basketbal Tišnov
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview
Skupina B 10. kolo 19540
SK Basketbal Tišnov
BK Studánka Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
ZŠ Smíškova
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Ústí n. O. 2 2 0 154 132 4
2. TJ Třebíč 2 0 2 132 154 2
3. TJ Sokol Stěžery 0 0 0
4. BK Studánka Pardubice "B" 0 0 0
5. SKB Tišnov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marie Žabkovská BCSla 18 4 1.0 7.8 1.5 1.3 1.0/1.8 0.0* 2.3
Barbora Keliarová BC Vysočina 17 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Veronika Hrdličková BK Ústí n. O. 17 2 1.0 14.0 5.5 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 19 2 1.0 11.5 3.0 0.5 4.0/4.5 88.9 3.0
Veronika Bisová Slovan Litoměřice 19 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
Jolana Halačková Velké Meziříčí 18 2 1.0 7.5 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Michaela Cibulková KP Brno 17 2 11.5 7.5 3.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
42 Veronika Tichá BŠ Tygři Praha 18 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jana Kozlová BK Příbor SBŠ 18 3 1.0 3.3 0.3 0.7 / 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
Denisa Klimenková Loko Krnov 18 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Natálie Čerebová BK Litomyšl 18 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Mašíková Slovan Litoměřice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Monika Vernerová KP Šlapanice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Langová BBK Jun Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Gharibova Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Bisová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kramplová SBŠ Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Lukešová Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Randová TJ Sokol Stěžery 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Sedláčková SKB Tišnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Sykáčková BK Studánka Pardubice "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Konečná Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrabalová SKB Tišnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nidrlová Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Klára Šmídová BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Ječmenová SK Bruntál 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Andrýsková OSK Olomouc 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jana Cimprychová Sokol Šlapanice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Slaný 3 22.0 1.7 5.3 /12.6 42.1 13.7
Sokol Nusle B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Liberec 2 22.0 2.0 5.0 /11.0 45.5 11.5
Válečnice Děčín 2 19.5 3.5 3.5 /10.0 35.0 14.0
TJ Třebíč 2 27.0 0.0 12.0 /31.0 38.7 16.0
BK Ústí n. O. 2 29.0 4.5 5.5 /10.5 52.4 25.0
BŠ Tygři Praha 2 16.0 9.5 10.5 /18.5 56.8 19.5
Slovan Litoměřice B 2 13.5 4.5 2.5 /5.0 50.0 8.5
Lokomotiva Krnov 1 28.0 7.0 8.0 /17.0 47.1 18.0
Uherský Brod 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0