Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 21. 4. 2017
Pá 19:30
GBA
TJ Start Havířov
99
54
24
13
46
22
70
39
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 9. 4. 2017
Ne 16:00
BC Nový Jičín
GBA
71
91
23
34
40
60
53
78
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 4. 2017
Ne 17:00
GBA
Snakes Ostrava
102
81
25
25
50
51
77
62
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 26. 3. 2017
Ne 18:00
BCM Orli Prostějov
GBA
58
70
15
22
31
44
39
52
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 17. 3. 2017
Pá 19:30
TJ Start Havířov
GBA
78
71
23
25
33
39
49
60
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 3. 2017
Ne 17:00
GBA
BC Nový Jičín
77
100
17
24
41
54
56
83
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 5. 3. 2017
Ne 17:00
Snakes Ostrava
GBA
77
63
22
15
41
38
64
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 26. 2. 2017
Ne 17:00
GBA
BCM Orli Prostějov
83
89
25
23
46
42
60
61
81
81
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 12. 2. 2017
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
GBA
87
80
33
19
54
37
70
56
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
16. 7. 2. 2017
Út 19:00
Sokol Písek Sršni
GBA
96
52
18
12
46
24
73
36
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
17. 3. 2. 2017
Pá 19:30
GBA
Sokol Pražský
67
74
21
17
33
31
49
50
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
12. 1. 2. 2017
St 18:30
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
47
64
4
15
20
29
31
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
15. 20. 1. 2017
Pá 19:30
GBA
Basketball Nymburk B
86
89
23
17
41
38
53
53
74
74
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
14. 15. 1. 2017
Ne 17:00
GBA
Královští sokoli
89
99
29
30
54
45
73
66
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
13. 8. 1. 2017
Ne 15:30
BC Vysočina
GBA
74
79
16
16
36
36
56
58
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
11. 11. 12. 2016
Ne 16:00
Basket Košíře
GBA
81
62
24
11
44
30
65
51
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
10. 4. 12. 2016
Ne 18:00
GBA
USK Praha B
86
57
29
20
54
33
68
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
9. 25. 11. 2016
Pá 19:30
GBA
Slavoj BK Litoměřice
69
61
13
22
34
42
58
48
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
8. 18. 11. 2016
Pá 19:30
Sokol Pražský
GBA
72
64
21
13
45
32
61
45
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
7. 13. 11. 2016
Ne 17:00
GBA
Sokol Písek Sršni
74
86
17
27
30
53
58
73
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 11. 2016
Pá 18:00
Basketball Nymburk B
GBA
99
63
22
14
46
33
77
46
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
5. 30. 10. 2016
Ne 17:00
Královští sokoli
GBA
95
73
24
16
47
28
73
44
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
4. 23. 10. 2016
Ne 17:00
GBA
BC Vysočina
72
59
21
19
35
38
54
47
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
3. 13. 10. 2016
Čt 19:30
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
66
43
21
16
41
26
53
34
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
2. 9. 10. 2016
Ne 17:00
GBA
Basket Košíře
81
66
20
22
50
32
64
55
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review
1. 30. 9. 2016
Pá 20:00
USK Praha B
GBA
20
0
Základní část - skupina A
Vysílame na TV Com
review