BŠM Sokolov

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Oblastní přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2011
Ing. Martin Dědič
dedic@suas.cz
352 602 504

Trenér

od: 14. 9. 2011
Bc. Petr Švec
Petr_Sc@centrum.cz
602 863 718

1. asistent trenéra

od: 14. 9. 2011
Ing. Martin Dědič
dedic@suas.cz
352 602 504

Adresa

Basketbalová škola mládeže Sokolov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Hanzlík 1994 196 27 10 19.6 8.2 0.7 1.1/3.6 30.6 2.8
Josef Heidler 1993 181 28 10 18.0 7.9 0.2 1.6/2.6 61.5 2.3
Roman Kutěj 1993 192 28 10 16.0 6.9 0.1 1.9/4.8 39.6 1.6
Miroslav Horár 1994 182 27 10 12.7 5.6 0.1 1.2/2.9 41.4 4.0
Petr Fiala 1993 207 29 4 29.0 12.0 1.0 2.0/3.5 57.1 0.3
Marek Dědič 1994 182 27 8 13.6 4.6 1.3 0.6/1.9 33.3 2.3
Pavel Fiala 1994 192 28 8 11.3 4.9 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Tomáš Fenkl 1993 191 28 6 11.2 5.3 0.0 0.5/1.3 37.5 1.0
Jan Horych 1994 175 27 10 5.5 2.6 0.0 0.3/1.2 25.0 1.1
Ota Hofmann 1995 26 5 1.8 0.6 0.0 0.6/0.8 75.0 0.4
Martin Lukš 1994 27 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Polan 1995 26 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jan Brtek 1994 182 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Kempf 1994 187 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Kačírek 1994 180 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
56 oblastní přebor (junioři U19) Domácí 15. 4. 2012 BK Lokomotiva Plzeň "B" 147:26 69 1 6/10 37.5% 5
50 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 12. 4. 2012 BK Klatovy "B" 34:97 44 1 6/6 50% 13
47 oblastní přebor (junioři U19) Domácí 17. 3. 2012 TJ Thermia Karlovy Vary 78:72 31 2 10/13 43.5% 23
43 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 3. 3. 2012 BK Sokolov 55:87 32 4 11/10 52.4% 16
36 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 4. 2. 2012 TJ Klášterec nad Ohří 80:99 41 2 11/12 47.8% 18
29 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 21. 1. 2012 TJ Jiskra Domažlice (U17) 54:117 52 2 7/10 41.2% 7
28 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 7. 1. 2012 BK Lokomotiva Plzeň "B" 71:86 39 0 8/7 53.3% 17
22 oblastní přebor (junioři U19) Domácí 14. 12. 2011 BK Klatovy "B" 107:60 51 1 2/10 16.7% 11
19 oblastní přebor (junioři U19) Hosté 1. 12. 2011 TJ Thermia Karlovy Vary 75:87 38 0 11/12 47.8% 15
8 oblastní přebor (junioři U19) Domácí 15. 10. 2011 TJ Klášterec nad Ohří 106:54 38 7 9/19 32.1% 22
1 oblastní přebor (junioři U19) Domácí 1. 10. 2011 TJ Jiskra Domažlice (U17) 98:52 36 5 11/17 39.3% 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2011
14:00
BŠM Sokolov
TJ Jiskra Domažlice (U17)
98
52
23
10
43
23
67
39
U 19 Review
2. kolo 15. 10. 2011
14:00
BŠM Sokolov
TJ Klášterec nad Ohří
106
54
21
15
43
31
71
40
U 19 Review
3. kolo 26. 10. 2011
17:30
TJ Slovan Mariánské Lázně
BŠM Sokolov
0
20
U 19 Review
5. kolo 1. 12. 2011
17:00
TJ Thermia Karlovy Vary
BŠM Sokolov
75
87
20
32
36
52
61
67
U 19 Review
6. kolo 14. 12. 2011
17:00
BŠM Sokolov
BK Klatovy "B"
107
60
31
18
57
32
83
48
U 19 Review
7. kolo 7. 1. 2012
10:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BŠM Sokolov
71
86
22
17
43
40
55
62
U 19 Review
8. kolo 21. 1. 2012
15:30
TJ Jiskra Domažlice (U17)
BŠM Sokolov
54
117
15
27
23
27
39
84
U 19 Review
9. kolo 4. 2. 2012
10:00
TJ Klášterec nad Ohří
BŠM Sokolov
80
99
24
19
51
44
66
69
U 19 Review
10. kolo 18. 2. 2012
14:00
BŠM Sokolov
TJ Slovan Mariánské Lázně
20
0
U 19 Review
4. kolo 20. 2. 2012
17:00
BŠM Sokolov
BK Sokolov
20
0
U 19 Review
11. kolo 3. 3. 2012
10:00
BK Sokolov
BŠM Sokolov
55
87
17
17
32
41
42
62
U 19 Review
12. kolo 17. 3. 2012
17:00
BŠM Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
78
72
22
21
37
32
53
47
U 19 Review
13. kolo 12. 4. 2012
17:30
BK Klatovy "B"
BŠM Sokolov
34
97
9
14
15
41
24
64
U 19 Review
14. kolo 15. 4. 2012
14:00
BŠM Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
147
26
34
6
76
8
109
16
U 19 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů