SK UP-BCM Olomouc

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 6. 2014
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
6 Jakub Nosek R/K 2001 183 21 22 20.6 8.9 2.8/6.2 44.9 2.0
10 Matěj Palička 2001 181 21 22 10.1 3.8 2.5/6.1 41.8 3.2
Tomáš Sedlák 2001 170 21 22 9.2 3.3 2.5/6.6 38.6 2.5
Daniel Nerušil 2001 190 20 22 4.0 1.9 0.3/1.0 28.6 0.8
Jakub Waclawek 2002 185 20 17 5.1 1.9 1.2/2.4 48.8 1.4
Ondřej Uličný 2001 203 21 18 4.2 1.7 0.7/1.6 46.4 1.1
4 Eduard Miklenda 2002 185 20 16 3.2 1.3 0.7/1.8 39.3 2.4
Štěpán Řezníček 2001 196 20 8 5.6 2.4 0.9/2.8 31.8 3.0
15 Martin Rochovanský 2001 202 21 14 3.2 1.3 0.6/1.9 34.6 1.2
Tomáš Vacek 2001 164 20 9 3.7 1.6 0.6/1.6 35.7 1.4
Michal Pavlovič 2001 194 20 18 1.7 0.5 0.7/1.8 40.6 1.2
Jan Příhoda 2001 167 20 22 0.9 0.4 0.1/0.6 14.3 1.0
Tomáš Lenoch 2001 165 20 21 0.5 0.2 0.1/0.5 20.0 0.3
Adam Folprecht 2001 200 20 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
9 Jiří Musil 2000 190 21 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Valentík 2002 170 19 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
328 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 19. 4. 2015 BC Kolín 55:84 21 13/21 38.2% 19
323 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 28. 3. 2015 BK Synthesia Pardubice B 82:48 34 14/12 53.8% 15
320 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 1. 3. 2015 JBC Brno 66:73 32 9/17 34.6% 18
316 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 28. 2. 2015 BK Sojky Pelhřimov 58:46 20 6/25 19.4% 16
312 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 15. 2. 2015 BK Sojky Pelhřimov 51:68 18 15/20 42.9% 18
308 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 14. 2. 2015 JBC Brno 55:63 24 7/20 25.9% 26
303 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 18. 1. 2015 BK Synthesia Pardubice B 35:111 50 11/19 36.7% 13
300 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 17. 1. 2015 BC Kolín 50:59 20 19/16 54.3% 20
209 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 21. 12. 2014 Gymnázium Hladnov 49:52 17 15/14 51.7% 20
206 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 20. 12. 2014 BK Opava 47:64 18 11/19 36.7% 19
201 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 7. 12. 2014 BK Snakes Ostrava 95:56 22 12/9 57.1% 8
197 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 6. 12. 2014 BK NH Ostrava 74:77 27 23/29 44.2% 16
191 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 23. 11. 2014 TJ Slavia Kroměříž 73:45 27 19/35 35.2% 13
187 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 22. 11. 2014 Orli Prostějov 40:48 21 6/15 28.6% 17
183 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 9. 11. 2014 BC Nový Jičín 41:60 27 6/9 40% 15
155 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 8. 11. 2014 BC Nový Jičín 68:54 30 8/13 38.1% 17
182 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 26. 10. 2014 BK Opava 53:59 22 15/13 53.6% 15
177 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 25. 10. 2014 Gymnázium Hladnov 69:65 26 13/16 44.8% 24
173 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 12. 10. 2014 BK NH Ostrava 79:66 33 13/24 35.1% 24
169 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 11. 10. 2014 BK Snakes Ostrava 34:72 14 6/18 25% 6
163 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 28. 9. 2014 Orli Prostějov 48:87 19 10/9 52.6% 18
159 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 27. 9. 2014 TJ Slavia Kroměříž 31:66 28 10/17 37% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 27. 9. 2014
15:30
TJ Slavia Kroměříž
SK UP-BCM Olomouc
31
66
5
16
7
43
24
55
skupina D Review
3. kolo 28. 9. 2014
08:30
SK UP-BCM Olomouc
Orli Prostějov
48
87
8
31
26
46
33
74
skupina D Review
4. kolo 11. 10. 2014
14:45
SK UP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
34
72
6
20
20
41
23
59
skupina D Review
5. kolo 12. 10. 2014
08:30
SK UP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
79
66
21
17
59
21
65
35
skupina D Review
6. kolo 25. 10. 2014
16:00
Gymnázium Hladnov
SK UP-BCM Olomouc
69
65
10
17
33
35
50
48
skupina D Review
7. kolo 26. 10. 2014
09:30
BK Opava
SK UP-BCM Olomouc
53
59
15
11
27
31
37
37
47
47
skupina D Review
1. kolo 8. 11. 2014
12:30
SK UP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
68
54
14
10
40
16
48
35
skupina D Review
8. kolo 9. 11. 2014
12:00
BC Nový Jičín
SK UP-BCM Olomouc
41
60
6
8
12
32
26
42
skupina D Review
9. kolo 22. 11. 2014
13:00
Orli Prostějov
SK UP-BCM Olomouc
40
48
9
6
23
24
36
34
skupina D Review
10. kolo 23. 11. 2014
09:30
SK UP-BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
73
45
19
11
35
22
57
34
skupina D Review
11. kolo 6. 12. 2014
12:30
BK NH Ostrava
SK UP-BCM Olomouc
74
77
14
13
42
26
60
55
skupina D Review
12. kolo 7. 12. 2014
11:00
BK Snakes Ostrava
SK UP-BCM Olomouc
95
56
31
14
59
29
83
43
skupina D Review
13. kolo 20. 12. 2014
12:00
SK UP-BCM Olomouc
BK Opava
47
64
14
8
27
20
35
39
skupina D Review
14. kolo 21. 12. 2014
10:45
SK UP-BCM Olomouc
Gymnázium Hladnov
49
52
12
14
23
30
31
34
42
42
46
46
skupina D Review
1. kolo 17. 1. 2015
14:00
BC Kolín
SK UP-BCM Olomouc
50
59
13
18
31
24
42
42
liga sk. B Review
2. kolo 18. 1. 2015
11:00
BK Synthesia Pardubice B
SK UP-BCM Olomouc
35
111
12
33
22
47
26
78
liga sk. B Review
3. kolo 14. 2. 2015
17:00
SK UP-BCM Olomouc
JBC Brno
55
63
24
20
29
38
44
51
liga sk. B Review
4. kolo 15. 2. 2015
09:30
SK UP-BCM Olomouc
BK Sojky Pelhřimov
51
68
14
20
31
38
40
56
liga sk. B Review
5. kolo 28. 2. 2015
15:30
BK Sojky Pelhřimov
SK UP-BCM Olomouc
58
46
16
13
32
17
44
34
liga sk. B Review
6. kolo 1. 3. 2015
10:00
JBC Brno
SK UP-BCM Olomouc
66
73
26
23
38
51
67
54
liga sk. B Review
7. kolo 28. 3. 2015
14:00
SK UP-BCM Olomouc
BK Synthesia Pardubice B
82
48
21
15
40
27
61
38
liga sk. B Review
8. kolo 19. 4. 2015
13:45
SK UP-BCM Olomouc
BC Kolín
55
84
11
21
17
35
47
64
liga sk. B Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů