Prostějov

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Michal Pešta
bcmorli@gmail.com
601 344 990

1. asistent trenéra

od: 6. 9. 2021
Petr Dokoupil
pdokoupil@email.cz

Trenér

od: 9. 9. 2021
Kateřina Nadymáčková
katynady@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 9. 9. 2021
Jakub Schneider
snajdy77@gmail.com

Adresa

BCM Orli Prostějov, spolek
Žeranovská
796 01 Prostějov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Antonín Mochťák 2012 10
Marek Mateo Vrba 2012 10
Filip Rytíř 2012 10
Marek Malčík 2016 6
Josef Volčko 2015 7
Jindřich Fojt 2012 10
Alex Přibyl 2013 9
Patrik Peterek 2012 10
Marek Dokoupil 2016 6
Kryštof Večerka 2014 8
Samuel Michalík 2012 10
Lucas Krobot 2014 8
Vojtěch Navrátil 2012 10
Jakub Tabery 2012 10
Mikuláš Skulník 2012 10
Tobiáš Rozumek 2014 8
Radim Koukal 2013 9
Jáchym Pisklák 2012 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 10. 2021
09:00
TBS Přerov /MIX/
BCM Orli Prostějov
6
44
Základní část Review
1. kolo 23. 10. 2021
10:30
TBS Přerov /MIX/
BCM Orli Prostějov
0
56
Základní část Review
3. kolo 28. 11. 2021
16:45
STRABAG Zlín /MIX/
BCM Orli Prostějov
44
23
10
8
18
15
33
17
Základní část Review
3. kolo 28. 11. 2021
15:00
STRABAG Zlín /MIX/
BCM Orli Prostějov
36
22
4
8
16
10
30
14
Základní část Review
4. kolo 11. 12. 2021
11:00
BCM Orli Prostějov
TJ Sigma Hranice /MIX/
32
17
6
2
22
2
26
9
Základní část Review
4. kolo 11. 12. 2021
09:00
BCM Orli Prostějov
TJ Sigma Hranice /MIX/
34
6
16
0
18
2
32
6
Základní část Review
10. kolo 23. 1. 2022
10:30
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
45
39
15
0
18
23
32
24
Základní část Review
10. kolo 23. 1. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
40
37
8
8
20
18
27
25
Základní část Review
6. kolo 6. 2. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
6. kolo 6. 2. 2022
11:00
BCM Orli Prostějov
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
09:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín /MIX/
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
11:00
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín /MIX/
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sigma Hranice /MIX/
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
TJ Sigma Hranice /MIX/
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 3. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 3. 4. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů