BCM Olomouc

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Středomoravský přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 17. 7. 2021
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 23. 8. 2021 do 4. 10. 2021
Zdeněk Rechtik
zdenekrechtik@gmail.com
731 317 164

Asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Lukáš Kapaňa
lukaskapana@seznam.cz
608771171

Asistent trenéra

od: 17. 7. 2021 do 17. 7. 2021
Mgr. Ondřej Zatloukal
nemcinar1@seznam.cz
777060150

1. asistent trenéra

od: 4. 10. 2021
Zdeněk Rechtik
zdenekrechtik@gmail.com
731 317 164

Trenér

od: 22. 10. 2021
Daniela Milotová
dancemilotova@gmail.com

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
772 00 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Antonín Flášar 2013 8
Jan Ziegler 2012 9
Mikuláš Vdovec 2012 9
Pavel Škára 2013 8
Viktor Hloch 2013 8
Filip Kapaňa 2012 9
Štěpán Ondruška 2012 9
Tobiáš Tuček 2012 9
Patrik Vařeka 2012 9
Dominik Bačík 2013 8
Šimon Ambrož 2012 9
Jiří Kacálek 2013 8
Marek Němčík 2012 9
Viktor Šantavý 2012 9
Marek Plachý 2013 8
Šimon Kukač 2012 9
Marco Vitič 2012 9
Lukáš Jára 2012 9
František Kozmák 2013 8
Václav Poustka 2013 8
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 13. 11. 2021
00:00
TJ Sigma Hranice /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
2. kolo 13. 11. 2021
00:00
TJ Sigma Hranice /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
3. kolo 27. 11. 2021
09:45
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
3. kolo 27. 11. 2021
08:30
SK UP BCM Olomouc
TBS Přerov /MIX/
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
00:00
STRABAG Zlín /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
4. kolo 11. 12. 2021
00:00
STRABAG Zlín /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
5. kolo 22. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
5. kolo 22. 1. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Sigma Hranice /MIX/
Základní část Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Sigma Hranice /MIX/
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
00:00
TBS Přerov /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
8. kolo 5. 3. 2022
00:00
TBS Přerov /MIX/
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín /MIX/
Základní část Preview
9. kolo 19. 3. 2022
00:00
SK UP BCM Olomouc
STRABAG Zlín /MIX/
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
10. kolo 2. 4. 2022
00:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
Základní část Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Středomoravský přebor 2 23

články