FM ""F""

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Oblastní přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 7. 2021
Libor Vícha
basketpointfm@email.cz
605 889 466

Trenér

od: 2. 8. 2021
Libor Vlk
dasavlkl@seznam.cz

1. asistent trenéra

od: 2. 8. 2021
Robin Foniok
r.foniok@basketpoint.fm
732 638 138

Asistent trenéra

od: 2. 8. 2021
Matěj Musil
m.musil@basketpoint.fm

Adresa

Basketpoint Frýdek-Místek z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Lukáš Bača 2010 11
Matyáš Hrubý 2010 11
Šimon Peterek 2010 11
Samuel Rider 2010 11
Vítek Velička 2011 10
Antonín Mynář 2011 10
Matyáš Horoch 2010 11
Vojtěch Kubina 2010 11
Patrik Popov 2010 11
Andrej Schronk 2011 10
Vojtěch Kocinec 2010 11
Tomáš Drabina 2010 11
Dominik Janošík 2010 11
Ondřej Polášek 2010 11
Adam Rybář 2011 10
Samuel Vícha 2011 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK NH Ostrava Poruba
17
100
4
31
9
60
14
78
Skupina B Review
1. kolo 25. 9. 2021
10:30
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK NH Ostrava Poruba
11
62
2
13
6
34
7
45
Skupina B Review
2. kolo 9. 10. 2021
14:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Háj ve Slezsku
41
36
16
6
22
12
34
22
Skupina B Review
2. kolo 9. 10. 2021
12:30
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Háj ve Slezsku
44
35
20
9
28
22
36
26
Skupina B Review
3. kolo 24. 10. 2021
10:30
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
3. kolo 24. 10. 2021
09:00
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Ostrava
Skupina B Preview
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Snakes Ostrava
Skupina B Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
BK NH Ostrava Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
7. kolo 8. 1. 2022
00:00
BK Snakes Háj ve Slezsku
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Příbor
Skupina B Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK Příbor
Skupina B Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
9. kolo 5. 2. 2022
00:00
BK Snakes Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
TJ Sokol Karviná
Skupina B Preview
10. kolo 19. 2. 2022
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
TJ Sokol Karviná
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 Kvalifikace o postup na NF 5 8
2018/19 Oblastní přebor 4 18