Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 125
TJ Start Havířov
BK Hladnov Ostrava
25. 9. 2021
08:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Natálie Grobelná
Barbora Snopková
84
8
28
3
45
6
60
8
Review
Skupina A 1. kolo 123
BK Opava
BK NH MOaP
25. 9. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
29
48
0
12
13
22
32
27
Review
Skupina A 1. kolo 126
TJ Start Havířov
BK Hladnov Ostrava
25. 9. 2021
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Natálie Grobelná
Barbora Snopková
81
23
15
3
41
7
63
14
Review
Skupina A 1. kolo 124
BK Opava
BK NH MOaP
25. 9. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
34
49
7
14
18
23
23
37
Review
Skupina A 1. kolo 121
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Snakes Orlová
25. 9. 2021
12:30
Basketpoint aréna Aleš Jurda
17
78
5
23
9
43
12
54
Review
Skupina A 1. kolo 122
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Snakes Orlová
25. 9. 2021
14:00
Basketpoint aréna Aleš Jurda
27
69
15
8
19
40
27
53
Review
Skupina A 2. kolo 127
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
9. 10. 2021
09:30
ZŠ Školní Orlová Natálie Grobelná
Barbora Snopková
69
35
10
10
38
18
51
26
Review
Skupina A 2. kolo 128
BK Snakes Orlová
BK Hladnov Ostrava
9. 10. 2021
11:00
ZŠ Školní Orlová Natálie Grobelná
Barbora Snopková
50
32
13
12
28
12
46
21
Review
Skupina A 2. kolo 131
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Opava
10. 10. 2021
12:30
Basketpoint aréna Julie Valerie Ostráková
Natálie Grobelná
13
57
7
28
7
38
11
50
Review
Skupina A 2. kolo 129
BK NH MOaP
TJ Start Havířov
9. 10. 2021
13:00
SH Ostrava-Tatran
38
33
14
9
23
17
31
27
Review
Skupina A 2. kolo 132
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Opava
10. 10. 2021
14:00
Basketpoint aréna Julie Valerie Ostráková
Natálie Grobelná
17
82
2
16
4
32
13
56
Review
Skupina A 2. kolo 130
BK NH MOaP
TJ Start Havířov
9. 10. 2021
14:30
SH Ostrava-Tatran
46
34
16
10
30
20
40
24
Review
Skupina A 3. kolo 135
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
23. 10. 2021
08:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Preview
Skupina A 3. kolo 133
BK Opava
BK Snakes Orlová
23. 10. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
Kamil Vavrečka
Preview
Skupina A 3. kolo 137
BK Hladnov Ostrava
BK NH MOaP
23. 10. 2021
09:30
Gymnázium Hladnov Marek Bešina
Matouš Přidal
Preview
Skupina A 3. kolo 136
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
23. 10. 2021
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov Barbora Snopková
Preview
Skupina A 3. kolo 134
BK Opava
BK Snakes Orlová
23. 10. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava Matěj Šesták
Kamil Vavrečka
Preview
Skupina A 3. kolo 138
BK Hladnov Ostrava
BK NH MOaP
23. 10. 2021
11:00
Gymnázium Hladnov Marek Bešina
Matouš Přidal
Preview
Skupina A 4. kolo 139
BK Snakes Orlová
BK NH MOaP
13. 11. 2021
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 4. kolo 140
BK Snakes Orlová
BK NH MOaP
13. 11. 2021
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 4. kolo 141
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Hladnov Ostrava
13. 11. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina A 4. kolo 142
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Hladnov Ostrava
13. 11. 2021
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina A 4. kolo 143
BK Opava
TJ Start Havířov
13. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 4. kolo 144
BK Opava
TJ Start Havířov
13. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 5. kolo 145
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
27. 11. 2021
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 5. kolo 146
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
27. 11. 2021
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 5. kolo 147
BK Hladnov Ostrava
BK Opava
27. 11. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 5. kolo 148
BK Hladnov Ostrava
BK Opava
27. 11. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 5. kolo 149
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 5. kolo 150
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
27. 11. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 6. kolo 151
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
11. 12. 2021
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 6. kolo 152
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
11. 12. 2021
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 6. kolo 153
BK NH MOaP
BK Opava
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 6. kolo 154
BK NH MOaP
BK Opava
11. 12. 2021
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 6. kolo 155
BK Hladnov Ostrava
TJ Start Havířov
11. 12. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 6. kolo 156
BK Hladnov Ostrava
TJ Start Havířov
11. 12. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 7. kolo 157
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
8. 1. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 7. kolo 158
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Orlová
8. 1. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 7. kolo 159
TJ Start Havířov
BK NH MOaP
8. 1. 2022
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 7. kolo 160
TJ Start Havířov
BK NH MOaP
8. 1. 2022
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 7. kolo 161
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 7. kolo 162
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 8. kolo 163
BK Snakes Orlová
BK Opava
22. 1. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 8. kolo 164
BK Snakes Orlová
BK Opava
22. 1. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 8. kolo 165
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
TJ Start Havířov
22. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina A 8. kolo 166
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
TJ Start Havířov
22. 1. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina A 8. kolo 167
BK NH MOaP
BK Hladnov Ostrava
22. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 8. kolo 168
BK NH MOaP
BK Hladnov Ostrava
22. 1. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 9. kolo 169
BK NH MOaP
BK Snakes Orlová
5. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 9. kolo 170
BK NH MOaP
BK Snakes Orlová
5. 2. 2022
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 9. kolo 171
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
5. 2. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 9. kolo 172
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
5. 2. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Skupina A 9. kolo 173
TJ Start Havířov
BK Opava
5. 2. 2022
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 9. kolo 174
TJ Start Havířov
BK Opava
5. 2. 2022
-
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 10. kolo 175
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
19. 2. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 10. kolo 176
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
19. 2. 2022
-
ZŠ Školní Orlová
Preview
Skupina A 10. kolo 177
BK Opava
BK Hladnov Ostrava
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 10. kolo 178
BK Opava
BK Hladnov Ostrava
19. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina A 10. kolo 179
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK NH MOaP
19. 2. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview
Skupina A 10. kolo 180
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK NH MOaP
19. 2. 2022
-
Basketpoint aréna
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Snakes Orlová 4 4 0 266 111 8
2. NH MOaP 4 4 0 181 130 8
3. BK Opava 4 2 2 202 127 6
4. Start Havířov 4 2 2 232 115 6
5. FM ""M"" 4 0 4 74 286 4
6. Hladnov 4 0 4 98 284 4
7. Start Havířov 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šesták Matěj 2 2 0 0 - - -
Snopková Barbora 4 0 4 0 - - -
Slovák Marek 2 2 0 0 - - -
Slovák Miroslav 4 0 4 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 4 2 2 0 - - -
Jurda Aleš 6 6 0 0 - - -
Grobelná Natálie 6 4 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře