Základní informace
Organizační pracovník
od: 27. 7. 2016
Tomáš
Hruška
grusa@volny.cz
724 055 655
Adresa
Tělocvičná jednota Sokol Kbely
Mladoboleslavská
197 00 Praha 9
# | Hráč | Pozice | Rok narození | Výška | Věk | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
Alexandr Andrjuščenko | 2012 | 12 | 0 | |||
Vojtěch Mühlbauer | 2012 | 12 | 0 | |||
Dmytro Tymko | 2012 | 170 | 12 | 0 | ||
Oliver Ténai | 2013 | 11 | 0 | |||
Jan Štros | 2012 | 12 | 0 | |||
Patrik Šokira | 2012 | 160 | 12 | 0 | ||
Ondřej Škvaridlo | 2012 | 12 | 0 | |||
Jiří Šedivý | 2014 | 10 | 0 | |||
Ondřej Svrček | 2012 | 12 | 0 | |||
Matěj Smolon | 2013 | 11 | 0 | |||
Daniel Skuhravý | 2012 | 12 | 0 | |||
Jiří Rauer | 2013 | 11 | 0 | |||
Eduard Pluhař | 2012 | 12 | 0 | |||
David Novák | 2013 | 11 | 0 | |||
Ondřej Mareček | 2012 | 12 | 0 | |||
Tobias Bouassida | 2013 | 11 | 0 | |||
Omar Mammadli | 2013 | 11 | 0 | |||
Matěj Kutnohorský | 2012 | 12 | 0 | |||
Vojtěch Kubec | 2013 | 11 | 0 | |||
Mikuláš Kotál | 2013 | 11 | 0 | |||
Karel Kašpárek | 2012 | 12 | 0 | |||
Tomáš Hrníčko | 2013 | 11 | 0 | |||
Matyáš Hartmann | 2012 | 12 | 0 | |||
Matyáš Dvořák | 2012 | 12 | 0 | |||
Filip Dvořák | 2012 | 12 | 0 | |||
Martin Douša | 2012 | 12 | 0 | |||
Oleksandr Dmytrenko | 2013 | 11 | 0 | |||
Radim Bouda | 2012 | 12 | 0 | |||
Tomáš Zelinger | 2012 | 12 | 0 |
Číslo utkání | Soutěž | Domácí/hosté | Datum | Soupeř | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
27 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 10. 11. 2024 | Sokol Kbely | : |
29 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 10. 11. 2024 | Tygři Praha B | : |
17 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 9. 11. 2024 | Sokol Kbely | : |
21 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 9. 11. 2024 | TJ Sokol Pražský | : |
12 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 6. 10. 2024 | BA Sparta | : |
14 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 6. 10. 2024 | Sokol Kbely | : |
2 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 5. 10. 2024 | Sokol Vyšehrad | : |
6 | Přebor (mladší minižáci U12) | Domácí | 5. 10. 2024 | Sokol Kbely | : |
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo |
5. 10. 2024
00:00 |
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
2. kolo |
5. 10. 2024
00:00 |
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
5. kolo |
6. 10. 2024
00:00 |
Tygři Praha B
Sokol Kbely
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
4. kolo |
6. 10. 2024
00:00 |
Sokol Kbely
BA Sparta
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
7. kolo |
9. 11. 2024
00:00 |
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
6. kolo |
9. 11. 2024
00:00 |
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
9. kolo |
10. 11. 2024
00:00 |
BA Sparta
Sokol Kbely
|
|
Kvalifikace A | Preview | |
10. kolo |
10. 11. 2024
00:00 |
Sokol Kbely
Tygři Praha B
|
|
Kvalifikace A | Preview |