Přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
BŠ Tygři Praha
Sokol Kbely
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 2
TJ Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 3
Jižní Supi
TJ Sokol Dubeč
12. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 4
BA Radotín
USK Praha
12. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 1. kolo 5
Žižkov Falcons
BA Sparta
12. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 7
USK Praha
Žižkov Falcons
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 8
TJ Sokol Dubeč
BA Radotín
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 2. kolo 6
Sokol Kbely
BA Sparta
10. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
56
30
17
4
30
12
46
18
Review
Základní fáze 2. kolo 10
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
50
43
19
8
25
17
42
23
Review
Základní fáze 3. kolo 11
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
BA Radotín
Sokol Vyšehrad
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
Žižkov Falcons
TJ Sokol Dubeč
12. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 3. kolo 12
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha
10. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
13
103
0
32
5
63
9
93
Review
Základní fáze 3. kolo 15
BA Sparta
USK Praha
9. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
5
128
0
33
0
61
1
88
Review
Základní fáze 4. kolo 18
Sokol Vyšehrad
Žižkov Falcons
14. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 4. kolo 16
Sokol Kbely
USK Praha
9. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
24
83
1
21
7
41
18
57
Review
Základní fáze 4. kolo 17
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta
10. 10. 2021
12:00
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
112
8
28
4
63
4
92
8
Review
Základní fáze 4. kolo 19
BŠ Tygři Praha
BA Radotín
9. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
80
41
21
9
47
21
66
27
Review
Základní fáze 4. kolo 20
TJ Sokol Pražský
Jižní Supi
9. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
81
11
16
1
33
3
61
11
Review
Základní fáze 5. kolo 21
Jižní Supi
Sokol Kbely
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 5. kolo 23
Žižkov Falcons
BŠ Tygři Praha
9. 10. 2021
09:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
11
113
8
29
8
59
10
83
Review
Základní fáze 5. kolo 24
BA Sparta
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
09:00
Hala Kuncova Adam Križanský
David Kuděj
47
46
8
14
26
24
34
32
Review
Základní fáze 5. kolo 22
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
10. 10. 2021
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
62
54
19
7
27
23
45
38
Review
Základní fáze 5. kolo 25
USK Praha
TJ Sokol Dubeč
10. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
63
50
11
15
31
29
46
41
Review
Základní fáze 6. kolo 28
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
14. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 6. kolo 30
Jižní Supi
BA Radotín
9. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
Michaela Tvrdíková
16
100
0
32
10
50
16
76
Review
Základní fáze 6. kolo 29
TJ Sokol Pražský
Žižkov Falcons
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Adam Lampa
Teodor Podařil
84
14
17
4
41
6
59
14
Review
Základní fáze 6. kolo 26
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
9. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
19
101
2
20
4
59
15
68
Review
Základní fáze 6. kolo 27
Sokol Vyšehrad
USK Praha
10. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Ondřej Melzer
Teodor Podařil
27
64
7
21
17
41
21
51
Review
Základní fáze 7. kolo 33
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
14. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 34
USK Praha
BŠ Tygři Praha
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 31
BA Radotín
Sokol Kbely
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 7. kolo 35
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
13:30
Hala Kuncova Lukáš Balog
Ondřej Melzer
72
25
20
2
43
4
56
17
Review
Základní fáze 7. kolo 32
Žižkov Falcons
Jižní Supi
10. 10. 2021
15:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Albert Jilg
Petr Dvořák
12
57
4
11
4
33
10
37
Review
Základní fáze 8. kolo 37
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Dubeč
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 38
TJ Sokol Pražský
USK Praha
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 39
Jižní Supi
BA Sparta
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 8. kolo 36
Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2021
10:30
Hala Kuncova Adam Lampa
Adam Križanský
53
32
9
9
22
15
37
27
Review
Základní fáze 8. kolo 40
BA Radotín
Žižkov Falcons
10. 10. 2021
10:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Radek Lahoda
David Kuděj
75
8
24
6
39
0
59
8
Review
Základní fáze 9. kolo 41
Žižkov Falcons
Sokol Kbely
14. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 42
BA Sparta
BA Radotín
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 43
USK Praha
Jižní Supi
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 44
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
13. 11. 2021
-
Preview
Základní fáze 9. kolo 45
Sokol Vyšehrad
BŠ Tygři Praha
11. 12. 2021
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 46
Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 47
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 48
TJ Sokol Dubeč
Jižní Supi
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 49
USK Praha
BA Radotín
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 10. kolo 50
BA Sparta
Žižkov Falcons
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 51
BA Sparta
Sokol Kbely
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 52
Žižkov Falcons
USK Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 53
BA Radotín
TJ Sokol Dubeč
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 54
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 11. kolo 55
TJ Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 56
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 57
BŠ Tygři Praha
Jižní Supi
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 58
Sokol Vyšehrad
BA Radotín
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 59
TJ Sokol Dubeč
Žižkov Falcons
10. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 12. kolo 60
USK Praha
BA Sparta
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 61
USK Praha
Sokol Kbely
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 62
BA Sparta
TJ Sokol Dubeč
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 63
Žižkov Falcons
Sokol Vyšehrad
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 64
BA Radotín
BŠ Tygři Praha
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 13. kolo 65
Jižní Supi
TJ Sokol Pražský
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 66
Sokol Kbely
Jižní Supi
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 67
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 68
BŠ Tygři Praha
Žižkov Falcons
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 69
Sokol Vyšehrad
BA Sparta
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 14. kolo 70
TJ Sokol Dubeč
USK Praha
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 71
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 72
USK Praha
Sokol Vyšehrad
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 73
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 74
Žižkov Falcons
TJ Sokol Pražský
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 15. kolo 75
BA Radotín
Jižní Supi
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 76
Sokol Kbely
BA Radotín
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 77
Jižní Supi
Žižkov Falcons
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 78
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
20. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 79
BŠ Tygři Praha
USK Praha
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 16. kolo 80
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Dubeč
22. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 81
Sokol Vyšehrad
Sokol Kbely
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 82
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 83
USK Praha
TJ Sokol Pražský
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 84
BA Sparta
Jižní Supi
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 17. kolo 85
Žižkov Falcons
BA Radotín
23. 1. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 86
Sokol Kbely
Žižkov Falcons
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 87
BA Radotín
BA Sparta
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 88
Jižní Supi
USK Praha
9. 4. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 89
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
19. 2. 2022
-
Preview
Základní fáze 18. kolo 90
BŠ Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
9. 4. 2022
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jakub Bartoš TJ Sokol Dubeč 11 4 1.0 20.8 9.8 1.3/4.5 27.8 1.0
Adam Baláž USK Praha 10 4 1.0 14.5 6.8 1.0/1.8 0.0* 1.3
Šimon Čechovský BA Radotín 11 4 1.0 7.0 3.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Tomáš Barbier BŠ Tygři Praha 11 4 1.0 4.8 2.3 0.3/1.8 0.0* 0.5
Hubert Hubka Žižkov Falcons 11 4 1.0 3.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.8
Luka Jeremić Sokol Vyšehrad 11 3 1.0 3.0 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.3
Jan Bartáček BA Sparta 10 8 1.0 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Tobias Azih TJ Sokol Pražský 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Brůček Sokol Kbely 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicholas Dvořák Jižní Supi 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Kbely 4 16.8 4.5 /10.5 42.9 18.8
USK Praha 4 39.0 6.5 /13.8 47.3 11.3
TJ Sokol Pražský 4 31.8 2.0 /8.5 23.5 10.0
TJ Sokol Dubeč 4 39.8 4.3 /15.3 27.9 9.8
BA Radotín 4 32.5 4.5 /14.0 32.1 9.3
Jižní Supi 4 11.3 1.8 /6.8 25.9 4.8
Žižkov Falcons 4 5.3 0.8 /2.6 30.0 9.3
Sokol Vyšehrad 4 14.5 3.5 /8.3 42.4 9.0
BA Sparta 4 9.5 3.5 /8.0 43.8 14.0
BŠ Tygři Praha 4 41.5 3.5 /9.8 35.9 7.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tvrdíková Michaela 2 0 2 0 - - -
Podařil Teodor 5 0 5 0 - - -
Melzer Ondřej 5 2 3 0 - - -
Lampa Adam 6 6 0 0 - - -
Lahoda Radek 4 4 0 0 - - -
Kuděj David 4 0 4 0 - - -
Križanský Adam 5 2 3 0 - - -
Jilg Albert 3 3 0 0 - - -
Dvořák Petr 3 0 3 0 - - -
Balog Lukáš 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře