TJ Sokol Kladno U11G

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G

Základní informace

Organizační pracovník

od: 31. 8. 2015
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 19. 6. 2020
Luboš Drahota
abdulcs@centrum.cz
602 639 492

Asistent trenéra

od: 11. 9. 2018
Jan Ornst
jan.ornst@josoft.eu

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř.T.G.Masaryka1391
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Lucie Dymáčková 2010 166 12 4 10.5 4.5 1.5/3.0 50.0 1.0
Adéla Valášková 2010 170 12 4 8.5 4.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Lucie Ornstová 2011 0 11 6 5.2 2.5 0.2/0.3 50.0 0.5
Tereza Häcklová 2011 0 11 6 3.8 1.8 0.2/0.3 50.0 0.3
Anežka Kruntorádová 2010 164 12 4 5.8 2.5 0.8/0.8 100.0 0.3
Anna Dotlačilová 2011 0 11 6 2.5 1.2 0.2/0.8 20.0 0.8
Kateřina Rájková 2011 169 11 4 3.5 1.8 0.0/0.5 0.0 0.0
Terezie Zeidlerová 2010 164 12 5 2.2 1.0 0.2/0.4 50.0 1.0
Veronika Slabá 2011 0 11 6 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0 0.3
Kateřina Slabá 2011 0 11 6 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0 0.2
Justýna Hacklová 2010 163 12 6 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.2
Nela Tauberová 2010 164 12 3 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0 0.3
Veronika Mouchová 2010 164 12 3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Markéta Müllerová 2011 11 2 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0 0.0
Eliška Holečková 2011 0 11 3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 0.3
Anna Holečková 2011 0 11 3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alžběta Soukupová 2011 0 11 5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Lendacká 2010 166 12 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Mocová 2010 0 12 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Lochovská 2010 155 12 4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Leona Mikulcová 2010 12 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Kristýna Vašáková 2010 168 12 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Yoana Dimitrova 2010 162 12 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tereza Slaninová 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Durecová 2010 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Ulrychová 2010 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Ornstová 2013 0 9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
5 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 10. 10. 2020 SlaU11G 52:41 24 4/9 44.4% 7
25 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 10. 10. 2020 SlaU11G 28:38 13 2/5 40% 5
3 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 26. 9. 2020 BK Stud.Pard.U11G 59:39 19 1/4 25% 2
23 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 26. 9. 2020 BK Stud.Pard.U11G 48:26 13 0/4 0% 4
2 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 9. 2020 BraU11G 43:35 21 1/2 50% 11
22 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 9. 2020 BraU11G 37:49 16 5/6 83.3% 6
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
7. kolo
00:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Preview
9. kolo
00:00
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Preview
4. kolo
00:00
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Preview
7. kolo
00:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Preview
8. kolo
00:00
BC Slaný U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Preview
4. kolo
00:00
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Preview
6. kolo
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Preview
8. kolo
00:00
BC Slaný U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Preview
9. kolo
00:00
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Preview
6. kolo
00:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Preview
1. kolo 13. 9. 2020
10:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
43
35
11
7
23
18
37
25
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Review
1. kolo 13. 9. 2020
12:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
37
49
7
13
15
26
22
37
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Review
2. kolo 26. 9. 2020
12:30
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Kladno U11G
59
39
10
14
27
22
45
32
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Review
2. kolo 26. 9. 2020
14:15
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
TJ Sokol Kladno U11G
48
26
8
6
24
14
36
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Review
3. kolo 10. 10. 2020
12:00
TJ Sokol Kladno U11G
BC Slaný U11G
28
38
4
14
8
20
18
34
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" Review
3. kolo 10. 10. 2020
10:00
TJ Sokol Kladno U11G
BC Slaný U11G
52
41
11
11
26
21
42
23
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Review