Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 127
Vlčice Žďár nad Sázavou
Basketbal Dubňany
26. 9. 2020
12:30
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
93
48
24
13
41
22
68
34
Review
Skupina D 1. kolo 128
Vlčice Žďár nad Sázavou
Basketbal Dubňany
26. 9. 2020
16:15
Hala 2. ZŠ Miroslav Friedl
Petr Kazda
81
25
21
8
39
18
61
22
Review
Skupina D 1. kolo 129
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno B
27. 9. 2020
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 1. kolo 130
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno B
27. 9. 2020
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 1. kolo 131
KP Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 9. 2020
15:15
Tělocvična Purkyňova 2 Kristýna Jansová
Richard Polák
55
50
16
19
28
33
44
37
Review
Skupina D 1. kolo 132
KP Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
26. 9. 2020
17:15
Tělocvična Purkyňova 2 Kristýna Jansová
Richard Polák
102
45
26
7
54
30
74
36
Review
Skupina D 2. kolo 133
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
11. 10. 2020
09:00
Tělocvična Purkyňova 1 Kristýna Jansová
Štěpán Urbánek
58
65
13
16
25
30
41
45
Review
Skupina D 2. kolo 134
KP Brno B
BK Žabiny Brno B
11. 10. 2020
11:00
Tělocvična Purkyňova 1 Kristýna Jansová
Štěpán Urbánek
42
67
16
16
27
30
32
53
Review
Skupina D 2. kolo 135
Basketbal Dubňany
TJ Sokol Lanžhot
10. 10. 2020
09:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Adam Antoš
38
75
5
19
16
40
28
60
38
75
Review
Skupina D 2. kolo 136
Basketbal Dubňany
TJ Sokol Lanžhot
10. 10. 2020
11:00
SC Želva Dubňany Michal Vybíral
Jiří Chytil
43
65
9
19
22
46
35
61
43
65
Review
Skupina D 2. kolo 137
ADFORS Basket Litomyšl
Vlčice Žďár nad Sázavou
10. 10. 2020
13:00
Hala Jiskra Litomyšl Roman Mareš
Vladislav Trmač
62
35
17
5
26
15
41
25
Review
Skupina D 2. kolo 138
ADFORS Basket Litomyšl
Vlčice Žďár nad Sázavou
10. 10. 2020
14:45
Hala Jiskra Litomyšl Vladislav Trmač
Roman Mareš
77
40
27
4
42
14
60
23
Review
Skupina D 3. kolo 139
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 3. kolo 140
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 3. kolo 141
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 3. kolo 142
BK Žabiny Brno B
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 3. kolo 143
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 3. kolo 144
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 4. kolo 145
Basketbal Dubňany
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 4. kolo 146
Basketbal Dubňany
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 4. kolo 147
ADFORS Basket Litomyšl
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 4. kolo 148
ADFORS Basket Litomyšl
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 4. kolo 149
Vlčice Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 4. kolo 150
Vlčice Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 5. kolo 151
KP Brno B
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 5. kolo 152
KP Brno B
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 5. kolo 153
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 5. kolo 154
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 5. kolo 155
BK Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 5. kolo 156
BK Žabiny Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 6. kolo 157
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 6. kolo 158
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 6. kolo 159
Vlčice Žďár nad Sázavou
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 6. kolo 160
Vlčice Žďár nad Sázavou
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 6. kolo 161
TJ Sokol Lanžhot
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 6. kolo 162
TJ Sokol Lanžhot
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 7. kolo 163
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 7. kolo 164
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 7. kolo 165
BK Žabiny Brno B
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 7. kolo 166
BK Žabiny Brno B
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 7. kolo 167
Basketbal Dubňany
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 7. kolo 168
Basketbal Dubňany
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 8. kolo 169
Basketbal Dubňany
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 8. kolo 170
Basketbal Dubňany
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 8. kolo 171
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 8. kolo 172
BK Žabiny Brno B
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 8. kolo 173
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 8. kolo 174
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 9. kolo 175
KP Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 9. kolo 176
KP Brno B
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 9. kolo 177
TJ Sokol Lanžhot
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 9. kolo 178
TJ Sokol Lanžhot
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 9. kolo 179
Vlčice Žďár nad Sázavou
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 9. kolo 180
Vlčice Žďár nad Sázavou
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 10. kolo 181
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 10. kolo 182
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 10. kolo 183
Basketbal Dubňany
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 10. kolo 184
Basketbal Dubňany
KP Brno B
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 10. kolo 185
BK Žabiny Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 10. kolo 186
BK Žabiny Brno B
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 11. kolo 187
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 11. kolo 188
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 11. kolo 189
KP Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 11. kolo 190
KP Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 11. kolo 191
TJ Sokol Lanžhot
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 11. kolo 192
TJ Sokol Lanžhot
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 12. kolo 193
Vlčice Žďár nad Sázavou
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 12. kolo 194
Vlčice Žďár nad Sázavou
KP Brno B
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 12. kolo 195
ADFORS Basket Litomyšl
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 12. kolo 196
ADFORS Basket Litomyšl
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 12. kolo 197
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 12. kolo 198
Basketbal Dubňany
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
SC Želva Dubňany
Preview
Skupina D 13. kolo 199
BK Žabiny Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 13. kolo 200
BK Žabiny Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
Skupina D 13. kolo 201
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 13. kolo 202
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Vlčice Žďár nad Sázavou
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 13. kolo 203
KP Brno B
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 13. kolo 204
KP Brno B
TJ Sokol Lanžhot
Bude upřesněno
-
Městská hala míčových sportů - stará hala
Preview
Skupina D 14. kolo 205
TJ Sokol Lanžhot
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 14. kolo 206
TJ Sokol Lanžhot
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Skupina D 14. kolo 207
Vlčice Žďár nad Sázavou
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 14. kolo 208
Vlčice Žďár nad Sázavou
BK Žabiny Brno B
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina D 14. kolo 209
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
Skupina D 14. kolo 210
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal Dubňany
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Nela Chlebíková Bruntál 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Elena Milotová Junior U13G 13
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 14 5 1 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Amálie Březinová USK Praha 13
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 0 0 0 0 0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 22 10 0 2 0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 24 6 4 2 3
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
BCM Sokolov 3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
TJ Sokol Toužim 3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
BC Kolín 4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
USK Praha B 5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
BC Benešov B 4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
Tigers Č. Budějovice 4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
Biž. Jablonec n. N. 4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vlčice BK Žďár n. S. 4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
Basketbal Dubňany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Panter Javorník 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Krnov 4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
SKB Zlín 4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
SBŠ Ostrava B 4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
Basket Ostrava B 4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Příbram 5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
BC Benešov 4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
BK Teplice 3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
Tatran Kraslice 4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
BA Tygřice Louny 2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
BKj. Kralupy n.V. 5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Sokol Lanžhot 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bruntál 4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
Slavoj BK Litoměřice 4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
Lokomotiva Liberec 2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
BK Sojky Pelhřimov 2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
Sokol Kladno 1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
AŠ Mladá Boleslav 2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0